Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018

zondag 22 mei 2011


Pupillen Junioren C/D wedstrijd

Zondag 22 mei 2011

Jongens pupillen C
Naamgebvereniging600m
1Merlijn van der Velden2003AV Valkenswaard2.07.3 min
2Lucas Jansen2003A.V. Oss 782.16.7 min
3Ties Knoester2003GVAC Veldhoven2.24.9 min
4Bart Manders2003GAC Gemert2.30.0 min
5Gijs van Linder2004A.V. Oss 782.31.4 min
6Rens de Graauw2003P.H. Vught2.31.6 min
7Chiel Hulshof2003P.H. Vught2.36.0 min
8Jorn Pataki2003A.V. Oss 782.37.3 min
9Remco van den Elshout2003AV Marvel2.42.3 min
10Sven Leenders2004P.H. Vught2.47.1 min
Tijn Stikkelbroeck2003Eindhoven Atletiek min
Naamgebvereniging40mVerspringenBalwerpen
1Merlijn van der Velden2003AV Valkenswaard7.03.1224.671222 ptn
2Ties Knoester2003GVAC Veldhoven7.43.3519.541121 ptn
3Noah Terhoeve2003AVGM Best7.33.1919.731110 ptn
4Rens de Graauw2003P.H. Vught7.73.0822.541054 ptn
5Remco van den Elshout2003AV Marvel7.53.1017.391020 ptn
6Lucas Jansen2003A.V. Oss 787.42.7618.43987 ptn
7Chiel Hulshof2003P.H. Vught8.22.7917.18839 ptn
8Jorn Pataki2003A.V. Oss 788.12.7116.90835 ptn
9Bart Manders2003GAC Gemert7.72.6912.37821 ptn
10Gijs van Linder2004A.V. Oss 787.62.6611.24811 ptn
11Sven Leenders2004P.H. Vught8.52.4314.01673 ptn
12Tijn Stikkelbroeck2003Eindhoven Atletiek2.7320.60590 ptn
Meisjes pupillen C
Naamgebvereniging600m
1Naomi van Opstal2003Eindhoven Atletiek2.20.3 min
2Kyara Marcellis2003A.V. Oss 782.27.7 min
3Karlijn Hoogendorp2003GVAC Veldhoven2.45.6 min
4Nienke van Duren2003GVAC Veldhoven2.52.4 min
5Bo van Hoorn2003De Keien3.08.0 min
6Iris Wijdeven2004De Keien4.23.0 min
Lidwien Hoogendorp2005GVAC Veldhoven min
Naamgebvereniging40mVerspringenBalwerpen
1Kyara Marcellis2003A.V. Oss 787.12.7613.54968 ptn
2Karlijn Hoogendorp2003GVAC Veldhoven7.92.7316.20859 ptn
3Naomi van Opstal2003Eindhoven Atletiek7.52.809.75828 ptn
4Nienke van Duren2003GVAC Veldhoven8.32.5217.93782 ptn
5Bo van Hoorn2003De Keien8.72.219.15510 ptn
6Iris Wijdeven2004De Keien9.81.967.47291 ptn
7Lidwien Hoogendorp2005GVAC Veldhoven10.02.04188 ptn
Jongens pupillen B
Naamgebvereniging1000m
1Dawud Mengari2002AV Marvel3.55.6 min
2Tijn Mickers2002GAC Gemert3.59.4 min
3Tom van Schijndel2002AV Generaal Michaelis4.05.0 min
4Niklas Dhondt2002AVGM Best4.11.3 min
5Maarten van den Elshout2002AV Marvel4.22.9 min
6Rick van de Laar2002De Keien4.53.0 min
Naamgebvereniging40mVerspringenBalwerpen
1Jack Abernethy2002Eindhoven Atletiek6.93.7032.861455 ptn
2Tijn Mickers2002GAC Gemert6.93.7424.961370 ptn
3Jasper Winkel2002De Keien7.03.6022.071284 ptn
