Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


zondag 26 oktober 2003


Hoogheuvel Sparrenbosloop

26 oktober 2003

Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
TRIMLOOP, diverse afstanden
   1 Joep van den Broek     96 Marvel                   9:30
   2 Ruud van de Broek      63 Boxtel                   9:31
   3 Bert van Lith             Prins Hendrik           17:47     
   4 Trudy Brouwers            Boxtel                  22:10
   5 Jan Verhoeven             Marvel                  23:07
   6 Karin Geerts           81 Boxtel                  24:12
   7 Willem van Dijk        88 Boxtel                  26:02
   8 Jos Verberne           61 Boxtel                  26:28
   9 Gerard Bunthof            HAC                     29:29
  10 Inge Verhoeven         85 Marvel                  29:44
  11 Marcel Cornelissen     69 Prins Hendrik           31:07
  12 Albert de Vries        52 Schgijndel              31:18
  13 Freddy Loeffen         67 Prins Hendrik           31:33
  14 Johan van den Heuvel   69 Veghel                  31:51
  15 Paul Madddock          51 Marvel                  32:13
  16 Frank van Rossum       64 Vught                   32:32
  17 Henk van Uden          43 Schijndel               32:37
  18 Chris Clemens          57 Marvel                  32:40
  19 Andrevan Aarle         67 Erp                     33:02
  20 Peter Boleij              Marvel                  33:31
  21 Peter Olijslagers      50 Marvel                  33:37
  22 Mark van Ham           80 Boxtel                  33:41
  23 Louis van Doorn        70 Erp                     33:52
  24 Wim Rijkers            56 GAC Gemert              33:53
  25 Theo Spierings         49 Marvel                  34:11
  26 Koen vd Velden         87 Zaltbommel              34:18
  27 Gerrie Timmermans      52 Marvel                  34:52
  28 Inge Zwitserlood          OSS-VOLO                34:58     
  29 Pieter van den Hout    71 Boxtel                  35:19
  30 Harrie Leenders        43 Erp                     35:22
  31 Marrco Prsa            49 Boxtel                  35:25
  32 Johan Delsman          69 Den Bosch               35:47
  33 Hans van Dinther       53 Boxtel                  36:05
  34 Gijs Roovers           49 Boxtel                  36:37
  35 R.Daverveld            50 Marvel                  36:39
  36 Jolanda Eijkemans      72 Fortuna '67             36:42
  37 Mari van Houtum        50 Fortuna '67             36:43
  38 Elly Niesten              Den Bosch               36:47
  39 Antoinette van de Laan 57 Fortuna '67             37:02
  40 Ton van den Oeteraar   71 Schijndel               37:13
  41 Ad Vromans             47 Marvel                  37:23
  42 Jurgen Voermans        81 Boxtel                  37:31
  43 Piet Habets            53 Boxtel                  37:35
  44 Edward Wagenaars          Marvel                  37:43
  45 Jan van den Heuvel     49 Marvel                  37:54
  46 Eric Persoons          67 Marvel                  37:56
  47 Michel van de Ven      78 Boxtel                  38:04
  48 Peter van der Ven      48 Marvel                  38:14
  49 Marloes van Brunschot  64 Boxtel                  38:19
  50 Willie vd Langenberg   43 Marvel                  38:33
  51 Bart Beukman           82 Den Bosch               38:34
  52 Henri van der Heijden  55 Boxtel                  38:35
  53 Henk Hagemans          52 Den Bosch               38:37
  54 Frans van Boxtel       44 Marvel                  38:50
  55 Trees Minnebo          56 Fortuna '67             39:04
  56 Ronald Geerts          78 Wageningen              39:05
  57 Robbert van Eijndhoven 88 Boxtel                  39:39
  58 Peggy van Son          65 Marvel                  39:54
  59 Bert van der Leeuw     52 Marvel                  40:00
  60 J. Meeuwsen               Boxtel                  40:04
  61 Mary van Breugel       47 Eerde                   40:29
  62 Stephan Theeuwes       61 Marvel                  40:47
  63 Johan van Wijgerden    60 Rosmalen                40:49
  64 Frank Schellekens      67 Boxtel                  40:58
  65 Marion Latijnhouwers   55 Fortuna '67             41:07
  66 Henriette vd Velden    57 Zaltbommel              41:49
  67 Jeroen Schuurmans      63 Onbekend                41:49
  68 Henny van Bussel       51 Schijndel               42:15
  69 Jan Jacobs             59 Marvel                  42:31
  70 Harrie ten Have           Schijndel               42:48
  71 Ria Wagenaars          44 Marvel                  42:53
  72 Tineke van Boxmeer     52 Fortuna '67             43:45
  73 Marja Schelle             Marvel                  43:53
  74 Tiny van Uijtert          Marvel                  44:20
  75 Chr. van Gils          41 Marvel                  44:20
  76 Christian Vorstenbosch 52 Fortuna '67             44:27
  77 Fien van Asveld        50 Fortuna '67             44:27
  78 Rene Janssen           59 Marvel                  45:37
  79 Cilly van de Pol       56 Marvel                  47:42
  80 Jolanda de Laat        64 Marvel                  47:42
  81 Loes Teppema           46 Marvel                  49:11
  82 Fred Faes              60 Boxtel                  50:50
                                                            
