|
|
 |
 |
|
| Uitloting obligatielening 2010 |
| Jaarlijkse uitloting |
Tijdens de jaarvergadering op 16 maart is door bestuurslid Karel Veldhuizen de loting verricht voor de aflossing van de obligatielening. Dit jaar werd uitlotingsgroep 6 getrokken. Alle obligaties met eindcijfer 6 kunnen ingewisseld worden tegen € 50,00. Bovendien zijn er drie obligaties getrokken die een bonus van € 50,- ontvangen.
In 2001 is de vereniging gestart met de voorbereiding van de realisering van een nieuw clubhuis dat in 2002 in gebruik is genomen. De financiële middelen zijn op verschillende manieren bij elkaar gesprokkeld o.a. door het uitschrijven van een renteloze obligatielening. Deze obligatielening wordt voor het eerst in 2006 en daarna in 10 jaarlijkse termijnen uitgeloot.
De totale obligatielening bestaat uit 10 uitlotinggroepen. Elk jaar tijdens de jaarvergadering zal één groep uitgeloot worden voor aflossing. Per uitlotinggroep worden 3 premies beschikbaar gesteld van elk € 50,-. Ook deze premies zullen tijdens de vergadering uitgeloot worden.
Tijdens de jaarvergadering van 16 maart 2010 heeft Karel Veldhuizen samen met enkele clubleden de 5e groep uitgeloot.
UITLOTINGSGROEP 6
6 Crist van Roosmalen Lennisheuvel 21
26 A.V. Marvel (Gift Jos Reinhard)(bedankt)
36 Tessa Verhoeven De Strodekker 10
46 Tom Schalkwijk Lijndakker 20
56 Frank Schalkwijk Lijndakker 20
66 Fred Fisser Het Schild 62
76 Geert Peeters Jaco Roelandsstraat 10
86 Bas Peeters Jaco Roelandsstraat 10
96 Wendy Gokke Schubertstraat 12
106 Cindy Gokke Schubertstraat 12
116 Bert van der Steen St. Willibrordstraat 14
126 Bert van der Steen St. Willibrordstraat 14
136 J.M.W. Peeters-Spierings Dr. de Brouwerlaan 129
146 Melanie Lochte Kruisboog 3
156 Wilma vd Broek-Harmsen ’t Spiker 30 Warnsveld
166 Nico van den Broek ’t Spiker 30 Warnsveld
176 Henk van der Steen Van Hornstraat 22
186 Henk van der Steen Van Hornstraat 22
196 Joyce Nieuwesteeg Terheidenseweg Breda
De volgende 3 obligaties zijn getrokken met een premie van € 50,00.
Dit zijn:
16 Willemien Delmée Puccinistraat 26
96 Wendy Gokke Schubertstraat 12
166 Nico van den Broek ’t Spiker 30 Warnsveld
De aflosbaar gestelde obligaties en de 3 met premie uitgelote obligaties moeten aangeboden worden aan penningmeester Jan Verhoeven, De Strodekker 10 te Boxtel. De penningmeester zorgt dan voor boeking van de bedragen op de rekening van de begunstigden. Indien de obligaties 3 jaar na de eerste dag waarop zij betaalbaar zijn gesteld, niet ter betaling zijn aangeboden, verjaren ze ten bate van de vereniging.
|
|
|  |
 |
|
 |
 |
| Nuttige links |
| Contact opnemen |
|  |
 |
|