Unilux Sparrenbosloop 27 oktober 2019 - Uitslagen

Rang Naam Leeftijd Club Finish Snelheid Lap1 Lap2 Lap3
Kidsrun 1500 meter
Kids 6 tm 9 Meiden
1. Sara Beumer 9 Vught 7:02 12,90 7:02    
2. Anouk Meijer 9 Marvel 7:03 12,80 7:03    
3. Nova Snijders 8 OSS-VOLO 7:13 12,50 7:13    
4. Sanne Koolen 9 Prins Hendrik 7:23 12,30 7:23    
5. Mirte Snel 8 Liempde 7:44 11,70 7:44    
6. Sophie Kooijman 8 OSS-VOLO 7:45 11,70 7:45    
7. Marit Snel 8 Liempde 7:46 11,60 7:46    
8. Hannah Linssen 8 Rosmalen 7:59 11,30 7:59    
9. Noor van de Veerdonk 9 Den Dungen 8:05 11,20 8:05    
10. Ayla van de Wijdeven 8 Boxtel 8:30 10,70 8:30    
11. Selma Goullet 6 OSS-VOLO 8:32 10,60 8:32    
12. Roos de Lepper 8 Boxtel 8:49 10,30 8:49    
13. Yade van de Wijdeven 7 Boxtel 8:51 10,20 8:51    
14. Juul van den besselaar 6 Marvel 8:53 10,20 8:53    
15. Nora Kerkhofs 7 Boxtel 8:54 10,20 8:54    
16. Jolie van den oever 8 Marvel 8:57 10,10 8:57    
17. Ester Paijmans 9 Boxtel 9:16 9,80 9:16    
18. Isa Kuppens 7 Boxtel 9:32 9,50 9:32    
19. Fenna Kuppens 6 Boxtel 11:34 7,80 11:34    
Kids 10 tm 12 Meiden
1. Sofie Werners 11 OSS-VOLO 6:15 14,50 6:15    
2. Romy Sonneveld 12 Prins Hendrik 6:31 13,90 6:31    
3. Meindel van der Velden 11 Marvel 6:52 13,20 6:52    
4. Yara Assinck 12 OSS-VOLO 6:57 13,00 6:57    
5. Laura Jansen 10 Nuland 7:08 12,70 7:08    
6. Sam Weykamp 11 's-Hertogenbosch 7:58 11,40 7:58    
Kids 6 tm 9 Jongens
1. Florian van Wijchen 9 GAC Hilversum 5:26 16,60 5:26    
2. Thijmen van Wijchen 9 GAC Hilversum 5:29 16,50 5:29    
3. Thijs Rommens 9 's-Hertogenbosch 6:51 13,20 6:51    
4. Viggo Pronk 9 OSS-VOLO 6:52 13,20 6:52    
5. Lars van Sommeren 7 OSS-VOLO 6:53 13,20 6:53    
6. Kian van der Sanden 8 Prins Hendrik 7:03 12,80 7:03    
7. Tijn van den Bosch 7 Prins Hendrik 7:04 12,80 7:04    
8. Quinten van Herpen 8 OSS-VOLO 7:07 12,70 7:07    
9. Luka Snijders 8 's-Hertogenbosch 7:12 12,60 7:12    
10. Stijn Vlugt 9 OSS-VOLO 7:15 12,50 7:15    
11. Jorg van Sommeren 6 OSS-VOLO 7:33 12,00 7:33    
12. Adam van Kemenade 6 's-Hertogenbosch 7:50 11,60 7:50    
13. Luuk Zandbergen 7 Marvel 8:21 10,80 8:21    
14. Eliano Graft 7 Boxtel 8:26 10,70 8:26    
15. Vygo Wolf 8 Gemonde 8:27 10,70 8:27    
16. Quyn Wolf 6 Gemonde 8:38 10,50 8:38    
17. Ryan Paijmans 6 Boxtel 8:46 10,30 8:46    
18. Niels van Meersbergen 9 Marvel 9:36 9,40 9:36    
Kids 10 tm 12 Jongens
1. Scott Romijn 10 Prins Hendrik 5:31 16,40 5:31    