Meisjes pupillen C 1050 meter
   1 Marlou van Rooij       95 Prins Hendrik            4:28
   2 Maite Verijken         95 GAC Gemert               4:46
   3 Lotte Bock             95 Marvel                   4:54
   4 Noreen van Krieken     95 OSS-VOLO                 5:01
   5 Nadia van Hal          96 De Keien                 5:05
   6 Eva van Berlo          95 GAC Gemert               5:06
   7 Danielle Verbakel      96 GAC Gemert               5:09
   8 Lisa Postema           96 Prins Hendrik            5:09
   9 Anne Keurentjes        95 Marvel                   5:21
  10 Ilona van den Elsen    95 GAC Gemert               5:22
  11 Anouk Janssen          95 GAC Gemert               5:23
  12 Loes van der Linde     97 Prins Hendrik            5:46
  13 Jamy Otten             95 GAC Gemert               5:50
                                                            
Meisjes pupillen B 1050 meter
   1 Sam Bouwhuis           94 OSS-VOLO                 4:28
   2 Kim Rijsouw            94 GAC Gemert               4:30
   3 Lincy Verbakel         94 GAC Gemert               4:32
   4 Marleen Beijers        94 De Keien                 4:42
   5 Silvy de Man           94 Prins Hendrik            5:04
   6 Bente Schreurs         94 Prins Hendrik            5:06
   7 Mirte van der Eyden    94 Marvel                   5:36
   8 Vera Weijer            94 Prins Hendrik            5:40
   9 Ellen de Gier          94 Prins Hendrik            6:05
                                                            
Jongens pupillen C 1050 meter
   1 Marijn Verhoeven       95 Prins Hendrik            4:17
   2 Luuk Schook            95 De Keien                 4:30
   3 Wouter van der Linde   95 Prins Hendrik            4:40
   4 Loek van de Laar       95 Marvel                   4:49
   5 Pepe van Kerkhof       96 Prins Hendrik            4:57
   6 Arend Kluck            95 OSS-VOLO                 5:00
   7 Ton Giessen            95 Prins Hendrik            5:14
   8 Bas van de Burgt       96 GAC Gemert               5:15
   9 Romesh Tirimanna       95 OSS-VOLO                 5:19
  10 Lars Kroon             96 Prins Hendrik            5:27
  11 Willem Lemmens         95 GAC Gemert               6:05
  12 Wessel Kroon           96 Prins Hendrik            6:10
                                                            
