Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018

zondag 16 mei 2004


Pupillen, junioren CD wedstrijd

16 mei 2004 Boxtel

Jongens pupillen C Vereniging 40mVerspringenBalwerpen totaal
1Nick Verbaarschotav Oss 787.73.1020.641032 ptn
2Jordi Bloemsmaav Oirschot7.52.9918.371013 ptn
3Bas van de BurgtGAC Gemert7.82.9020.17969 ptn
4Lars KroonPrins Hendrik7.62.6613.50852 ptn
5Thijme Faulhaberav Oss 788.22.7215.36797 ptn
6Luuk van Bommelav Oirschot8.12.6313.69767 ptn
7Jan JanssenPrins Hendrik8.42.3516.90717 ptn
8Mischa OuwensCAV Barendrecht8.22.4313.65711 ptn
9Wessel KroonPrins Hendrik8.12.4710.57679 ptn
10Willem BlooO.S.S. Volo8.62.3813.40638 ptn
11Thijs DornaPrins Hendrik8.42.5310.08635 ptn
12Joep van de Broekav Marvel8.32.3410.83627 ptn
13Luc van Rooyav Oss 788.42.3610.25604 ptn
14Koen van der LeestPrins Hendrik8.52.2910.00571 ptn
15Wesley WirjadiG.M.9.02.2012.04525 ptn
16Joep DornaPrins Hendrik8.32.027.39491 ptn
17Olav van VessemPrins Hendrik9.12.258.90461 ptn
18Fons van Bommelav Oirschot8.91.968.88428 ptn
 
Jongens pupillen C 600m
1Jordi Bloemsmaav Oirschot2.20.8 min
2Nick Verbaarschotav Oss 782.22.0 min
3Lars KroonPrins Hendrik2.22.4 min
4Bas van de BurgtGAC Gemert2.23.9 min
5Luuk van Bommelav Oirschot2.35.1 min
6Koen van der LeestPrins Hendrik2.35.3 min
7Thijme Faulhaberav Oss 782.42.4 min
8Fons van Bommelav Oirschot2.46.1 min
9Luc van Rooyav Oss 782.46.3 min
10Wesley WirjadiG.M.2.47.7 min
11Joep DornaPrins Hendrik2.49.6 min
12Wessel KroonPrins Hendrik2.51.9 min
13Joep van de Broekav Marvel2.52.9 min
14Thijs DornaPrins Hendrik2.56.8 min
15Jan JanssenPrins Hendrik3.08.7 min

Meisjes pupillen C Vereniging 40mVerspringenBalwerpen totaal
1Laura Strikav Oss 787.53.1111.67927 ptn
2Lena van Leeav Oss 787.63.0313.04918 ptn
3Lisa PostemaPrins Hendrik7.23.058.58911 ptn
4Sandra GrausPrins Hendrik7.82.7715.05866 ptn
5Heleen van HalPrins Hendrik7.72.7410.93805 ptn
6Julinha ThelenPrins Hendrik8.42.6114.41729 ptn
7Marthe FruijtierPrins Hendrik8.12.3812.80702 ptn
8Hilde van den HeuvelPrins Hendrik8.62.7311.51674 ptn
9Maartje Timmermansav Marvel7.82.297.32622 ptn
10Janne van den Elzenav Oss 788.32.518.80620 ptn
11Marielle EbskampPrins Hendrik9.02.7110.88606 ptn
12Bo van den Brandenav Oirschot8.62.469.00571 ptn
13Laura Verhagenav Oss 787.79.45509 ptn
14Maureen de BresserG.M.9.02.388.93501 ptn
15Britt van den Brandenav Oirschot10.21.649.89237 ptn
 
Meisjes pupillen C 600m
1Laura Strikav Oss 782.16.6 min
2Lisa PostemaPrins Hendrik2.31.8 min
3Laura Verhagenav Oss 782.39.5 min
4Maureen de BresserG.M.2.44.7 min
5Marielle EbskampPrins Hendrik2.45.9 min
6Janne van den Elzenav Oss 782.46.4 min
7Lena van Leeav Oss 782.48.2 min
8Maartje Timmermansav Marvel2.53.0 min
9Bo van den Brandenav Oirschot3.01.9 min
10Britt van den Brandenav Oirschot3.46.4 min

Jongens pupillen B Vereniging 40mVerspringenBalwerpen totaal
1Luuk Schookde Keien6.73.7327.821448 ptn
2Marijn VerhoevenPrins Hendrik6.63.6518.391329 ptn
3Davide HazenbergPrins Hendrik6.93.1628.741300 ptn
4John OudenhuysenPrins Hendrik7.03.3026.571281 ptn
5Sybe de GraafG.M.7.03.3025.611270 ptn
6Jacco de Jongav Atilla6.53.5314.571270 ptn
7Stanley WirjadiG.M.7.13.3221.871205 ptn
8Wouter van der LindePrins Hendrik7.33.1519.581100 ptn
9Scott Lievensav Oirschot7.53.1021.091074 ptn
10Loek van de Laarav Marvel7.53.1118.561040 ptn
11Kees JanssenPrins Hendrik7.43.1515.221016 ptn
12Bram VerhoevenPrins Hendrik7.52.8820.111016 ptn
13Jeroen de Bresserav Oirschot7.32.9514.68985 ptn
14Ton van GiessenPrins Hendrik7.43.0313.25959 ptn
15Detlef Zwaneveldav Marvel7.72.619.43749 ptn

