Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2018 en eerder
2020 en 2019

zondag 12 juni 2005


Pupillen/Jun CD wedstrijd

Boxtel 12 juni 2005

Jongens pupillen C
vereniging
geb
40m
Verspringen
Balwerpen
ptn
Thijs RoymansAV Reusel `691997
7.4
3.62
20.13
1183 ptn
Jan JanssenPrins Hendrik1997
7.4
2.78
25.12
1082 ptn
Domingos MuanzaAV Reusel `691997
7.6
2.95
15.52
943 ptn
Steijn van GeeneO.S.S. - VOLO1997
7.5
3.04
11.49
910 ptn
Sjoerd van DijkAV Oss `781997
7.9
2.97
16.31
909 ptn
Luc van RooijAV Oss `781997
7.7
2.68
15.07
865 ptn
Dirk van Besouwav Marvel1997
7.7
2.56
13.73
819 ptn
Mischa Ouwens CAV Energie1997
7.9
2.47
16.87
818 ptn
Olav van VessemPrins Hendrik1998
8.1
2.77
14.39
807 ptn
Dorus SmitsPrins Hendrik1997
8.3
2.47
19.26
791 ptn
Jochem van DaalGAC Gemert1997
8.3
2.65
16.77
790 ptn
Bas Peetersav Marvel1997
8.2
2.59
12.97
731 ptn
Tuur KrekelsAV Reusel `691998
8.6
2.26
16.81
670 ptn
Hugo van de WeteringAV Oss `781998
8.2
2.61
8.90
657 ptn
Fons van BommelAV Oirschot1997
8.4
2.28
9.44
572 ptn
Teun RoymansAV Reusel `691998
8.6
2.44
7.07
524 ptn
Erben van BrakelPrins Hendrik1998
8.9
2.25
10.65
522 ptn
Robin OttenGAC Gemert1997
8.8
2.04
9.27
466 ptn
Julian van DaalGac Gemert1999
9.1
1.51
13.94
407 ptn
Tim VereijkenGac Gemert1998
9.2
1.82
8.05
344 ptn
Max NouwensEAV Olympia1997
dns
dns
0 ptn
Wesley WirjardiAV Generaal Michaelis1997
dns
dns
0 ptn

Jongens pupillen C 600m
1Thijs Roymans AV Reusel `69 2.08.1 min
2Steijn van GeeneO.S.S. - VOLO2.11.8min
3Domingos MuanzaAV Reusel `692.21.7min
4Mischa Ouwens CAV Energie2.22.0min
5Jochem van DaalGAC Gemert2.24.4min
6Sjoerd van DijkAV Oss `782.30.6min
7Luc van RooijAV Oss `782.31.6min
8Bas Peetersav Marvel2.34.2min
9Hugo van de WeteringAV Oss `782.35.0min
10Jan JanssenPrins Hendrik2.37.5min
11Dirk van Besouwav Marvel2.38.0min
12Tuur KrekelsAV Reusel `692.44.2min
13Julian van DaalGac Gemert2.58.0min
14Tim VereijkenGac Gemert2.58.6min
15Robin OttenGAC Gemert2.59.3min
16Teun RoymansAV Reusel `693.02.0min
Wesley WirjardiAV Generaal Michaelisdnsmin
Max NouwensEAV Olympiadnsmin
Fons van BommelAV Oirschotdnsmin

Meisjes pupillen C
vereniging
geb40mVerspringenBalwerpenptn
Elise PelgrimO.S.S. - VOLO1997
7.2
2.84
14.93
987 ptn
Stevy NederveenCAV Energie1997
7.2
3.09
10.45
957 ptn
Maureen PelgrimO.S.S. - VOLO1997
7.5
2.84
16.46
954 ptn
Maartje Timmermansav Marvel1997
7.3
3.07
11.17
947 ptn
Susan ter HaarPrins Hendrik1997
7.5
3.08
11.02
909 ptn
Janne van den ElzenAV Oss `781997
7.6
2.74
13.40
866 ptn
Marielle EbskampPrins Hendrik1997
7.7
2.93
10.53
835 ptn
Nathalie PritschAV Generaal Michaelis1997
8.0
2.74
13.72
805 ptn
Maureen de BresserAV Generaal Michaelis1997
8.2
2.75
12.97
763 ptn
Nijnke WestraAV Oss `781997
8.3
2.51
14.96
733 ptn
Nina van de PaschAV Oirschot1998
8.0
2.59
8.81
682 ptn
Pauline Verkaikav Marvel1997
8.1
2.51
10.32
682 ptn
Nikita MandersGAC Gemert1997
8.1
2.50
9.40
661 ptn
Desi HallgraeffAV Reusel `691998
8.5
2.30
9.83
570 ptn
Emese VossenaarPrins Hendrik1998
8.2
2.31
5.61
519 ptn
Roos Marin de Witav Marvel1997
8.1
dns
10.43
464 ptn
Isabelle MommersteegPrins Hendrik1997
8.7
2.16
7.13
455 ptn
Jessie van OsAV Generaal Michaelis1998
9.2
2.00
8.76
396 ptn
Elisa RossumPrins Hendrik1998
9.6
2.17
5.16
297 ptn
Pleun SmitsPrins Hendrik1997
dns
dns
0 ptn
Kaleigh PouwelsAV Oss `781997
dns
dns
0 ptn

