Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


maandag 17 april 2017


Rabobank Paasloop

17-04-2017


                         UITSLAGENLIJST - KIDSRUN 1000 meter

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1      5  Mats van der Linden        Marvel                2005      1e J-12       3:38  16,514    3:38 
    2     63  Annika van der Broek       Liempde               2005      1e M-12       3:50  15,652    3:50 
    3     17  Jens van Oirschot          Boxtel                2005      2e J-12       3:51  15,584    3:51 
    4     51  Daniek Meijer              Marvel                2006      2e M-12       3:54  15,385    3:54 
    5     60  Joann Leijten              Boxtel                2006      3e M-12       3:55  15,319    3:55 
    6     67  Joke Bakker                Boxtel                2006      4e M-12       4:14  14,173    4:14 
    7      4  Tygo Janssens              Marvel                2008      3e J-12       4:20  13,846    4:20 
    8     53  Fleur van der Meijden      Gemonde               2006      5e M-12       4:33  13,187    4:33 
    9      9  Louis Fournier             Marvel                2007      4e J-12       4:36  13,043    4:36 
   10      8  Levi Kroon                 Marvel                2008      5e J-12       4:36  13,043    4:36 
   11     64  Floor Bax                  Boxtel                          6e M-12       4:37  12,996    4:37 
   12     16  Loris van der Heijden      Liempde               2008      6e J-12       4:41  12,811    4:41 
   13     59  Bridget van Rooij          Attila                2004      7e M-12       4:58  12,081    4:58 
   14      3  Twan van der Meijden       Gemonde               2009      7e J-12       5:00  12,000    5:00 
   15     56  Jaza Schoenmakers          Boxtel                2007      8e M-12       5:03  11,881    5:03 
   16     12  Milan van Rooij            Goirle                2006      8e J-12       5:03  11,881    5:03 
   17     18  Stan Aarts                 Boxtel                2007      9e J-12       5:06  11,765    5:06 
   18     15  Gijs Potters               Boxtel                2011     10e J-12       5:10  11,613    5:10 
   19     54  Maud van Doremalen         Boxtel                2008      9e M-12       5:11  11,576    5:11 
   20     66  Djoeke Bakker              Boxtel                         10e M-12       5:12  11,538    5:12 
   21     52  Anouk Meijer               Marvel                2010     11e M-12       5:15  11,429    5:15 
   22      6  Teun van Doremalen         Boxtel                2010     11e J-12       5:26  11,043    5:26 
   23     57  Robi Schoenmakers          Boxtel                2008     12e M-12       5:35  10,746    5:35 
   24     69  Pien van Dijk              Boxtel                2008     13e M-12       5:37  10,682    5:37 
   25     61  Rikke Schults              Boxtel                2009     14e M-12       5:40  10,588    5:40 
