Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagen
2018
2017
2016 en eerder

zondag 30 oktober 2016


Don Quichotte Sparrenbosloop

Zondag 30 oktober 2016


Heren senioren (9.260m)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    627  Robin Spijkerboer          Generaal Michaelis    1986      1e Msen      31:49  17,463    3:26 

Vrouwen senioren (7.710m.)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1     65  Marlin van Hal             De Keien              1993      1e Vsen      28:10  16,424    3:39 
    2     64  Naisha Hartogs             Den Bosch             1992      2e Vsen      41:41  11,098    5:24 

H.MASTERS 35+ (9.260m)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    747  Joan School                GVAC                  1974      1e M35       31:55  17,408    3:26 
    2    750  Marc van Gils              Eindhoven Atletiek    1967      2e M35       34:16  16,214    3:42 
    3    749  Tony de Groot              Marvel                1973      3e M35       34:20  16,183    3:42 
    4    746  Bas van Summeren           De Keien              1979      4e M35       34:29  16,112    3:43 
    5    752  Walter Stals               Eindhoven Atletiek    1975      6e M35       37:09  14,956    4:00 
    6    748  Dirk van Haastrecht        Hellas                1970      7e M35       38:16  14,519    4:07 
    7    751  Jacco Schipperen           Dussen                1967      8e M35       41:54  13,260    4:31 


Vrouwen Masters V35 (7.710 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1     86  Janny Maas                 Marvel                1976      1e V35       31:07  14,867    4:02 
    2     88  Barbara Ceelen-Saat        Eindhoven Atletiek    1974      2e V35       34:01  13,599    4:24 
    3     89  Inge Schipperen-Verhagen   Scorpio               1973      3e V35       36:01  12,844    4:40 
    4     87  Anne Rindt                 Eindhoven Atletiek    1958      4e V35       36:16  12,756    4:42 
    5     85  Hanneke van der Krieken    De Keien              1979      5e V35       37:06  12,469    4:48 


Heren Masters M50 (7.710 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1     13  Peter Mijsberg             Eindhoven Atletiek    1965      1e M50       27:31  16,812    3:34 
    2     10  Kees van der Put           Eindhoven Atletiek    1957      2e M50       32:29  14,241    4:12 
    3      8  Geert Alofs                Prins Hendrik         1956      3e M50       32:36  14,190    4:13 
    4     12  Sander Graft               Boxtel                1958      4e M50       33:37  13,761    4:21 
    5     11  Hein van den Oetelaar      Prins Hendrik         1957      5e M50       34:43  13,325    4:30 
    6     15  Toon de Rouw               Marvel                1951      6e M50       37:15  12,419    4:49 

JONGENS Junioren A (6.160 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    206  Stijn van Geene            OSS-VOLO              1997      1e JjunA     20:33  17,985    3:20 
    2    207  Bas Peeters                Marvel                1997      2e JjunA     28:02  13,184    4:33 

MEISJES Junioren B (3.060 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    800  Fenna van der Steen        Marvel                1999      1e MjunB     14:01  13,099    4:34 

JONGENS JD (2.140 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    603  Ivar van der Sanden        Fortuna '67           2004      1e JjunD      8:16  15,532    3:51 
    2    602  Justin Steenkamp           GVAC                  2004      2e JjunD      8:44  14,702    4:04 
    3    604  Haike de Bie               Marvel                2003      3e JjunD      9:28  13,563    4:25 
    4    601  Mike van den Braak         Marvel                2004      4e JjunD     10:14  12,547    4:46

MEISJES JD (1.050 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    444  Anna Bijl                  AVR '69               2004      1e MjunD      4:10  15,120    3:58 
    2    443  Amelie Huth                OSS-VOLO              2003      2e MjunD      4:37  13,646    4:23 

JONGENS Junioren C (2.140m)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    220  Wouter Weijnen             OSS-VOLO                        1e JjunC      8:14  15,595    3:50 

MEISJES Junioren C (2.140 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    116  Bieke Schipperen           Dussen                          1e MjunC      8:26  15,225    3:56 
    2    115  Isa de Bruijn              Marvel                2002      2e MjunC     10:00  12,840    4:40 

JONGENS Pupillen A (1.050 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    823  Mats van der Linden        Boxtel                2005      1e JpupA      3:50  16,435    3:39 
    2    818  Robbie Smulders            Prins Hendrik         2006      2e JpupA      4:00  15,750    3:48 
    3    819  Calvin Roor                Marvel                2006      3e JpupA      4:24  14,318    4:11 
    4    822  Joey Soyo                  Prins Hendrik         2006      4e JpupA      4:37  13,646    4:23 

