Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018

zondag 26 september 2004


Clubkampioenschappen 2004

Boxtel 26 september 2004

Jongens pupillen C 40m 600m Verspringen Hoogspringen Balwerpen totaal
Joep van den Broek7.92.50.02.910.8012.411160 ptn
Brent Houterman8.22.57.02.210.606.94677 ptn
Bas Peeters8.72.59.82.220.609.80655 ptn

Meisjes pupillen C 40m 600m Verspringen Hoogspringen Balwerpen totaal
Maartje Timmermans7.92.47.32.500.809.351034 ptn
Sandra de Jong8.32.47.62.400.7010.08892 ptn
Lynn Ralston8.63.26.92.190.755.47593 ptn

Jongens pupillen B 40m 1000m Verspringen Hoogspringen Balwerpen totaal
Loek van de Laar7.64.20.62.891.1520.811786 ptn
Detlef Zwaneveld7.74.32.62.570.8512.011300 ptn

Meisjes pupillen B 40m 1000m Verspringen Hoogspringen Balwerpen totaal
Lieke Timmermans7.54.22.53.160.9517.771660 ptn
Lotte Bock7.44.25.22.960.9515.161588 ptn
Imke van Kampen7.54.40.33.041.059.801505 ptn
Anne Keurentjes7.84.50.42.921.0014.751448 ptn

Jongens pupillen A 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten totaal
Niek Spooren9.74.00.63.611.256.052274 ptn
Thijs Reijnaerts0 ptn

Meisjes pupillen A 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten totaal
Lizzy van de Meer9.64.10.53.651.156.212188 ptn
Kate van de Meer9.44.05.43.611.105.942182 ptn
Melisssa Bertens10.34.55.03.351.105.821798 ptn
Lisa Somers10.64.40.03.090.956.681698 ptn
Manouk de Laat10.84.50.83.261.005.231615 ptn
Mirte van der Eyden11.34.50.63.000.955.721499 ptn

Jongens junioren D 80m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten totaal
Jules de Kort10.53.31.64.461.407.502577 ptn
Tom Schalkwijk13.03.55.93.821.208.221851 ptn
Sten van de Langenberg12.43.41.63.391.157.491835 ptn
Bram van Uden11.93.52.63.581.154.571697 ptn
Corne Linssen12.74.02.03.481.206.331681 ptn
Boyd Boom13.24.27.63.421.156.771492 ptn
Jelle Torres Ruano13.04.07.93.371.155.231491 ptn
Lucas Bock13.54.08.03.011.154.871339 ptn

Meisjes junioren D 60m 600m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten totaal
Susan Dinissen8.92.11.53.931.207.902040 ptn
Joyce Timmermans9.32.12.43.921.256.371909 ptn
Loes Keurentjes9.62.10.13.451.106.631693 ptn
Lonneke Thijs9.82.14.43.471.056.891604 ptn

Jongens junioren C 100m 800m Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen totaal
Willem Pietermans13.63.37.11.5511.4833.872475 ptn
Luuk van de Ven12.43.26.91.4010.3829.012446 ptn
Sjef van Zantvoort14.43.24.51.4510.3833.312300 ptn
Cas de Vroom13.43.33.61.509.8322.272212 ptn
Rens Vervoort13.53.24.11.409.0226.352195 ptn
Ties Vervoort14.93.33.61.357.7622.171802 ptn

Jongens junioren B 100m 1500m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen totaal
Hayk Vervoort13.04.50.24.969.3926.201852 ptn
Hein Handgraaf14.05.16.14.287.1923.431153 ptn
Juma van Eekelen14.05.55.94.328.5922.731092 ptn

Meisjes junioren B 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen totaal
Ellen Dinnissen14.43.36.64.0610.1024.802113 ptn

Jongens junioren A 100m 1500m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen totaal
David Marcelis12.05.36.84.699.0428.031739 ptn
Elias van de Thillart13.45.11.14.397.9117.411231 ptn

Mannen Senioren 100m 1500m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen totaal
Corne Verheij12.94.55.24.917.8838.801920 ptn
John van der Horst12.36.14.65.628.4825.821676 ptn
Ko Geelhoed15.88.21.33.537.3015.96295 ptn
Jan Verhoeven16.86.37.32.346.7015.80247 ptn
100m
Steven Ralston14.8sec
3000m
Corne Verheij11.58.0min
Fred Fisser12.57.8min
Edward Wagenaarsmin
Geert Peetersmin