Jongens pupillen B 1050 meter
   1 Flip van de Kerkhof    94 Prins Hendrik            4:04
   2 Ivo Carlier            94 Prins Hendrik            4:17
   3 Lukas Duvekot          94 Prins Hendrik            4:23
   4 Robin van de Moosdijk  94 AV Oirschot              4:24
   5 Niek Spooren           94 Marvel                   4:31
   6 Stef Kroon             94 Prins Hendrik            4:40
   7 Sjors van Hal          94 De Keien                 4:49
   8 Timon Torres Ruano     94 Marvel                   4:50
   9 Niels van Houtum       94 De Keien                 4:51
  10 Jeroen Rijkers         94 GAC Gemert               4:56
  11 Romeo Pelgrim          94 OSS-VOLO                 5:02
                                                            
Meisjes pupillen A 1050 meter
   1 Roos Sprengers         94 ACW '66                  3:59
   2 Marlin van Hal         93 De Keien                 4:00
   3 Tessa van Berlo        93 GAC Gemert               4:13
   4 Nathalie Verbakel      93 GAC Gemert               4:14
   5 Manon Kitslaar         92 Prins Hendrik            4:17
   6 Ilona Oosterbosch      92 GAC Gemert               4:19
   7 Kate van der Meer      93 Marvel                   4:20
   8 Sarah Dekker           93 OSS-VOLO                 4:23
   9 Loes Keurentjes        92 Marvel                   4:23
  10 Joyce Timmermans       92 Marvel                   4:25
  11 Lizzy van der Meer     93 Marvel                   4:27
  12 Lieke Lemmens          92 GAC Gemert               4:29
  13 Fenna van Eldik        93 Prins Hendrik            4:41
  14 Anouk Wolst            92 OSS-VOLO                 4:43
  15 Sofie van Gemert       93 OSS-VOLO                 4:48
  16 Jet van Giessen        93 Prins Hendrik            4:51
  17 Kim Verhofstad         93 GAC Gemert               4:53
  18 Lisa Somers            93 Marvel                   4:54
  19 Diana Rooyackers       93 GAC Gemert               4:57
  20 Lisa de Gier           93 Prins Hendrik            4:59
  21 Karlijn van Brakel     92 Prins Hendrik            5:02
  22 Ine van Giessen        93 Prins Hendrik            5:04
  23 Rowie van den Elsen    93 GAC Gemert               5:05
  24 Debbie Janssen         93 GAC Gemert               5:10
  25 Suzanne Lemmens        93 GAC Gemert               5:19
  26 Miranda van Rossum     92 Prins Hendrik            5:24
  27 Rosalie Fleueren       92 OSS-VOLO                 5:28
  28 Lieke Sondag           93 GAC Gemert               5:42
  29 Rilana Verijken        92 GAC Gemert               5:50
  30 Miryam Pedro           93 Marvel                   6:41
                                                            
Jongens pupillen A 1050 meter
   1 Tijko Schook           92 De Keien                 3:46
   2 Richard Wijnen         92 Prins Hendrik            3:53
   3 Roy van Schendel       92 Oss '78                  3:58
   4 Bart Aben              92 OSS-VOLO                 4:00
   5 Robert Bervoets        93 De Keien                 4:03
   6 Bram Ploegmakers       93 Oss '78                  4:10
   7 Mathieu van Vlijmen    92 OSS-VOLO                 4:12
   8 Mark Wijgerden         93 OSS-VOLO                 4:15
   9 Joris van Cromvoirt    92 OSS-VOLO                 4:16
  10 Bram van Uden          92 Marvel                   4:19
  11 Lucas Bock             92 Marvel                   4:22
  12 Jordi van Lanen        93 De Keien                 4:23
  13 Maikel van de Moosdijk 92 AV Oirschot              4:31
  14 Ivo van den Elzen      92 De Keien                 4:33
  15 Ben Raijmakers         92 GAC Gemert               4:42
  16 Bart van Rooy          93 Prins Hendrik            4:54
  17 Wout Beijers           92 De Keien                 4:59
  18 Michel Herpers         92 GAC Gemert               4:59
  19 Thomas de Laat         93 Marvel                   5:05
                                                            