4Maarten van den Elshout2002AV Marvel7.13.4821.461232 ptn
5Niklas Dhondt2002AVGM Best7.23.5021.471216 ptn
6Dawud Mengari2002AV Marvel7.52.9930.581170 ptn
7Tom van Schijndel2002AV Generaal Michaelis7.82.9222.211001 ptn
8Rick van de Laar2002De Keien7.62.9317.20966 ptn
Meisjes pupillen B
Naamgebvereniging1000m
1Sanne Diepen2002P.H. Vught4.10.1 min
2Lieke van Leur2002A.V. Oss 784.12.6 min
3Femke Smink2002AVGM Best4.15.4 min
4Isa de Bruijn2002AV Marvel4.16.2 min
5Nina Franke2002A.V. Oss 784.31.1 min
6Nienke Pouwels2002A.V. Oss 784.58.7 min
7Mijke van Schijndel2002De Keien5.13.0 min
Kyara Gijsbers2002AV Oss 78 min
Steffi Evers2002P.H. Vught min
Naamgebvereniging40mVerspringenBalwerpen
1Femke Smink2002AVGM Best7.13.0021.891142 ptn
2Sanne Diepen2002P.H. Vught7.63.1521.011065 ptn
3Nina Franke2002A.V. Oss 787.22.9815.061017 ptn
4Chenne de Laat2002AV Marvel7.62.9017.52964 ptn
5Isa de Bruijn2002AV Marvel7.53.1012.99949 ptn
6Nienke Pouwels2002A.V. Oss 787.32.8111.98910 ptn
7Lieke van Leur2002A.V. Oss 788.22.6916.87815 ptn
8Steffi Evers2002P.H. Vught8.12.9311.68792 ptn
9Mijke van Schijndel2002De Keien8.62.5211.02623 ptn
10Anne Krijnenburg2002A.V. Oss 780 ptn
11Kyara Gijsbers2002AV Oss 780 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
Naamgebvereniging1000m
1Sven Roosen2001GVAC Veldhoven3.31.2 min
2Nick van Oorschot2001GAC Gemert3.52.4 min
3Laurens te Booy2001P.H. Vught3.54.9 min
4Chiel Stikkelbroeck2001Eindhoven Atletiek3.58.6 min
5Luca van de Boom2001GAC Gemert4.02.6 min
6Maiko de Weerd2001Eindhoven Atletiek4.07.5 min
7Ward Goedee2001GAC Gemert4.13.0 min
8Tijmen van Hal2001P.H. Vught4.22.7 min
9Luuk Mentink2001Taxandria4.40.0 min
Naamgebvereniging60mHoogspringenKogelstoten
1Sven Roosen2001GVAC Veldhoven9.21.208.141587 ptn
2Nick van Oorschot2001GAC Gemert9.21.206.931520 ptn
3Ward Goedee2001GAC Gemert9.81.206.571402 ptn
4Luuk Mentink2001Taxandria10.31.157.071321 ptn
5Tjeerd van der Pol2001HAC Helmond10.71.157.251278 ptn
6Chiel Stikkelbroeck2001Eindhoven Atletiek10.21.155.771257 ptn
7Tijmen van Hal2001P.H. Vught10.51.155.341188 ptn
8Laurens te Booy2001P.H. Vught10.21.055.631175 ptn
9Yersey Berends2001De Keien11.21.104.651018 ptn
10Maiko de Weerd2001Eindhoven Atletiek10.70.755.25863 ptn
11Luca van de Boom2001GAC Gemert11.40.854.95832 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)
Naamgebvereniging1000m
1Juul Knoester2000GVAC Veldhoven3.29.7 min
2Tijn van Es2000De Keien3.48.2 min
3Gijs Knoester2000GVAC Veldhoven3.49.9 min
4Oscar Woudstra2000Eindhoven Atletiek4.03.1 min
5Rens Hoogendorp2000GVAC Veldhoven4.04.6 min
