Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagen
2018
2017
2016 en eerder


zondag 25 oktober 2015


Don Quichotte Sparrenbosloop

48e editie


Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    600  Fenna van der Steen        Marvel                1999      1e MJB       14:17  12,854     4:40 
    2      4  Arie van Houwelingen       Eindhoven Atletiek    1960      1e H.50+     28:50  16,044     3:44 
    3     22  Marlin van Hal             Langeboom             1993      1e VSen      28:58  15,970     3:45 
    4      3  Andy Verhoeven             Eindhoven Atletiek    1962      2e H.50+     29:30  15,681     3:49 
    5      7  Adri Henskens              OSS-VOLO              1960      3e H.50+     30:52  14,987     4:00 
    6     27  Janny Maas                 Boxtel                          1e V.35+     32:14  14,352     4:10 
    7      6  Peter Duvekot              Prins Hendrik         1961      4e H.50+     32:27  14,256     4:12 
    8     21  Anne van den Bosch         OSS-VOLO              1995      2e VSen      32:29  14,241     4:12 
    9    203  Gerwin van den Hurk        Prins Hendrik         1986      1e H.Sen     33:07  16,777     3:34 
   10    216  Joan School                GVAC                  1974      1e H.35+     33:35  16,544     3:37 
   11    217  Tony de Groot              Marvel                1973      2e H.35+     34:07  16,285     3:41 
   12    218  Patrick Cromsigt           Marvel                1975      3e H.35+     35:12  15,784     3:48 
   13     23  Nandy van den Hurk-Kitsla  Prins Hendrik         1989      3e VSen      35:33  13,013     4:36 
   14    204  Danny Smith                OSS-VOLO              1993      2e H.Sen     36:17  15,313     3:55 
   15    219  Ralph Tilburgs             Eindhoven             1975      4e H.35+     36:43  15,132     3:57 
   16     26  Marjo Eshuis               OSS-VOLO              1963      2e V.35+     37:06  12,469     4:48 
   17      5  Toon de Rouw               Marvel                1951      5e H.50+     37:22  12,380     4:50 
   18    202  Abdisalaam Ahmed Adan      OSS-VOLO              1986      3e H.Sen     38:14  14,532     4:07 
   19    201  Thomas Mauriks             Boxtel                1983      4e H.Sen     39:03  14,228     4:13 
   20    200  Benjamín Núñez Reyero      Boxtel                1982      5e H.Sen     53:34  10,372     5:47 

UITSLAGENLIJST - WEDSTR. JJD/JJC

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    812  Jack Abernethy             Eindhoven Atletiek    2002      1e JJD        7:37  16,858     3:33 
    2    419  Twan Verkamman             OSS-VOLO              2001      1e JJC        7:42  16,675     3:35 
    3    816  Mats Keulstra              Generaal Michaelis    2003      2e JJD        7:42  16,675     3:35 
    4    811  Niels Bosma                Taxandria Atletiek    2002      3e JJD        7:47  16,497     3:38 
    5    813  Gijs Houtman               Prins Hendrik         2003      4e JJD        8:10  15,722     3:48 
    6    417  Lars Schellekens           Attila                2001      2e JJC        8:14  15,595     3:50 
    7    416  Ian de Juncker             Attila                2001      3e JJC        8:56  14,373     4:10 
    8    817  Tycho Chan                 Marvel                2003      5e JJD        9:04  14,162     4:14 
    9    814  Jasper Verberne            Boxtel                2003      6e JJD        9:35  13,398     4:28 
   10    815  Benjamin Dobbelstein       Prins Hendrik         2003      7e JJD        9:52  13,014     4:36

UITSLAGENLIJST - WEDSTR. MJC/MJD

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    237  Sterre van Bragt           Prins Hendrik         2003      1e MJD        4:00  15,750     3:48 
    2    239  Annemiek van Iersel        Prins Hendrik         2003      2e MJD        4:11  15,060     3:59 
    3    238  Maaike lobbezoo            Marvel                2002      3e MJD        4:27  14,157     4:14 
    4     38  Willemijn Fuite            Taxandria Atletiek    2002      1e MJC        8:27  15,195     3:56 
    5     37  Cinder Vis                 OSS-VOLO              2001      2e MJC        8:28  15,165     3:57 
    6     39  Anne van den Broek         Veghel                2001      3e MJC        9:28  13,563     4:25 

UITSLAGENLIJST - WEDSTRIJD JPA

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    439  Ivar van der Sanden        Fortuna '67           2004      1e JPA        3:37  17,419     3:26 
    2    431  Lans Timmermans            Prins Hendrik         2005      2e JPA        3:45  16,800     3:34 
    3    436  Gijs Fuite                 Taxandria Atletiek    2004      3e JPA        3:46  16,726     3:35 
    4    438  Vic Cant                   Boechout                        4e JPA        3:47  16,652     3:36 
    5    435  Max de kruijf              Prins Hendrik         2005      5e JPA        3:53  16,223     3:41 
    6    441  Lars Kremers               De Keien              2004      6e JPA        4:00  15,750     3:48 
    7    442  Viggo Tijbosch             Den Bosch             2005      7e JPA        4:01  15,685     3:49 
    8    440  Youry Olislagers           Fortuna '67           2005      8e JPA        4:28  14,104     4:15 
    9    434  Luc de Kruijf              Prins Hendrik         2005      9e JPA        4:30  14,000     4:17 

