Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


zondag 1 september 2002


7e Elektroloop Schijndel

Schijndel 1 september 2002

                        UITSLAGENLIJST - JEUGDLOOP

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1  1013  Patrick Legius             Boxtel                1989     1e Jeugd      1:56                  
   2  1001  Linde Kuyper               Deurne                1994     2e Jeugd      2:16                  
   3  1008  Jeroen Rijkers             Gemert                1994     3e Jeugd      2:26                  
   4  1010  Mike Verkuijlen            Schijndel             1992     4e Jeugd      2:30                  
   5  1014  Tristan Peters             Schijndel             1994     5e Jeugd      2:30                  
   6  1006  Kim Scheutjens             Gemonde               1994     6e Jeugd      2:38                  
   7  1012  Megan Hut                  Schijndel             1996     7e Jeugd      2:38                  
   8  1011  Eline Bisterbosch          Schijndel             1994     8e Jeugd      2:39                  
   9  1007  Rik Rijkers                Gemert                1996     9e Jeugd      3:01                  
  10  1015  Pepijn Pieters             Schijndel             1996    10e Jeugd      5:00                  

                           UITSLAGENLIJST - 5 KM

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   207  Koen Fiers                 Schijndel                      1e REC5      16:15  18,462     3:15 
   2   202  Andre van Aarle            Erp                   1967     2e REC5      16:26  18,256     3:17 
   3   203  Hein Wulf                  Loopgroep PK          1965     3e REC5      17:16  17,375     3:27 
   4   201  Joost Jonkers              Eindhoven             1980     4e REC5      17:28  17,176     3:29 
   5   205  Theo Venraay               Schijndel             1960     5e REC5      19:16  15,571     3:51 
   6   200  Harriette van de Heuvel    Loopgroep Wijbosch    1972     6e REC5      22:01  13,626     4:24 
   7   204  Hanneke Hartman            Schijndel             1957     7e REC5      22:40  13,235     4:32 
   8   211  Bart van Doremalen         Schijndel                      8e REC5      25:43  11,666     5:08 
   9   208  Rob van Doormalen          Schijndel                      9e REC5      25:45  11,650     5:09 
  10   209  Liesbeth van Doremalen     Loopgroep Wijbosch    1959    10e REC5      25:50  11,613     5:10 
  11   206  Nyncke Donselaar           Schijndel             1958    11e REC5      25:50  11,613     5:10 
  12   210  Harrie van Doremalen       Schijndel             1959    12e REC5      25:50  11,613     5:10 


