Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018

zondag 1 juni 2003


11e Trimloop de Kei

1 juni 2003 Gemonde

UITSLAGENLIJST 2,8 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   312  Imme van Burg              Zaltbommel            1990     1e 13jr      14:00  12,000     5:00  

UITSLAGENLIJST 5,6 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   113  Frank Verstappen           Gemonde               1965     1e Msen      20:51  16,115     3:43 
   2   111  Peter Scheutjens           Marvel                1963     1e M40       21:55  15,331     3:54 
   3   116  Marty Lamers               Den Dungen            1958     2e M40       23:09  14,514     4:08 
   4   108  Angelique Brueren          Baarlo                1975     1e Vsen      23:33  14,268     4:12 
   5   110  Rob Toelen                 Gemonde               1970     2e Msen      24:02  13,981     4:17 
   6   101  Joost van der Werf         Rotterdam             1981     3e Msen      24:07  13,932     4:18 
   7   117  Theo Spierings             Marvel                1950     3e M40       24:08  13,923     4:18 
   8   104  Toon van de Berg           Zeeland               1950     4e M40       24:15  13,856     4:19 
   9   119  Leo van Erp                Boxtel                1952     5e M40       25:51  12,998     4:36 
  10   102  Eveline van der Linden     Wageningen            1980     2e Vsen      27:21  12,285     4:53 
  11   106  Saskia Kivits              Schijndel             1973     3e Vsen      27:50  12,072     4:58 
  12   120  Jan Lakey                  Gemonde               1969     4e Msen      28:08  11,943     5:01 
  13   112  Anette van de Zanden       Esch                  1962     1e V35       28:20  11,859     5:03 
  14   115  Henk Burg                  Schijndel             1956     6e M40       29:22  11,442     5:14 
  15   121  Bert Kelderman                                   1958     7e M40       30:33  10,998     5:27 
  16   109  Willeke Op't Hoog          Gemonde               1966     2e V35       31:36  10,633     5:38 
  17   105  Hanno Hoekstra             Gemonde               1959     8e M40       34:02   9,873     6:04 
  18   107  Willeke Pijnenburg         Gemonde               1966     3e V35       34:52   9,637     6:13 
  19   103  A Asveld                   St. Oedenrode         1951     9e M40       39:40   8,471     7:05 

