Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2018 en eerder
2020 en 2019

zondag 5 oktober 2003


Elektroloop Schijndel

5 oktober 2003

ELEKTROLOOP UITSLAGENLIJST - 1/2 MARATHON
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   505  Ad de Bruijn               LADB                  1970     1e Msen    1:11:31  17,700     3:23 
   2   614  Paul van Geffen            De Keien              1959     1e M40     1:13:31  17,218     3:29 
   3   802  Anne van Schuppen          Cialfo                1960     1e Vsen    1:15:15  16,822     3:34 
   4   616  Frank van Geffen           De Keien              1954     2e M40     1:20:09  15,793     3:47 
   5   506  Thijs Dekkers              Fortuna '67           1976     2e Msen    1:20:26  15,738     3:48 
   6   507  Art Vissers                Fortuna '67           1965     3e Msen    1:21:33  15,522     3:51 
   7   603  Peter Gevers               De Keien              1955     3e M40     1:27:30  14,467     4:08 
   8   615  Jos Steenbakkers           Loopgroep PK          1959     4e M40     1:27:34  14,456     4:09 
   9   617  Rik Wetser                 OSS-VOLO              1956     5e M40     1:33:14  13,577     4:25 
  10   855  Loes Pardoel               Prins Hendrik         1953     1e V35     1:35:27  13,262     4:31 


ELEKTROLOOP UITSLAGENLIJST - 10 KM
Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1     6  Mark van den Dungen        Prins Hendrik         1980     1e Msen      33:08  18,109     3:18 
   2   108  Rene van de Weijenberg     PSV                   1963     1e M40       33:21  17,991     3:20 
   3     8  Fons Liebregts             PSV                   1965     2e Msen      33:28  17,928     3:20 
   4   110  Harrie Jonkers             GVAC                  1954     2e M40       35:30  16,901     3:33 
   5     9  Martin van der Broek       Marvel                1970     3e Msen      36:12  16,575     3:37 
   6     7  Gert-Jan van Kessel        De Keien              1972     4e Msen      36:37  16,386     3:39 
   7    11  Andre Engelen              PSV                   1973     5e Msen      36:41  16,356     3:40 
   8   204  Wim Haver                  Loopgroep Rosmalen    1953     1e M50       37:06  16,173     3:42 
   9    10  Frank Scheutjens           Fortuna '67           1969     6e Msen      37:39  15,936     3:45 
  10   111  Henny Bijsterbosch         Prins Hendrik         1955     3e M40       39:12  15,306     3:55 
  11   203  Louk Gerritsen             Loopgroep Rosmalen    1947     2e M50       39:18  15,267     3:55 
  12   200  Ad van der Heijden         Fortuna '67           1952     3e M50       40:17  14,894     4:01 
  13   300  Els van de Pas             DES                   1968     1e Vsen      42:22  14,162     4:14 
  14    12  Jos van der wijst          Fortuna '67           1965     7e Msen      42:53  13,991     4:17 
  15   205  Mari van Houtum            Fortuna '67           1950     4e M50       45:25  13,211     4:32 
  16   301  Jolanda Eijkemans          Fortuna '67           1972     2e Vsen      45:25  13,211     4:32 
  17   109  Jos van Dinther            Schijndel             1962     4e M40       46:29  12,908     4:38 
  18   112  Stef Peters                Loopgroep PK          1961     5e M40       48:27  12,384     4:50 
  19   113  Fredy Verkuijlen           Loopgroep PK          1960     6e M40       56:53  10,548     5:41 
  20   202  A. Asveld                  Fortuna '67           1951     5e M50     1:08:52   8,712     6:53 

