Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagen
2018
2017
2016 en eerder

zondag 25 oktober 2009


Sparrenbosloop 2009

Boxtel 25 oktober 2009

Heren senioren 9260 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1     53  Gerwin van de Hurk         Prins Hendrik            30:02  18,499     3:14 
    2     56  Jelle Kemper               Prins Hendrik            31:20  17,732     3:23 
    3     51  Nicky vd Heuvel            Oss '78                  32:38  17,026     3:31 
    4     29  Frans Giebels              Fortuna '67              33:18  16,685     3:35 
    5     57  Ruben Poppelaars           OSS-VOLO                 33:36  16,536     3:37 
    6     54  Rick van Peuen             Prins Hendrik            36:00  15,433     3:53 
    7     55  Victor Bastiaansen         Loopgroep PK             36:53  15,064     3:58 
    8     58  Martien van Bavel          OSS-VOLO                 36:57  15,037     3:59 

Heren masters M35 9260 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    252  Koos Verwey                DAK                      31:13  17,798     3:22 
    2    235  Peter Mijsberg             Cifla                    32:52  16,905     3:32 
    3    253  Bart Claessens             Caesar                   33:20  16,668     3:35 
    4    248  J. Zijderlaan              Avantri                  33:43  16,478     3:38 
    5    255  Robert van Boxtel          Prins Hendrik            33:47  16,446     3:38 
    6    250  Martin van den Broek       Marvel                   35:48  15,520     3:51 
    7    254  Pieter van der Heijden     Prins Hendrik            37:14  14,922     4:01 
    8    256  Peter Duvekot              Prins Hendrik            37:36  14,777     4:03 
    9    257  Lucas Rood                 Prins Hendrik            38:00  14,621     4:06 
   10    251  Marco Dreuning             Marvel                   38:17  14,513     4:08 
   11    249  Gertjan Eikendal           Lopik                    43:42  12,714     4:43 

Heren masters M50 7710 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    185  Peter Witlox               De Keien                 27:57  16,551     3:37 
    2    152  Arnold van Sonsbeek        Oss '78                  29:02  15,933     3:45 
    3    187  Hans Mutsaers              De Keien                 29:24  15,735     3:48 
    4    129  Geert Alofs                Prins Hendrik            31:11  14,835     4:02 
    5    188  Harrie van de Sande        De Keien                 31:53  14,509     4:08 
    6    139  Titus Crombach             Loopgroep PK             32:28  14,248     4:12 
    7    186  Toon de Rouw               Marvel                   32:59  14,025     4:16 
    8    144  Peter Gevers               De Keien                 34:04  13,579     4:25 
    9    150  Albert Pepers              De Keien                 34:43  13,325     4:30 

Jongens Junioren B, 4610 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    479  Mark van Wijgerden         OSS-VOLO                 17:37  15,701     3:49 
    2    480  Stefan Lubberding          Prins Hendrik            17:52  15,481     3:52 
    3    478  Jeffrey Smetsers           De Keien                 18:16  15,142     3:57 
 
Vrouwen senioren, 5410 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1     97  Karin Schelle              Prins Hendrik            22:27  14,459     4:08 
    2    100  Nandy Kitslaar             Prins Hendrik            24:26  13,285     4:30 
    3     99  Amely van Bavel-Verreijen  OSS-VOLO                 24:38  13,177     4:33 
    4    116  Mireille Ploegmakers       Oss '78                  25:20  12,813     4:40 
    5     98  Nikki van Oorsouw          Prins Hendrik            27:38  11,747     5:06 
    6     96  Marisca Kimenai            Atledo                   32:28   9,998     6:00 

Vrouwen masters V35, 4320 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1     45  Ester Eikendal             Avantri                  16:57  15,292     3:55 
    2     37  Diny Boogerd               De Keien                 19:08  13,547     4:25 
    3   5100  Marjo v.d. Braak           Marvel                   20:44  12,502     4:47 
    4     49  Francien Meijs             Marvel                   23:32  11,014     5:26

Meisjes junioren A, 3230 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    273  Jolijn Sandbrink           GAC Gemert               14:36  13,274     4:31 
    2    272  Danique Ploegmakers        Oss '78                  15:13  12,736     4:42 

Meisjes Junioren B, 2140 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1   8570  Tessa van Berlo            GAC Gemert               10:02  12,797     4:41 

