Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2016 en eerder
2018 en 2017


maandag 21 april 2003


Rabobank Paasloop

26e Rabobank Paasloop 21 april 2003

                             RABOBANK PAASLOOP
                     UITSLAGENLIJST - WEDSTRIJD 15 KM

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1     1  Koos Verweij               OSS-VOLO              1971     1e Msen      50:47  17,722     3:23 
   2   206  Wichard de Benis           Generaal Michaelis    1963     1e M40       51:56  17,330     3:27 
   3   200  Henriques van Dongen       Marvel                1958     2e M40       52:47  17,051     3:31 
   4     4  Armand Laven               OSS-VOLO              1971     2e Msen      54:49  16,418     3:39 
   5   203  Alex Gijsbers              Oss '78               1961     3e M40       55:14  16,295     3:40 
   6   204  Adriaan Dekkers            GAC Gemert            1957     4e M40       56:54  15,817     3:47 
   7     3  John Klerkx                De Keien              1975     3e Msen      56:57  15,803     3:47 
   8   205  Frans van Hak              GAC Gemert            1955     5e M40       57:09  15,748     3:48 
   9   407  Henk Cretier               OSS-VOLO              1952     1e M50       57:20  15,698     3:49 
  10    14  Rob Brekelmans             Loopgroep PK          1969     4e Msen      57:47  15,575     3:51 
  11   219  Chris van de Velden        OSS-VOLO              1955     6e M40       58:22  15,420     3:53 
  12   412  Toon de Rouw               Marvel                1952     2e M50       58:43  15,328     3:54 
  13   201  Van der Gammen             De Keien              1961     7e M40       58:51  15,293     3:55 
  14   207  Hans van den Eerenbeemt    Loopgroep PK          1961     8e M40       59:00  15,254     3:56 
  15   216  Frank van Geffen           De Keien              1955     9e M40       59:24  15,152     3:57 
  16     7  Frank Scheutjes            Fortuna '67           1969     5e Msen      59:31  15,122     3:58 
  17    13  Ton Rijkers                De Keien              1970     6e Msen      59:34  15,109     3:58 
  18   213  Karel Weykamp              OSS-VOLO              1962    10e M40       59:52  15,033     3:59 
  19    12  Art Vissers                Fortuna '67           1966     7e Msen    1:00:02  14,992     4:00 
  20   403  George Zoontjes            Fortuna '67           1949     3e M50     1:00:52  14,786     4:03 
  21   202  Marcel Rombouts            Loopgroep PK          1957    11e M40     1:00:59  14,758     4:03 
  22   602  Kirsten Frunt              Prins Hendrik         1980     1e Vsen    1:01:06  14,730     4:04 
  23   214  Paul van Geffen            De Keien              1959    12e M40     1:01:11  14,710     4:04 
  24     5  Geert Verstraten           De Keien              1964     8e Msen    1:01:28  14,642     4:05 
  25   408  Cees van der Velden        Wijchen               1952     4e M50     1:01:37  14,606     4:06 
  26     2  Geert Peeters              Marvel                1966     9e Msen    1:03:06  14,263     4:12 
  27    15  Pepijn Muller              Prins Hendrik         1964    10e Msen    1:03:20  14,211     4:13 
  28   402  Ad van der Heijden         Fortuna '67           1953     5e M50     1:03:47  14,110     4:15 
  29     6  Alex van Sleeuwen          De Keien              1970    11e Msen    1:03:56  14,077     4:15 
  30   702  Francien Lenssen           GAC Gemert            1960     1e V35     1:04:22  13,982     4:17 
  31   401  Mari van Houtum            Fortuna '67           1950     6e M50     1:04:22  13,982     4:17 
  32    16  Gertjan van Kessel         De Keien              1973    12e Msen    1:04:26  13,968     4:17 
  33   415  Jos van Velthoven          Teteringen            1947     7e M50     1:05:15  13,793     4:21 
  34     9  Ruud Koole                 Generaal Michaelis    1971    13e Msen    1:05:18  13,783     4:21 
  35   700  Maria Schoenmakers         Prins Hendrik         1962     2e V35     1:05:32  13,733     4:22 
  36   210  Wim van de Griendt         Prins Hendrik         1955    13e M40     1:05:32  13,733     4:22 
  37   215  Henk Pennings              Fortuna '67           1959    14e M40     1:06:07  13,612     4:24 
  38   208  Peter Gevers               De Keien              1955    15e M40     1:06:22  13,561     4:25 
  39   600  Rian van Helvoirt          De Keien              1969     2e Vsen    1:07:05  13,416     4:28 
  40   413  Theo Spierings             Marvel                1950     8e M50     1:07:19  13,370     4:29 
  41   410  Frans van Heeswijk         De Keien              1952     9e M50     1:08:37  13,116     4:34 
  42   218  Pierre Lardenois           Fortuna '67           1956    16e M40     1:10:44  12,724     4:42 
  43   211  Rinus Pennings             st.Oedenrode          1955    17e M40     1:11:13  12,637     4:44 
  44   212  Willem Raaijmakers         De Keien              1954    18e M40     1:13:05  12,315     4:52 
  45   701  Antoinette van de Laar     Fortuna '67           1958     3e V35     1:14:05  12,148     4:56 
  46   405  Mari Pechtold              DAK                   1939    10e M50     1:15:11  11,971     5:00 
  47   411  Jan van Dal                DAK                   1943    11e M50     1:17:20  11,638     5:09 
  48   400  Peter Hellings             Fortuna '67           1947    12e M50     1:23:17  10,806     5:33 
  49   601  Carla van Dijk             Fortuna '67           1970     3e Vsen    1:26:14  10,437     5:44 