UITSLAGENLIJST 9,4 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1    11  Jos Linders                Wanroy                1962     1e M40       30:54  18,252     3:17 
   2     6  Frans Roelofs              Boxtel                1965     1e Msen      31:19  18,010     3:19 
   3    23  Leon Mutsaars              St. michielsgestel    1969     2e Msen      31:23  17,971     3:20 
   4    20  Henriques van Dongen       Marvel                1959     2e M40       32:39  17,274     3:28 
   5    27  Jos Mutsaerts              Wilbertoord           1957     3e M40       33:02  17,074     3:30 
   6     7  Gertjan van Kessel         Schijndel             1973     3e Msen      33:17  16,945     3:32 
   7    46  Ron van Rossum             Oss                   1965     4e Msen      34:34  16,316     3:40 
   8    24  Ton Rijkers                Uden                  1970     5e Msen      35:08  16,053     3:44 
   9    31  G Zoontjens                St Oedenrode          1949     4e M40       37:17  15,127     3:57 
  10    15  Henny Bijsterbosch         Schijndel             1954     5e M40       37:34  15,013     3:59 
  11    28  Toine van Erp              Olland                1960     6e M40       38:20  14,713     4:04 
  12    17  Geert Verstaten            Boekel                1964     6e Msen      38:32  14,637     4:05 
  13    14  Rian van Helvoort          Uden                  1970     1e Vsen      39:24  14,315     4:11 
  14    10  Laurence Sprenger          Veghel                1968     1e V35       39:55  14,129     4:14 
  15    34  Albert Pennings            Schijndel             1958     7e M40       39:59  14,106     4:15 
  16    16  Peter Gevers               Nistelrode            1955     8e M40       40:05  14,071     4:15 
  17    29  Johnny Leenderts           Olland                1969     7e Msen      40:08  14,053     4:16 
  18    13  Hendrie Verstratenn        Marvel                1960     9e M40       41:33  13,574     4:25 
  19    12  Edwin van de Zanden        Helmond               1963    10e M40       41:56  13,450     4:27 
  20    47  Han Verhagen               Schijndel             1956    11e M40       43:48  12,877     4:39 
  21    48  Harrie van Doremalen       Schijndel             1959    12e M40       43:50  12,867     4:39 
  22    26  H Oomen                    Schijndel             1958    13e M40       45:34  12,377     4:50 
  23    39  Lamber Gevers              Schijndel             1963    14e M40       46:28  12,138     4:56 
  24    38  Cees van der Boer          Schijndel             1956    15e M40       47:26  11,890     5:02 
  25    45  Erik Broekhuizen           Den Bosch             1974     8e Msen      47:41  11,828     5:04 
  26     8  H Heymans                  sint oedenrode        1952    16e M40       47:47  11,803     5:05 
  27    43  J Engelen                  Schijndel             1962    17e M40       47:53  11,779     5:05 
  28    22  Jaqueline Mutsaarts        st Michielsgestel     1972     2e Vsen      48:35  11,609     5:10 
  29    37  Hans van der Heijden       St Michielsgestel     1951    18e M40       48:38  11,597     5:10 
  30    33  Miriam Burg                Schijndel             1955     2e V35       49:29  11,398     5:15 
  31    44  Mariette Vlassak           Eindhoven             1955     3e V35       50:07  11,254     5:19 
  32    25  Tonnie Kooijmans           Schijndel             1960     4e V35       50:43  11,121     5:23 
  33    40  R Steenbakkers             Schijndel             1957    19e M40       51:50  10,881     5:30 
  34    35  H van Bussel               Schijndel             1951     5e V35       53:54  10,464     5:44 
  35    30  Peter Thissen              St. Oedenrode         1970     9e Msen      54:50  10,286     5:50 
  36    41  F Verkuijlen               schijndel             1961    20e M40       55:36  10,144     5:54 
  37    36  Marije Scheeren            Vught                 1955     6e V35       56:53   9,915     6:03 
  38     3  E den Teuling              Gemonde               1955     7e V35       58:03   9,716     6:10 
  39     1  Betsie Geerts                                    1947     8e V35       58:03   9,716     6:10 
  40     4  Wandy van de Aa                                  1969     3e Vsen    1:02:11   9,070     6:36 
  41     5  Rian Groenendaal                                 1966     9e V35     1:02:12   9,068     6:37 

UITSLAGENLIJST 15 km
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   100  Johan Klerkx               Zeeland               1975     1e Msen      58:02  15,508     3:52 
   2    95  Edwin van de Loo           Oss                   1968     2e Msen      58:02  15,508     3:52 
   3    81  Frank Scheutjens           St. Oedenrode         1969     3e Msen      59:19  15,173     3:57 
   4    72  Marc Boschker              Den Bosch             1964     4e Msen    1:00:02  14,992     4:00 
   5    76  Art Vissers                St. Oedenrode         1966     5e Msen    1:00:25  14,897     4:01 
   6    96  Paul Peeters               Eindhoven             1956     1e M40     1:01:35  14,614     4:06 
   7    78  Henk Kampman               st Michielsgestel     1976     6e Msen    1:02:43  14,350     4:10 
   8    89  Roland Robinson            Helmond               1963     2e M40     1:03:11  14,244     4:12 
   9    97  Gert-jan Bijnen            Schijndel             1966     7e Msen    1:04:17  14,001     4:17 
  10    69  Chris Clemens              Marvel                1958     3e M40     1:05:26  13,754     4:21 
  11    74  Ton Keetels                Schijndel             1959     4e M40     1:05:38  13,713     4:22 
  12    90  R van Tilburg              Schijndel             1976     8e Msen    1:06:28  13,541     4:25 
  13    75  Geert Peeters              Marvel                1966     9e Msen    1:07:30  13,333     4:30 
  14    68  Herman Eshuis              Den Dungen            1954     5e M40     1:08:24  13,158     4:33 
  15    71  Dennis van de Tillart      St.  Michielsgestel   1973    10e Msen    1:11:19  12,620     4:45 
  16    91  M Temmink                  st.Oedenrode          1963     6e M40     1:16:39  11,742     5:06 
  17    94  Ad van der Heyden          Schijndel             1953     7e M40     1:16:42  11,734     5:06 
  18    79  Ger Schuurmans             Schijndel             1953     8e M40     1:18:21  11,487     5:13 
  19    86  Jolanda Eijkemans          St. Oedenrode         1973     1e Vsen    1:19:00  11,392     5:16 
  20    92  Mari van Houtum            St. Oedenrode         1950     9e M40     1:19:00  11,392     5:16 
  21    82  Willie vd Langenberg       Marvel                1943    10e M40     1:19:24  11,335     5:17 
  22    85  Henriette de Mol           Schijndel             1960     1e V35     1:19:36  11,307     5:18 
  23    80  Hein Vissers               Veghel                1956    11e M40     1:19:36  11,307     5:18 
  24    73  Bart van de Pasch          Gemonde               1961    12e M40     1:19:46  11,283     5:19 
  25    99  John van der Horst         Marvel                1967    11e Msen    1:20:39  11,159     5:22 
  26    93  Carla van Dijk             Schindel              1969     2e Vsen    1:22:41  10,885     5:30 
  27    88  Tineke van Boxmeer         St. Oedenrode         1953     2e V35     1:31:10   9,872     6:04 
  28    67  Kees van der Hoek          Achterveld            1948    13e M40     1:31:27   9,841     6:05

