Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2018 en eerder
2020 en 2019

zondag 26 september 2010


Clubkampioenschappen



Jongens pupillen C 40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
Douwed Mengari 7.4 2.18.7 2.73 0.75 19.50 1500 ptn
Maarten van den Elshout 7.8 2.38.4 2.63 0.95 10.98 1274 ptn
Milan van Haandel 7.7 2.52.8 2.62 0.80 15.83 1178 ptn
Remco van den Elshout 7.7 3.05.3 2.55 0.80 14.96 1087 ptn
Meisjes pupillen C 40m600mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
Isa de Bruyn 7.5 2.27.8 2.85 1.05 12.95 1551 ptn
Chenne de Laat 8.0 2.50.2 2.67 1.05 13.23 1292 ptn
Meisjes pupillen B 40m1000mVerspringenHoogspringenBalwerpenptn
Myrthe Kouwenberg 7.1 4.08.0 3.22 0.85 10.19 1608 ptn
Romy van den Oetelaar 7.7 4.12.1 2.78 1.00 14.79 1582 ptn
Jongens pupillen A 60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
Thijs Kouwenberg 9.5 3.49.0 3.73 1.15 6.66 2351 ptn
Luuk de Bruyn 10.4 4.09.0 3.24 1.20 6.62 2057 ptn
Migel Koesen 10.2 4.21.0 3.71 1.00 7.69 2041 ptn
Wouter Kuypers 10.2 3.52.0 3.12 1.05 6.32 2015 ptn
Jelle Dreuning 10.2 4.17.0 3.01 1.05 7.38 1937 ptn
Bob Veringa 12.3 4.46.0 2.36 0.75 3.83 1001 ptn
Meisjes pupillen A 60m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
Annamaria Vorstenbosch 9.1 3.45.0 4.00 1.30 7.21 2637 ptn
Beau Schellekens 9.8 3.46.0 3.48 1.20 7.85 2374 ptn
Jans van Gennip 9.6 4.19.0 3.19 1.05 7.28 2050 ptn
Kelsey de Laat 10.0 4.25.0 3.35 1.10 7.55 2049 ptn
Fenna van der Steen 10.2 4.23.0 3.29 1.10 5.06 1864 ptn
Vera de Kort 11.3 4.35.0 2.67 1.05 5.07 1518 ptn
Jongens junioren D 80m1000mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
Dirk van Besouw 11.8 3.46.7 3.42 1.20 7.10 1906 ptn
Bartek Pula 12.8 3.47.8 3.11 1.10 6.17 1584 ptn
Milan van der Vleuten 15.1 4.51.2 2.74 1.10 5.35 965 ptn
Meisjes junioren D 60m600mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
Maartje Timmermans 9.4 2.12.0 3.60 1.20 8.22 1899 ptn
Jongens junioren C100m800mHoogspringenKogelstotenSpeerwerpenptn
Loek van de Laar 12.3 2.25.8 1.60 9.66 27.32 2999 ptn
Detlef Zwanenveld 12.8 2.30.0 1.20 7.13 21.05 2327 ptn
Martijn Verhagen 12.8 2.50.3 1.50 8.02 12.39 2256 ptn
Jian Ye 12.8 2.42.1 1.30 5.14 17.05 2092 ptn
Brent Houterman 14.2 3.05.5 1.40 6.22 25.26 2043 ptn
Meisjes junioren C 80m600mVerspringenHoogspringenKogelstotenptn
Anne Keurentjens 11.7 2.22.1 3.93 1.35 7.86 2010 ptn
Sandra de Jong 12.7 2.11.8 3.46 1.15 7.20 1692 ptn
Diede Duijghuisen 13.3 2.31.1 2.91 1.05 4.59 1121 ptn
Isabel van Loon 15.4 2.47.4 2.80 5.39 573 ptn
Lieke Timmermans 11.8 462 ptn
Jongens junioren B 100m1500mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenptn
Roald Buijssen 13.1 5.46.0 4.32 7.79 26.69 1283 ptn
Niek Spooren 13.0 5.56.0 4.96 7.30 18.98 1227 ptn
Jongens junioren A 100m1500mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenptn
Bram van Uden 12.1 5.05.0 4.60 7.12 22.30 1583 ptn
Mannen Senioren 100m1500mVerspringenKogelstotenSpeerwerpenptn
Frans Daniels 3.33 8.39 26.54 605 ptn

5000m Heren senioren 12 deelnemer(s)
1 232 Corne Verheij 27-03-1985   18.20.2 min
2 259 Tony de Groot 08-08-1973   18.22.7 min
3 288 Martin van der Broek 26-09-1970   18.33.0 min
4 278 Chris Clemens 53   20.25.6 min
5 289 Ruud van Dijk 01-01-1960   20.47.0 min
6 297 Wouter Weug 50   21.02.8 min
7 265 Arjan de Bruyn 22-03-1969   23.46.6 min
8 274 Christjan Schalken 19-01-1958   24.02.5 min
9 249 Stephan Theeuwes 21-04-1961   24.23.4 min
5000 meter Jongens Junioren D 1 deelnemer(s)
1 287Bas Peeters 04-02-1997  21.51min
5000 meter Jongens junioren B 2 deelnemer(s)
1 298Erik Weug 16AV Marvel 20.50min
2 248Joep de Laat 22-10-1993AV Marvel 21.57min

Zweedse estafette (400-300-200-100 meter)
1 1 Annamaria Vorstenbosch 2 Chris Janssen 3 Martijn Verhagen 4 Bram van Uden
Beau Schellekens  Gerda Hellings Loek van de Laar Niek Spooren
Fenna van der Steen Riet Bouman Detlef Zwaneveld Joep de Laat
Kelsey de Laat Ben Kuilman Brent Houterman Roald Buijssen
Tijd 3.05.7 3.45.1 2.42.4 2.29.3
               
2 1 Sandra de Jong 2 Ria Wagenaars 3 4 Milan van Handel
Maartje Timmermans Tonnie Traa Bartek Pula
Anne Keurentjens Karin Valks Bas Peeters
Diede Duijghuisen Annemarie Veldhuizen Dirk van Besouw
Tijd 3.23.0 4.06.0 3.13.4
                 
3 1 Arjan de Bruyn 2 Romy van den Oetenlaar 3 Chris Clemens 4 Marco Dreuning
Carolien Gakeer Luuk de Bruyn Ruud van Dijk Martin van der Broek
Henny van Oirschot Jelle Dreuning Corne Verheij Wouter Weug
Loes Teppema Jian Ye Christjan Schalken Tony de Groot
Tijd 3.30.6 3.01.0 2.37.0 2.39.5
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019