2. Beau Pronk 11 OSS-VOLO 6:06 14,80 6:06    
3. Gijs Linssen 11 Rosmalen 6:09 14,70 6:09    
4. Guus Beumer 10 Vught 6:10 14,70 6:10    
5. Pim Verstappen 11 Marvel 6:22 14,20 6:22    
6. Siem Bekkers 10 Boxtel 6:29 14,00 6:29    
7. Tygo Janssens 11 Marvel 6:37 13,70 6:37    
8. Thomas van Engelen 10 Boxtel 6:46 13,40 6:46    
9. Micah Hoeben 11 Marvel 6:48 13,30 6:48    
10. Stijn de Backer 11 OSS-VOLO 6:49 13,30 6:49    
11. Joep van Loon 10 Vught 7:01 12,90 7:01    
12. Finn Sonneveld 10 Zaltbommel 7:42 11,80 7:42    
13. Twan van de Meijden 10 Gemonde 7:46 11,70 7:46    
14. Manuel van Breugel 10 Boxtel 9:26 9,60 9:26    
15. Rayan Saudi 11 Boxtel 9:32 9,50 9:32    
jeugd en recreanten 3600 meter
 
1. Keetje van Erp 10 Boxtel 21:07 10,30 21:07    
Jeugd 13 tm 15 Meiden
1. Iris Verheij 15 Prins Hendrik 15:38 13,90 15:38    
2. Mieke de Vos 14 Sint Oedenrode 17:00 12,80 17:00    
3. Annika van der Broek 14 Marvel 17:20 12,50 17:20    
4. Elisabeth Hilkens 14 OSS-VOLO 20:25 10,60 20:25    
5. Evy Bressers 14 Boxtel 25:49 8,40 25:49    
Recreanten Dames 16+
1. Manon van der Boogaard 51 Sint Oedenrode 20:26 10,60 20:26    
2. Ellen van den Bosch 34 Prins Hendrik 21:03 10,30 21:03    
3. Susan van de Besselaar 38 Boxtel 21:04 10,30 21:04    
4. Nancy van de Ven 44 Sint-Michielsgestel 23:38 9,20 23:38    
5. Ingrid Hommerson 43 Boxtel 25:55 8,40 25:55    
6. Marielle Assman 47 Boxtel 26:21 8,20 26:21    
7. Tamara van der Steen 42 Boxtel 26:54 8,10 26:54    
8. Babet Frissen 37 Sint-Oedenrode 27:42 7,80 27:42    
9. Ingebjorg van Liempt 43 Boxtel 29:30 7,40 29:30    
10. Anita van Oers 53 Schijndel 30:37 7,10 30:37    
Jeugd 13 tm 15 Jongens
1. Stan Sierdiema 14 Sint Oedenrode 13:55 15,60 13:55    
2. Lucas de Gous 14 Boxtel 15:33 14,00 15:33    
3. Mason Kuipers 13 Boxtel 16:17 13,30 16:17    
4. Mike van den Braak 15 Marvel 16:46 12,90 16:46    
5. Jens Van Oirschot 14 Marvel 16:47 12,90 16:47    
Recreanten Heren 16+
1. Willie Verberne 55 Gemonde 18:17 11,90 18:17    
2. Maurice Hoeben 48 Sint-Michielsgestel 18:28 11,70 18:28    
3. Theo Spierings 70 Boxtel 19:55 10,90 19:55    
4. Malcolm Meufels 49 Maarheeze 20:09 10,80 20:09    
5. Denis van Loosbroek 42 Veldhoven 20:24 10,60 20:24    
6. Han Weijer 60 's-Hertogenbosch 21:03 10,30 21:03    
7. Ronnie van den Akker 47 Schijndel 23:53 9,10 23:53    
8. Patrick Pennings 48 Boxtel 24:13 9,00 24:13    
9. Patrick Melis 47 Liempde 25:02 8,70 25:02    
