Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


maandag 12 april 2004


Rabobank Paasloop

Boxtel 12 april 2004

Wedstrijd Mannen senioren 15km
Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1     24  Mark van Liempd            De Keien              1972     51:08  17,601     3:24 
    2     23  Fons Liebregts             PSV                   1965     51:35  17,447     3:26 
    3     31  Rik Elfrink                Nuenen                1975     51:54  17,341     3:27 
    4     26  Armand Laven               OSS-VOLO              1971     53:09  16,933     3:32 
    5     19  Martin van der Broek       Marvel                1971     53:41  16,765     3:34 
    6     22  Nicolai van der Heijden    Generaal Michaelis    1966     53:46  16,739     3:35 
    7     28  Gert-Jan van Kessel        De Keien              1973     54:19  16,569     3:37 
    8     17  Geert Peeters              Marvel                1966     54:20  16,564     3:37 
    9    235  Erik Willems               Sporting Boxmeer      1967     54:34  16,494     3:38 
   10     21  Dorus Jaspers              GAC Gemert            1969     54:43  16,448     3:38 
   11     27  Thijs dekkers              Fortuna '67           1976     55:04  16,344     3:40 
   12     29  Wouter Monshouwer          Sleeuwijk             1968     56:03  16,057     3:44 
   13     18  Fred Fisser                Marvel                1971   1:04:20  13,990     4:17 
   14     25  Martijn Aardema            OSS-VOLO              1973   1:05:23  13,765     4:21 
   15     20  Marco van Creij            OSS-VOLO              1969   1:07:25  13,350     4:29 
   16     32  Peter van Rooij            Fortuna '67           1965   1:16:19  11,793     5:05 

Wedstrijd Mannen M40 15km
Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    225  Bert van Nunen             De Keien              1957     51:35  17,447     3:26 
    2    228  Alex Gijsbers              Oss '78               1961     52:59  16,986     3:31 
    3    222  Bart Claessens             Caesar                1964     54:06  16,636     3:36 
    4    221  Adriaan Dekkers            GAC Gemert            1957     55:54  16,100     3:43 
    5    229  Kees van den Biggelaar     Generaal Michaelis    1958     56:32  15,920     3:46 
    6    226  Kees van der Put           PSV                   1958     57:12  15,734     3:48 
    7    223  Hans van den Eerenbeemt    OSS-VOLO              1961     57:25  15,675     3:49 
    8    231  Peter Hooijen              PSV                   1962     57:34  15,634     3:50 
    9    220  Peter Scheutjens           Marvel                1964     57:49  15,566     3:51 
   10    230  Arno van der Cammen        De Keien              1961     58:43  15,328     3:54 
   11    227  Pieter Grooters            Generaal Michaelis    1956     59:48  15,050     3:59 
   12    237  Theo van de Heuvel         Fortuna '67           1960   1:01:16  14,690     4:05 
   13    233  Bert van de Sande          De Keien              1955   1:01:21  14,670     4:05 
   14    234  Albert Pepers              De Keien              1959   1:01:52  14,547     4:07 
   15    232  Rini op 't Hooh            Tilburg Road Runners  1956   1:09:49  12,891     4:39 
   16    236  Rik Wetser                 OSS-VOLO              1956   1:14:48  12,032     4:59 
   17    224  Marcel Rombouts            Loopgroep PK          1957       dnf

Wedstrijd Mannen M50 15km
Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    417  Harrie Jonkers             GVAC                  1954     56:03  16,057     3:44 
    2    426  Cor Zegers                 Oss '78               1949     56:52  15,826     3:47 
    3    429  Tiny van de wielen         Rosmalen              1954     59:09  15,216     3:56 
    4    416  Ron Vermeulen              GAC Gemert            1954   1:01:11  14,710     4:04 
    5    418  Peter Bressers             Generaal Michaelis    1947   1:02:14  14,462     4:08 
    6    423  Mari van Houtum            Fortuna '67           1950   1:03:08  14,256     4:12 
    7    427  Theo Spierings             Marvel                1950   1:07:09  13,403     4:28 
    8    419  Henk van Uden              Fortuna '67           1944   1:07:25  13,350     4:29 
    9    421  Ad Mulders                 Prins Hendrik         1949   1:10:27  12,775     4:41 
   10    425  Reg Otten                  VOAB                  1952   1:12:50  12,357     4:51 
   11    422  Jan van Dal                DAK                   1941   1:13:57  12,170     4:55 
   12    424  Alfonso Morano             Prins Hendrik         1943   1:14:43  12,046     4:58 
   13    428  Piet van Engeland          Fortuna '67           1947   1:15:27  11,928     5:01 
   14    420  Peter Hellings             Fortuna '67           1947   1:21:43  11,014     5:26 