                          UITSLAGENLIJST - 10 KM

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   212  Allistair McCaw            Venray                1974     1e REC10     33:11  18,081     3:19 
   2     3  Leon Mutsaars              Fortuna '67           1968     1e Msen      34:16  17,510     3:25 
   3   101  Harrie Jonkers             GVAC                  1954     1e M40       35:43  16,799     3:34 
   4   106  Pim van de Wijst           Fortuna '67                    2e M40       35:48  16,760     3:34 
   5     4  Frank Scheutjens           OSS-VOLO              1969     2e Msen      36:28  16,453     3:38 
   6   103  Hendrie Verstraten         Generaal Michaelis    1960     3e M40       36:54  16,260     3:41 
   7   437  Jan van der Weijden        Liempde               1965     1e REC10     37:22  16,057     3:44 
   8   237  George Zoontjes            Fortuna '67           1949     1e M50       37:24  16,043     3:44 
   9     2  Maurice Bosma              Achil '87             1968     3e Msen      37:27  16,021     3:44 
  10     1  Peter Scheutjens           Marvel                1963     4e Msen      37:45  15,894     3:46 
  11   107  Henry Bijsterbosch         Prins Hendrik         1955     4e M40       39:13  15,300     3:55 
  12   105  Ad van der Heijden         Fortuna '67           1953     5e M40       40:37  14,772     4:03 
  13     5  Dirk van Opstal            Loopgroep PK          1963     5e Msen      41:26  14,481     4:08 
  14   238  Gerard Notenboom           PSV                   1947     2e M50       42:35  14,090     4:15 
  15   445  Martien Habraken           ST Oedenrode          1958     2e REC10     43:01  13,948     4:18 
  16   450  Stefan Verhagen            OSS-VOLO              1982     3e REC10     43:23  13,830     4:20 
  17   435  Fons Essink                St Michielsgestel     1960     4e REC10     43:56  13,657     4:23 
  18   323  Els van de Pas             DES                   1968     1e Vsen      43:58  13,647     4:23 
  19   438  Pieter van de Wijgert      Schijndel             1973     5e REC10     44:19  13,539     4:25 
  20   447  Nico van der Heijden       Boxtel                1964     6e REC10     44:24  13,514     4:26 
  21   436  Edwin van de Zanden        Helmond               1963     7e REC10     44:26  13,503     4:26 
  22   417  Piet van Schijndel         Nuenen                1947     8e REC10     45:05  13,309     4:30 
  23   443  Theo Tax                   Schijndel             1961     9e REC10     45:30  13,187     4:33 
  24   239  Jan van den Heuvel         Marvel                1949     3e M50       45:36  13,158     4:33 
  25   434  John van de Dungen         Den Dungen            1970    10e REC10     45:53  13,077     4:35 
  26   441  Lia Hendriks               Schijndel             1962    11e REC10     46:10  12,996     4:37 
  27   432  Menno Hartman              Schijndel             1956    12e REC10     46:24  12,931     4:38 
  28   419  Ger Schuurmans             Schijndel             1953    13e REC10     46:25  12,926     4:38 
  29   420  Jan Schoenmakers           Schijndel             1956    14e REC10     46:38  12,866     4:39 
  30   444  Jeroen van der Sman        Schijndel             1975    15e REC10     47:07  12,734     4:42 
  31   403  Lamber Gevers              Schijndel             1963    16e REC10     47:14  12,703     4:43 
  32   448  Jeroen de Ruyter           Schijndel             1974    17e REC10     47:20  12,676     4:44 
  33   446  John Engeln                Schijndel             1962    18e REC10     47:21  12,672     4:44 
  34   404  Jos van Dinther            Schijndel             1962    19e REC10     47:31  12,627     4:45 
  35   409  Rien van Aarle             OSS-VOLO              1956    20e REC10     47:57  12,513     4:47 
  36   402  Martin Oostdam             Breda                 1960    21e REC10     48:06  12,474     4:48 