10. H.G. van Geijlwijk 52 Berkel-Enschot 42:41 5,10 42:41    
Recreanten 7300 meter
Recreanten Dames 16+
1. Susanne Jacobs 41 Marvel 34:37 12,70 16:58 17:39  
2. Emma van oOijen 16 Liempde 37:37 11,70 18:27 19:11  
3. Willemijn van Waarden 27 Utrecht 38:00 11,60 19:03 18:58  
4. Evelien Gerrits 29 Marvel 38:04 11,60 19:15 18:49  
5. Marieke Verhagen 24 Nijmegen 38:23 11,50 18:48 19:36  
6. Inge van Oijen 52 Liempde 38:59 11,30 19:10 19:49  
7. Kim Vervoort 36 Marvel 41:04 10,70 20:39 20:25  
8. Nathalie van den Bogaard 42 Boxtel 41:05 10,70 20:40 20:26  
9. Saskia Vermeer 45 Boxtel 41:27 10,60 20:50 20:38  
10. Iris Schellekens 25 Boxtel 41:55 10,50 20:19 21:36  
11. Lydia Starink 39 Eindhoven 42:24 10,40 21:02 21:22  
12. Marielle van der Aa 46 Sint-Michielsgestel 43:02 10,20 22:01 21:02  
13. Wendy Westerhof 46 Oisterwijk 43:09 10,20 21:57 21:13  
14. Marjanne Blom 49 Boxtel 43:40 10,10 22:19 21:22  
15. Noor van Raaij 41 Schijndel 44:34 9,90 22:43 21:51  
16. Michelle Jongen 27 Boxtel 44:39 9,90 22:52 21:48  
17. Anne Keurentjes 24 Boxtel 44:46 9,80 21:54 22:53  
18. Simone van der linden 44 Marvel 44:47 9,80 22:30 22:17  
19. Yvonne Lamgenhoff 49 Boxtel 44:47 9,80 23:12 21:35  
20. Brigitte Bax-Pennings 50 Marvel 45:17 9,70 23:25 21:53  
21. Juliette De Winter 46 's-Hertogenbosch 45:21 9,70 23:04 22:18  
22. C. Hermans 47 Gemonde 45:32 9,70 23:35 21:58  
23. K Beekmans 45 Gemonde 45:54 9,60 23:35 22:20  
24. Helma van de Ven 60 Marvel 46:27 9,50 23:52 22:36  
25. Els Cleutjens 21 Boxtel 46:34 9,50 23:48 22:47  
26. Audrey Prins 45 Haaren 47:35 9,30 23:33 24:02  
27. Marjan Heijmans 46 Marvel 47:38 9,20 23:32 24:06  
28. Ellen de Raad 61 Marvel 47:52 9,20 23:37 24:16  
29. Janine Dominicus 36 Boxtel 48:02 9,20 24:47 23:16  
30. Jane van Dura 39 Son 48:23 9,10 24:07 24:17  
31. Irene Walbeek 41 Marvel 49:16 8,90 23:51 25:26  
32. S van Griensven 47 Marvel 49:18 8,90 23:50 25:29  
33. CFA Vos 47 's-Hertogenbosch 49:26 8,90 24:58 24:29  
34. Gaby van Erp 39 Boxtel 50:43 8,70 25:22 25:22  
35. Maaike Jongejan 41 Boxtel 50:51 8,70 25:23 25:29  
36. Ans van Roij 56 Marvel 51:48 8,50 26:19 25:29  
37. Tamara Henar 38 Boxtel 51:48 8,50 26:21 25:28  
38. Jaquelineline van Laarhoven 48 Boxtel 51:57 8,50 26:20 25:37  
39. Anne-Claire Peetjens 37 's-Hertogenbosch 51:58 8,50 25:37 26:21  
40. Judith van Erp 50 Boxtel 53:23 8,30 26:05 27:19  
41. Margaret van Dijk 52 Boxtel 58:10 7,60 28:44 29:26  
42. Carla Hellings 47 Marvel 1:00:33 7,30 29:56 30:38  