MEISJES Pupillen A (1.050 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    657  Eden Brouwers              Prins Hendrik         2006      1e MpupA      4:11  15,060    3:59 
    2    654  Marloes Oomen              Prins Hendrik         2005      2e MpupA      4:12  15,000    3:59 
    3    660  Annika van der Broek       Liempde               2005      3e MpupA      4:17  14,708    4:04 
    4    656  Karmen Gommers             Prins Hendrik         2006      4e MpupA      4:20  14,538    4:07 
    5    655  Iris van Sluisveld         Generaal Michaelis    2006      5e MpupA      4:33  13,846    4:19 
    6    659  Noor Kouwenberg            Boxtel                2005      6e MpupA      4:53  12,901    4:39 
    7    658  Jasmijn van Geloof         Prins Hendrik         2006      7e MpupA      5:01  12,558    4:46 

JONGENS Pupillen B (1.050 m.)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    241  Ruben van Geenen           Prins Hendrik         2007      1e JpupB      3:55  16,085    3:43 
    2    240  Marco van Gelder           Prins Hendrik         2007      2e JpupB      4:15  14,824    4:02 
    3    243  Pelle Boinck               Vught                           3e JpupB      4:24  14,318    4:11 
    4    242  Lucas Couwenberg           Prins Hendrik         2007      4e JpupB      4:38  13,597    4:24 
    
MEISJES Pupillen B (1.050 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    337  Milou Keulstra             Best                  2007      1e MpupB      3:46  16,726    3:35 
    2    336  Gaby van Sluisveld         Generaal Michaelis    2007      2e MpupB      4:33  13,846    4:19     
    
JONGENS Pupillen C (1.050 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    485  Tygo Janssens              Marvel                2008      1e JpupC      4:22  14,427    4:09 
    2    487  Guus Beumer                Vught                 2009      2e JpupC      4:37  13,646    4:23 
    3    486  Levi Kroon                 Marvel                2008      3e JpupC      4:52  12,945    4:38 

MEISJES Pupillen C (1.050 meter)
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    893  Merel van Geloof           Prins Hendrik         2008      1e MpupC      4:49  13,080    4:35 
    2    889  Emma Verhoeven             Marvel                2008      2e MpupC      4:54  12,857    4:39 
    3    882  Joyce van Sluisveld        Generaal Michaelis    2009      3e MpupC      5:04  12,434    4:49 
    4    892  Marisa van der Heijden     Prins Hendrik         2008      4e MpupC      5:05  12,393    4:50 
    5    894  Sara Beumer                Vught                           5e MpupC      5:16  11,962    5:00 
    6    888  Lis Hesemans               Marvel                2009      6e MpupC      5:39  11,150    5:22 
    7    884  Sanne Koolen               Prins Hendrik         2009      7e MpupC      5:47  10,893    5:30 
    8    890  Liv Soyo                   Prins Hendrik         2009      8e MpupC      5:52  10,739    5:35 
    9    895  Maud B÷inck                Prins Hendrik                   9e MpupC      6:22   9,895    6:03 

JEUGDLOOP (1.510 meter)
Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1   1214  Michiel Schoenmakers       Boxtel                2004      1e      6:16  14,362    4:10 
    2   1213  Lars van der Linden        Boxtel                2004      2e      6:36  13,636    4:24 
    3   1215  Niels van de Linden        Boxtel                2006      3e      7:10  12,558    4:46 
    4   1545  Senne van Oirschot         Boxtel                2005      4e      7:17  12,357    4:51 
    5   1547  Ties van den Tillaart      Boxtel                2005      5e      7:21  12,245    4:54 
    6   1546  Cas Nuyens                 Boxtel                          6e      7:22  12,217    4:54 
    7   1211  Bas van den Braak          Liempde               2007      7e     19:22   4,647   12:54 
    8   1212  Lana van der Meer          Boxtel                2002      8e     20:36   4,369   13:44 