Jongens pupillen B 1000m
1Sybe de GraafG.M.3.44.4 min
2Davide HazenbergPrins Hendrik3.50.7 min
3Luuk Schookde Keien3.51.8 min
4Marijn VerhoevenPrins Hendrik3.57.3 min
5Stanley WirjadiG.M.4.02.5 min
6Wouter van der LindePrins Hendrik4.18.5 min
7Loek van de Laarav Marvel4.21.6 min
8John OudenhuysenPrins Hendrik4.24.4 min
9Jacco de Jongav Atilla4.25.9 min
10Detlef Zwaneveldav Marvel4.26.5 min
11Kees JanssenPrins Hendrik4.30.9 min
12Jeroen de Bresserav Oirschot4.31.2 min
13Bram VerhoevenPrins Hendrik4.39.5 min
Scott Lievensav Oirschot min

Meisjes pupillen B Vereniging 40mVerspringenBalwerpen totaal
1Ilonka de BresserG.M.6.83.3419.321236 ptn
2Eva van BerloGAC Gemert6.83.1512.871096 ptn
3Anne van LeukenG.M.7.03.3212.021073 ptn
4Lieke Timmermansav Marvel7.33.3215.021064 ptn
5Esther Heerebeekav Oirschot7.43.2714.801033 ptn
6Devie-Luna ArtsPrins Hendrik7.53.0112.23918 ptn
7Anne Keurentjesav Marvel7.52.8312.20881 ptn
8Roos GroenenPrins Hendrik7.62.9511.83880 ptn
9Maite VerijkenGAC Gemert7.72.8813.25875 ptn
10Anne van de Coolwijkav Oss 787.92.8111.17789 ptn
11Anouk JanssenGAC Gemert8.32.6915.61780 ptn
12Jasmijn SchoolPrins Hendrik8.22.6112.19721 ptn
13Lisa LoonenGAC Gemert8.42.709.70661 ptn
14Merle EbskampPrins Hendrik8.72.389.34548 ptn
15Nina de GrootGAC Gemert9.22.3110.35490 ptn

Meisjes pupillen B 1000m
1Ilonka de BresserG.M.3.51.7 min
2Anne van LeukenG.M.4.10.0 min
3Lieke Timmermansav Marvel4.14.3 min
4Maite VerijkenGAC Gemert4.25.7 min
5Anne van de Coolwijkav Oss 784.31.4 min
6Eva van BerloGAC Gemert4.32.3 min
7Roos GroenenPrins Hendrik4.38.1 min
8Devie-Luna ArtsPrins Hendrik4.42.1 min
9Esther Heerebeekav Oirschot4.51.1 min
10Anne Keurentjesav Marvel4.55.9 min
11Merle EbskampPrins Hendrik5.01.8 min
12Anouk JanssenGAC Gemert5.05.7 min
13Jasmijn SchoolPrins Hendrik5.48.9 min

Jongens pupillen A
(1e jrs)
Vereniging60m HoogspringenKogelstoten totaal
1Kris Riemersmade Keien9.61.157.111427 ptn
2Teun Derksav Oirschot9.41.106.871409 ptn
3Noud van Herpenav Oss789.41.205.581403 ptn
4Erwin Timmermansav Oirschot9.31.155.541381 ptn
5Romeo PelgrimO.S.S. Volo9.61.154.401254 ptn
6Niek Spoorenav Marvel10.01.155.271253 ptn
7Gyovanni ClaesP.S.V10.11.155.161231 ptn
8Bram Eijsvogelsde Keien9.61.055.051227 ptn
9Joep Muldersav Oss7810.71.106.331188 ptn
10Patrick GoossensG.M.10.11.055.591186 ptn
11Lukas DuvekotPrins Hendrik10.11.055.191160 ptn
12Thijs Reijnaertsav Marvel10.10.906.121109 ptn
13Wesley van HoutenG.M.10.41.005.211083 ptn
14Stef KroonPrins Hendrik10.61.054.961076 ptn
15Sebastiaan BuskensPrins Hendrik10.51.005.161066 ptn
16Martijn van Gilsde Keien12.20.855.10757 ptn
17Sander ClassenPSV12.00.903.91729 ptn

Jongens pupillen A
(1e jrs)
1000m
1Patrick GoossensG.M.3.40.4 min
2Noud van Herpenav Oss783.43.4 min
3Teun Derksav Oirschot3.47.4 min
4Sebastiaan BuskensPrins Hendrik3.47.6 min
5Erwin Timmermansav Oirschot3.52.1 min
6Bram Eijsvogelsde Keien3.53.7 min
7Gyovanni ClaesP.S.V3.54.9 min
8Lukas DuvekotPrins Hendrik4.01.3 min
9Romeo PelgrimO.S.S. Volo4.19.2 min
10Thijs Reijnaertsav Marvel4.22.6 min
11Joep Muldersav Oss784.24.1 min
12Kris Riemersmade Keien4.29.0 min
13Sander ClassenPSV4.29.2 min
14Niek Spoorenav Marvel5.00.8 min
15Martijn van Gilsde Keien5.03.4 min

Jongens pupillen A
(2e jrs)
Vereniging60m HoogspringenKogelstoten totaal
1Stan PetersP.S.V9.41.358.341673 ptn
2Bram Ploegmakersav Oss789.61.407.471636 ptn
3Mark van WijgerdenO.S.S. Volo9.21.256.061505 ptn
4Robert Bervoetsde Keien9.61.256.241450 ptn
5Remco Groenav Oss789.81.207.061430 ptn
6Dirk van LeukenG.M.9.91.205.841342 ptn
7Rohan de BresserG.M.10.41.107.121274 ptn
8Senna van Ierselav Atilla9.60.956.811264 ptn
9Miro Vermeerenav Oirschot9.90.908.091252 ptn
10Tom Meijsav Oirschot9.81.105.191242 ptn
11Dorus VleerPrins Hendrik10.11.104.961181 ptn
12Wout de Ruiterav Oss7810.41.005.401096 ptn
13Mark Sterkenav Oirschot10.91.005.211018 ptn
14Jasper Schuurmansav Oss7811.20.953.86850 ptn