43. Liesbeth van Casteren 48 Marvel 1:00:34 7,30 29:57 30:37  
Recreanten Heren 16+
1. Twan Verkammen 17 Rosmalen 29:03 15,10 13:44 15:20  
2. Marco Dreuning 50 Boxtel 31:38 13,90 15:00 16:39  
3. Geert Van Gils 33 Sint Oedenrode 33:54 13,00 17:59 15:55  
4. Ramon de Haas 55 Rosmalen 35:24 12,40 17:40 17:45  
5. Maurice Koolen 45 Vught 35:34 12,40 17:33 18:02  
6. Niek Spooren 25 Boxtel 35:59 12,20 18:22 17:37  
7. Bas Bressers 44 Boxtel 36:39 12,00 19:04 17:35  
8. Gideon van Dijk 37 Dordrecht 37:00 11,90 20:23 16:37  
9. Johan van Hal 55 Mill 37:37 11,70 19:04 18:33  
10. Bert van de Sande 65 Boekel 37:38 11,70 19:04 18:35  
11. Pierre Lardenois 63 Son 37:42 11,70 19:34 18:08  
12. Loek van de Laar 24 Boxtel 38:22 11,50 19:03 19:20  
13. Maarten van Wijk 29 Boxtel 39:05 11,30 19:53 19:13  
14. Jeroen Oudenaarden 45 Boxtel 40:13 10,90 20:31 19:43  
15. Yrim van de Wijdeven 44 Boxtel 40:16 10,90 20:23 19:54  
16. Jakub Lewandowski 29 's-Hertogenbosch 40:24 10,90 20:22 20:03  
17. Maarten van Giels 36 Tilburg 40:25 10,90 20:01 20:24  
18. Jeroen van de Pol 49 Taxandria Atletiek 40:30 10,90 20:03 20:28  
19. Rob Strik 40 Boxtel 40:49 10,80 21:01 19:48  
20. Arjan de Bruin 50 Boxtel 40:57 10,70 20:21 20:36  
21. Ruud Daverveld 69 Marvel 41:45 10,50 20:48 20:57  
22. Leo van Erp 67 Boxtel 42:06 10,50 21:36 20:30  
23. Frank de Man 54 Boxtel 42:17 10,40 21:19 20:58  
24. Ton Spierings 63 Boxtel 43:22 10,20 21:31 21:51  
25. J. Heierman 61 Rosmalen 44:20 9,90 23:36 20:44  
26. Ko van Hoorn 65 Liempde 44:24 9,90 21:27 22:58  
27. Jan Smetsers 53 Eindhoven Atletiek 44:25 9,90 22:35 21:51  
28. Edwin Bakker 39 Boxtel 44:41 9,90 22:47 21:54  
29. Piet van de Sande 68 Marvel 45:16 9,70 23:25 21:51  
30. Jos Verberne 58 Boxtel 45:31 9,70 22:50 22:41  
31. Michel van de Ven 59 Marvel 46:05 9,60 23:45 22:20  
32. Stephen van As 68 Marvel 46:06 9,60 22:39 23:27  
33. Robert van der Linden 46 Boxtel 46:07 9,50 23:45 22:22  
34. Koos Fennes 64 's-Hertogenbosch 47:18 9,30 23:15 24:03  
35. Arjan Broeren 54 Schijndel 48:08 9,20 23:34 24:35  
36. Peter Hellings 73 Fortuna '67 49:10 9,00 23:40 25:30  
37. Sander Holscher 56 's-Hertogenbosch 49:24 8,90 24:56 24:28  
38. Chris de Wild 55 Boxtel 49:43 8,90 25:15 24:29  
39. Patrick van de Leuvert 43 Boxtel 49:48 8,80 25:59 23:50  
40. Jan van de Heijden 68 Boxtel 52:22 8,40 26:06 26:17  
Wedstrijd en Recreanten 11000 meter
Dames 16 tm 39
1. Heleen Schoonenberg 30 Utrecht 48:07 13,80 16:01 16:03 16:04