Jongens junioren C, 2140 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    934  Sander Brouwers            Prins Hendrik             6:56  18,519     3:14 
    2    799  Lukas Duvekot              Prins Hendrik             7:22  17,430     3:26 
    3    775  Remco Smits                De Keien                  7:25  17,312     3:27 
    4    776  Casper v. der putten       Eindhoven atletiek        7:29  17,158     3:29 
    5    935  Flip v.d. Kerkhof          Prins Hendrik             7:40  16,748     3:34 
    6    800  Luuk Hendriks              OSS-VOLO                  8:00  16,050     3:44 
    7    792  Detlef Zwaneveld           Marvel                    8:24  15,286     3:55 

Jongens junioren D, 1050 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    174  Pepe van de Kerkhof        Prins Hendrik             7:55  16,219     3:41 
    2    171  Thijs Spierenburg          Sprint                    8:21  15,377     3:54 
    3    195  Stijn van Geene            OSS-VOLO                  8:24  15,286     3:55 
    4    182  Bas Peeters                Marvel                    8:35  14,959     4:00 
    5    164  Roan van Oort              Prins Hendrik             8:38  14,873     4:02 
    6    173  Martijn Boon               Eindhoven atletiek        8:48  14,591     4:06 
    7    161  Pim van den Bosch          Taxandria                 8:49  14,563     4:07 
    8    197  Tom de Schoemaeker         OSS-VOLO                  9:00  14,267     4:12 
    9    193  Mitchell Damen             OSS-VOLO                  9:05  14,136     4:14 
   10    183  Dirk van Besouw            Marvel                    9:43  13,214     4:32 
   11    169  Joep Dorna                 Prins Hendrik             9:46  13,147     4:33 
   12    165  Jasper van de Zande        Prins Hendrik            11:06  11,568     5:11 
   13    162  Mathijs Smits              Taxandria                11:36  11,069     5:25 

Meisjes junioren C, 2140 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    790  Fleur van Griensven        AVV                      10:06  12,713     4:43 
    2    789  Anne Keurentjes            Marvel                   11:01  11,655     5:08 

Meisjes junioren D, 1050 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    170  Suzanne Verhoeven          Oud-Turnout (BEL)         3:46  16,726     3:35 
    2    172  Ilona van der Giessen      O.S.S. Volo               4:03  15,556     3:51 
    3    176  Denise Smetsers            De Keien                  4:09  15,181     3:57 
    4    167  Heleen van Hal             Prins Hendrik             4:23  14,373     4:10 
    5    179  Sandra de Jong             Marvel                    4:28  14,104     4:15 
    6    177  Loes van Berkel            Taxandria                 4:39  13,548     4:25 
    7    166  Ezra Dirks                 Prins Hendrik             4:49  13,080     4:35 

Jongens pupillen A, 1050 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    885  Jasper Janssen             OSS-VOLO                  3:42  17,027     3:31 
    2    886  Ids Biemans                OSS-VOLO                  3:56  16,017     3:44 
    3    992  Just van Hal               Prins Hendrik             3:57  15,949     3:45 
    4    991  Juul Linders               Prins Hendrik             4:02  15,620     3:50 
    5    994  Noud Becx                  Taxandria                 4:13  14,941     4:00 
    6    884  Jelle van Ingen            Taxandria                 4:25  14,264     4:12 
    7    883  Thijs Kouwenberg           Marvel                    4:26  14,211     4:13 
    8    888  Wouter Kuypers             Marvel                    4:26  14,211     4:13 
    9    989  Tjardo de Boer             Prins Hendrik             4:33  13,846     4:19 
   10    986  Teun Peeters               Prins Hendrik             4:38  13,597     4:24 
   11    993  Martijn Kaanders           Prins Hendrik             4:38  13,597     4:24 
   12    987  Thieu Linders              Prins Hendrik             4:47  13,171     4:33 
   13    988  Thomas Herrings            Prins Hendrik             5:03  12,475     4:48 
   14    990  Juul van de Zande          Prins Hendrik             5:13  12,077     4:58 

Meisjes pupillen A, 1040 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    569  Isabelle Spierenburg       Sprint                    3:59  15,816     3:47 
    2    555  Annamaria Vorstenbosch     Marvel                    4:01  15,685     3:49 
    3    553  Beau Schellekens           Marvel                    4:04  15,492     3:52 
    4    560  Anna Postema               Prins Hendrik             4:22  14,427     4:09 
    5    565  Jessy Delsman              OSS-VOLO                  4:31  13,948     4:18 
    6    571  Jans van Gennip            Marvel                    4:31  13,948     4:18 
    7    556  Fenna van de Steen         Marvel                    4:34  13,796     4:20 
    8    551  Noor van Berkel            Taxandria                 4:39  13,548     4:25 
    9    570  Anna Martha Figuurs        Prins Hendrik             4:42  13,404     4:28 
   10    550  Lotte Bosma                Taxandria                 4:49  13,080     4:35 
   11    554  Kelsey de Laat             Marvel                    5:05  12,393     4:50 
   12    563  Zowie Dirks                Prins Hendrik             5:06  12,353     4:51 
   13    552  Maureen van den Oetelaar   Marvel                    5:17  11,924     5:01 