  37   430  Matthijn kunz              Uden                  1960    22e REC10     48:18  12,422     4:49 
  38   451  Joep Bijnen                Schijndel             1962    23e REC10     48:29  12,375     4:50 
  39   406  Ad van Oorschot            Schijndel             1937    24e REC10     48:40  12,329     4:52 
  40   413  Paul Patist                Nijmegen              1951    25e REC10     48:53  12,274     4:53 
  41   453  Johan Jennissen            Schijndel             1961    26e REC10     49:16  12,179     4:55 
  42   422  Wim van Breugel            Schijndel             1955    27e REC10     49:29  12,125     4:56 
  43   405  Rob van de Water           Schijndel             1964    28e REC10     49:33  12,109     4:57 
  44   418  Frans van Grinsven         Loopgroep Wijbosch    1951    29e REC10     49:42  12,072     4:58 
  45   104  Stef Peters                Loopgroep PK          1961     6e M40       49:53  12,028     4:59 
  46   416  Ben Hendriks               Schijndel             1951    30e REC10     50:17  11,932     5:01 
  47   449  Ruud Schoenmakers          Schijndel             1979    31e REC10     50:55  11,784     5:05 
  48   440  Bart Claassen              Schijndel             1971    32e REC10     50:56  11,780     5:05 
  49   421  Felix Bisterbosch          Schijndel             1956    33e REC10     50:59  11,769     5:05 
  50   324  Saskia kivits              Schijndel             1973     2e Vsen      50:59  11,769     5:05 
  51   428  Tanja Neppelenbroek        Har(t)loopclub Engel  1969    34e REC10     51:06  11,742     5:06 
  52   425  Jan Plasman                Vlijmen               1942    35e REC10     51:07  11,738     5:06 
  53   426  Stijn Houbraken            Wageningen            1976    36e REC10     51:27  11,662     5:08 
  54   433  Jacqueline Mutsaars        St Michielsgestel     1972    37e REC10     51:30  11,650     5:09 
  55   408  Peggy van Son              Marvel                1966    38e REC10     51:32  11,643     5:09 
  56   423  Henk van Kaathoven         Loopgroep Wijbosch    1952    39e REC10     51:33  11,639     5:09 
  57   352  Marianne Beekmans          Fortuna '67           1968    40e REC10     51:34  11,635     5:09 
  58   351  Riekie Hagen               Fortuna '67           1955     1e V35       51:34  11,635     5:09 
  59   427  Hans van der Heijden       St Michielsgestel     1950    41e REC10     51:35  11,632     5:09 
  60   439  Frans van de Wiel          Noen                  1963    42e REC10     51:37  11,624     5:09 
  61   412  Michel Poels               uden                  1966    43e REC10     52:00  11,538     5:12 
  62   414  Karin Slits                Fortuna '67           1961    44e REC10     52:37  11,403     5:15 
  63   407  Cor van Casteren           Schijndel             1958    45e REC10     53:22  11,243     5:20 
  64   452  Henny van Bussel           Loopgroep Wijbosch    1951    46e REC10     54:12  11,070     5:25 
  65   424  Carla van Dijk             Fortuna '67           1969    47e REC10     54:21  11,040     5:26 
  66   325  Jeanne Coppelmans          Fortuna '67           1958     3e Vsen      54:21  11,040     5:26 
  67   442  Ad Schellekens             Schijndel             1948    48e REC10     54:39  10,979     5:27 
  68   410  Wilma Steenbakkers         st oedenrode          1961    49e REC10     55:17  10,853     5:31 
  69   102  Fredy Verkuylen            Schijndel             1961     7e M40       56:33  10,610     5:39 
  70   429  Thea  Spannbaue            Den Bosch                     50e REC10     58:21  10,283     5:50 
  71   431  Marieke Smit               Loopgroep Rosmalen    1962    51e REC10   1:00:58   9,841     6:05 
  72   411  Leon Voets                 Schijndel             1965    52e REC10   1:01:48   9,709     6:10 
  73   415  Christien Vorstenbosch     Fortuna '67           1952    53e REC10   1:02:53   9,541     6:17 

