Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


zondag 27 september 2009


Clubkampioenschappen

27 september 2009

Jongens pupillen C

Stnr

Naam

40m

600m

Verspringen

Hoogspringen

Balwerpen

ptn

826

Jochem van den Broek

8.5

2.47.6

2.54

0.80

20.53

1077 ptn

832

Bruno Rats

8.4

3.10.8

2.34

0.85

14.11

931 ptn

695

Milan van Haandel

8.7

3.00.4

2.38

0.85

12.97

927 ptn

694

Maarten van den Elshout

8.8

3.16.2

2.40

0.90

7.20

767 ptn

Meisjes pupillen C

Stnr

Naam

40m

600m

Verspringen

Hoogspringen

Balwerpen

ptn

663

Isa de Bruyn

7.6

2.24.2

2.72

0.95

12.80

1459 ptn

664

Romy van de Oetelaar

8.1

2.28.8

2.35

0.90

13.54

1245 ptn

824

Chenne de Laat

8.1

2.44.8

2.60

0.95

12.00

1199 ptn

665

Myrthe Kouwenberg

7.9

2.28.3

2.61

0.85

8.56

1199 ptn

682

Anne Stehouwer

8.4

3.06.4

2.18

0.80

10.75

823 ptn

827

Yvet Vlaminckx

0 ptn

Jongens pupillen B

Stnr

Naam

40m

1000m

Verspringen

Hoogspringen

Balwerpen

ptn

641

Migel Koessen

7.2

4.30.7

3.28

1.00

28.29

1884 ptn

667

Luuk de Bruyn

7.4

4.28.2

3.03

1.15

20.41

1814 ptn

680

Bob Veringa

8.9

4.49.4

2.07

0.80

15.01

977 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr

Naam

40m

1000m

Verspringen

Hoogspringen

Balwerpen

ptn

666

Vera de Kort

7.9

5.02.0

2.81

0.95

10.32

1257 ptn

Jongens pupillen A

Stnr

Naam

60m

1000m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

674

Thijs Kouwenberg

10.2

4.04.1

3.43

1.10

5.47

2000 ptn

696

Bartek Pula

10.0

4.05.5

3.21

1.05

5.76

1961 ptn

693

Wouter Kuijpers

10.9

4.08.9

2.94

0.95

5.09

1654 ptn

673

Milan van der Vleuten

12.6

2.71

1.10

6.23

1234 ptn

Meisjes pupillen A

Stnr

Naam

60m

1000m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

672

Annamaria Vorstenbosch

9.8

3.53.6

3.49

1.25

6.38

2289 ptn

699

Jans van Gennip

9.6

4.03.0

3.36

1.10

5.53

2086 ptn

670

Beau Schellekens

10.5

4.01.1

3.21

1.10

6.88

2017 ptn

669

Fenna van der Steen

10.8

4.15.8

3.22

1.05

4.98

1758 ptn

823

Kelsey de Laat

10.8

4.46.8

3.10

1.00

5.73

1629 ptn

668

Maureen van den Oetelaar

11.4

4.50.8

2.75

1.05

5.97

1526 ptn

671

Imke Cleutjens

11.1

5.11.1

2.68

1.00

4.49

1349 ptn

Jongens junioren D

Stnr

Naam

80m

1000m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

676

Brent Houterman

11.8

4.02.8

4.19

1.35

6.64

2063 ptn

835

Dirk van Besouw

11.9

3.45.1

3.68

1.20

5.69

1869 ptn

825

Sam van Loon

13.3

3.42.4

3.61

1.40

5.36

1831 ptn

677

Bas Peeters

13.1

3.36.9

3.56

1.15

4.29

1612 ptn

687

Lucas Jacobs

14.9

4.54.8

2.12

0.90

3.81

589 ptn

Meisjes junioren D

Stnr

Naam

60m

600m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

643

Sandra de Jong

9.5

2.11.8

3.45

1.25

8.62

1913 ptn

688

Maartje Timmermans

9.6

2.16.2

3.34

1.15

7.82

1718 ptn

Jongens junioren C

Stnr

Naam

100m

800m

Hoogspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

646

Niek Spooren

13.2

2.30.9

1.60

7.66

25.40

2683 ptn

685

Loek van de Laar

13.0

2.28.5

1.50

8.69

21.21

2635 ptn

679

Detlef Zwaneveld

13.6

2.29.4

1.25

7.04

20.38

2244 ptn

Meisjes junioren C