Jongens Pupillen B, 1040 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    191  Mart Becx                  Taxandria                 4:05  15,429     3:53 
    2    175  Tjerk Staring              Taxandria                 4:19  14,595     4:06 
    3    178  Luuk de Bruyn              Marvel                    4:22  14,427     4:09 
    4    163  Merijn Nolet               Prins Hendrik             4:24  14,318     4:11 
    5    181  Teun van Oirschot          Taxandria                 4:57  12,727     4:42 
    6    184  Luuk Slippens              Marvel                    5:47  10,893     5:30 

Jongens pupillen C, 1040 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    781  Rick van der Heijden       Taxandria                 4:05  15,429     3:53 
    2    795  Floris Nolet               Prins Hendrik             4:27  14,157     4:14 
    3    783  Tim van Dooren             OSS-VOLO                  4:41  13,452     4:27 
    4    784  Floris Janssen             OSS-VOLO                  4:42  13,404     4:28 
    5    940  Luuk van den Heuvel        Marvel                    4:47  13,171     4:33 
    6    782  Thomas van der Heijden     Taxandria                 4:54  12,857     4:39 
    7    778  Raphael Dobbelstein        OSS-VOLO                  4:56  12,770     4:41 
    8    937  Dries Figuurs              Prins Hendrik             5:24  11,667     5:08 
    9    777  Milan van Haandel          Marvel                    5:28  11,524     5:12 
   10    936  Olaf van de Zande          Prins Hendrik             5:34  11,317     5:18 

Meisjes pupillen B, 1040 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    194  Ynte Biemans               OSS-VOLO                  4:15  14,824     4:02 
    2    196  Fenne van Geene            OSS-VOLO                  4:23  14,373     4:10 
    3    192  Maartje Smits              Taxandria                 4:39  13,548     4:25 
    4    199  Vera de Kort               Marvel                    5:06  12,353     4:51 
    5     19  Fianne de Boer             Prins Hendrik             5:26  11,595     5:10 
    6     20  Anouk van den Hoogen       Prins Hendrik             5:55  10,648     5:38 

Meisjes pupillen C, 1040 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  --------  ------  -------
    1    793  Myrthe Kouwenberg          Marvel                    4:37  13,646     4:23 
    2    796  Kim Linders                Prins Hendrik             4:37  13,646     4:23 
    3    785  Isa de Bruijn              Marvel                    4:42  13,404     4:28 
    4    788  Romy van den Oetelaar      Marvel                    4:44  13,310     4:30 
    5    797  Isabel Bertrand            Prins Hendrik             4:52  12,945     4:38 
    6    938  Anne Eikendal              Avantri                   4:56  12,770     4:41 
    7    780  Milou Massuger             Taxandria                 5:13  12,077     4:58 
    8    786  Chenne de Laat             Marvel                    5:17  11,924     5:01 
    9    939  Asra Zijderlaan            Avantri                   5:38  11,183     5:21 