                             RABOBANK PAASLOOP
                        UITSLAGENLIJST - RECREANTEN

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1  1264  Mark Wagenaars             Marvel                1974     1e Trim      15:00                  
   2  1817  Gerrie Timmermans          Marvel                1952     2e Trim      16:44                  
   3  1384  Imme van Burg              Prins Hendrik         1990     3e Trim      17:52                  
   4  1260  Cas de Vroom               Marvel                1990     4e Trim      18:24                  
   5  1265  Ria Wagenaars              Marvel                1944     5e Trim      19:23                  
   6  1373  Shen Fangi                 Wageningen            1979     6e Trim      20:06                  
   7  1286  Peter Schoenmakers         Marvel                1955     7e Trim      20:16                  
   8  1280  Jan van Opzeeland          Marvel                         8e Trim      20:22                  
   9  1299  Eric van Damme             Scorpio               1950     9e Trim      20:52                  
  10  1271  Rene Janssen               Marvel                1959    10e Trim      21:00                  
  11  1273  Rick Jilesen               Marvel                1965    11e Trim      21:02                  
  12  1276  Stephen van As             Marvel                1951    12e Trim      21:44                  
  13  1263  Jack Vlassak               Marvel                1954    13e Trim      21:45                  
  14  1805  Josje Dormans              Marvel                1955    14e Trim      21:47                  
  15  1270  Tom Wouda                  Marvel                1949    15e Trim      21:47                  
  16  1284  Arno Oetelaar              Marvel                1970    16e Trim      22:40                  
  17  1287  Stephan Theeuwes           Marvel                1961    17e Trim      22:40                  
  18  1298  Gina Huijberts             Marvel                1960    18e Trim      22:51                  
  19  1283  Jolanda de Laat-Solon      Marvel                1964    19e Trim      22:51                  
  20  1272  Corien Hoogenboom          Marvel                1964    20e Trim      23:30                  
  21  1277  Renzo van Huis             Marvel                        21e Trim      24:04                  
  22  1285  Cilly van de Pol           Marvel                1956    22e Trim      24:14                  
  23  1269  Jan van Haastrecht         Marvel                        23e Trim      25:26                  
  24  1281  Pieter Bosch               Marvel                1959    24e Trim      25:27                  
  25  1806  Gerard Mook                Alem                  1958    25e Trim      29:07                  
  26  1275  Manon Vlassak              Marvel                1983    26e Trim      29:10                  
  27  1274  Wilma van der Pol          Marvel                1957    27e Trim      29:10                  
  28  1278  Gerrie Timmermans          Marvel                        28e Trim      29:11                  
  29  1833  Caroline Tak               Raamsdonkveer         1976    29e Trim      32:04                  
  30  1348  Angelique Brueren          Marvel                1976    30e Trim      32:07                  
  31  1823  Maartje Vandewall          Nijmegen              1980    31e Trim      34:14                  
  32  1815  Leo van Erp                Boxtel                1953    32e Trim      34:43                  
  33  1378  Andre van Aarle            Erp                   1967    33e Trim      35:28                  
  34  1385  Triest van Burg                                  1954    34e Trim      35:45                  
  35  1802  Renske Verboort            Fortuna '67           1986    35e Trim      37:08                  
  36  1338  Ingrid Zegers              Nistelrode            1981    36e Trim      37:14                  
  37  1821  Marlies van Brunschot      Boxtel                1965    37e Trim      37:17                  
  38  1818  Nout vd Velden             Zaltbommel            1985    38e Trim      37:49                  
  39  1267  Francine Bressers          Marvel                1958    39e Trim      38:29                  