6Dinand de Bresser2000AV Generaal Michaelis4.16.5 min
7Mart de Haas2000De Keien4.17.8 min
8Jochem van Duren2000GVAC Veldhoven4.20.8 min
Hidde Leenders2000AV Oss 78 min
Daan van der Velden2000AV Valkenswaard min
Renzo van Kerkoerle2000AVGM Best min
Luuk de Bruijn2000AV Marvel min
Naamgebvereniging60mHoogspringenKogelstoten
1Emiel van der Horst2000AVGM Best9.41.307.841609 ptn
2Mart de Haas2000De Keien9.61.157.011421 ptn
3Juul Knoester2000GVAC Veldhoven9.61.206.311417 ptn
4Luuk de Bruijn2000AV Marvel10.31.256.221345 ptn
5Gijs Knoester2000GVAC Veldhoven10.11.156.401309 ptn
6Rens Hoogendorp2000GVAC Veldhoven10.01.106.731308 ptn
7Dinand de Bresser2000AV Generaal Michaelis10.71.157.001264 ptn
8Tijn van Es2000De Keien10.41.155.921239 ptn
9Thomas Bekkers2000AVGM Best9.91.105.301234 ptn
10Sam Smit2000HAC Helmond9.71.005.591209 ptn
11Oscar Woudstra2000Eindhoven Atletiek10.11.005.161121 ptn
12Jochem van Duren2000GVAC Veldhoven11.01.055.191041 ptn
13Daan van der Velden2000AV Valkenswaard0 ptn
14Hidde Leenders2000AV Oss 780 ptn
15Renzo van Kerkoerle2000AVGM Best0 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
Naamgebvereniging1000m
1Kim Linders2001P.H. Vught3.51.6 min
2Myrthe Kouwenberg2001AV Marvel3.56.7 min
3Romy van den Oetelaar2001AV Marvel4.05.5 min
4Imke Vliegen2001Eindhoven Atletiek4.07.6 min
5Joelle Adams2001AVGM Best4.09.2 min
6Nienke Baltussen2001GAC Gemert4.27.6 min
7Tessa Reuser2001De Keien4.36.6 min
8Leonie Heijmans2001A.V. Oss 784.44.7 min
Naamgebvereniging60mVerspringenKogelstoten
1Joelle Adams2001AVGM Best9.73.615.491301 ptn
2Kim Linders2001P.H. Vught10.33.584.661151 ptn
3Imke Vliegen2001Eindhoven Atletiek10.43.114.911061 ptn
4Romy van den Oetelaar2001AV Marvel10.52.934.761001 ptn
5Myrthe Kouwenberg2001AV Marvel10.33.054.051000 ptn
6Leonie Heijmans2001A.V. Oss 7811.02.935.06957 ptn
7Nienke Baltussen2001GAC Gemert11.03.133.84909 ptn
8Tessa Reuser2001De Keien11.22.993.87861 ptn
9Pien Koolen2001De Keien11.22.824.19851 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
Naamgebvereniging1000m
1Renske van der Eijnde2000P.H. Vught3.57.2 min
2Sanne Kastelijn2000AVGM Best3.59.3 min
3Anne Bergsma2000GAC Gemert4.03.5 min
4Femke Manders2000GAC Gemert4.04.9 min
5Lisan Scholten2000De keien4.12.3 min
6Sanne Vereijken2000GAC Gemert4.49.1 min
7Saskia Smink2000AVGM Best4.55.5 min
8Maud van Hoorn2000De Keien5.14.1 min
Ineke Somers2000GAC Gemert min
Faye Bijmolt2000De Keien min
Naamgebvereniging60mVerspringenKogelstoten
1Renske van der Eijnde2000P.H. Vught9.63.896.481434 ptn
2Sanne Kastelijn2000AVGM Best9.63.905.171354 ptn