Meisjes junioren D 1050 meter
   1 Daisy Kusters          91 GAC Gemert               3:40
   2 Jolijn Sandbrink       90 GAC Gemert               3:47
   3 Suzanne van Aalst      91 Seven Hills Running      3:51
   4 Cindy van Avoort       90 GAC Gemert               3:54
   5 Inge Megens            91 Oss '78                  3:56
   6 Marthe Dekker          90 OSS-VOLO                 4:05
   7 Merel van Eck          91 GAC Gemert               4:20
   8 Harmke Doevendans      91 Marvel                   4:21
   9 Marceline Wolters      91 Prins Hendrik            4:22
  10 Danique Ploegmakers    91 Oss '78                  4:23
  11 Alice Lowe             91 OSS-VOLO                 4:23
  12 Lenie van Zeeland      92 GAC Gemert               4:27
  13 Sharon van Rossum      91 Prins Hendrik            4:32
  14 Evy Sens               91 OSS-VOLO                 4:36
  15 Cyrilla Theeuwes       90 Marvel                   4:53
                                                            
Jongnes junioren D 2140 meter
   1 Niels Jacobs           91 HAC                      8:02
   2 Omar Liew              91 OSS-VOLO                 8:20
   3 Pascal van Keulen      91 Prins Hendrik            8:26
   4 Sten van de Langenberg 91 Marvel                   8:32
   5 Max van Zelderen       91 GAC Gemert               8:38
   6 Cas de Vroom           90 Marvel                   8:41
   7 Gijs Kemper            91 OSS-VOLO                 8:48
   8 Jurre Krijbolder       90 Prins Hendrik            8:55
   9 Joost van Ros          91 OSS-VOLO                 8:58
  10 Ties Vervoort          90 Marvel                   9:01
  11 Rens Vervoort          90 Marvel                   9:06
  12 Luuk van de Ven        90 Marvel                   9:44
  13 Pim Tax                91 Prins Hendrik            9:56
  14 Jelle Torres Ruano     91 Marvel                  10:09
                                                            
Jongens junioren C 2140 meter
   1 Jelle Kemper           88 OSS-VOLO                 7:22
   2 Hayk Vervoort          88 Marvel                   7:24
   3 Dinesh Randijtsingh    89 De Keien                 7:26
   4 Nick Sens              89 OSS-VOLO                 7:41
   5 Wouter van Orsouw      88 Oss '78                  7:47
   6 Sem Sleegers           89 GAC Gemert               8:52
   7 Sjef van Zantvoort     89 Marvel                   9:21
                                                            
Meisjes junioren C 2140 meter
   1 Lotte Jacobs           88 HAC                      7:56
   2 Mireille Ploegmakers   88 Oss '78                  8:38
   3 Nandy Kitslaar         89 Prins Hendrik            8:54
   4 Alice Liew             88 OSS-VOLO                 8:59
   5 Kyra van Eekelen       89 Achil '87                9:41
                                                            
Meisjes junioren B 2140 meter
   1 Karin Schelle          86 Marvel                   8:35
                                                            
Meisjes junioren A 3225 meter
   1 Linda Hermans          85 PSV                     12:55
                                                            
Dames V35 4315 meter
   1 Annet van het Wout     53 Oss '78                 17:48
   2 Henny Dekkers          58 GAC Gemert              19:06
                                                            
DAMES senioren 5400 meter
   1 Jany van Gerwen        77 PSV                     21:25
   2 Marleen Zijderlaan     70 Avantri                 22:29
   3 Janneke Arts           82 De Keien                22:48
   4 Danielle Mudde         70 Prins Hendrik           22:49
   5 Judith van Gorp        76 PSV                     23:12
   6 Anja Sukel-Bunthof     76 Prins Hendrik           24:03
   7 Ester Eikendal-Zijderl 74 Avantri                 24:29
   8 Melanie Lochte         74 Marvel                  25:05
                                                            