Wedstrijd Vrouwen senioren 15km
Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    608  Rian van Helvoort          De Keien              1970   1:01:21  14,670     4:05 
    2    603  Rika Klerks                DAK                   1970   1:05:17  13,786     4:21 
    3    606  Susanne Aarts              AV Oirschot           1976   1:14:37  12,062     4:58 
    4    607  Shirley Baert              OSS-VOLO              1975   1:16:41  11,737     5:06 
    5    605  Arianne Timmermans         AV Oirschot           1977   1:23:36  10,766     5:34 

Wedstrijd Vrouwen V35 15km
Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    705  Karin Boelens              PSV                   1959   1:03:04  14,271     4:12 
    2    704  Francien Lenssen           GAC Gemert                   1:04:37  13,928     4:18 
    3    708  Mia van Hooft              GAC Gemert            1949   1:05:40  13,706     4:22 
    4    709  Maria schoenmakers         Haaren                1963   1:07:07  13,409     4:28 
    5    706  Rita van Nunen             De Keien              1961   1:07:20  13,366     4:29 
    6    711  Loes Pardoel               Prins Hendrik         1953   1:10:27  12,775     4:41 
    7    707  Antoinette van de Laar     Fortuna '67           1958   1:10:34  12,754     4:42 
    8    712  Tineke Mous                Fortuna '67           1959   1:14:03  12,154     4:56 
    9    710  Willemien Gijsbers         Lopersgroep Deurne    1957   1:14:46  12,037     4:59 