3Saskia Smink2000AVGM Best9.93.585.421260 ptn
4Femke Manders2000GAC Gemert10.43.525.201163 ptn
5Lisan Scholten2000De keien10.63.425.211116 ptn
6Anne Bergsma2000GAC Gemert10.63.543.871045 ptn
7Sanne Vereijken2000GAC Gemert11.43.474.781000 ptn
8Maud van Hoorn2000De Keien11.92.676.11872 ptn
9Faye Bijmolt2000De Keien0 ptn
10Ineke Somers2000GAC Gemert0 ptn
Jongens junioren D
Naamgebvereniging80m
1Jasper Janssen1999P.H. Vught11.2 sec
2Tonnie de Benis1999AVGM Best11.7 sec
3Noah Adams1999AVGM Best11.9 sec
4Remon de Weerd1998Eindhoven Atletiek12.1 sec
5Luuk Stikkelbroeck1998Eindhoven Atletiek12.9 sec
6Wouter Kuijpers1999AV Marvel13.2 sec
7Nick van der Worp1998AVGM Best13.3 sec
8Max van der Donk1999AV Generaal Michaelis13.5 sec
Donnie van Kerkoerle1998AV Generaal Michaelis sec
Thieu Linders1999P.H. Vught sec
Naamgebvereniging80m - finale
1Jasper Janssen1999P.H. Vught11.2 sec
2Noah Adams1999AVGM Best11.8 sec
3Tonnie de Benis1999AVGM Best11.9 sec
4Remon de Weerd1998Eindhoven Atletiek12.2 sec
5Wouter Kuijpers1999AV Marvel13.0 sec
6Luuk Stikkelbroeck1998Eindhoven Atletiek13.0 sec
Naamgebverenigingkogel
1Dennis van der Putten1999P.H. Vught8.95 m
2Luuk Stikkelbroeck1998Eindhoven Atletiek7.27 m
3Remon de Weerd1998Eindhoven Atletiek6.49 m
4Nick van der Worp1998AVGM Best6.39 m
5Max van der Donk1999AV Generaal Michaelis6.26 m
6Jorg Kroon1999P.H. Vught5.91 m
7Milan van der Vleuten1998AV Marvel5.72 m
Naamgebverenigingspeer
1Joep van Es1998de Keien32.20 m
2Luuk Stikkelbroeck1998Eindhoven Atletiek29.49 m
3Just van Hal1998P.H. Vught28.75 m
4Koen Koenders1998P.H. Vught19.99 m
5Wouter Kuijpers1999AV Marvel18.31 m
6Jorg Kroon1999P.H. Vught16.64 m
7Remon de Weerd1998Eindhoven Atletiek16.20 m
8Milan van der Vleuten1998AV Marvel14.45 m
Arno Kapteijns1998P.H. Vught m
Naamgebverenigingver
1Jasper Janssen1999P.H. Vught4.27 m
2Noah Adams1999AVGM Best4.21 m
3Joep van Es1998de Keien4.20 m
4Remon de Weerd1998Eindhoven Atletiek3.54 m
5Nick van der Worp1998AVGM Best3.52 m
6Max van der Donk1999AV Generaal Michaelis3.49 m
7Wouter Kuijpers1999AV Marvel3.40 m
8Milan van der Vleuten1998AV Marvel3.15 m
Donnie van Kerkoerle1998AV Generaal Michaelis m
Thieu Linders1999P.H. Vught m
Naamgebvereniginghoog
1Just van Hal1998P.H. Vught1.45 m
2Koen Koenders1998P.H. Vught1.40 m
3Luuk Stikkelbroeck1998Eindhoven Atletiek1.35 m
4Remon de Weerd1998Eindhoven Atletiek1.25 m
5Noah Adams1999AVGM Best1.25 m
6Milan van der Vleuten1998AV Marvel1.20 m
Donnie van Kerkoerle1998AV Generaal Michaelis m
Arno Kapteijns1998P.H. Vught m
Naamgebvereniging1000m
1Jasper Janssen1999P.H. Vught3.10.1 min
