Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagen
2022
2021
2020 en eerder

Paasloop
maandag 18 april 2022


FAC Paasloop 2022

44e editie

Plaats Stnr. Naam Club Woonplaats Land Finish Netto Snelheid
Kidsrun 6 tm 9 jaar meisjes







1. 23 Yade van de Wijdeven
Boxtel NED 5:17 5:13 13,70
2. 29 Juul van den Besselaar Marvel Boxtel NED 5:52 5:49 12,30
3. 38 Sasha van Leeuwen Marvel Boxtel NED 6:19 6:15 11,50
4. 20 Emma van t Klooster Marvel Boxtel NED 6:22 6:19 11,40
5. 16 Allisya van dongen
Zevenbergen NED 6:26 6:24 11,30
6. 22 Kyra van de Wijdeven
Boxtel NED 6:36 6:31 11,00
7. 6 Esmee Walthaus Marvel Boxtel NED 7:23 7:19 9,80
8. 21 Charlotte Vijvers
Boxtel NED 7:30 7:25 9,70


















Kidsrun 6 tm 9 jaar jongens







1. 25 Tijn van den Bosch Prins Hendrik Vught NED 4:27 4:26 16,20
2. 8 Tijn Vissers
Boxtel NED 4:46 4:43 15,20
3. 4 Quyn Wolf Marvel Gemonde NED 4:53 4:51 14,80
4. 26 Guus Packbiers
Boxtel NED 4:53 4:51 14,80
5. 11 Luuk Zandbergen Marvel Boxtel NED 5:02 5:01 14,40
6. 12 Ryan Paijmans
Boxtel NED 5:21 5:17 13,50
7. 30 Finn van den Besselaar
Boxtel NED 6:06 6:03 11,90
8. 9 Kaij Vissers
Boxtel NED 6:45 6:43 10,70
9. 34 Flin van Erp
Boxtel NED 7:22 7:18 9,80
10. 15 Piet de Lepper
Sint-Michielsgestel NED 8:42 8:39 8,30


















Kidsrun 10 tm 12 jaar meisjes







1. 18 Anouk Meijer Marvel Boxtel NED 4:28 4:26 16,20
2. 24 Ayla van de Wijdeven
Boxtel NED 4:50 4:47 15,00
3. 31 Maartje Eekelaar
Boxtel NED 5:10 5:07 14,00
4. 2 Neomi Bertens Marvel Boxtel NED 5:22 5:20 13,50
5. 1 Abby de punder
Boxtel NED 5:22 5:20 13,50
6. 14 Roos de Lepper
Sint-Michielsgestel NED 5:27 5:24 13,30
7. 35 Lotte Musters
Boxtel NED 5:53 5:51 12,30
8. 10 Vera van der struijk Marvel Boxtel NED 6:05 6:01 11,90
9. 5 Jolie van den oever Marvel Boxtel NED 6:10 6:08 11,70


















Kidsrun 10 tm 12 jaar jongens







1. 32 Russel Verboord Marvel Boxtel NED 4:10 4:09 17,40
2. 27 Ruben Veillard
Peseux SUI 4:26 4:25 16,30
3. 36 Thijs Musters
Boxtel NED 4:46 4:42 15,20
4. 37 Stijn Vlugt OSS-VOLO 's-Hertogenbosch NED 4:49 4:48 15,00
5. 33 Teun Dominicus
Boxtel NED 4:52 4:50 14,90
6. 3 Vygo Wolf Marvel Gemonde NED 5:15 5:13 13,80
7. 19 Senn Hoeben
Sint-Michielsgestel NED 5:24 5:22 13,40
8. 17 Michael van dongen
Zevenbergen NED 6:23 6:22 11,30



























Recreatieloop 5,7km dames







1. 107 Linda Alexandra Spark Dordrecht NED 24:34 24:32 14,00
2. 77 Katja Pennings Marvel Boxtel NED 29:18 29:10 11,70
3. 74 Robi Schoenmakers Marvel Boxtel NED 29:28 29:21 11,70
4. 103 Helma van de Ven Marvel Boxtel NED 35:06 35:00 9,80
5. 105 Simone van der Linden
Boxtel NED 35:15 35:06 9,80
6. 106 Sandra van Griensven Marvel Boxtel NED 35:15 35:07 9,80
7. 109 Ans van Roij Marvel Boxtel NED 37:03 36:52 9,30