Recreatieloop 3,6/ 7,4/ 11,2/ 15km
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    897  Maarten Thijssen           Attila                1980     14:00                  
    2    909  Sten van de Langenberg     Marvel                1992     16:35                  
    3    968  Leo van erp                Boxtel                1953     17:27                  
    4    944  Cas de Vroom               Marvel                1990     17:46                  
    5    881  Tiny Beukman               Den Bosch             1956     17:55                  
    6    883  Dartin Beukman             Den Bosch             1979     17:56                  
    7    866  Rens Vervoort              Marvel                1991     17:57                  
    8    912  Lucas beck                 Boxtel                1992     19:04                  
    9    876  Claudia Schuurmans         Boxtel                1978     19:21                  
   10    835  Josje Dormans              Marvel                1955     19:25                  
   11    859  Anneke van de Wiel         Marvel                1978     19:25                  
   12    855  Ilja Kivits                Marvel                         19:25                  
   13    848  Marjo van den Braak        Marvel                1965     19:41                  
   14    914  Monique Boer               Boxtel                1964     19:48                  
   15    858  Susan Verhoeven            Marvel                1981     19:53                  
   16    851  Erie den Ouden             Marvel                1966     20:35                  
   17    895  Marie Jeanne Hombleu       Zaltbommel            1976     21:18                  
   18    857  Fleur Permentier           Marvel                1976     21:27                  
   19    860  Paul Maddock               Marvel                1951     21:27                  
   20    939  Anne Hesius                Boxtel                1988     21:28                  
   21    940  Kyra van de Sande          Boxtel                1988     21:29                  
   22    847  Marcel van den Braak       Marvel                1962     21:59                  
   23    842  Jan van Haastrecht         Marvel                1929     23:59                  
   24    850  Anita van Esch             Marvel                1964     24:35                  
   25    854  Monique Verzijden          Marvel                1968     24:36                  
   26    852  Bregje Schouten            Marvel                1974     26:36                  
   27    853  Franca Verstraten          Marvel                1964     26:56                  
   28    924  Dirk van Haastrecht        Nijmegen                       27:21                  
   29    878  Henk Hageman               den Bosch             1953     30:57                  
   30    849  Frans van den Brand        Marvel                1952     31:00                  
   31    887  Angelique Brueren          De Keien              1976     31:06                  
   32    861  Henny Dekkers              GAC Gemert            1958     32:12                  
   33    880  Bart Beukman               Den Bosch             1983     34:12                  
   34    920  Jim Dieterman              GVAC                  1956     37:00                  
   35    863  Rob rebel                  Best                  1947     37:48                  
   36    919  Nicolien Smulders          Fortuna '67           1957     39:18                  
   37    945  Jan Bakx                   Marvel                1958     39:24                  
   38    963  Ruud van den Broek         Boxtel                1964     40:13                  
   39    950  Ton Spierings              Boxtel                1956     40:52                  
   40    953  Anke van Grinsven          Gemonde               1982     41:47                  
   41    926  Tom de Kemp                IJsselstein           1974     42:05                  
   42    872  Inge van der Meulen        Olympia Eindhoven     1974     42:24                  
   43    964  Hester Zegers              Nijmegen              1978     43:43                  
   44    943  Jan van Bokhoven           Herpt                 1935     45:40                  
   45    901  Albert Pennings            Schijndel             1958     47:47                  
   46    908  Ben Scholte                Tilburg               1969     48:59                  
   47    836  Loes Teppema               Marvel                1946     49:06                  
   48    957  Dirk van Opstal            Schijndel             1964     50:34                  
   49    874  Hans de Graaf              OSS-VOLO              1949     51:06                  
   50    904  Henk Oomen                 Schijndel             1958     51:21                  
   51    956  Pierre Lardinois           Fortuna '67           1956     52:25                  
   52    884  Frank Schuurmans           Boxtel                1961     53:33                  
   53    916  Chris Goedhart             Asten                          53:43                  
   54    959  Theo Tax                   Schijndel             1962     53:49                  
   55    903  Vincent Verstijnen         Haaren                1982     55:14                  
   56    871  Eugene van der Laan        Vught                 1940     56:21                  
   57    906  Henk van de Meerakker      AVV                   1953     57:04                  
   58    928  Nick Oudejans              Boxtel                1964     57:47                  
   59    958  John Engeln                Schijndel             1962     57:53                  
   60    955  Jos Bierens                Duizel                1955     59:11                  
   61    867  Peter Duvekot              Zaltbommel            1962     59:20                  
   62    843  Marion van Wijk            Marvel                1963     59:20                  
   63    932  Jeroen schuurmans          Gemert                         59:55                  
   64    946  Stefan de Nijs             Boxtel                1961   1:00:03                  
   65    875  Antoon van Hooft           Kerkdriel             1956   1:00:13                  