Jongens pupillen A
(2e jrs)
1000m
1Stan PetersP.S.V3.30.3 min
2Bram Ploegmakersav Oss783.43.8 min
3Robert Bervoetsde Keien3.45.0 min
4Mark van WijgerdenO.S.S. Volo3.45.5 min
5Miro Vermeerenav Oirschot3.50.8 min
6Dirk van LeukenG.M.3.56.3 min
7Dorus VleerPrins Hendrik3.57.2 min
8Remco Groenav Oss784.00.6 min
9Tom Meijsav Oirschot4.23.0 min
10Wout de Ruiterav Oss784.28.3 min
11Mark Sterkenav Oirschot4.28.7 min
12Rohan de BresserG.M.4.31.6 min
13Jasper Schuurmansav Oss784.52.8 min

Meisjes pupillen A
(1e jrs)
Vereniging60m VerspringenKogelstoten totaal
1Tanita HofmansACW '669.83.847.071428 ptn
2Sam BouwhuisO.S.S. Volo9.03.844.861422 ptn
3Imme PetersP.S.V9.63.394.881232 ptn
4Janneke PijlsPrins Hendrik10.13.156.101187 ptn
5Simone HeesbeenPrins Hendrik10.53.665.021165 ptn
6Fanny van den Elzenav Oss 789.83.274.401143 ptn
7Renske van OsG.M.10.13.195.181136 ptn
8Ella Faulhaberav Oss 7810.43.055.631097 ptn
9Maaike KetelaarsGAC Gemert10.23.214.721095 ptn
10Annelieke WoltersPrins Hendrik10.32.825.191035 ptn
11Demi SarisG.M.10.73.004.961002 ptn
12Michelle WirjadiG.M.10.73.214.29997 ptn
13Mirte van der Eijdenav Marvel10.92.985.14986 ptn
14Sharon BijveldsGAC Gemert10.83.094.43970 ptn
15Michelle OudenhuysenPrins Hendrik10.73.083.67924 ptn
16Lincy VerbakelGAC Gemert10.92.763.97858 ptn
17Geertje Strikav Marvel11.22.743.52783 ptn
18Vera WeijerPrins Hendrik11.42.743.24737 ptn
19Kimberly GrausPrins Hendrik12.02.503.90677 ptn
20Luka de GrootGAC Gemert11.92.243.88633 ptn

Meisjes pupillen A
(1e jrs)
1000m
1Sam BouwhuisO.S.S. Volo3.41.0 min
2Tanita HofmansACW '663.45.3 min
3Imme PetersP.S.V3.53.9 min
4Renske van OsG.M.3.54.4 min
5Lincy VerbakelGAC Gemert3.57.4 min
6Demi SarisG.M.4.05.6 min
7Sharon BijveldsGAC Gemert4.06.7 min
8Ella Faulhaberav Oss 784.13.9 min
9Fanny van den Elzenav Oss 784.27.2 min
10Michelle OudenhuysenPrins Hendrik4.32.8 min
11Mirte van der Eijdenav Marvel4.33.4 min
12Geertje Strikav Marvel4.38.5 min
13Vera WeijerPrins Hendrik4.40.0 min
14Michelle WirjadiG.M.4.43.6 min

Meisjes pupillen A
(2e jrs)
Vereniging60m VerspringenKogelstoten totaal
1Myrna van BroekhovenPrins Hendrik9.33.838.951607 ptn
2Anne van Heerebeekav Oirschot9.44.017.031522 ptn
3Roos SprengersACW '669.44.056.251484 ptn
4Tessa van BerloGAC Gemert9.43.886.501465 ptn
5Laura Heesbeenav Atilla9.23.895.471437 ptn
6Anke Faulhaberav Oss 789.53.527.161416 ptn
7Sevgi FruytierPrins Hendrik9.43.865.461397 ptn
8Iris de KeizerP.S.V9.33.505.861367 ptn
9Laura Hoogersav Oirschot9.73.665.881336 ptn
10Marijke Raaymakersav Oss 789.93.685.751301 ptn
11Anne JanssenPrins Hendrik10.13.435.821226 ptn
12Fenna van EldikPrins Hendrik9.63.324.961223 ptn
13Lisa Somersav Marvel10.13.226.101201 ptn
14Nathalie VerbakelGAC Gemert10.43.555.621196 ptn
15Debbie JanssenGAC Gemert10.23.215.611154 ptn
16Marije BlooO.S.S. Volo10.43.075.461090 ptn
17Jetske de GraafG.M.10.63.255.141078 ptn
18Loes van Erpav Oss 7810.33.214.551069 ptn
19Sofie van GemertO.S.S. Volo10.53.065.111051 ptn
20Manouk de Laatav Marvel10.32.914.801026 ptn
21Kim VerhofstadGAC Gemert12.42.455.24722 ptn
22Anniek GubbelsPrins Hendrik2.894.62611 ptn

Meisjes pupillen A
(2e jrs)
1000m
1Roos SprengersACW '663.38.8 min
2Tessa van BerloGAC Gemert3.42.1 min
3Laura Hoogersav Oirschot3.42.5 min
4Iris de KeizerP.S.V3.53.8 min
5Loes van Erpav Oss 784.05.5 min
6Nathalie VerbakelGAC Gemert4.12.2 min
7Sevgi FruytierPrins Hendrik4.15.6 min
8Jetske de GraafG.M.4.20.7 min
9Marijke Raaymakersav Oss 784.21.6 min
10Anniek GubbelsPrins Hendrik4.26.0 min
11Lisa Somersav Marvel4.32.6 min
12Kim VerhofstadGAC Gemert4.40.2 min
13Anne van Heerebeekav Oirschot4.49.0 min
14Anke Faulhaberav Oss 784.51.4 min
15Manouk de Laatav Marvel4.52.3 min
16Debbie JanssenGAC Gemert4.56.7 min