TRIMLOOP JEUGD, 1500 meter 1 Jurre Schoenmakers Boxtel 8:53 2 Berdine Kamps Boxtel 9:17 3 Daphne van den Oetelaa Liempde 10:55 TRIMLOOP 16+, diverse afstanden 1 Frans van Esch Liempde 7:31 2 Huub van de Oetelaar Liempde 8:02 3 Eric van Roosmalen Boxtel 8:05 4 Peter de Koning Boxtel 8:09 5 Marloes Vekemans Boxtel 8:34 6 Willy Schriemer Boxtel 8:49 7 Rene van Weerden Boxtel 9:39 8 Jos Tillie Boxtel 9:40 9 Mia de Koning Boxtel 9:42 10 Marja Jooren Liempde 9:42 11 Anita Schulting Sint Michielsgestel 9:49 12 Gemmy van Esch Liempde 9:55 13 Peter Kokke Boxtel 9:57 14 Astrid Galema Boxtel 9:59 15 Annemarie van Pinxtere Schijndel 10:00 16 Lia van Kessel Boxtel 10:05 17 Mirjan Bolwerk Gemonde 10:05 18 Chris Jansen Boxtel 10:33 19 Juul Hulskes Boxtel 10:34 20 Petri Pije-Sterrenburg Boxtel 10:38 21 Willy van de Wiel Liempde 10:39 22 Annemiek van der Meijd Gemonde 10:53 23 Nicole Haas Boxtel 10:54 24 Marjo Verhoeven Boxtel 10:57 25 Helene Langenhuizen Boxtel 11:00 26 Arlette van Weert Boxtel 11:00 27 Marjo Tillie Boxtel 11:03 28 Wilhelmi Voermans Boxtel 11:03 29 Karin Valks Boxtel 11:04 30 Fransje van Roosmalen Boxtel 11:04 31 Sjef van Esch Liempde 11:04 32 Ad van Schijndel Liempde 11:05 33 Hennie van de Oetelaar Liempde 11:09 34 Lian Bolwerk Boxtel 11:54 35 Angela Mensink Best 11:55 36 Lia van Abeelen Liempde 20:40 37 Lotte Snijders Boxtel 21:27 38 Meta van Lokven 's-Hertogenbosch 22:53 39 Jan van Doorn Liempde 29:50 40 Jeroen van de Laar Handel 30:14 41 Gerald Vlaminckx Boxtel 30:31 42 Joost van de Laar Eindhoven 30:34 43 Andre van Aarle Erp 30:50 44 Peter Langenhuysen Boxtel 31:07 45 Jeroen de Wilt 's-Hertogenbosch 31:40 46 Rik Verharen Vught 31:47 47 Rien Scheutjens Boxtel 31:57 48 Willie van de Laar Handel 32:15 49 Tony de Groot Boxtel 32:26 50 Annemarie van Empel Haaren 32:51 51 Mama van de Hoven Boxtel 33:16 52 Aaldert Elevelt Best 33:18 53 Sander Zikkenheimer Engelen 33:42 54 Chris Clemens Boxtel 33:55 55 Kim Albert Boxtel 33:57 56 Wilko van Kempen Boxtel 34:11 57 Wouter Weug Boxtel 34:16 58 Stefan Clermonts Eindhoven 34:19 59 Ruud van Dijk Boxtel 34:20 60 Tobias Sleumer Boxtel 34:40 61 Maarten van den Hurk Boxtel 35:11 62 Nicole Jorna Boxtel 35:14 63 Martin van de Rijt Boxtel 35:17 64 Jack Kuyten Waalre 35:28 65 Peter Rub Lieshout 35:40 66 Mark Wagenaars Boxtel 35:45 67 Fred van Baalen Vught 35:50 68 Wim Rijkers Gemert 36:34 69 Loek Verdonk Heeswijk-Dinther 36:43 70 Edwin Ermers Oss 37:53 71 Jos Verberne Boxtel 37:56 72 Jan van de Heuvel Schijndel 37:58 73 Ferry van Erp Haarlem 38:14 74 Marcel de Rooij 's-Hertogenbosch 38:14 75 Jan Schoenmakers Schijndel 38:17 76 Claudia Schuurmans Boxtel 38:18 77 Johan Delsman 's-Hertogenbosch 38:20 78 Rob Strik Boxtel 38:36 79 Leo van Erp Boxtel 38:39 80 Nicole Derksen Eindhoven 39:04 81 Sjef van Asveldt Uden 39:07 82 Piet Habets Boxtel 39:09 83 Arno van den Oetelaar Liempde 39:30 84 Rob Wilcke Son 40:31 85 Johan van Wijgerden Rosmalen 40:59 86 Foppe Weijer Vught 41:02 87 Lucre Haas Vught 41:03 88 Geert Duijghuisen Boxtel 41:08 89 Corry van de Spijker Boxtel 41:12 90 Joke Schoenmakers Boxtel 41:16 91 Martien van Houtum Boxtel 41:25 92 Nick Oudgans Boxtel 41:25 93 Peggy van Son Boxtel 41:34 94 Yvonne Langenhoff Boxtel 41:48 95 Robert Kruidenier Boxtel 41:59 96 Jan Jacobs Boxtel 42:18 97 Frank Schellekens Boxtel 42:28 98 Greet van der Donk Boxtel 42:42 99 Jose Beekmans Boxtel 43:02 100 Henk Schepens Best 43:53 101 Ben Kuilman Boxtel 44:02 102 Arjan de Bruyn Boxtel 44:40 103 Jacob Huls Boxtel 45:03 104 Monique Blok Boxtel 46:15 105 Hannes de Greef Boxtel 46:30 106 Peter van de Ven Boxtel 47:22 107 Hans Meeuwsen Boxtel 52:21 108 Anja Faes Boxtel 54:13 109 Fred Faes Boxtel 54:15 110 Miranda van den oetela Liempde 55:05
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Don Quichotte Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2015