2. Hanneke van der Meide 35 Boxtel 51:52 12,80 16:56 17:22 17:35
3. Wendy Verschuren 27 Fortuna '67 52:55 12,50 16:55 18:04 17:58
4. Ilse van de Bosch 30 Sint-Michielsgestel 55:14 12,00 18:33 18:36 18:06
5. Savannah Landers 25 Marvel 59:35 11,10 20:29 19:49 19:18
6. Lieke Franssen 35 Marvel 1:06:42 9,90 22:35 21:50 22:18
7. Marieke Rooijakkers 25 Eindhoven 1:06:42 9,90 22:36 21:49 22:18
8. Lydia Bergmans 38 Marvel 1:07:07 9,90 22:01 21:40 23:28
Dames 40+
1. Rikie Huyberts 60 Fortuna '67 56:39 11,70 18:12 19:09 19:19
2. Simone Verbeek-Hulsbosch 50 Hartlopenwerkt! 56:58 11,60 19:08 18:52 18:59
3. Elly Lemmers 49 Vught 57:46 11,50 20:03 19:14 18:30
4. Saskia Kivits 47 Schijndel 58:01 11,40 20:10 19:09 18:43
5. Elena Van Vught 53 's-Hertogenbosch 58:45 11,30 19:56 19:36 19:14
6. Gerrie Timmermans 67 Boxtel 58:58 11,20 18:58 19:56 20:06
7. Anouk van Gorp 42 Berlicum Nb 1:00:22 11,00 21:17 19:35 19:31
8. Karin Boel 45 Heusden 1:02:19 10,60 21:03 20:27 20:49
9. Alma Engelhart 54 Schijndel 1:02:20 10,60 20:50 20:41 20:50
10. Marloes Vekemans 46 Boxtel 1:05:40 10,10 21:05 22:30 22:06
11. Monique Blok 56 Marvel 1:06:21 10,00 21:24 22:16 22:42
12. Monique Dongelmans 56 Boxtel 1:06:22 10,00 21:24 22:16 22:43
13. Monique Donkers 52 Schijndel 1:08:00 9,80 22:13 22:35 23:14
14. Hariet van den Bergh 50 Schijndel 1:09:47 9,50 21:58 23:43 24:07
15. Els Visser 59 Sint-Michielsgestel 1:21:39 8,10 27:11 27:10 27:19
16. Gemma Verbruggen 55 Boxtel 1:21:40 8,10 27:11 27:11 27:19
Heren 16 tm 39
1. Rob Nijkens 34 's-Hertogenbosch 40:35 16,30 13:32 13:50 13:14
2. Hans van Loon 39 Vught 40:52 16,20 13:32 13:51 13:31
3. Mark Spierings 35 Marvel 43:58 15,10 14:06 14:58 14:55
4. Guus van Kessel 16 Schijndel 44:04 15,00 13:41 15:08 15:16
5. Ramon van Weert 27 Boxtel 44:40 14,80 14:05 15:05 15:30
6. Ronald Alaerds 35 's-Hertogenbosch 44:43 14,80 14:22 15:27 14:56
7. Teun Kessens 34 's-Hertogenbosch 44:59 14,70 15:27 15:05 14:28
8. Gijs van den langenberg 33 Boxtel 45:00 14,70 14:30 15:19 15:12
9. Danny Smith 26 's-Hertogenbosch 45:50 14,50 15:04 15:28 15:19
10. Jorn van den Braak 27 Boxtel 46:41 14,20 15:42 15:50 15:10
11. Thomas Mauriks 36 Boxtel 46:47 14,20 15:55 15:35 15:18
12. Mario Vugts 34 Sint-Michielsgestel 47:10 14,00 15:18 15:52 16:01
13. Ruben Willems 27 Geldermalsen 48:13 13,70 15:37 16:03 16:34
14. Leon van Bemmel 36 Nuland 48:16 13,70 16:01 16:06 16:09
15. Bas Peeters 22 Boxtel 49:05 13,50 16:47 16:28 15:50