RECREANTENLOOP diverse afstanden
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  -------- 
    1   1437  Letty van der Meer         Boxtel                1965     12:05  
    2   1424  Wim Sterks                 Esch                  1956     20:50  
    3   1444  Sabine van den Berg        Den Bosch             1983     21:47  
    4   1423  Luuk de Bruijn             Boxtel                2000     22:04  
    5   1486  Wouter Kuijpers            Boxtel                1999     22:05  
    6   1434  Jolanda Meeuwsen           Boxtel                1971     23:57  
    7   1435  Liesbeth van Casteren      Boxtel                1971     23:58  
    8   1427  Hanny van der Schoot       Boxtel                1970     23:58  
    9   1439  Simone Graft               Boxtel                1990     24:00  
   10   1425  Robert van de Wiel         Liempde               1974     24:42  
   11   1472  Jan Jacobs                 Boxtel                1959     28:43  
   12   1419  Yrsa Wehrmejjer            Boxtel                1967     30:44  
   13   1429  Gerda Heutink              Boxtel                1955     30:46  
   14   1474  Rob van de Langenberg      Boxtel                1975     31:10  
   15   1500  Thomas Mauriks             Boxtel                1983     32:21  
   16   1485  Jill vd Kerkhof                                           32:26  
   17   1449  Johan van Hal              Mill                  1964     32:27  
   18   1433  Ellen Buter van As         Boxtel                1981     32:33  
   19   1489  Henk Vos                   Eindhoven             1967     32:37  
   20   1443  Pipo Clown                 Uden                  1972     32:37  
   21   1428  Tessa van Kemenade         Berlicum Nb           1970     32:41  
   22   1438  Liz-Anne van den Berg      Boxtel                1965     32:45  
   23   1479  Patricia van Esch                                         32:50  
   24   1496  Maarten van Wijk           Boxtel                1990     33:31   
   25   1480  Maarte van de Laak         Boxtel                1963     34:21  
   26   1441  Eric van den Langenberg    Boxtel                1967     34:23  
   27   1487  Jos Verberne               Boxtel                1961     35:16  
   28   1448  Harry van de Sande         Boekel                1956     35:41  
   29   1498  Frans van de Pasch         Boxtel                1959     35:45  
   30   1495  Ad vd Heuvel               Schijndel             1955     36:15  
   31   1413  Rob van Dreumel            Boxtel                1977     36:18  
   32   1477  Frank Verhagen             Den Dungen            1957     36:20  
   33   1491  Christel Hermans           Gemonde               1972     37:35  
   34   1548  Willem van de Krieken      Boekel                1980     36:49
   35   1476  Guido van Erp              Boxtel                1979     37:50  
   36   1497  Esther van Liempde                                        38:04  
   37   1543  Henny van Oirschot         Boxtel                1963     38:07  
   38   1492  Kitty Berkmans             Gemonde               1974     38:26  
   39   1420  Charlie van Breugel        Boxtel                1973     39:22  
   40   1541  Ilse van de Bergh          Boxtel                         39:23  
   41   1418  Patrick van der Wijst      Boxtel                1968     39:26  
   42   1490  Linda van de Velden        Boxtel                1979     39:46  
   43   1484  David Mornout              Gemonde               1999     39:51  
   44   1483  Yvonne Mornout             Gemonde               1969     39:52  
   45   1414  Rob van den Braak          Liempde               1970     39:57  
   46   1447  Theo Spierings             Boxtel                1949     40:23  
   47   1544  Anja Groenendaal           Gemonde               1959     40:42  
   48   1482  Jens Karreman              Zaltbommel            1968     40:54  
   49   1445  Maurice van den Berge      Eindhoven             1963     41:05  
   50   1469  Gerda Hellings             Boxtel                1950     42:04   
   51   1475  Leo van Erp                Boxtel                1952     42:20  
   52   1488  Helma Lobbezoo             Boxtel                1971     42:33  
   53   1493  Pauline de Fielliettaz     Boxtel                1972     42:49  
   54   1494  Irene Corenbrander         Boxtel                         42:50   
   55   1431  Miranda Bergman            Boxtel                1974     42:52  
   56   1440  Stefan de Nijs             Boxtel                1961     43:05  
   57   1416  Marcel van Doremalen       Boxtel                1977     43:08  
   58   1415  Eline Snijders             Boxtel                1996     43:09  
   59   1478  Yvonne Langenhoff          Boxtel                1970     43:10  
   60   1471  Lisanne Berends            Amstelveen            1994     43:21  
   61   1430  Helene van Reijsen         Boxtel                1968     43:30  
   62   1540  Harriet Geerts             Boxtel                1962     44:03  
   63   1481  Brigitte Bax               Boxtel                1969     44:20   
   64   1542  Ad van den Broek           Esch                  1968     44:48  
   65   1470  Stephen van As             Boxtel                1951     45:00   
   66   1499  Joop van As                Boxtel                1983     45:01  
   67   1473  Marjo Tillie               Boxtel                1957     48:29    
   68   1446  Rietje Bouman              Boxtel                1953     48:29    
   69   1417  Diana Vingerhoets          Boxtel                1969     49:00   
   70   1421  Millena van Breugel        Boxtel                1982     49:54
   71   1436  Sandra Voets               Boxtel                1972     53:59    
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Don Quichotte Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2015