2Joep van Es1998de Keien3.27.6 min
3Just van Hal1998P.H. Vught3.27.8 min
4Koen Koenders1998P.H. Vught3.40.4 min
5Luuk Stikkelbroeck1998Eindhoven Atletiek3.48.7 min
6Wouter Kuijpers1999AV Marvel4.01.1 min
7Noah Adams1999AVGM Best4.20.5 min
8Nick van der Worp1998AVGM Best4.30.9 min
Remon de Weerd1998Eindhoven Atletiek min
Thieu Linders1999P.H. Vught min
Meisjes junioren D
Naamgebvereniging60m
1Jessie van Os1998AV Generaal Michaelis8.9 sec
2Bo Smit1998HAC Helmond9.0 sec
3Jans van Gennip1999AV Marvel9.1 sec
4Beau Schellekens1999AV Marvel9.4 sec
5Annamaria Vorstenbosch1999AV Marvel9.4 sec
6Anne Roosen1999GVAC Veldhoven10.1 sec
7Anne Tromp1998AV '40 Delft10.3 sec
8Fenna van der Steen1999AV Marvel10.5 sec
9Julia Zoutendijk1999De Keien10.7 sec
Naamgebvereniging60m - finale
1Jessie van Os1998AV Generaal Michaelis8.8 sec
2Jans van Gennip1999AV Marvel8.9 sec
3Bo Smit1998HAC Helmond9.2 sec
4Annamaria Vorstenbosch1999AV Marvel9.2 sec
5Beau Schellekens1999AV Marvel9.8 sec
6Anne Tromp1998AV '40 Delft10.6 sec
Naamgebverenigingkogel
1Beau Schellekens1999AV Marvel9.08 m
2Kelsey de Laat1999AV Marvel8.73 m
3Annamaria Vorstenbosch1999AV Marvel8.44 m
4Anne Tromp1998AV '40 Delft8.31 m
5Jans van Gennip1999AV Marvel7.67 m
6Julia Zoutendijk1999De Keien6.91 m
7Elisa van Rossum1998AV Marvel6.91 m
8Fenna van der Steen1999AV Marvel6.86 m
Anne Roosen1999GVAC Veldhoven m
Naamgebverenigingspeer
1Bo Smit1998HAC Helmond23.35 m
2Beau Schellekens1999AV Marvel20.19 m
3Kelsey de Laat1999AV Marvel18.58 m
4Jans van Gennip1999AV Marvel18.12 m
5Anne Tromp1998AV '40 Delft17.77 m
6Annamaria Vorstenbosch1999AV Marvel17.56 m
7Jessie van Os1998AV Generaal Michaelis17.27 m
8Fenna van der Steen1999AV Marvel12.87 m
9Julia Zoutendijk1999De Keien6.65 m
Naamgebvereniginghoog
1Emese Vossenaar1999P.H. Vught1.40 m
2Bo Smit1998HAC Helmond1.40 m
3Annamaria Vorstenbosch1999AV Marvel1.30 m
4Elisa van Rossum1998AV Marvel1.30 m
5Beau Schellekens1999AV Marvel1.30 m
6Fenna van der Steen1999AV Marvel1.20 m
7Anne Tromp1998AV '40 Delft1.05 m
Naamgebverenigingver
1Bo Smit1998HAC Helmond4.17 m
2Annamaria Vorstenbosch1999AV Marvel3.95 m
3Beau Schellekens1999AV Marvel3.72 m
4Anne Roosen1999GVAC Veldhoven3.53 m
5Elisa van Rossum1998AV Marvel3.51 m
6Fenna van der Steen1999AV Marvel3.41 m
7Julia Zoutendijk1999De Keien3.09 m
Naamgebvereniging600m
1Emese Vossenaar1999P.H. Vught1.57.6 min
2Annamaria Vorstenbosch1999AV Marvel2.00.2 min
3Beau Schellekens1999AV Marvel2.00.8 min
4Jessie van Os1998AV Generaal Michaelis2.01.9 min
5Fenna van der Steen1999AV Marvel2.14.5 min