   66    893  Theo Aben                  Ledeacker             1956   1:00:13                  
   67    947  Henriette Verhagen         Boxtel                1961   1:00:39                  
   68    910  Joop van der Schoot        Boxtel                1946   1:00:41                  
   69    899  Gerard Schut               Zaltbommel            1960   1:01:13                  
   70    936  Helma Sieben               St. Michielsgestel    1978   1:01:31                  
   71    935  Daisy van Grinsven         Den Bosch             1970   1:01:37                  
   72    925  Andre van den Hoven        Nieuwegein            1968   1:02:09                  
   73    845  Hendrie Verstaten          Marvel                1961   1:02:10                  
   74    898  Jac Rombouts               Diessen               1960   1:02:44                  
   75    911  Frans Verheijken           Best                  1954   1:02:45                  
   76    954  Abdoe Fatih                OSS-VOLO              1944   1:02:47                  
   77    869  Paula Louwers              Generaal Michaelis    1964   1:03:08                  
   78    890  Dion van den Berg          Tilburg               1961   1:03:34                  
   79    960  Fredy Verkuijlen           Schijndel             1961   1:03:42                  
   80    891  Ton Keetels                Schijndel             1958   1:03:45                  
   81    962  Chris Clemens              Marvel                1958   1:03:55                  
   82    923  Marja Schelle              Boxtel                1954   1:04:00                  
   83    907  Harrie Gunnink             Eindhoven             1961   1:05:02                  
   84    934  Frank Scheutjens           Fortuna '67           1969   1:05:16                  
   85    896  Stijn de Leeuw             Ammerzoden            1976   1:05:27                  
   86    949  Sjef Schellekens           Boxtel                1965   1:05:28                  
   87    930  Ton Rijkers                De Keien              1970   1:05:37                  
   88    868  Frans Louwers              Generaal Michaelis    1961   1:05:42                  
   89    915  Bart van der sloot         Boxtel                1943   1:05:47                  
   90    864  Jan Bannink                Oss                   1960   1:05:51                  
   91    894  Erik Wolfs                 Zaltbommel            1976   1:06:10                  
   92    900  John van Vught             Tilburg               1976   1:06:28                  
   93    879  Henny Bijsterbosch         Schijndel                    1:07:07                  
   94    965  Marco Prsa                 Boxtel                1950   1:07:17                  
   95    846  Jolanda de Laat            Marvel                1964   1:07:48                  
   96    931  Hein Vissers               Veghel                1956   1:08:07                  
   97    905  Piet Swaans                AV Oirschot           1963   1:08:16                  
   98    886  Anja Mangnus               Den Bosch             1962   1:08:20                  
   99    938  Edwin van den Broek        St. Michielsgestel    1972   1:08:26                  
  100    927  Giel Pardoel               Prins Hendrik         1954   1:08:34                  
  101    877  Peter Boleij               Marvel                1947   1:08:43                  
  102    966  Paul Kasbergen             Lith                  1957   1:08:59                  
  103    967  Steven lucassen            Boxtel                1973   1:09:07                  
  104    933  Edwin Leidelmeijer         Liempde               1964   1:11:14                  
  105    862  Hans Coomans               OSS-VOLO              1967   1:11:29                  
  106    941  Wouter Delen               Geldrop               1965   1:11:53                  
  107    873  Frans van Dun              Prins Hendrik         1943   1:12:00                  
  108    892  Hans Gijsbers              Lopersgroep Deurne    1953   1:12:24                  
  109    882  Bart van de Pasch          Gemonde               1961   1:13:08                  
  110    902  Herman van Herwaarden      Haaren                1960   1:13:48                  
  111    870  Ed de Boer                 Marvel                1964   1:13:57                  
  112    889  Willie Welvaarts           Schijndel             1965   1:14:10                  
  113    951  Pieter van Griensven       Boxtel                1960   1:14:35                  
  114    913  Piet Boley                 Marvel                1969   1:15:05                  
  115    937  Jelle van der Aa           St. Michielsgestel    1971   1:15:14                  
  116    840  Piet van de Sande          Marvel                1952   1:15:21                  
  117    917  Rien van der aa            Sprint                1946   1:15:27                  
  118    834  Willie van de Langenberg   Marvel                1943   1:15:37                  
  119    929  Liza Langelaan             Boxtel                1968   1:17:14                  
  120    948  Joep Prince                Vught                 1953   1:17:20                  
  121    952  Sjef Beekmans              Boxtel                1961   1:18:08                  
  122    888  Ad Vromans                 Marvel                1959   1:19:47                  
  123    961  Haaye Boonstra             St. Michielsgestel    1958   1:19:58                  
  124    865  Henk Schepens              Generaal Michaelis    1949   1:20:09                  
  125    942  Peter van der Ven          Marvel                1949   1:20:37                  
  126    885  Henny van Bussel           Schijndel             1951   1:20:38                  
  127    922  Isa van Heijningen         Fortuna '67           1940   1:25:19                  
  128    921  Tineke van Boxmeer         Fortuna '67           1953   1:25:21                  
  129    918  Willy Verdaas              Sprint                1956   1:26:25                  
  130    844  Arno Oetelaar              Marvel                1970   1:27:40                  
  131    839  Francien den Ouden         Marvel                1958   1:28:02                  
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019