Recreatieloop 5,7km heren







1. 108 Jorn van den Braak Marvel Boxtel NED 21:53 21:53 15,70
2. 110 Jens van Oirschot Marvel Boxtel NED 22:48 22:45 15,10
3. 111 Maarten Mannee
Papendrecht NED 24:34 24:33 14,00
4. 70 Mason Kuipers Marvel Boxtel NED 25:42 25:38 13,40
5. 75 Stef Platteeuw
Boxtel NED 26:13 26:03 13,10
6. 73 Tygo Janssens
Boxtel NED 26:51 26:48 12,80
7. 76 Timo Kremers DES Eersel NED 27:21 27:14 12,60
8. 113 Marcel van den Besselaar
Boxtel NED 29:17 29:09 11,70
9. 112 Maurice Hoeben
Sint-Michielsgestel NED 32:25 32:10 10,60
10. 114 Ad Kremers DES Eersel NED 32:36 32:29 10,50
11. 104 Jim Dieterman GVAC Veldhoven NED 34:39 34:28 9,90
12. 116 Jos van Weert
Boxtel NED 34:40 34:34 9,90
13. 271 Jan Schoenmakers
Boxtel NED 36:29 36:20 9,40
14. 100 John Wichers
Boxtel NED 40:42 40:27 8,50
15. 101 Marcel Oosterom
Boxtel NED 40:43 40:27 8,50
16. 115 Herman van Geijlswijk Hardlopen.nl Berkel-Enschot NED 1:00:43 1:00:28 5,70


















Recranten/wedstrijd 10,5km dames







1. 243 Kim Ophof Marvel Boxtel NED 49:04 49:00 12,30
2. 236 Larissa van den Wijngaert
Boxtel NED 57:28 57:10 10,50
3. 288 Lieke Schoenmakers
Boxtel NED 58:08 58:05 10,40
4. 248 Laura Beekmans
Boxtel NED 59:35 59:19 10,10
5. 246 Anouk Strijbosch
Boxtel NED 59:38 59:33 10,10
6. 239 Patricia van der Cruijsen
Eindhoven NED 1:01:02 1:00:45 9,90
7. 232 Kim Vervoort Marvel Boxtel NED 1:03:09 1:02:55 9,60









Recranten/wedstrijd 10,5km dames V40







1. 322 Rian van der Burgt
Boxtel NED 45:38 45:37 13,20
2. 241 Evelien Rikken Marvel Boxtel NED 52:14 52:10 11,50
3. 263 Djoeke Packbiers Marvel Boxtel NED 52:31 52:29 11,50
4. 211 Godelieve van der Leest
Gemonde NED 52:31 52:27 11,50
5. 201 Lon Hermans Marvel Boxtel NED 53:22 53:09 11,30
6. 256 Rikie Huyberts Fortuna '67 Sint-Oedenrode NED 53:42 53:36 11,20
7. 249 Saskia Kivits Loopgroep Wijbosch Schijndel NED 54:14 54:05 11,10
8. 269 Sanne Steffens
Boxtel NED 54:46 54:42 11,00
9. 228 Gaby van Erp
Boxtel NED 59:22 59:16 10,20
10. 247 Angelique Meister Loopgroep Wijbosch Schijndel NED 1:00:33 1:00:19 10,00
11. 235 Jessica Paijmans-Dekker
Boxtel NED 1:01:03 1:00:46 9,90
12. 240 Aafke van de Sande
Boxtel NED 1:01:25 1:01:09 9,80
13. 221 Mareille Frijters
Boxtel NED 1:01:31 1:01:16 9,80
14. 257 Jose vd Aa
Esch NED 1:01:49 1:01:38 9,80
15. 229 Marjanne Blom Marvel Boxtel NED 1:03:09 1:02:54 9,60
16. 205 Nathalie Van Den Bogaard
Boxtel NED 1:03:09 1:02:55 9,60
17. 204 Jessi Daams Marvel Gemonde NED 1:03:55 1:03:42 9,40
18. 260 Annette Loman Marvel Boxtel NED 1:05:47 1:05:33 9,20
19. 252 Larissa Droogendijk RWV Dordrecht NED 1:05:59 1:05:42 9,10
20. 259 Harriet van den bergh Marvel Schijndel NED 1:06:56 1:06:48 9,00
21. 266 Mirjam Buur
Veldhoven NED 1:07:11 1:06:57 9,00
22. 222 Irene Walbeek Marvel Boxtel NED 1:07:16 1:07:04 9,00
23. 231 Alice Bremmer
Boxtel NED 1:07:17 1:07:03 9,00
24. 224 Annette Holthuis
Nuenen NED 1:07:35 1:07:28 8,90
25. 223 Maria van Hout
Nuenen NED 1:07:35 1:07:28 8,90
26. 287 Marjan Heijmans Marvel Boxtel NED 1:11:35 1:11:26 8,40
27. 285 Maaike Jongejan
Boxtel NED 1:15:41 1:15:34 8,00