Meisjes junioren D 60m
 Elisa BlomAV Oss `788.1 sec
 Cherry KrakPSV Atletiek8.5 sec
 Daisy KustersGAC Gemert8.6 sec
 Susan DinnissenAV Marvel8.7 sec
 Amanda OuwensCAV Energie8.7 sec
 Lieke HofmansACW `668.8 sec
 Sanne DerksAV Oirschot8.8 sec
 Sylvia KroonPrins Hendrik9.0 sec
 Jacky van SplunterenAV Zaanland9.0 sec
 Danique PloegmakersAV Oss `789.0 sec
 Joyce TimmermansAV Marvel9.0 sec
 Merle BruijnPrins Hendrik9.1 sec
 Ellis van de ValkAVV9.2 sec
 Joske HuijsmanPSV Atletiek9.2 sec
 Mirte KrijbolderPrins Hendrik9.2 sec
 Manon KitslaarPrins Hendrik9.3 sec
 Hannah GroenenPrins Hendrik9.3 sec
 Loes KeurentjesAV Marvel9.4 sec
 Nikki TrompAV Oirschot9.6 sec
 Leonie van ZeelandGAC Gemert9.7 sec
 Rosemarie LutyO.S.S. - VOLO9.7 sec
 Lonneke ThijsAV Marvel10.0 sec
 Kaya DappersAV Oss `7810.1 sec
 Karlijn van BrakelPrins Hendrik10.2 sec
 Anouk WolstO.S.S. - VOLO10.5 sec

Meisjes junioren D 60m
1/2 finale
 Elisa BlomAV Oss `788.2 sec
 Cherry KrakPSV Atletiek8.3 sec
 Daisy KustersGAC Gemert8.5 sec
 Amanda OuwensCAV Energie8.6 sec
 Susan DinnissenAV Marvel8.7 sec
 Lieke HofmansACW `668.8 sec
 Sanne DerksAV Oirschot8.9 sec
 Danique PloegmakersAV Oss `788.9 sec
 Sylvia KroonPrins Hendrik8.9 sec
 Joske HuijsmanPSV Atletiek9.4 sec
 Jacky van SplunterenAV Zaanland9.4 sec
 Mirte KrijbolderPrins Hendrik9.4 sec

Meisjes junioren D 60m
finale
1Elisa BlomAV Oss `787.8 sec
2Cherry KrakPSV Atletiek8.2 sec
3Daisy KustersGAC Gemert8.4 sec
4Lieke HofmansACW `668.5 sec
5Danique PloegmakersAV Oss `788.8 sec
6Amanda OuwensCAV Energie8.9 sec

Meisjes junioren D 600m
1Daisy KustersGAC Gemert1.48.1 min
2Cherry KrakPSV Atletiek1.48.6 min
3Jacky van SplunterenAV Zaanland1.52.3 min
4Nikki TrompAV Oirschot1.56.5 min
5Karin TimmermansAV Oirschot2.00.4 min
6Manon KitslaarPrins Hendrik2.00.9 min
7Joske HuijsmanPSV Atletiek2.03.2 min
8Amanda OuwensCAV Energie2.06.2 min
9Marceline WoltersPrins Hendrik2.07.8 min
10Kaya DappersAV Oss `782.09.8 min
11Susan DinnissenAV Marvel2.10.3 min
12Lonneke ThijsAV Marvel2.11.2 min
13Anouk WolstO.S.S. - VOLO2.16.4 min

Meisjes junioren D Kogelstoten
1Sanne DerksAV Oirschot12.18 m
2Lieke HofmansACW `6610.84 m
3Renate BeersmaPrins Hendrik9.94 m
4Danique PloegmakersAV Oss `789.46 m
5Kayandra SchrijversAV Valkenswaard9.18 m
6Ellis van de ValkAVV8.48 m
7Sylvia KroonPrins Hendrik7.80 m
8Linda PutmansPrins Hendrik7.33 m
9Susan DinnissenAV Marvel7.06 m
10Joyce TimmermansAV Marvel6.25 m
11Loes KeurentjesAV Marvel6.25 m
12Anouk WolstO.S.S. - VOLO4.96 m

Meisjes junioren D Speerwerpen
1Sanne DerksAV Oirschot32.50 m
2Elisa BlomAV Oss `7828.47 m
3Kayandra SchrijversAV Valkenswaard25.81 m
4Renate BeersmaPrins Hendrik25.05 m
5Danique PloegmakersAV Oss `7822.31 m
6Leonie van ZeelandGAC Gemert20.09 m
7Ellis van de ValkAVV18.77 m
8Marka VermeerenAV Oirschot17.68 m
9Linda PutmansPrins Hendrik15.27 m
10Loes KeurentjesAV Marvel14.91 m
11Sylvia KroonPrins Hendrik14.89 m
12Susan DinnissenAV Marvel12.58 m
13Joyce TimmermansAV Marvel11.83 m
14Lonneke ThijsAV Marvel10.73 m
15Nikki TrompAV Oirschot10.33 m
16Karlijn van BrakelPrins Hendrik8.19 m