   26     13  Mats van der Hoeven        Boxtel                2010     12e J-12       5:49  10,315    5:49 
   27     68  Sanne Aarts                Boxtel                2010     15e M-12       5:53  10,198    5:53 
   28     65  Sietske Bakker             Boxtel                2009     16e M-12       6:01   9,972    6:01 
   29     62  Estee Paijmans             Boxtel                2010     17e M-12       7:34   7,930    7:34 
   30     14  Ryan Paijmans              Boxtel                2013     13e J-12       7:36   7,895    7:36 
   31     58  Juul vd Besselaar          Boxtel                2012     18e M-12       7:57   7,547    7:57 
   32      7  Tijn Vissers               Boxtel                2013     14e J-12       8:07   7,392    8:07 
   



                       UITSLAGENLIJST - PRESTATIE 3300m 
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 301 Mike van den Braak Marvel 2003 1e M3.3k 16:48 11,786 5:05 2 304 Koen Maas Eindhoven 2007 2e M3.3k 17:08 11,556 5:11 3 302 Walter vd Linden Boxtel 1963 3e M3.3k 17:13 11,500 5:13 4 400 Imke Verbeek Eindhoven 2007 1e V3.3k 17:29 11,325 5:17 5 303 Niek Verbeek Eindhoven 1972 4e M3.3k 17:32 11,293 5:18 6 402 Saskia Boonstoppel Sint-Oedenrode 1990 2e V3.3k 18:47 10,541 5:41 7 401 Puck van der Burgt Boxtel 2004 3e V3.3k 19:00 10,421 5:45 8 566 Marscha van Antwerpen Marvel 1973 4e V3.3k 25:36 7,734 7:45 9 558 Jessica de Kok Marvel 1966 5e V3.3k 25:36 7,734 7:45
UITSLAGENLIJST - PRESTATIE 7200 meter Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 504 Henry Wijffelaars Fortuna '67 1956 1e M7.2k 17:35 24,569 2:26 2 916 Martin van der Broek Marvel 1970 2e M7.2k 28:53 14,957 4:00 3 512 Luuk de Bruijn Boxtel 2000 3e M7.2k 32:30 13,292 4:30 4 911 Pim van Grinsven Fortuna '67 1985 4e M7.2k 32:41 13,218 4:32 5 517 Maarten van Wijk Boxtel 1990 5e M7.2k 33:25 12,928 4:38 6 579 Evonne van der Pol Sint-Oedenrode 1970 1e V7.2k 33:34 12,870 4:39 7 513 Wouter Kuijpers Boxtel 1999 6e M7.2k 34:51 12,396 4:50 8 505 Bjorn van Uden Boxtel 1980 7e M7.2k 35:21 12,221 4:54 9 575 Cathelijn Crijns Sint-Michielsgestel 2004 2e V7.2k 37:23 11,556 5:11 10 560 Kim Verstappen-Goossens Marvel 1977 3e V7.2k 37:47 11,358 5:16 11 515 Joep vd Broek Boxtel 1996 8e M7.2k 38:13 11,304 5:18 12 585 Anja Groenendaal Gemonde 1959 4e V7.2k 38:22 11,260 5:19 13 581 A van de Laar Eerde 1957 5e V7.2k 38:28 11,231 5:20 14 577 Wies Goossens 6e V7.2k 39:12 11,020 5:26 15 511 Dick Heutink Boxtel 1982 9e M7.2k 39:13 11,016 5:26 16 554 Mieke van Lieshout Helmond 1971 7e V7.2k 40:03 10,787 5:33 17 570 Anita Verstijnen Esch 1965 8e V7.2k 40:05 10,778 5:34 18 567 Marjolijn Vermeulen Marvel 1979 9e V7.2k 40:23 10,697 5:36 19 584 Aniek van Dortmont Tilburg 1983 10e V7.2k 40:59 10,541 5:41 20 586 Helma Lobbezoo Boxtel 1971 11e V7.2k 41:02 10,528 5:41 21 510 Ruud Rundberg Oisterwijk 1962 10e M7.2k 41:55 10,306 5:49 22 501 Robert van der