                       UITSLAGENLIJST - 1/2 MARATHON


Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   801  Anne van Schuppen          Cialfo                1960     1e Vsen    1:16:29  16,550     3:37 
   2   611  Rob van Heerden            PSV                   1961     1e M40     1:17:58  16,235     3:41 
   3   501  Gertjan van Kessel         De Keien              1972     1e Msen    1:18:15  16,177     3:42 
   4   503  Dorus Jaspers              GAC Gemert            1967     2e Msen    1:18:34  16,111     3:43 
   5   602  Paul van Geffen            De Keien              1958     2e M40     1:19:01  16,020     3:44 
   6   852  Mieke Pullen               PAC                            1e V35     1:19:06  16,003     3:44 
   7   854  Anjan van de Heijden       Lopersgroep Deurne    1963     2e V35     1:21:20  15,563     3:51 
   8   606  Frank van Venrooij         De Keien              1962     3e M40     1:22:53  15,272     3:55 
   9   702  Toon de Rouw               Marvel                1951     1e M50     1:23:02  15,245     3:56 
  10   605  Hans Bouwmans              Lopersgroep Deurne    1958     4e M40     1:23:41  15,126     3:57 
  11   610  Frank van Geffen           De Keien              1954     5e M40     1:24:07  15,048     3:59 
  12   604  Albert Pepers              De Keien              1958     6e M40     1:26:23  14,654     4:05 
  13   612  Jos Steenbakkers           OSS-VOLO              1959     7e M40     1:26:41  14,603     4:06 
  14   609  Ton Keetels                De Keien              1958     8e M40     1:28:06  14,368     4:10 
  15   608  Sander Graft               Marvel                1958     9e M40     1:28:28  14,308     4:11 
  16   601  Roland Robinson            HAC                   1962    10e M40     1:28:33  14,295     4:11 
  17   502  Ted Strik                  Loopgroep Rosmalen    1965     3e Msen    1:29:10  14,196     4:13 
  18   504  Willy Jonkers              HAC                   1966     4e Msen    1:30:37  13,969     4:17 
  19   240  Leo van de Berg            Prins Hendrik         1949     2e M50     1:30:50  13,936     4:18 
  20   902  Foppe Weijer               Prins Hendrik         1962     1e REC21   1:30:51  13,933     4:18 
  21   701  Wim Verstappen             HAC                   1949     3e M50     1:30:55  13,923     4:18 
  22   924  Willy Meulendijks          Mierlo                1952     2e REC21   1:30:58  13,915     4:18 
  23   915  Hein Vissers               Loopgroep Wijbosch    1955     3e REC21   1:31:44  13,799     4:20 
  24   919  Antonio Garcia Naranjo     Helmond               1964     4e REC21   1:31:53  13,776     4:21 
  25   927  Stefan Rooyackers          Olympia Eindhoven     1959     5e REC21   1:32:00  13,759     4:21 
  26   925  Jos van der Wijst          Fortuna '67           1965     6e REC21   1:32:30  13,685     4:23 
  27   607  Frans Hermans              HAC                   1960    11e M40     1:32:35  13,672     4:23 
  28   905  John van der Heijde        HAC                   1960     7e REC21   1:33:39  13,516     4:26 
  29   917  Norbert van der Plas       Rosmalen              1958     8e REC21   1:33:52  13,485     4:26 
  30   851  Nel Vanthoor               De Keien              1952     3e V35     1:35:02  13,320     4:30 
  31   613  Herman Eshuis              Prins Hendrik         1954    12e M40     1:35:30  13,255     4:31 
  32   928  Albert de Vries            Schijndel             1952     9e REC21   1:36:26  13,126     4:34 
  33   904  Jos Rabou                  Prins Hendrik         1952    10e REC21   1:37:38  12,965     4:37 
  34   903  Wim Rijkers                Gemert                1956    11e REC21   1:37:41  12,958     4:37 
  35   921  Erwin van Gestel           Uden                  1970    12e REC21   1:37:48  12,943     4:38 
  36   907  Arthur vam Seccelen        Helmond               1967    13e REC21   1:38:31  12,849     4:40 
  37   922  Rob Peperzak               Uden                  1951    14e REC21   1:38:33  12,844     4:40 
  38   918  Marcel van den Hurk        Eindhoven             1973    15e REC21   1:39:49  12,681     4:43 
  39   901  Paul Dautzenberg           Schijndel             1959    16e REC21   1:39:55  12,669     4:44 
  40   930  Victor Allis               Swalmen               1965    17e REC21   1:40:36  12,583     4:46 
  41   906  Theo Verboort              Fortuna '67           1962    18e REC21   1:41:29  12,473     4:48 
  42   910  Gerrit Post                HAC                   1950    19e REC21   1:43:06  12,278     4:53 
  43   913  Wiet van Helmond           Uden                  1955    20e REC21   1:44:40  12,094     4:57 
  44   914  Rob Oltmans                Veghel                1966    21e REC21   1:45:44  11,972     5:00 
  45   923  Peter van Rijsingen        Uden                  1951    22e REC21   1:46:15  11,914     5:02 
  46   920  Hans Schalken              Tilburg               1967    23e REC21   1:46:40  11,867     5:03 
  47   909  Henriette de Mol           Loopgroep Wijbosch    1959    24e REC21   1:46:51  11,847     5:03 
  48   929  Andre van Wijk             Utrecht               1960    25e REC21   1:47:00  11,830     5:04 
  49   911  Berend Engels              GVAC                  1970    26e REC21   1:47:37  11,762     5:06 
  50   916  Silvan Hexspoor            Boxtel                1966    27e REC21   1:48:02  11,717     5:07 
  51   853  Els Strik                  De Keien              1956     4e V35     1:48:04  11,713     5:07 
  52   908  Harald Dahlmans            Veghel                1962    28e REC21   1:48:23  11,679     5:08 
  53   926  Joep Prince                Schijndel             1953    29e REC21   1:48:27  11,672     5:08 
  54   912  Esther van Duynhoven       Uden                  1971    30e REC21   1:48:51  11,629     5:09 
  55   932  Leo van Hout               Eindhoven             1943    31e REC21   1:49:22  11,574     5:11 

 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019