Meisjes junioren D Hoogspringen
1Elisa BlomAV Oss `781.50 m
2Merle BruijnPrins Hendrik1.35 m
3Mirte KrijbolderPrins Hendrik1.30 m
4Renate BeersmaPrins Hendrik1.30 m
5Karin TimmermansAV Oirschot1.30 m
6Joyce TimmermansAV Marvel1.30 m
7Jacky van SplunterenAV Zaanland1.25 m
8Ellis van de ValkAVV1.25 m
9Amanda OuwensCAV Energie1.25 m
10Hannah GroenenPrins Hendrik1.20 m
11Susan DinnissenAV Marvel1.20 m
12Rosemarie LutyO.S.S. - VOLO1.15 m
13Kaya DappersAV Oss `781.15 m
14Anouk WolstO.S.S. - VOLO1.10 m
15Linda PutmansPrins Hendrik1.10 m
16Karlijn van BrakelPrins Hendrik1.05 m

Meisjes junioren D Verspringen
1Lieke HofmansACW `664.44 m
2Karin TimmermansAV Oirschot4.30 m
3Ellis van de ValkAVV4.14 m
4Daisy KustersGAC Gemert4.02 m
5Joyce TimmermansAV Marvel3.99 m
6Merle BruijnPrins Hendrik3.84 m
7Hannah GroenenPrins Hendrik3.82 m
8Loes KeurentjesAV Marvel3.80 m
9Leonie van ZeelandGAC Gemert3.72 m
10Mirte KrijbolderPrins Hendrik3.68 m
11Susan DinnissenAV Marvel3.62 m
12Rosemarie LutyO.S.S. - VOLO3.55 m
13Amanda OuwensCAV Energie3.54 m
14Anouk WolstO.S.S. - VOLO3.01 m

Jongens junioren D 80m
 Joost de ManAV Oirschot10.3 sec
 Sander van EschAV Oirschot10.6 sec
 Omar LiewO.S.S. - VOLO11.0 sec
 Marco KnuimanAV Oss `7811.0 sec
 Tim BressersAV Marvel11.1 sec
 Jack ManlyPAC11.3 sec
 Geert HeestersAV Valkenswaard11.3 sec
 Tyko SchookAV De Keien11.3 sec
 Jules de KortAV Marvel11.4 sec
 Ben BruistenPSV Atletiek11.5 sec
 Hugo SleegersO.S.S. - VOLO11.6 sec
 Bart van der PaschGeneraal Michaelis11.8 sec
 Joris van CromvoirtO.S.S. - VOLO11.9 sec
 Tjeu van HeerebeekAV Oirschot11.9 sec
 Joep JanssenPrins Hendrik12.0 sec
 Dennis de KroonPrins Hendrik12.1 sec
 Corné LinssenAV Marvel12.1 sec
 Sten van de LangenbergAV Marvel12.3 sec
 Bram van UdenAV Marvel12.6 sec
 Jeroen HoogersAV Oirschot12.6 sec
 Jasper BlooO.S.S. - VOLO12.6 sec
 Bren RaijmakersGAC Gemert13.2 sec
 Jelle Torres RuanoAV Marvel13.3 sec
 Jaap van de WielPrins Hendrik13.3 sec
 Lucas BockAV Marvel13.6 sec
 Arno ClassenPSV Atletiek14.4 sec

Jongens junioren D 80m
1/2 finale
 Sander van EschAV Oirschot10.4 sec
 Joost de ManAV Oirschot10.6 sec
 Jules de KortAV Marvel11.1 sec
 Marco KnuimanAV Oss `7811.2 sec
 Jack ManlyPAC11.3 sec
 Omar LiewO.S.S. - VOLO11.4 sec
 Tyko SchookAV De Keien11.4 sec
 Geert HeestersAV Valkenswaard11.5 sec
 Ben BruistenPSV Atletiek11.9 sec
 Hugo SleegersO.S.S. - VOLO11.9 sec
 Bart van der PaschGeneraal Michaelis12.1 sec
 Tim BressersAV Marvel12.5 sec

Jongens junioren D 80m
finale
1Sander van EschAV Oirschot10.3 sec
2Joost de ManAV Oirschot10.6 sec
3Jules de KortAV Marvel11.1 sec
4Jack ManlyPAC11.2 sec
5Omar LiewO.S.S. - VOLO11.3 sec
6Marco KnuimanAV Oss `7811.9 sec

Jongens junioren D 1000m
1Sander van EschAV Oirschot3.01.5 min
2Remy van MaanenPAC3.10.3 min
3Tyko SchookAV De Keien3.21.8 min
4Tjeu van HeerebeekAV Oirschot3.31.5 min
5Ben BruistenPSV Atletiek3.38.4 min
6Roy van SchendelAV Oss `783.38.4 min
7Sten van de LangenbergAV Marvel3.43.4 min
8Mark van der PaschAV Oirschot3.47.0 min
9Bram van UdenAV Marvel3.52.1 min
10Geert HeestersAV Valkenswaard3.58.6 min
11Joris van CromvoirtO.S.S. - VOLO4.02.4 min
12Lucas BockAV Marvel4.16.6 min
13Bren RaijmakersGAC Gemert4.17.1 min
14Arno ClassenPSV Atletiek4.24.2 min

Jongens junioren D Kogelstoten
1Jack ManlyPAC9.11 m
2Mark de ManAV Oirschot8.27 m
3Bart van der PaschGeneraal Michaelis8.04 m
4Dennis de KroonPrins Hendrik7.95 m
5Marco KnuimanAV Oss `787.64 m
6Sten van de LangenbergAV Marvel7.49 m
7Jeroen HeysterPAC6.62 m
8Tim BressersAV Marvel6.57 m
9Bram DerksAV Oirschot6.40 m
10Erik van HamAV Valkenswaard6.30 m
11Ben BruistenPSV Atletiek5.97 m
12Jelle Torres RuanoAV Marvel5.90 m
13Geert HeestersAV Valkenswaard5.74 m
14Arno ClassenPSV Atletiek5.47 m
15Mark van der PaschAV Oirschot5.30 m
16Lucas BockAV Marvel4.90 m
17Bram van UdenAV Marvel4.79 m