UITSLAGENLIJST - WEDSTRIJD MPA

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    606  Veerle van Erp             Generaal Michaelis    2004      1e MPA        3:41  17,104     3:30 
    2    609  Iris Verheij               Prins Hendrik         2004      2e MPA        4:01  15,685     3:49 
    3    607  Ilse van de Wiel           Generaal Michaelis    2005      3e MPA        4:05  15,429     3:53 
    4    610  Marloes Oomen              Prins Hendrik         2005      4e MPA        4:11  15,060     3:59 
    5    608  Annika van der Broek       Marvel                2005      5e MPA        4:18  14,651     4:05 
    6    613  Milena Weber               Attila                2005      6e MPA        4:21  14,483     4:08 
    7    612  Loekie Krull               Marvel                2005      7e MPA        4:25  14,264     4:12 
    8    611  Roos Reijenga              Marvel                2005      8e MPA        4:31  13,948     4:18 

UITSLAGENLIJST - JPB/C MPB/C

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    253  Milou Keulstra             Generaal Michaelis    2007      1e MPC        4:06  15,366     3:54 
    2    824  Jibbe Leenders             Prins Hendrik         2006      1e JPB        4:07  15,304     3:55 
    3    251  Lotte Aerts                Generaal Michaelis    2007      2e MPC        4:10  15,120     3:58 
    4    825  Samuel Dobbelstein         Prins Hendrik         2006      2e JPB        4:15  14,824     4:02 
    5    822  Robbie Smulders            Prins Hendrik         2006      3e JPB        4:16  14,766     4:03 
    6    621  Marco van Gelder           Prins Hendrik         2007      1e JPC        4:19  14,595     4:06 
    7    821  Camiel van Steenbergen     Marvel                2006      4e JPB        4:22  14,427     4:09 
    8    826  Imeno Weber                Attila                2006      5e JPB        4:23  14,373     4:10 
    9    842  Janne van den Berg         Prins Hendrik         2006      1e MPB        4:30  14,000     4:17 
   10    843  Eden Brouwers              Prins Hendrik         2006      2e MPB        4:35  13,745     4:21 
   11    823  Casper Couwenberg          Prins Hendrik         2006      6e JPB        4:40  13,500     4:26 
   12    256  Noa van Velzen             St Michielsgestel     2007      3e MPC        4:43  13,357     4:29 
   13    623  Michiel Fuite              Tilburg Road Runners  2007      2e JPC        4:47  13,171     4:33 
   14    624  Tygo Janssens              Marvel                2008      3e JPC        4:48  13,125     4:34 
   15    844  Linde van Bragt            Prins Hendrik         2006      3e MPB        4:53  12,901     4:39 
   16    827  Reimer van Beek            Marvel                2007      7e JPB        4:57  12,727     4:42 
   17    625  Guus Beumer                Prins Hendrik         2009      4e JPC        4:59  12,642     4:44 
   18    622  Lucas Couwenberg           Prins Hendrik         2007      5e JPC        5:00  12,600     4:45 
   19    257  Sanne Olislagers           Fortuna '67           2008      4e MPC        5:02  12,517     4:47 
   20    255  Emma Verhoeven             Marvel                2008      5e MPC        5:03  12,475     4:48 
   21    626  Matthijs Beerens           Boxtel                2007      6e JPC        5:04  12,434     4:49 
   22    841  Fleur van der Meijden      Marvel                2006      4e MPB        5:05  12,393     4:50 
   23    254  Bo Krull                   Marvel                2007      6e MPC        5:08  12,273     4:53 
   24    252  Lisa van de Wiel           Generaal Michaelis    2008      7e MPC        5:21  11,776     5:05 

UITSLAGENLIJST - Recreatie JEUGDLOOP 

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
    1 Tim van Dortmond       00 Best                     6:13
    2 Luuk de Bruijn         00 Boxtel                   6:25
    3 Wouter Kuypers         99 Boxtel                   6:27
    4 Remco van den Elshout  03 Boxtel                   6:44
    5 Michiel Schoenmakers   04 Boxtel                   6:50
    6 Maarten Elshout        02 Boxtel                   6:56
    7 Isa de Bruijn          02 Boxtel                   7:54
    8 Jens van Oirschot      05 Boxtel                   8:15
    9 Jordi Voets            01 Best                     8:53
   10 Wouter van Dortmont    06 Best                     9:09
   11 Bas van den Braak      07 Liempde                  9:16
   12 Mike van den Braak     04 Liempde                 49:58