Stnr

Naam

80m

600m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

ptn

689

Lieke Timmermans

11.8

2.00.8

4.39

1.35

9.00

2347 ptn

686

Anne Keurentjes

12.2

2.13.2

3.92

1.30

8.07

1991 ptn

678

Amy van Someren

12.4

2.18.4

3.68

1.40

6.50

1862 ptn

683

Diede Duijghuisen

13.2

2.32.5

2.88

1.05

5.50

1177 ptn

684

Isabel van Loon

14.0

2.29.8

3.06

1.00

5.87

1135 ptn

Jongens junioren B

Stnr

Naam

100m

1500m

Verspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

691

Bram van Uden

12.7

5.08.0

4.72

6.88

22.87

1479 ptn

836

Roald Buijssen

13.3

5.08.2

4.17

7.18

24.99

1300 ptn

837

Joep de Laat

14.5

5.05.5

3.91

5.97

13.82

718 ptn

Meisjes junioren B

Stnr

Naam

100m

800m

Verspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

Jongens junioren A

Stnr

Naam

100m

1500m

Verspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

831

Jelle Torres Ruano

12.4

4.59.4

5.25

7.39

25.89

1810 ptn

830

Rens Vervoort

11.33

28.66

860 ptn

Meisjes junioren A

Stnr

Naam

100m

800m

Verspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

Mannen Senioren

Stnr

Naam

100m

1500m

Verspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

692

Corne Verhey

12.4

4.50.9

5.04

9.00

38.92

2156 ptn

5000m

 

1

660

Martin van den Broek

 

AV Marvel

18.32.1

min

ptn

2

690

Arjan de Bruyn

 

AV Marvel

25.31.6

min

ptn

692

Corne Verhey

 

AV Marvel

min

ptn

Vrouwen Senioren

Stnr

Naam

100m

800m

Verspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

5000m

0 deelnemer(s)

Mannen Masters

Stnr

Naam

100m

1500m

Verspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

681

Frans Daniels

3.08

8.82

28.66

677 ptn

5000m

 

1

659

Marco Dreuning

 

AV Marvel

19.12.8

min

ptn

2

833

Toon de Rouw

 

AV Marvel

19.51.0

min

ptn

3

700

Ruud van Dijk

 

AV Marvel

20.42.0

min

ptn

4

828

Chris Clemens

 

AV Marvel

21.22.6

min

ptn

5

698

Maarten van de Hurk

 

AV Marvel

21.43.4

min

ptn

6

838

Jos Verberne

 

AV Marvel

22.53.7

min

ptn

654

Theo Spierings

 

AV Marvel

min

ptn

Vrouwen Masters

Stnr

Naam

100m

800m

Verspringen

Kogelstoten

Speerwerpen

ptn

5000m

 

1

829

Peggy van Son

 

AV Marvel

25.21.2

min

ptn

2

697

Helma van de Ven

 

AV Marvel

25.42.2

min

ptn

ZWEEDSE ESTAFETTE
Master M 1 Eindtijd
Martin van der Broek 2.43.5
Marco Dreuning
Toon de Rouw
Peggy van Son
Master V
Peter van Kampen 3.17.3
Greet van de Donk
Arjan de Bruyn
Helma van de Ven
Master M 2
Chris Clemens 2.51.2
Ruud van Dijk
Maarten van de Hurk/Wouter Weug
Marjo van de Braak
JJD
Dirk van Besouw 2.57.8
Bas Peeters
Sam van Loon
Brent Houterman
MJD
Maartje Timmermans 2.57.6
Sandra de Jong
Lieke Timmermans
Anne Keurentjes
JJB
Niek Spooren 2.32.6
Detlef Zwanenveld
Bram van Uden
Loek van de Laar
MPA
Annamaria Vorstenbosch 3.19.4
Jans van Gennip
Fenna van der Steen
Beau Schellekens
MPB
Romy van de Oetelaar 3.42.2
Myrthe Kouwenberg
Maureen van de Oetelaar
Migel Koesen
Anton van Leeuwen 4.04.0
Ben Kuilman
Karel Veldhuizen
Loes Teppema
Roald Buijssen 2.16.9
Corne Verhey
Jelle Torres Ruano
Rens Vervoort
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019