Jongens junioren D Speerwerpen
1Erik HeysterPAC33.80 m
2Jack ManlyPAC28.96 m
3Bart van der PaschGeneraal Michaelis28.38 m
4Jeroen HeysterPAC27.10 m
5Jasper HeesbeenPrins Hendrik26.17 m
6Jos van SchijndelPrins Hendrik21.89 m
7Tyko SchookAV De Keien20.68 m
8Bram DerksAV Oirschot19.45 m
9Joep JanssenPrins Hendrik19.19 m
10Omar LiewO.S.S. - VOLO19.02 m
11Mark de ManAV Oirschot18.92 m
12Corné LinssenAV Marvel18.67 m
13Jasper BlooO.S.S. - VOLO18.57 m
14Sten van de LangenbergAV Marvel17.29 m
15Erik van HamAV Valkenswaard17.28 m
16René der KinderenAV Oirschot16.26 m
17Ben BruistenPSV Atletiek15.91 m
18Tim BressersAV Marvel14.09 m
19Geert HeestersAV Valkenswaard13.41 m
20Arno ClassenPSV Atletiek13.08 m
21Jaap van de WielPrins Hendrik10.93 m
22Bram van UdenAV Marvel10.86 m
23Jelle Torres RuanoAV Marvel10.78 m
24Bren RaijmakersGAC Gemert10.50 m
25Lucas BockAV Marvel10.25 m

Jongens junioren D Verspringen
1Jack ManlyPAC4.67 m
2Sander van EschAV Oirschot4.65 m
3Tyko SchookAV De Keien4.48 m
4Jasper HeesbeenPrins Hendrik4.48 m
5Marco KnuimanAV Oss `784.33 m
6Omar LiewO.S.S. - VOLO4.10 m
7Joep JanssenPrins Hendrik4.05 m
8Joost de ManAV Oirschot4.04 m
9Geert HeestersAV Valkenswaard3.99 m
10Roy van SchendelAV Oss `783.88 m
11Gijs NoyenAV Oirschot3.76 m
12Ben BruistenPSV Atletiek3.76 m
13Hugo SleegersO.S.S. - VOLO3.74 m
14Jos van SchijndelPrins Hendrik3.73 m
15Sten van de LangenbergAV Marvel3.61 m
16Jelle Torres RuanoAV Marvel3.54 m
17Bram van UdenAV Marvel3.40 m
18Corné LinssenAV Marvel3.36 m
19Mark van der PaschAV Oirschot3.36 m
20Joris van CromvoirtO.S.S. - VOLO3.21 m
21Pol VleerPrins Hendrik3.17 m
22Jaap van de WielPrins Hendrik3.16 m
23Lucas BockAV Marvel3.14 m

Jongens junioren D Hoogspringen
1Jack ManlyPAC1.50 m
2Gijs NoyenAV Oirschot1.50 m
3Erik HeysterPAC1.45 m
4Jasper HeesbeenPrins Hendrik1.45 m
5Roy van SchendelAV Oss `781.30 m
6Joep JanssenPrins Hendrik1.30 m
7Jeroen HeysterPAC1.30 m
8Ben BruistenPSV Atletiek1.25 m
9Tyko SchookAV De Keien1.25 m
10Jules de KortAV Marvel1.20 m
11Geert HeestersAV Valkenswaard1.20 m
12Bram van UdenAV Marvel1.20 m
13Corné LinssenAV Marvel1.20 m
14Sten van de LangenbergAV Marvel1.20 m
15René der KinderenAV Oirschot1.20 m
16Joris van CromvoirtO.S.S. - VOLO1.20 m
17Jeroen HoogersAV Oirschot1.20 m
18Tjeu van HeerebeekAV Oirschot1.15 m
19Pol VleerPrins Hendrik1.15 m
20Lucas BockAV Marvel1.05 m
21Jelle Torres RuanoAV Marvel1.05 m

Jongens junioren C 100m
 Patrick CronieAV Papendrecht12.4 sec
 Luuk van de VenAV Marvel13.1 sec
 Harm HeesbeenPrins Hendrik13.1 sec
 Roy HoornwegAV Papendrecht13.1 sec
 Jeroen EerdenAV Valkenswaard13.4 sec
 Coen van SambeeckAV Reusel `6913.4 sec
 Willem PietermansAV Marvel13.5 sec
 Rens VervoortAV Marvel13.7 sec
 Thijs van HeerebeekAV Oirschot13.9 sec
 Florian JanssenAV Marvel14.3 sec
 Sjef van ZantvoortAV Marvel14.5 sec
 Ben MaasAV Reusel `6914.6 sec
 Ties VervoortAV Marvel14.6 sec
 Coen LauwersAV Reusel `6914.7 sec
 Mark PetersAV Oss `7815.0 sec

Jongens junioren C 100m
finale
1Patrick CronieAV Papendrecht12.3 sec
2Luuk van de VenAV Marvel12.4 sec
3Harm HeesbeenPrins Hendrik12.7 sec
4Jeroen EerdenAV Valkenswaard12.7 sec
5Roy HoornwegAV Papendrecht13.3 sec
6Coen van SambeeckAV Reusel `6913.5 sec

Jongens junioren C 800m
1Mike KrakPSV Atletiek2.07.3 min
2Roy HoornwegAV Papendrecht2.20.9 min
3Rens VervoortAV Marvel2.24.4 min
4Rens PriemsGAC Gemert2.26.2 min
5Coen LauwersAV Reusel `692.31.3 min
6Coen van SambeeckAV Reusel `692.35.5 min
7Ben MaasAV Reusel `692.45.1 min