Recranten/wedstrijd 10,5km heren







1. 254 Tommie van Alphen
Boxtel NED 36:59 36:58 16,30
2. 262 Dennis van den Bosch Triathlon Vught NED 40:53 40:52 14,70
3. 244 Jeroen Gielen Loopgroep Bunnik Bunnik NED 41:50 41:48 14,40
4. 286 Sam van Loon
Heeswijk-Dinther NED 42:51 42:48 14,10
5. 234 Rory van Eck
Geldrop NED 44:20 44:16 13,60
6. 290 Lars Schilders
Boxtel NED 45:28 45:27 13,20
7. 272 Bas Peeters Marvel Boxtel NED 47:45 47:42 12,60
8. 291 Mathijs Hendriks
Boxtel NED 51:20 51:17 11,70
9. 284 Tijn Van de Loo
Boxtel NED 51:39 51:36 11,70
10. 277 Jitse De kort
Riethoven NED 52:13 52:06 11,50
11. 215 Roy Peijnenburg
Liempde NED 57:36 57:24 10,50
12. 289 Daan Slaats
Boxtel NED 58:08 58:04 10,40
13. 206 Thommy Baaijens
Boxtel NED 1:04:19 1:04:14 9,40
14. 238 Ries van Est Marvel Boxtel NED 1:18:33 1:18:24 7,70









Recranten/wedstrijd 10,5km heren M40







1. 200 Rob van de Langenberg Marvel Boxtel NED 41:36 41:35 14,50
2. 202 John Welvaarts Fortuna '67 Gemonde NED 42:21 42:18 14,20
3. 218 Huibert Crijns Loopgroep Wijbosch Sint-Michielsgestel NED 42:39 42:36 14,10
4. 237 Martijn de Lepper
Sint-Michielsgestel NED 45:55 45:50 13,10
5. 255 Geert Alofs Prins Hendrik Liempde NED 46:07 46:06 13,10
6. 268 Remco Innemee Marvel Boxtel NED 48:36 48:31 12,40
7. 275 Johan van Litsenburg GVAC Duizel NED 48:42 48:40 12,40
8. 280 Geert Kox GVAC Veldhoven NED 49:11 49:09 12,30
9. 276 Bjorn van Uden
Boxtel NED 49:37 49:26 12,10
10. 227 Guido van Erp
Boxtel NED 49:44 49:40 12,10
11. 267 Peter Cras Generaal Michaelis Best NED 50:12 50:05 12,00
12. 213 Rolf van de Wijdeven HAC Helmond NED 50:30 50:20 11,90
13. 331 Martin Struijk
Boxtel NED 51:12 51:09 11,80
14. 273 Michiel Van der Ven
Boxtel NED 52:17 52:10 11,50
15. 251 Adri Schoenmakers
Boxtel NED 52:54 52:44 11,40
16. 264 Wilbert Timmermans Marvel Boxtel NED 53:12 53:07 11,30
17. 265 Rudolf Buur
Veldhoven NED 53:18 53:14 11,30
18. 220 Marco van de Loo
Boxtel NED 55:26 55:17 10,90
19. 214 Robert van der Leije
Zaandam NED 56:41 56:28 10,60
20. 258 Ruud van Dijk Marvel Boxtel NED 56:46 56:38 10,60
21. 230 Martin Schellekens Marvel Boxtel NED 56:48 56:37 10,60
22. 233 Ruud Daverveld Marvel Boxtel NED 57:13 57:05 10,50
23. 225 Patrick van de Leuvert Marvel Boxtel NED 57:25 57:13 10,50
24. 283 Peter Hooijen LOGO Geldrop NED 58:04 58:00 10,40
25. 281 Rinie Romme Marvel Boxtel NED 58:37 58:30 10,30
26. 270 Michiel Tamerius
Boxtel NED 59:00 58:44 10,20
27. 210 Sjef Beekmans Marvel Boxtel NED 59:37 59:20 10,10
28. 261 Evert-Jan Clijnk
Deurne NED 1:00:10 59:56 10,00
29. 321 Ad Nouwens
Boxtel NED 1:00:25 1:00:15 10,00
30. 209 Hans Vasse Marvel Boxtel NED 1:00:33 1:00:20 10,00
31. 208 Fred Wichard Marvel Boxtel NED 1:00:55 1:00:43 9,90
32. 279 Gert-Jan van der Reijden
Zwijndrecht NED 1:01:05 1:00:50 9,90
33. 242 Peter van Dongen
Zevenbergen NED 1:01:15 1:01:10 9,80
34. 253 Hein Vissers Loopgroep Wijbosch Veghel NED 1:01:27 1:01:16 9,80
35. 292 Haroldinio Abauna
Eindhoven NED 1:02:56 1:02:45 9,60
36. 212 Robert van der Linden
Boxtel NED 1:04:55 1:04:43 9,30
37. 278 Patrick Pennings
Boxtel NED 1:06:28 1:06:17 9,10
38. 219 Bert van der Leeuw Marvel Boxtel NED 1:13:48 1:13:40 8,20
39. 250 Peter Hellings Fortuna '67 Sint-Oedenrode NED 1:17:34 1:17:26 7,80
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Contact AV Marvel
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2021