UITSLAGENLIJST - JEUGDLOOP

StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd    
----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------
1188  Corne Linssen              Marvel                1992     1e Jeugd      3:22  
1194  Jelle Hoekstra                                   1992     2e Jeugd      3:27  
1172  Luuk van Roosmalen         Gemonde               1993     3e Jeugd      3:42  
1162  Martijn van Grinsven                             1993     4e Jeugd      3:47  
1185  Jeroen Verhagen            Gemonde               1992     5e Jeugd      3:49  
1200  Joran Massar               Gemonde               1994     6e Jeugd      3:57  
1197  Fenna                      Zaltbommel            1995     7e Jeugd      3:59  
1196  Vonne                      Zaltbommel            1995     8e Jeugd      3:59  
1175  Amber van Alphen           Gemonde               1994     9e Jeugd      4:05  
1182  Jorick Vos                                               10e Jeugd      4:12  
1190  Luuk Braam                 Gemonde               1993    11e Jeugd      4:14  
1193  Stepahnie Hoekstra                               1994    12e Jeugd      4:22  
1177  Julia Sleegers             Gemonde               1993    13e Jeugd      4:28  
1184  Martijn Verhagen           Gemonde                       14e Jeugd      4:31  
1183  Jurijn Vos                                       1995    15e Jeugd      4:32  
1170  Giel van Roosmalen         Gemonde               1996    16e Jeugd      4:37  
1192  Dominique Hoekstra                                       17e Jeugd      4:41  
1189  Tessa Daelmans                                           18e Jeugd      4:43  
1163  Thom Matheeuwsen           Gemonde               1996    19e Jeugd      4:48  
1164  Tom Pennings               Schijndel             1993    20e Jeugd      4:51  
1179  Iris op het Hoog           Gemonde               1997    21e Jeugd      4:52  
1195  Romy Polderman             Zaltbommel            1994    22e Jeugd      4:54  
1198  Anka Bijnen                                      1997    23e Jeugd      4:54  
1191  Fenna Braam                Gemonde               1997    24e Jeugd      4:54  
1186  Charisma                   Liempde                       25e Jeugd      4:56  
1173  Joost van Dinther          Gemonde               1994    26e Jeugd      4:57  
1187  Dennis                     Liempde               1996    27e Jeugd      5:02  
1174  Marco van Dinther          Gemonde               1997    28e Jeugd      5:03  
1181  Fleur Toelen               Gemonde               1997    29e Jeugd      5:06  
1168  Sanne Spierings            Den Dungen            1996    30e Jeugd      5:33  
1165  Bas Peeters                Boxtel                1997    31e Jeugd      5:34  
1178  Luuk Slegers               Gemonde               1995    32e Jeugd      6:09  
1171  Joep van de Broek          Boxtel                1997    33e Jeugd      6:11  
1169  Sjoerd Pijnenburg          Gemonde               1998    34e Jeugd      6:14   
1199  Inge Bijnen                Gemonde               1998    35e Jeugd      6:22   
1176  Teun Scheutjens            Gemonde               1998    36e Jeugd      6:33   
1180  Job Toelen                 Gemonde               1999    37e Jeugd      6:50   
1166  Tjeerd Pijnenburg          Gemonde               1999    38e Jeugd      7:27   
1167  Jelle Spierings            Den Dungen            1999    39e Jeugd      8:26   
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019