ELEKTROLOOP UITSLAGENLIJST trimmers (4,3km/ 10km/ 21 km)
Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     TRIM, TRIMLOOP                                         
   1 Patrick Sanders        85 Fortuna '67             14:41
   2 Marc van Gils          67 Eerde                   15:16
   3 Koen Fiers             89 Fortuna '67             15:26
   4 Theo Verboort          62 Fortuna '67             15:45
   5 Andre van Aarle        67 Erp                     16:12
   6 Jan Zijderlaan         68 Avantri                 16:39
   7 Marleen Zijderlaan     70 Avantri                 16:39
   8 Albert Pennings        58 Schijndel               17:23
   9 Renske Verboort        85 Fortuna '67             18:16
  10 Jan Krediet            68 Den Dungen              19:27
  11 Patricia de Keijzer       Den Dungen              21:38
  12 Pim v.d. Wijst         61 Fortuna '67             23:16
  13 Sanne v.d. Wijst       86 Schijndel               23:16
  14 Gert-Jan Bijnen        66 Schijndel               37:54
  15 Walter Heijmans        78 's-Hertogenbosch        37:55
  16 Norbert van der Plas   58 Rosmalen                41:25
  17 Paul Dautzenberg       59 Schijndel               43:12
  18 Hans Holdijk           54 Fortuna '67             43:32
  19 Ad van den Heuvel      55 Schijndel               44:33
  20 Hans Herwig            59 Veghel                  44:33
  21 Jan Schoenmakers       56 Schijndel               44:40
  22 Henk Oomen             58 Schijndel               44:49
  23 Maarten van der Sman   78 Schijndel               45:27
  24 Jeroen van der Sman    75 Schijndel               45:28
  25 Chris van Rooij        55 Schijndel               45:58
  26 Richard Schram         80 Eindhoven               46:13
  27 Barry van Engeland     69 Schijndel               46:16
  28 Wim van Liempd         59 Schijndel               46:21
  29 Lia Hendriks           62 Schijndel               46:25
  30 Hans van den Dungen    65 Schijndel               46:25
  31 Jeroen de Ruyter       74 Schijndel               46:27
  32 Theo Tax               61 Schijndel               46:55
  33 Fons Essink            60 St Michielsgestel       47:03
  34 Lamber Gevers          63 Schijndel               47:46
  35 Ben van Esch           62 Loopgroep PK            47:58
  36 Cees van den Boer      56 Schijndel               48:07
  37 Ton van den Oetelaar   71 Schijndel               48:08
  38 Huijbert van Aarle     66 Schijndel               48:09
  39 Ger Schuurmans         53 Schijndel               48:18
  40 Menno Hartman          56 Schijndel               48:18
  41 Arnoud Kunst           65 St.Michielsgestel       48:44
  42 Lieke Nagel            83 Schijndel               48:55
  43 Everaldo Antonio da Si    Geffen                  49:18
  44 Henriette de Mol       59 Wijbosch                49:19
  45 Piet van Geffen        51 Wijbosch                49:25
  46 Bart Claassen          71 Schijndel               49:33
  47 Jurgen Voermans        81 Boxtel                  49:57
  48 John Engeln            62 Schijndel               49:59
  49 Sjan van Asseldonk     61 Dinther                 50:19
  50 Robert Jansen          73 Den Bosch               50:21
  51 Rini Steenbakkers      57 Schijndel               50:29
  52 Frans van Grinsven     51 Schijndel               51:04
  53 Annie Voets            52 Schijndel               51:05
  54 Hennie Brakkee         63 Empel                   51:09
  55 Saskia Kivits          72 Schijndel               51:11
  56 Wim van Breugel        55 Schijndel               51:44
  57 Peter van de Ven       49 Marvel                  51:45
  58 Hans van den Heuvel    60 Schijndel               51:46
  59 Mary van Breugel       47 Eerde                   52:11
  60 Antoon Voets           51 Schijndel               52:20
  61 Joep Bijnen            62 Schijndel               52:20
  62 Michiel van der Ven    78 Boxtel                  52:55
  63 Henny van Bussel       51 Schijndel               53:07
  64 Henk van Kaathoven     52 Nijmegen                53:34
  65 Marlies v.d. Doelen    64 Schijndel               53:36
  66 Ad Schellekens         48 Schijndel               54:06
  67 Harrie ten Have        51 Schijndel               55:01
  68 Ricky Verputten        57 Heeswijk                56:57
  69 Nancy van den Dungen   66 Schijndel               57:52
  70 Ellen van der Heijden  56 Den Dungen              58:17
  71 Hans van Vlijmen       60 Schijndel             1:19:35
  72 Pieter Fassbender      70 Eerde                 1:24:17
  73 Antoon Goorts          60 De Keien              1:31:33
  74 Albert de Vries        52 Eerde                 1:33:42
  75 Giel Pardoel           53 Prins Hendrik         1:35:18
  76 Maarten Bosch          62 Loosbroek             1:36:44
  77 Hein Vissers           55 Veghel                1:36:45
  78 Eric van weert         68 Schijndel             1:39:36
  79 David Veraart          75 Best                  1:40:07
  80 Berry van der Velden   69 Schijndel             1:40:09
  81 Piet van Falier        50 Vlijmen               1:42:46
  82 Robert Dokman          73 Den Bosch             1:49:56
  83 Mark Botter            77 St. Oedenrode         1:49:57
  84 Stefan Sanders         63 Boxtel                1:52:37
  85 Silvan Hexspoor        65 Boxtel                1:52:37

 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Contact AV Marvel
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019