Jongens junioren C Kogelstoten
1Patrick CronieAV Papendrecht14.66 m
2Willem PietermansAV Marvel10.05 m
3Luuk van de VenAV Marvel9.97 m
4Jeroen EerdenAV Valkenswaard9.63 m
5Jeroen der KinderenAV Oirschot9.52 m
6Sjef van ZantvoortAV Marvel9.15 m
7Coen van SambeeckAV Reusel `699.12 m
8Rens VervoortAV Marvel8.89 m
9Rens PriemsGAC Gemert8.27 m
10Bart PutmansPrins Hendrik8.05 m
11Mark PetersAV Oss `786.93 m
12Ties VervoortAV Marvel6.67 m
13Florian JanssenAV Marvel6.52 m
14Olaf TuerlingsACW `665.74 m

Jongens junioren C Speerwerpen
1Willem PietermansAV Marvel34.64 m
2Roy HoornwegAV Papendrecht33.57 m
3Bart PutmansPrins Hendrik32.49 m
4Luuk van de VenAV Marvel32.36 m
5Sjef van ZantvoortAV Marvel28.72 m
6Jurre KrijbolderPrins Hendrik28.06 m
7Harm HeesbeenPrins Hendrik26.38 m
8Rens VervoortAV Marvel25.17 m
9Coen LauwersAV Reusel `6921.26 m
10Mark PetersAV Oss `7820.99 m
11Olaf TuerlingsACW `6617.45 m
12Ties VervoortAV Marvel15.33 m
13Ben MaasAV Reusel `6913.12 m

Jongens junioren C Verspringen
1Patrick CronieAV Papendrecht5.54 m
2Luuk van de VenAV Marvel5.22 m
3Roy HoornwegAV Papendrecht5.18 m
4Willem PietermansAV Marvel4.94 m
5Jurre KrijbolderPrins Hendrik4.91 m
6Coen LauwersAV Reusel `694.59 m
7Rens VervoortAV Marvel4.16 m
8Thijs van HeerebeekAV Oirschot4.13 m
9Sjef van ZantvoortAV Marvel4.13 m
10Coen van SambeeckAV Reusel `694.04 m
11Olaf TuerlingsACW `663.87 m
12Ben MaasAV Reusel `693.79 m
13Ties VervoortAV Marvel3.68 m
14Florian JanssenAV Marvel3.21 m

Jongens junioren C Discuswerpen
1Patrick CronieAV Papendrecht48.72 m
2Willem PietermansAV Marvel29.47 m
3Bart PutmansPrins Hendrik29.15 m
4Jeroen der KinderenAV Oirschot28.04 m
5Rens PriemsGAC Gemert26.75 m
6Sjef van ZantvoortAV Marvel26.70 m
7Jurre KrijbolderPrins Hendrik21.12 m
8Rens VervoortAV Marvel20.77 m
9Ties VervoortAV Marvel19.94 m
10Thijs van HeerebeekAV Oirschot19.50 m
11Harm HeesbeenPrins Hendrik18.30 m

Meisjes junioren C 80m
 Amanda SpiljardACW `6610.7 sec
 Jolijn SandbrinkGAC Gemert10.8 sec
 Jaimy van BroekhovenPrins Hendrik10.8 sec
 Gloria van VonderenGAC Gemert10.8 sec
 Birgit VansonPrins Hendrik10.9 sec
 Eva StruikPSV Atletiek11.0 sec
 Nandy KitslaarPrins Hendrik11.0 sec
 Brenda van GeelPrins Hendrik11.1 sec
 Daphne van LeeuwenAV Oss `7811.3 sec
 Esther NijkampGeneraal Michaelis11.3 sec
 Willemijn LigthartAV Oss `7811.4 sec
 Anne KitslaarPrins Hendrik11.4 sec
 Fleur AppeldoornAV Oss `7811.4 sec
 Anne PetersAV Oss `7811.5 sec
 Marleen LaaglandAV Oss `7811.5 sec
 Kelly TheunissenGeneraal Michaelis11.6 sec
 Lieke WolfsGAC Gemert11.7 sec
 Lenne van der HeijdenAV Reusel `6911.7 sec
 Liset OlyveACW `6611.7 sec
 Ilse RoestAV Reusel `6911.9 sec
 Nadeche BijveldsGAC Gemert11.9 sec
 Jorinde SleegersO.S.S. - VOLO12.0 sec
 Joyce van ErpAV Oss `7812.0 sec
 Stephanie HersbachAV Oss `7812.0 sec
 Jaimy PanjoelAV Reusel `6912.2 sec
 Anouk van GeenePrins Hendrik12.5 sec
 Elke de BoerAV Oss `7812.6 sec
 Linda TimmermansAV Oirschot12.8 sec

Meisjes junioren C 80m
1/2 finale
 Nandy KitslaarPrins Hendrik10.7 sec
 Amanda SpiljardACW `6610.7 sec
 Jolijn SandbrinkGAC Gemert10.7 sec
 Jaimy van BroekhovenPrins Hendrik10.8 sec
 Gloria van VonderenGAC Gemert10.8 sec
 Brenda van GeelPrins Hendrik10.8 sec
 Daphne van LeeuwenAV Oss `7810.9 sec
 Eva StruikPSV Atletiek11.1 sec
 Esther NijkampGeneraal Michaelis11.3 sec
 Birgit VansonPrins Hendrik11.3 sec
 Willemijn LigthartAV Oss `7811.4 sec
 Lieke WolfsGAC Gemert12.0 sec