Jongens junioren B 4590 meter
   1 Gijs Jacobs            87 HAC                     14:59
   2 Corne Boutkam          87 Typhoon                 15:12
   3 Tim van Griensven      87 HAC                     15:53
   4 Maikel van Eckelen     87 Achil '87               16:52
   5 Dennis van Esch        86 GAC Gemert              17:21
                                                            
Jongens junioren A 6135 meter
   1 Marcel Wouters         86 AV Nijmegen             21:00
   2 Johnny Tegelaer        84 OSS-VOLO                21:57
   3 Corne Verhey           85 Marvel                  24:00
   4 Elias van de Thillart  85 Marvel                  24:58
                                                            
Mannen M50 7675 meter
   1 Piet Jaspers           52 't Jasper Sport         29:13
   2 Abdoe Fatih            43 OSS-VOLO                30:36
   3 Louk Gerritsen         47 Loopgroep Rosmalen      30:56
   4 Ad van der Heyden      52 Fortuna '67             31:06
   5 Jos van Uden              Schijndel               34:54
                                                            
Mannen M40 9220 meter
   1 Henk van Eck           56 GAC Gemert              32:01
   2 Adriaan Dekkers        56 GAC Gemert              34:12
   3 Jeroen Oudenhoven      61 OSS-VOLO                36:36
   4 Henny Bijsterbosch     54 Prins Hendrik           37:28
   5 Wim van de Griendt     54 Prins Hendrik           39:02
   6 Reinder Sanders        56 AV Nijmegen             39:18
   7 Albert Pepers          59 De Keien                39:38
                                                            
HEREN senioren 9220 meter
   1 Koos Verwey            71 OSS-VOLO                29:15
   2 Erik Sanders           84 AV Nijmegen             29:47
   3 Ruud van de Oetelaar   80 Prins Hendrik           30:04
   4 Raymon van de Berg     82 Prins Hendrik           30:37
   5 Mark van den Dungen    80 Prins Hendrik           31:13
   6 Carlo Pullens          73 Tilburg Road Runners    31:19
   7 Marc Vierveijzer       76 OSS-VOLO                32:16
   8 Anton van den Heuvel   64 GAC Gemert              32:26
   9 Jan Zijderlaan         68 Avantri                 32:49
  10 Martin van der Broek   70 Marvel                  33:04
  11 Carl Post              68 Tilburg Road Runners    33:13
  12 Gerard van Hezik       77 Prins Hendrik           33:21
  13 Stephan Kreijkamp      76 De Keien                34:03
  14 Chris Postma           79 OSS-VOLO                34:32
  15 Geert Peeters          65 Marvel                  36:52
  16 Fred Fisser            70 Marvel                  40:41
                                                            
 TRIMloop BNO-circuit 7900 meter
   1 Robert van Boxtel      67 Prins Hendrik           28:31
   2 Jan van Doorn          63 GAC Gemert              28:44
   3 Rene Hultermans        64 De Keien                29:05
   4 Chris vd Velden        54 OSS-VOLO                29:17
   5 Frank Scheutjens       69 Boskant                 29:23
   6 Niels Tekke            71 Prins Hendrik           29:30
   7 Bert vd Sande          54 De Keien                29:37
   8 Peter Scheutjens       63 Marvel                  29:58
   9 Johan van Hal          64 De Keien                30:32
  10 Ton Luiken             62 Prins Hendrik           31:01
  11 Ruud van Dijk          60 Marvel                  32:02
  12 Rien Post                 OSS-VOLO                34:01
  13 Giel Pardoel              Prins Hendrik           34:22
  14 Ton Guelen                Prins Hendrik           34:42
  15 Huub van den Elzeb        De Keien                34:48
  16 Loes Pardoel              Prins Hendrik           35:31
  17 Theo Kortbeek             Prins Hendrik           38:15
  18 Carolien Gaakeer       70 Boxtel                  39:16
  19 Elly Lemmens           70 Prins Hendrik           40:35
  20 Martin Cox             53 Marvel                  45:35
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019