Leije Zaandam 1969 12e M7.2k 42:35 10,145 5:54 23 556 Marjo Tillie Marvel 1957 12e V7.2k 42:56 10,062 5:57 24 563 Lon Hermans Marvel 1977 13e V7.2k 43:07 10,019 5:59 25 576 Imme Bax Boxtel 2003 14e V7.2k 43:51 9,852 6:05 26 572 Ghislaine van Rooij-Broed Attila 1976 15e V7.2k 44:19 9,748 6:09 27 580 Ellen van der Pol Sint-Oedenrode 2000 16e V7.2k 44:21 9,741 6:09 28 583 Debbie de Laat Den Dungen 1978 17e V7.2k 44:34 9,693 6:11 29 578 Gerda Heutink Boxtel 1955 18e V7.2k 44:52 9,629 6:13 30 514 Jos Knipping Gendringen 1959 12e M7.2k 44:53 9,625 6:14 31 553 Laura Schweren Liempde 1987 19e V7.2k 44:59 9,604 6:14 32 573 Ans van Roij Marvel 1963 20e V7.2k 45:00 9,600 6:14 33 565 Anke van Dijk Marvel 1977 21e V7.2k 45:18 9,536 6:17 34 574 Riëtte Potters Boxtel 1977 22e V7.2k 45:19 9,533 6:17 35 568 Greet van der Donk Marvel 1955 23e V7.2k 45:40 9,460 6:20 36 564 Pleuni Schellings Marvel 1988 24e V7.2k 46:03 9,381 6:23 37 551 Miranda Bergman Marvel 1974 25e V7.2k 46:09 9,361 6:24 38 509 Roeland Heesbeen Marvel 1965 13e M7.2k 46:29 9,294 6:27 39 571 Maret van Doremalen Sint-Michielsgestel 1961 26e V7.2k 47:10 9,159 6:33 40 552 Hermy van de Meulengraaf Liempde 1963 27e V7.2k 47:11 9,156 6:33 41 562 Lieke Boleij Marvel 1982 28e V7.2k 48:49 8,849 6:46 42 506 Pieter Boleij Marvel 1968 14e M7.2k 48:49 8,849 6:46 43 559 Astrid van Abeelen Boxtel 1992 29e V7.2k 48:50 8,846 6:46 44 582 Jill vd Kerkhof Boxtel 1981 30e V7.2k 49:28 8,733 6:52 45 555 Eefje van den Brand Boxtel 1982 31e V7.2k 50:59 8,473 7:04 46 561 Ingrid Hommerson Marvel 1977 32e V7.2k 51:06 8,454 7:05 47 502 Bert van der Leeuw Marvel 1952 15e M7.2k 1:05:54 6,555 9:09 48 516 H G van Geijlswijk Berkel-Enschot 1967 16e M7.2k 1:12:11 5,985 10:01 49 503 Marcel van Doremalen Boxtel 1977 17e M7.2k 1:33:20 4,629 12:57 UITSLAGENLIJST - PRESTATIE 11.100 meter Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 806 C Smeets Eindhoven 1975 1e M11.1 51:31 12,928 4:38 2 801 Marco Borghardt Boxtel 1973 2e M11.1 51:32 12,924 4:38 3 808 Mathijs Hendriks Boxtel 1986 3e M11.1 52:35 12,666 4:44 4 807 Frans van de Pasch Boxtel 1959 4e M11.1 53:36 12,425 4:49 5 809 Will Maas Eindhoven 1970 5e M11.1 57:53 11,506 5:12 6 851 Marleen Merkx Den Dungen 1980 1e V11.1 58:32 11,378 5:16 7 811 Frank Faes Boxtel 1985 6e M11.1 58:38 11,359 5:16 8 943 Otto Ahlers Boxtel 1963 7e M11.1 59:02 11,282 5:19 9 812 Leo van Erp Boxtel 1952 8e M11.1 1:01:31 10,826 5:32 10 810 Ton Spierings Boxtel 1956 9e M11.1 1:04:06 10,390 5:46 11 855 Lieke Franssen Son en Breugel 1984 2e V11.1 1:04:37 10,307 5:49 12 853 Brigitte Bax Marvel 1969 3e V11.1 1:05:35 10,155 5:54 13 803 Daan van den Brand Boxtel 1985 10e M11.1 1:08:56 9,662 6:12 14 854 Lia Peijnenborg Den Bosch 4e V11.1 1:10:05 9,503 6:18 15 804 Rinus van Andel Marvel 1945 11e M11.1 1:11:09 9,361 6:24 16 852 Cathleen Schweizer Alphen Nb 1974 5e V11.1 1:11:28 9,319 6:26 17 805 Jos Hopman AVV 1939 12e M11.1 1:23:18 7,995 