UITSLAGENLIJST RECREATIELOOP 

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
    1 Tonnie Traa               Liempde                 11:12
    2 Letty van der Meer        Boxtel                  11:14
    3 roger van der schoor      Vught                   22:14
    4 Joyce van Zeeland         Boxtel                  22:41
    5 Alma Engelhart         65 Schijndel               24:30
    6 Peggy van Son          65 Boxtel                  28:18
    7 Ad van den Bosch       66 Boxtel                  28:56
    8 Desiree Stikkers       68 Boxtel                  29:06
    9 Ad van den Boek           Esch                    29:26
   10 Maureen van Griensven     Boxtel                  30:53
   11 Danny Rats                Boxtel                  31:04
   12 Romon van Weert        91 Boxtel                  31:06
   13 Claudia van Melis         Boxtel                  31:08
   14 Lydia Bergmans            Boxtel                  31:11
   15 Jan Plasman            41 Vlijmen                 31:28
   16 Ronny Voets            68 Best                    31:29
   17 Marlies Rijckaert      76 Eersel                  31:33
   18 Yrse Wehrmeijer        67 Boxtel                  32:01
   19 Marco Dreuning         68 Boxtel                  32:11
   20 Shania Blommers        79 Boxtel                  32:16
   21 Rob van de Langenberg     Boxtel                  32:44
   22 Patricia van Esch         Esch                    32:53
   23 Elly van den Broek        Esch                    33:00
   24 Joham van Hal          64 Mill                    33:24
   25 Ramona Verhoven        79 Uden                    33:34
   26 Maaike Dortmans        66 Boxtel                  34:01
   27 Maarte vd Laak         63 Boxtel                  34:20
   28 Henk Vos               67 1967                    34:43
   29 Ronnie van Dortmont    71 Best                    34:50
   30 Twan van der Meijden   79 Eersel                  34:56
   31 Harry vd Sande         65 Boekel                  35:29
   32 Frans vd Pasch         59 Boxtel                  35:32
   33 Roel Segers            75 Helmond                 35:55
   34 Carol Berkhout         50 Vught                   36:19
   35 Peter Bressers            Boxtel                  37:14
   36 Tom Wagenaats          89 Boxtel                  37:20
   37 Jan kuijpers           55 Boxtel                  37:25
   38 Saskia Kivits          72 Schijndel               37:59
   39 Bas Bressers           75 Boxtel                  38:24
   40 Marc Son               71 Boxtel                  38:35
   41 Ruud van Dijk          60 Boxtel                  38:56
   42 Watimin Arga              Boxtel                  39:15
   43 Jasper vd Aker         77 Boxtel                  39:18
   44 Pascale Boleij         82 Boxtel                  39:20
   45 Jens Karreman          68 Zaltbommel              39:49
   46 Gerrie Timmermans         Boxtel                  39:59
   47 René van Weerden          Boxtel                  40:00
   48 Ilse van den Bergh     66 Boxtel                  40:04
   49 Ton Spierings          56 Boxtel                  40:05
   50 Willem Lepelaars       81 's-Hertogenbosch        40:06
   51 Philar Schelle         71 Boxtel                  40:24
   52 Ed Vilé                61 Boxtel                  40:25
   53 Rob van den Braak      70 Liempde                 40:28
   54 Arjan de Bruijn        69 Boxtel                  40:43
   55 Peter Olyslagers          Boxtel                  40:48
   56 Marloes Vekeman        73 Boxtel                  41:10
   57 Nicolette Flos         67 Boxtel                  42:02
   58 Eefje Bergman          82 Esch                    42:09
   59 Jan den Otter          51 Gemonde                 42:10
   60 Marcel van Doremalen      Boxtel                  42:19
   61 Mowigim Dompelmans        Boxtel                  43:03
   62 Miranda Jegers         72 Boxtel                  43:07
   63 Monique Blok           63 Boxtel                  43:32
   64 Carla Hellings         72 Boxtel                  43:40
   65 Helma Lobbezoo            Boxtel                  44:00
   66 Danielle Timmermans       Boxtel                  44:11
   67 Debby vugts            82 Helvoirt                44:11
   68 Roos Visser            75 Liempde                 44:26
   69 Yvonne langenhoff      70 Boxtel                  44:34
   70 Sanne van Egmond       88 Boxtel                  45:07
   71 Ruud van den Broek     63 Boxtel                  45:07
   72 Jos Verberne           61 Boxtel                  45:10
   73 Monique v Hattum       82 Helvoirt                45:11
   74 Jack den Brok          70 Helvoirt                45:42
   75 T Verberk              64 Boxtel                  46:00
   76 M. van Dijk               Boxtel                  46:09
   77 Jan Jacobs             59 Boxtel                  47:04
   78 Helma van de Ven       59 Boxtel                  47:12
   79 Annette Boonstoppel    64 Sint-Oedenrode          47:58
   80 Wil Kivits             61 St Oedenrode            47:58
   81 Ans van Roy               Boxtel                  51:41
   82 Marieke den Ouden         Sint Michielsgestel     52:30
   83 Rietje Bouman          53 Boxtel                  52:37
   84 Hans Megens            50 Herpen                  52:37
   85 Peter van der Ven      48 Boxtel                  53:10
   86 Marjan Heijmans        73 Boxtel                  54:14
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Don Quichotte Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2015