16. Roel Schellekens 39 Den Dungen 49:06 13,50 15:54 16:35 16:39
17. Joost van der Star 36 Schijndel 49:09 13,50 16:09 16:37 16:24
18. Mark Goossens 34 's-Hertogenbosch 50:53 13,00 16:46 17:06 17:01
19. Dawid Bobrzki 25 's-Hertogenbosch 51:22 12,90 15:44 17:45 17:54
20. Luuk Gerrits 31 Utrecht 51:27 12,90 16:40 17:20 17:29
21. Colin Schalken 34 Vught 51:46 12,80 17:33 17:19 16:55
22. Marcel Linder 39 's-Hertogenbosch 51:53 12,80 16:59 17:23 17:32
23. Serge Jongenelen 35 Abcoude 52:10 12,70 17:53 17:28 16:50
24. Stefan Ripmeester 24 Zaltbommel 52:11 12,70 17:05 18:02 17:05
25. Chris Rovers 35 Marvel 52:32 12,60 17:37 17:32 17:25
26. Guido van Erp 39 Boxtel 52:54 12,50 17:17 17:57 17:41
27. John van Mersbergen 33 Drunen 52:54 12,50 18:20 17:18 17:17
28. Peter Raedts 37 Prins Hendrik 53:15 12,40 18:32 18:36 16:07
29. Melvin Voets 32 Tilburg 53:47 12,30 17:12 18:06 18:30
30. Henk Van Buuren 33 Sint-Michielsgestel 54:18 12,20 17:32 18:32 18:14
31. Robbin van Mersbergen 29 Oisterwijk 54:29 12,20 18:36 18:00 17:54
32. Jesper van Vessem 37 Sint-Michielsgestel 54:49 12,10 18:12 18:26 18:11
33. Rens Dinnessen 34 Liempde 55:05 12,00 18:19 18:19 18:28
34. Willem van Dongen 39 Boxtel 55:14 12,00 19:34 18:11 17:30
35. Ad van Breugel 38 Sint-Oedenrode 56:54 11,70 19:57 18:54 18:04
36. Jasper Rabou 38 Schijndel 59:22 11,20 20:58 19:51 18:34
37. Arno Treffers 28 Eethen 1:00:41 10,90 20:38 20:24 19:40
38. Stephan Zwarts 28 Veen 1:00:43 10,90 20:38 20:25 19:40
39. Ralf Heijmans 27 Eindhoven 1:01:55 10,70 21:54 21:09 18:53
40. Jacco van de Bouke 39 Tilburg 1:17:01 8,60 26:02 25:02 25:58
Heren 40+
1. Tony de Groot 46 Marvel 41:06 16,10 13:32 13:51 13:44
2. Krijn Bustraan 43 Eindhoven 41:51 15,80 13:42 14:03 14:07
3. Ralf Hamers 42 Esch 41:57 15,80 13:32 14:11 14:15
4. Bart Vingerhoets 42 Oisterwijk 45:35 14,50 15:00 15:19 15:16
5. Rob van de Langenberg 44 Marvel 46:33 14,20 14:45 15:35 16:14
6. Seth Brussaard 50 Boxtel 46:38 14,20 15:21 15:41 15:36
7. Peter Duvekot 58 Prins Hendrik 46:51 14,10 15:40 15:45 15:27
8. Andre Boel 48 Heusden 47:00 14,10 15:15 15:43 16:03
9. Martin van der Broek 49 Marvel 47:01 14,10 15:06 15:52 16:04
10. Rabih Allous 42 Schijndel 47:13 14,00 15:56 15:28 15:50
11. Geert Alofs 63 Prins Hendrik 47:16 14,00 15:43 15:48 15:46
12. Hans Coomans 52 OSS-VOLO 48:51 13,60 16:09 16:13 16:30
13. Charlie van Breugel 45 Boxtel 49:28 13,40 16:18 16:45 16:26
14. Andy Verhoeven 57 Eindhoven Atletiek 49:41 13,30 16:03 16:46 16:53