7:30 UITSLAGENLIJST - PRESTATIE 15.000 meter Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 1 935 Bram Verhagen Den Dungen 1993 1e M15k 54:31 16,509 3:38 2 926 Tony de Groot Marvel 1973 2e M15k 54:31 16,509 3:38 3 938 Jeffrey van Hout Olland 1978 3e M15k 1:01:12 14,706 4:04 4 920 Jan de Kok GVAC 1981 4e M15k 1:02:04 14,501 4:08 5 914 Thomas Mauriks Marvel 1983 5e M15k 1:03:41 14,132 4:14 6 931 Rob van de Langenberg Boxtel 1975 6e M15k 1:04:20 13,990 4:17 7 941 P Sanders Fortuna '67 1985 7e M15k 1:04:26 13,968 4:17 8 967 Janny Maas Boxtel 1976 1e V15k 1:04:46 13,896 4:19 9 927 Marco Dreuning Marvel 1968 8e M15k 1:04:47 13,892 4:19 10 929 Ralf Bollen Sint-Oedenrode 1971 9e M15k 1:07:08 13,406 4:28 11 913 Cees Koppen Atletiek Oirschot 1956 10e M15k 1:08:13 13,193 4:32 12 925 Peter Cras Generaal Michaelis 1960 11e M15k 1:08:21 13,168 4:33 13 907 Frank van den Bosch Liempde 1985 12e M15k 1:08:57 13,053 4:35 14 912 Frank Elbers Esch 1968 13e M15k 1:08:58 13,050 4:35 15 928 Andy Verhoeven Breugel 1962 14e M15k 1:09:51 12,885 4:39 16 965 Rian van Helvoort Uden 1969 2e V15k 1:09:56 12,869 4:39 17 937 Tonio André Veghel 1974 15e M15k 1:10:08 12,833 4:40 18 901 Toon de Rouw Marvel 1951 16e M15k 1:10:28 12,772 4:41 19 932 John Williams Eindhoven 1950 17e M15k 1:10:37 12,745 4:42 20 922 Roland Robinson Helmond 1962 18e M15k 1:11:07 12,655 4:44 21 964 Nellie van Beers Atletiek Oirschot 1955 3e V15k 1:11:35 12,573 4:46 22 904 Mark Snel Liempde 1977 19e M15k 1:11:52 12,523 4:47 23 968 Henny van Oirschot Marvel 1963 4e V15k 1:12:36 12,397 4:50 24 919 Geer Kox GVAC 1963 20e M15k 1:12:54 12,346 4:51 25 905 Ted van de Meulengraaf Liempde 1964 21e M15k 1:13:34 12,234 4:54 26 918 Joris Huibers Ravenstein 1976 22e M15k 1:13:44 12,206 4:54 27 936 Frank Verhagen Den Dungen 1957 23e M15k 1:14:04 12,151 4:56 28 934 Ad van den Heuvel Schijndel 1995 24e M15k 1:14:09 12,138 4:56 29 923 Bas Bressers Boxtel 1975 25e M15k 1:14:27 12,089 4:57 30 961 Rikie Huyberts Fortuna '67 1959 5e V15k 1:15:12 11,968 5:00 31 940 Rob Kapreijns Liempde 1969 26e M15k 1:18:04 11,529 5:12 32 942 Guido van Erp Boxtel 1979 27e M15k 1:18:30 11,465 5:14 33 921 Rinus Luijkx Sprang-Capelle 1946 28e M15k 1:18:47 11,424 5:15 34 966 Lisette van der Kallen Fortuna '67 1970 6e V15k 1:19:47 11,281 5:19 35 930 Theo Spierings Boxtel 1949 29e M15k 1:21:10 11,088 5:24 36 939 Ruud Senders Boxtel 1981 30e M15k 1:23:27 10,785 5:33 37 909 Jos Sanders Eindhoven 1951 31e M15k 1:24:52 10,605 5:39 38 902 Rob van den Braak Marvel 1970 32e M15k 1:25:21 10,545 5:41 39 924 Evert-Jan Clyck Lopersgroep Deurne 33e M15k 1:26:34 10,397 5:46 40 933 Jeroen van Leeuwen Boxtel 1976 34e M15k 1:28:32 10,166 5:54 41 962 Ivy van Geel Boxtel 1975 7e V15k 1:29:06 10,101 5:56 42 963 Claudia Schults Boxtel 1974 8e V15k 1:29:49 10,020 5:59 43 910 Peter Hellings Fortuna '67 1946 35e M15k 1:33:39 9,610 6:14
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019