6Anne Tromp1998AV '40 Delft2.21.3 min
Jongens junioren C
Naamgebvereniging100m
1Shaun Harris1996Eindhoven Atletiek12.9 sec
2Jordan Harris1996Eindhoven Atletiek13.6 sec
3Aaron Mandemaker1996AVGM Best14.2 sec
4Daan Tromp1997AV '40 Delft15.8 sec
Naamgebvereniging800m
1Shaun Harris1996Eindhoven Atletiek2.28.9 min
2Aaron Mandemaker1996AVGM Best2.32.5 min
3Daan Tromp1997AV '40 Delft2.34.9 min
4Jordan Harris1996Eindhoven Atletiek2.41.7 min
Naamgebverenigingkogel
1Rik Roelen1996Eindhoven Atletiek10.42 m
2Shaun Harris1996Eindhoven Atletiek9.74 m
3Aaron Mandemaker1996AVGM Best8.86 m
4Daan Tromp1997AV '40 Delft5.80 m
Naamgebverenigingspeer
1Rik Roelen1996Eindhoven Atletiek44.74 m
2Daan Tromp1997AV '40 Delft20.12 m
Naamgebverenigingdiscus
1Rik Roelen1996Eindhoven Atletiek37.62 m
2Jordan Harris1996Eindhoven Atletiek22.22 m
3Daan Tromp1997AV '40 Delft16.30 m
Naamgebverenigingver
1Casper Kremers1997P.H. Vught4.09 m
2Daan Tromp1997AV '40 Delft3.84 m
Meisjes junioren C
Naamgebvereniging80m
1Milou Dekkers1997Eindhoven Atletiek11.1 sec
2Fleur van Es1996AV De Keien11.2 sec
3Vincie Vossenaar1996P.H. Vught11.6 sec
4Renee Ermen1997Taxandria12.6 sec
5Maureen de Bresser1997AV Generaal Michaelis12.8 sec
Lieke Schulting1997Eindhoven Atletiek sec
Naamgebvereniging80m - finale
Renee Ermen1997Taxandria sec
Maureen de Bresser1997AV Generaal Michaelis sec
Lieke Schulting1997Eindhoven Atletiek sec
Milou Dekkers1997Eindhoven Atletiek sec
Fleur van Es1996AV De Keien sec
Vincie Vossenaar1996P.H. Vught sec
Naamgebvereniging600m
1Milou Dekkers1997Eindhoven Atletiek1.50.9 min
2Bo van den Branden1996AVGM Best2.03.8 min
3Fleur van Es1996AV De Keien2.10.2 min
4Renee Ermen1997Taxandria2.17.7 min
Naamgebverenigingkogel
1Esther Welten1996Prins Hendrik10.19 m
2Beauty Dapaw1997Eindhoven Atletiek9.48 m
3Vincie Vossenaar1996P.H. Vught9.07 m
4Milou Dekkers1997Eindhoven Atletiek7.94 m
Naamgebverenigingdiscus
1Vincie Vossenaar1996P.H. Vught31.86 m
2Beauty Dapaw1997Eindhoven Atletiek22.73 m
3Renee Ermen1997Taxandria12.91 m
Naamgebverenigingspeer
1Heleen van Hal1996P.H. Vught29.03 m
2Beauty Dapaw1997Eindhoven Atletiek25.20 m
3Esther Welten1996Prins Hendrik25.03 m
4Maureen de Bresser1997AV Generaal Michaelis18.68 m
Naamgebverenigingver
1Fleur van Es1996AV De Keien4.36 m
2Beauty Dapaw1997Eindhoven Atletiek4.17 m
3Milou Dekkers1997Eindhoven Atletiek4.12 m
4Maureen de Bresser1997AV Generaal Michaelis3.82 m
5Renee Ermen1997Taxandria3.58 m
Heleen van Hal1996P.H. Vught m
Lieke Schulting1997Eindhoven Atletiek m
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019