15. Patrick van den Aker 47 Boxtel 50:05 13,20 16:06 17:00 17:00
16. Hennie Van der Horst 57 Den Dungen 50:17 13,20 16:32 16:56 16:50
17. Erik van de Sande 47 's-Hertogenbosch 50:27 13,10 17:13 17:01 16:15
18. Marco Borghardt 46 Boxtel 50:30 13,10 16:06 16:57 17:29
19. Frank Assmann 52 Vught 50:58 13,00 17:04 16:48 17:08
20. Remco Innemee 47 Boxtel 51:14 12,90 16:53 17:24 16:58
21. Bart Mols 47 Best 51:17 12,90 17:02 17:10 17:06
22. Mark Snel 42 Liempde 51:33 12,90 16:56 17:17 17:21
23. Eddy Spooren 51 Esch 51:50 12,80 17:45 17:09 16:56
24. Oscar Vromans 46 Boxtel 51:50 12,80 17:02 17:14 17:35
25. Maikel Kokx 44 Goirle 52:17 12,70 16:51 17:52 17:35
26. Joh van Rooy 56 Gameren 52:40 12,60 17:01 17:52 17:48
27. Ad Buijs 57 Haarsteeg 52:49 12,50 17:36 17:21 17:53
28. Matthijs Hulsbosch 43 Hartlopenwerkt! 52:51 12,50 18:16 17:37 16:59
29. Wilbert Timmermans 49 Marvel 53:28 12,40 17:50 17:55 17:44
30. Frank Verhagen 62 Den Dungen 53:31 12,40 18:03 17:53 17:36
31. Marc Van Son 48 Boxtel 53:55 12,30 17:37 17:55 18:24
32. Barend Koolhaas 53 Opijnen 54:09 12,20 18:18 18:03 17:49
33. Adri Schoenmakers 43 Boxtel 54:13 12,20 19:38 17:28 17:08
34. Wilbert Balvers 63 's-Hertogenbosch 54:23 12,20 17:35 18:30 18:20
35. Jens Karreman 51 Zaltbommel 54:25 12,20 18:21 18:04 18:01
36. Pieter van der Heijden 51 Prins Hendrik 54:59 12,10 18:09 18:26 18:26
37. Toine van de Elshout 47 Boxtel 55:15 12,00 18:18 18:53 18:05
38. Etienne Vissers 51 Veghel 55:20 12,00 18:23 18:17 18:41
39. Richard van den Boogaard 43 's-Hertogenbosch 55:21 12,00 19:35 18:04 17:43
40. Ad van den Heuvel 64 Schijndel 55:41 11,90 18:52 18:27 18:22
41. Rob van den Braak 49 Marvel 57:14 11,60 19:01 19:12 19:02
42. Jeroen van der Meijden 48 Boxtel 57:19 11,60 20:20 18:49 18:11
43. Jan Lips 49 Boxtel 59:01 11,20 19:35 19:32 19:54
44. Martin Schellekens 49 Boxtel 59:36 11,10 20:30 19:49 19:18
45. Hans Dankers 61 Marvel 1:00:21 11,00 20:43 19:48 19:52
46. Peter Olijslagers 69 Boxtel 1:01:09 10,80 20:08 20:21 20:42
47. Jos der Kinderen 57 Boxtel 1:03:04 10,50 19:59 21:08 21:59
48. Jos Rabou 67 Schijndel 1:03:55 10,40 22:18 21:05 20:33
49. Christjan Schalken 61 Marvel 1:04:33 10,30 21:11 22:03 21:20
50. Fred van Breugel 66 Boxtel 1:06:35 10,00 22:43 21:52 22:01
51. Harm Bult 54 Gemonde 1:08:36 9,70 22:30 23:10 22:58
52. Bert van der Leeuw 67 Marvel 1:11:15 9,30 22:52 24:12 24:13
53. Adwin Mathon 54 Veghel 1:15:36 8,80 22:34 24:55 28:08
Nieuws Run2Day Sparrenbosloop Overzicht