Vrouwen Senioren 3000m
Yrsa Wehmeyer16.12.5min
Naam 100m 800m Verspringen Kogelstoten Speerwerpen totaal
Susan Verhoeven14.63.27.93.627.1223.651769 ptn
Peggy van Son17.13.15.43.427.2120.161424 ptn

V35 1000m
Marjo van den Braak3.43.5min
3000m
Marjo van den Braak12.42.6min

V50 400m
Gerrie Timmermans73.1sec
Josje Dormans86.0sec
1000m
Gerrie Timmermans3.44.1min
Josje Dormans4.35.1min
100m
Gerrie Timmermans16.7sec
3000m
Gerrie Timmermans12.44.3min
Gerda Hellings16.21.9min

M50 100m
Piet Boley15.0sec
Peter Olijslagers15.8sec
Gerard Kuyt16.0sec
400m
Peter Olijslagers73.3sec
Gerard Kuyt81.8sec
Piet Boleysec
1000m
Peter Olijslagers3.37.2min
Piet Boleymin
3000m
Peter Olijslagers12.13.8min
Piet Boley14.06.7min

M55 100m
Jan van den Heuvel15.0sec
400m
Jan van den Heuvel74.6sec
Jan Steenis84.0sec
1000m
Jan van den Heuvel3.53.8min
3000m
Theo Spierings12.41.0min
Jan van den Heuvel13.51.3min
Jan Steenis16.27.8min

V40 3000m
Sylvia van Gulikmin
400m
Jolande de Laat87.1sec

V55 3000m
Loes Teppema17.55.5min

V60 3000m
Ria Wagenaars14.45.0min
Tiny van Uijtert16.24.3min

M40 1000m
Peter Scheutjens3.19.8min
3000m
Peter Scheutjensmin
100m
Peter Scheutjens14.5sec
400m
Peter Scheutjens66.2sec

M45 1000m
Henriques van Dongen2.55.4min
3000m
Henriques van Dongen9.57.0min
Chris Clemens11.33.8min
Christjan Schalken12.57.6min

M75 100m
Jan van Haastrecht19.2sec
400m
Jan van Haastrecht103.2sec
1000m
Jan van Haastrecht5.20.7min

M60 100m
Jacob Huls15.2sec
400m
Jacob Huls76.6sec
1000m
Jacob Huls4.15.6min
3000m
Huub Coumans14.25.6min
Jacob Huls15.18.2min

V45 3000m
Francien den Ouden15.40.6min
100m
Helma van de Ven16.4sec

Estafette Jongens pupillen B 4x40 31.8
Detlef Zwaneveld
Bas Peeters
Joep van de Broek
Loek van de Laar
Estafette Meisjes pupillen B 4x40 30.1
Lieke Timmermans
Anne Keurentjes
Maartje Timmermans
Lotte Bock
Estafette Meisjes Junioren D 4x60 36.9
Joyce Timmermans
Lonneke Thijs
Loes Keurentjes
Susanne Dinnissen
Estafette Jongens Junioren A 4x100 50.0
David Marcelis
Elias vd Thillart
Corne Verhey
Hayk Vervoort
Estafette Meisjes Pupillen A 4x60 40.0
Manouk de Laat
Lizzy van de Meer
Melissa Bertens
Kate van de Meer
Estafette Jongens Junioren D 4x80 46.9
Jules de Kort
Sten van de Langenberg
Corne Linssen
Bram van Uden
Estafette Jongens Junioren D 4x80 52.6
Tom Schalkwijk
Boyd Boom
Jelle Torres Ruano
Lucas Bock
Dames Senioren 4x100 1.04.9
Susan Verhoeven
Ilja Kivits
Anneke van de Wiel
Claudia Schuurmans
Veteranen V40 4x100 1.10.0
Sylvia van Gulik
Jolanda de Laat
Anita van Esch
Monique Bock
Veteranen V45 4x100 1.11.6
Helma van de Ven
Wilma van Doremalen
Chris Schoonus
Francien den Ouden
Veteranen V35 4x100 1.13.0
Gerrie Timmermans
Francien Theeuwes
Tiny van Uijtert
Marjo van de Braak
Jongens Junioren C 4x100 55.1
Willem Pietermans
Ties Vervoort
Rens Vervoort
Sjef van Zantvoort

 

 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019