  40  1295  Henrie vd Heyden           Boxtel                1955    40e Trim      38:55                  
  41  1370  Peter Feil                 Bennekom              1960    41e Trim      38:58                  
  42  1809  Henri van Casteren         Boxtel                1966    42e Trim      39:45                  
  43  1396  Rob van der Meijden        Boxtel                1957    43e Trim      40:24                  
  44  1819  Henriette vd Velden        Zaltbommel            1958    44e Trim      40:42                  
  45  1339  Hester Zegers              Nistelrode            1977    45e Trim      41:34                  
  46  1255  Cor van Leusden            Marvel                1945    46e Trim      41:45                  
  47  1826  Henk Burg                  Schijndel             1956    47e Trim      41:52                  
  48  1828  Ron van Rossum             De Keien              1964    48e Trim      42:44                  
  49  1390  Joep Bijnen                Schijndel             1963    49e Trim      42:58                  
  50  1824  Maarten Hendriks           Nijmegen              1979    50e Trim      44:33                  
  51  1288  Jo Valks                   Marvel                1947    51e Trim      44:43                  
  52  1829  Harm Hermans                                     1968    52e Trim      44:54                  
  53  1393  Lester Jansen              Boxtel                1958    53e Trim      45:14                  
  54  1395  Rob Timmermans             Nijmegen              1976    54e Trim      45:34                  
  55  1388  Freddy Verkuijlen          Schijndel             1961    55e Trim      45:55                  
  56  1251  Francien den Ouden         Marvel                1958    56e Trim      46:00                  
  57  1814  Christiaan Tuipelman       Zaltbommel            1985    57e Trim      46:40                  
  58  1822  Bert van Kessel            Kerkdriel             1964    58e Trim      47:22                  
  59  1813  Laurens van Ham            Valkenswaard          1957    59e Trim      49:52                  
  60  1342  Piet Aerts                 Vlijmen               1961    60e Trim      51:19                  
  61  1343  Sander de Kok              Berlicum              1967    61e Trim      51:40                  
  62  1830  Angelo van de Biggelaar    Boxtel                1970    62e Trim      51:55                  
  63  1252  Loes Teppema               Marvel                1946    63e Trim      52:13                  
  64  1800  Jan van der Laak           Attila                1963    64e Trim      52:31                  
  65  1825  Jan Hendriks               Rosmalen              1948    65e Trim      53:25                  
  66  1389  Dirk van Opstal            Loopgroep PK          1964    66e Trim      54:34                  
  67  1346  Mari van Summeren          Uden                  1958    67e Trim      54:34                  
  68  1345  Tini Vissers               Vegehel               1960    68e Trim      54:35                  
  69  1810  Bart vd Pasch              Gemonde               1961    69e Trim      56:00                  
  70  1804  Piet Habets                Boxtel                1954    70e Trim      56:28                  
  71  1386  Mart Verstegen             Uden                  1962    71e Trim      58:44                  
  72  1807  Haage Boonstra                                   1958    72e Trim      58:48                  
  73  1382  Ad van Kollenburg          Generaal Michaelis    1955    73e Trim    1:00:31                  
  74  1296  Henk van Kaathoven         Nijmegen              1953    74e Trim    1:00:43                  
  75  1291  Michel van de Ven          Marvel                1961    75e Trim    1:01:25                  
  76  1257  Jack Steenbeek             Marvel                1959    76e Trim    1:02:36                  
  77  1394  Walter van de Pol          Generaal Michaelis    1967    77e Trim    1:02:42                  
  78  1259  Petri Theeuwes             Marvel                1961    78e Trim    1:03:47                  
  79  1349  Albert Pennings            Schijndel             1958    79e Trim    1:04:24                  
  80  1254  Yke Boschma                Marvel                1961    80e Trim    1:04:43                  
