Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018

zondag 28 september 2003


Clubkampioenschappen

28-09-2003

Jongens pupillen C
 Naam 40m600m VerHoogBalptn
1Loek van de Laar  7.82.27.22.66 1.0015.761475 ptn
2Sander Hermens 7.82.49.22.750.7512.241110 ptn
3Detlef Zwaneveld 8.32.37.42.330.758.55945 ptn
4Stan van den Bosch 8.32.58.52.460.7013.35905 ptn
5Joep van den Broek 8.53.04.32.330.8010.31841 ptn
Meisjes pupillen C
 Naam 40m600m VerHoogBalptn
1Lotte Bock  7.72.29.52.93 0.8510.961337 ptn
2Anne Keurentjes 7.72.46.22.770.8512.791231 ptn
3Imke van Kampen 7.72.41.93.040.858.251221 ptn
Jongens pupillen B
 Naam 40m1000m VerHoogBalptn
1Niek Spooren 7.1 4.09.23.301.20 18.222011 ptn
2Nick den Turck 7.54.17.03.191.0020.731767 ptn
3Timon Torres Ruano 8.54.39.22.510.759.421016 ptn
Meisjes pupillen B
 Naam 40m1000m VerHoogBalptn
1Daisy van Boekel  7.64.47.42.77 0.807.811184 ptn
2Mirte van der Eyden 7.75.03.62.660.809.291125 ptn
Jongens pupillen A
 Naam 60m1000m VerHoogKogelptn
1Corne Linssen  9.23.39.83.49 1.206.962458 ptn
2Lucas Bock 10.43.57.43.391.154.511968 ptn
3Bram van Uden 9.74.00.43.251.004.371907 ptn
4Thomas de Laat 10.5dnf2.780.855.071224 ptn
Meisjes pupillen A
 Naam 60m1000m VerHoogKogelptn
1Kate van der Meer  9.33.55.83.17 1.106.102167 ptn
2Joyce Timmermans 9.84.08.53.571.155.122080 ptn
3Lizzy van der Meer 9.74.15.43.381.105.221998 ptn
4Loes Keurentjes 10.04.18.43.231.006.431913 ptn
5Lisa Somers 11.14.38.72.830.855.521443 ptn
6Manouk de Laat 11.05.06.93.070.904.151353 ptn
Jongens junioren D
 Naam 80m1000m VerHoogKogelptn
1Cas de Vroom 11.2 3.28.64.211.45 9.272566 ptn
2Luuk van de Ven 10.73.34.14.351.2510.732554 ptn
3Bart van Dijk 11.94.06.03.591.209.411954 ptn
4Florian Janssen 11.44.14.03.501.356.741938 ptn
5Rens Vervoort 12.03.53.03.441.257.771925 ptn
5Jules de Kort 12.04.02.73.771.305.791864 ptn
6Sten van den Langenberg 12.23.41.63.741.156.251859 ptn
7Tom Schalkwijk 13.14.00.43.381.207.731703 ptn
8Ties Vervoort 12.54.09.53.141.107.101575 ptn
9Jelle Torres Ruano 13.24.27.03.281.154.641330 ptn
Meisjes junioren D
 Naam 60m600m VerHoogKogelptn
1Susan Dinnissen  8.92.11.13.57 1.206.611899 ptn
Jongens junioren C
 Naam 100m1000m HoogKogelSpeerptn
1Hayk Vervoort  13.93.02.81.40 9.9631.412396 ptn
2Willem Pietermans 13.93.52.81.509.1629.552154 ptn
3Hein Handgraaf 13.73.18.01.407.5220.612022 ptn
4Sjef van Zandvoort 15.03.50.11.408.7524.011846 ptn
5Sander van Kasteren 13.43.34.51.255.9617.761714 ptn
Jongens junioren B
 Naam 100m1500m VerKogelSpeerptn
1David Marcelis  12.05.52.45.23 10.3630.292138 ptn
Meisjes junioren B
 Naam 100m800m VerKogelSpeerptn
1Ellen Dinnissen  13.43.09.44.40 9.9626.742289 ptn
2Karin Schelle 14.82.29.24.037.8127.212280 ptn
3Pascalle Veraa 14.62.52.03.939.2117.851941 ptn
Jongens junioren A
 Naam 100m1500m VerKogelSpeerptn
1Corne Verhey  12.24.41.94.92 9.2535.762424 ptn
2Elias van de Tillart 13.44.57.14.397.4118.171681 ptn
Meisjes junioren A
 Naam 100m800m VerKogelSpeerptn
1Inge Verhoeven  14.42.58.94.15 7.6021.041908 ptn
Mannen Senioren
 Naam 100m1500m VerKogelSpeerptn
1Rene van der Donk  12.2dnf4.59 13.1554.512205 ptn
2John van der Horst 11.86.09.95.028.5124.381872 ptn
3Geert Peeters 14.35.13.24.526.8219.181467 ptn
Vrouwen Senioren


XXXX
 Naam 100m800m VerKogelSpeerptn
1Mirjam Pennings 13.1 2.49.54.729.28 20.952454 ptn
2Susan Verhoeven 13.83.06.24.226.9919.141874 ptn

3000 meter

Dames  
1 Karin Schelle 12.35.6
2 Ria Wagenaars 14.40.0
3 Tiny van Uijtert 15.36.0
4 Francien den Ouden 15.37.2
5 Loes Teppema 17.50.9
Heren  
1 Martin van de Broek 10.09.9
2 Corney Verhey 10.47.3
3 Toon de Rouw 10.56.4
4 Geert Peeters 11.16.5
5 Hayk Vervoort 11.40.1
6 Fred Fisser 12.04.9
7 Jan vanden Heuvel 12.51.4
8 Edward Wagenaars 12.52.8
9 Christjan Schalken 13.10,5
10 Jan Verhoeven 13.54.8
11 Henk van der Steen 14.29.3
12 Martin Cox 17.07.1
Estafettes
PupC 4x40m 31,1
Loek van de Laar  
Mirte van de Eyden  
Lotte Bock  
Anne Keurentjes  
JPA 4x60m 40,3
Corne Linssen  
Lucas Bock  
Bram van Uden  
Niek Spooren  
MPA 4x60m 39,3
Loes Keurentjes  
Kate van der Meer  
Lizzy van der Meer  
Joyce Timmermans  
JJD 4x80m 47,4
Sten van de Langenberg
Jules de Kort  
Tom Schalkwijk  
Luuk van de Ven  
JJD 4x80m 50,8
Rens Vervoort  
Florian Jansen  
Jelle Torres  
Ties Vervoort  
JJC 4x100m 56,9
Sander van Kasteren  
Hein Handgraaf  
Willem Pietermans  
Sjef van Zandvoort  
DAMES 4x100m 56,2
Miriam Pennings  
Susan Verhoeven  
Inge Verhoeven  
Karin Schelle  
HEREN 4x100m 52,4
Corne Verhey  
Elias vd Tillart  
David Marcelis  
Geert Peeters
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019