Meisjes junioren C 80m
finale
1Amanda SpiljardACW `6610.5 sec
2Nandy KitslaarPrins Hendrik10.6 sec
3Gloria van VonderenGAC Gemert10.7 sec
4Jolijn SandbrinkGAC Gemert10.8 sec
5Jaimy van BroekhovenPrins Hendrik11.0 sec
6Brenda van GeelPrins Hendrik11.2 sec

Meisjes junioren C 600m
1Birgit VansonPrins Hendrik1.47.0 min
2Amanda SpiljardACW `661.48.3 min
3Nandy KitslaarPrins Hendrik1.48.7 min
4Jolijn SandbrinkGAC Gemert1.51.4 min
5Lenne van der HeijdenAV Reusel `691.54.8 min
6Cindy van de AvoortGAC Gemert1.56.1 min
7Anne KitslaarPrins Hendrik1.58.0 min
8Liset OlyveACW `662.06.5 min
9Esther NijkampGeneraal Michaelis2.07.4 min
10Sanne BruininxAV Reusel `692.10.7 min
11Joyce van ErpAV Oss `782.11.5 min
12Jaimy PanjoelAV Reusel `692.14.7 min
13Linda TimmermansAV Oirschot2.22.1 min

Meisjes junioren C Kogelstoten
1Ester ClaassenAV Attila11.69 m
2Anna van EckACW `669.23 m
3Susan van den HoutAV Reusel `699.09 m
4Wendy GommansHAC8.98 m
5Kelly TheunissenGeneraal Michaelis8.70 m
6Eva StruikPSV Atletiek8.56 m
7Anne PetersAV Oss `788.09 m
8Tara van ErpAV Oss `787.84 m
9Suzanne FaasenAV Valkenswaard7.84 m
10Ilse RoestAV Reusel `697.31 m
11Yvonne KroonPrins Hendrik7.23 m
12Aileen van GemertO.S.S. - VOLO7.17 m
13Kelsey-Jane van PoppelPrins Hendrik6.83 m
14Lizzy ReniersPrins Hendrik6.51 m
15Jaimy PanjoelAV Reusel `696.25 m
16Sanne BruininxAV Reusel `696.20 m

Meisjes junioren C Speerwerpen
1Wendy GommansHAC30.03 m
2Ester ClaassenAV Attila29.77 m
3Anne PetersAV Oss `7824.89 m
4Anna van EckACW `6623.46 m
5Susan van den HoutAV Reusel `6922.98 m
6Aileen van GemertO.S.S. - VOLO22.91 m
7Anne StruikPSV Atletiek21.94 m
8Ilse RoestAV Reusel `6921.05 m
9Lieke WolfsGAC Gemert19.65 m
10Suzanne FaasenAV Valkenswaard19.05 m
11Elke de BoerAV Oss `7818.97 m
12Anouk van GeenePrins Hendrik17.67 m
13Marleen LaaglandAV Oss `7817.03 m
14Yvonne KroonPrins Hendrik16.88 m
15Marjolein van GemertO.S.S. - VOLO16.41 m
16Brenda van GeelPrins Hendrik15.82 m
17Eva StruikPSV Atletiek15.51 m
18Sanne BruininxAV Reusel `6915.42 m
19Kelsey-Jane van PoppelPrins Hendrik13.65 m
20Stephanie HersbachAV Oss `7811.45 m

Meisjes junioren C Discuswerpen
1Ester ClaassenAV Attila35.18 m
2Marleen LaaglandAV Oss `7822.96 m
3Yvonne KroonPrins Hendrik22.10 m
4Susan van den HoutAV Reusel `6922.04 m
5Kelly TheunissenGeneraal Michaelis20.98 m
6Anna van EckACW `6620.74 m
7Tara van ErpAV Oss `7820.33 m
8Ilse RoestAV Reusel `6919.32 m
9Anouk van GeenePrins Hendrik19.20 m
10Jaimy van BroekhovenPrins Hendrik18.05 m
11Suzanne FaasenAV Valkenswaard18.03 m
12Fleur AppeldoornAV Oss `7817.59 m
13Kelsey-Jane van PoppelPrins Hendrik16.10 m
14Aileen van GemertO.S.S. - VOLO15.92 m
15Joyce van ErpAV Oss `7815.80 m
16Lizzy ReniersPrins Hendrik15.57 m
17Marjolein van GemertO.S.S. - VOLO13.84 m

Meisjes junioren C Verspringen
1Amanda SpiljardACW `664.96 m
2Brenda van GeelPrins Hendrik4.56 m
3Jaimy van BroekhovenPrins Hendrik4.55 m
4Daphne van LeeuwenAV Oss `784.40 m
5Gloria van VonderenGAC Gemert4.15 m
6Birgit VansonPrins Hendrik4.10 m
7Susan van den HoutAV Reusel `694.07 m
8Anne KitslaarPrins Hendrik4.07 m
9Willemijn LigthartAV Oss `784.06 m
10Aileen van GemertO.S.S. - VOLO3.97 m
11Cindy van de AvoortGAC Gemert3.96 m
12Lieke WolfsGAC Gemert3.95 m
13Liset OlyveACW `663.93 m
14Ilse RoestAV Reusel `693.78 m
15Lenne van der HeijdenAV Reusel `693.75 m
16Nadeche BijveldsGAC Gemert3.61 m
17Jaimy PanjoelAV Reusel `693.58 m
18Elke de BoerAV Oss `783.58 m
19Marjolein van GemertO.S.S. - VOLO3.53 m
20Jorinde SleegersO.S.S. - VOLO3.39 m
21Linda TimmermansAV Oirschot3.32 m
22Lizzy ReniersPrins Hendrik3.20 m
23Stephanie HersbachAV Oss `783.19 m

 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019