  81  1347  Pieternel van Dijk         De Bilt               1957    81e Trim    1:06:37                  
  82  1290  Ruud van Dijk              Marvel                1963    82e Trim    1:06:39                  
  83  1381  Koos van Kempen            Generaal Michaelis    1957    83e Trim    1:07:00                  
  84  1380  Piet Pijnenburg            Generaal Michaelis    1955    84e Trim    1:07:03                  
  85  1261  Fred Fisser                Marvel                1971    85e Trim    1:08:16                  
  86  1397  Paul Kasbergen             Lith                  1958    86e Trim    1:09:01                  
  87  1398  Peter Cras                 Generaal Michaelis    1961    87e Trim    1:09:10                  
  88  1297  Marco Adriaanse            Oss                   1962    88e Trim    1:09:12                  
  89  1803  Kees Passon                Drunen                1953    89e Trim    1:09:24                  
  90  1399  Frans Louwers              Best                  1961    90e Trim    1:09:32                  
  91  1344  Hans van Dijk              De Bilt               1948    91e Trim    1:09:56                  
  92  1811  Stijn Kuipers              Marvel                1956    92e Trim    1:10:31                  
  93  1374  Ben Tirrell                Wageningen            1982    93e Trim    1:11:03                  
  94  1383  Jeroen van Dinther         Middelrode            1975    94e Trim    1:12:24                  
  95  1294  Hans van Dinther           Boxtel                1954    95e Trim    1:12:26                  
  96  1289  Peter Boleij               Marvel                        96e Trim    1:12:59                  
  97  1391  Frans van Dun              Prins Hendrik         1943    97e Trim    1:14:50                  
  98  1253  Ad Vromans                 Marvel                1947    98e Trim    1:15:20                  
  99  1375  Henriette de Mol           Wijbosch              1960    99e Trim    1:15:49                  
 100  1372  Hein Vissers               Vehgel                1956   100e Trim    1:15:50                  
 101  1816  Michael van Kasteren       Boxtel                1984   101e Trim    1:16:36                  
 102  1392  Joep Prince                Vught                 1953   102e Trim    1:16:47                  
 103  1827  Johan van Schaik           Breda                 1965   103e Trim    1:17:58                  
 104  1266  Edward Wagenaars           Marvel                1976   104e Trim    1:18:55                  
 105  1377  Willie van de Langenberg   Marvel                1943   105e Trim    1:19:30                  
 106  1801  Peter van de Ven           Marvel                1949   106e Trim    1:20:10                  
 107  1293  Liza Langelaan             Boxtel                1968   107e Trim    1:20:17                  
 108  1387  Tineke Mous                Fortuna '67           1959   108e Trim    1:20:20                  
 109  1262  Piet van de Sande          Marvel                1952   109e Trim    1:20:44                  
 110  1340  Jan vd Pol                 Tilburg               1940   110e Trim    1:22:45                  
 111  1250  Marion van Wijk            Marvel                1963   111e Trim    1:23:08                  
 112  1337  Miriam Burg                Schijndel             1955   112e Trim    1:23:41                  
 113  1831  Stijn Thijssen             Boxtel                1983   113e Trim    1:24:45                  
 114  1256  Cora van den Berg          Marvel                1961   114e Trim    1:25:35                  
 115  1292  Tineke van Boxmeer         Fortuna '67           1953   115e Trim    1:25:52                  
 116  1258  Peggy van Son              Marvel                1966   116e Trim    1:26:08                  
 117  1376  Henny van Bussel           Schijndel             1951   117e Trim    1:26:40                  
 118  1812  Bart van de Sloot          Boxtel                1943   118e Trim    1:26:55                  
 119  1808  Jan van Bragt              Boxtel                1936   119e Trim    1:27:17                  

Met dank aan de RABOBANK en alle vrijwilligers die deze wedstrijd mogelijk 
                                   maken
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Don Quichotte Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2015