Meisjes pupillen C 600m
Stevy Nederveen CAV Energie 2.14.7 min
2Janne van den ElzenAV Oss `782.19.7min
3Maureen PelgrimO.S.S. - VOLO2.21.7min
4Elise PelgrimO.S.S. - VOLO2.28.8min
5Maartje Timmermansav Marvel2.32.2min
6Maureen de BresserAV Generaal Michaelis2.32.5min
7Marielle EbskampPrins Hendrik2.44.1min
8Desi HallgraeffAV Reusel `692.58.5min
9Jessie van OsAV Generaal Michaelis3.26.4min
Roos Marin de Witav Marvelmin
Kaleigh PouwelsAV Oss `78dnsmin
Emese VossenaarPrins Hendrikdnsmin
Nina van de PaschAV Oirschotdnsmin
Nijnke WestraAV Oss `78dnsmin

Jongens pupillen B
vereniging
geb40m Verspringen Balwerpen ptn
Sam van der PaschAV Oirschot1996
6.8
3.82
19.60
1336 ptn
Max van de VenAV Reusel `691996
6.9
3.35
22.36
1259 ptn
Nick VerbaarschotAV Oss `781996
6.9
3.32
22.39
1253 ptn
Youri van VessemPrins Hendrik1996
6.9
3.36
20.34
1233 ptn
Shaun HarrisEAV Olympia1996
6.9
3.46
18.72
1230 ptn
Jordi BloemsmaAV Oirschot1996
7.3
3.31
26.24
1219 ptn
Badreddine van der StoelAV Oss `781996
7.3
3.03
28.04
1185 ptn
Jordan HarrisEAV Olympia1996
7.3
3.32
22.93
1179 ptn
Bas van de BurgtGAC Gemert1996
7.2
3.39
20.20
1176 ptn
Thijme FaulhaberAV Oss `781996
7.9
3.61
16.20
1035 ptn
Geert JansenAV Reusel `691996
7.7
2.93
19.51
983 ptn
Wessel KroonPrins Hendrik1996
7.5
3.01
15.94
980 ptn
Lars KroonPrins Hendrik1996
7.1
2.61
15.23
966 ptn
Thomas NijhuisAV Generaal Michaelis1996
7.8
2.66
18.79
901 ptn
Joep v.d. BroekAV Marvel1996
7.4
2.89
11.12
892 ptn
Roel KoxAV Reusel `691996
8.0
2.91
15.64
870 ptn
Joep DornaPrins Hendrik1996
7.7
2.97
11.54
862 ptn
Luuk van BommelAV Oirschot1996
7.6
2.50
15.56
854 ptn
Brent HoutermanAV Marvel1996
7.7
2.44
14.35
805 ptn
Thijs DornaPrins Hendrik1996
7.8
2.70
9.58
753 ptn
Carlo TrompAV Oirschot1996
10.2
1.74
11.45
287 ptn

Jongens pupillen B 1000m
1Shaun Harris EAV Olympia 3.54.8 min
2Bas van de BurgtGAC Gemert3.57.8min
3Jordan HarrisEAV Olympia3.58.3min
4Max van de VenAV Reusel `694.00.0min
5Nick VerbaarschotAV Oss `784.02.0min
6Jordi BloemsmaAV Oirschot4.03.4min
7Sam van der PaschAV Oirschot4.03.8min
8Geert JansenAV Reusel `694.13.3min
9Youri van VessemPrins Hendrik4.17.8min
10Lars KroonPrins Hendrik4.21.5min
11Thijme FaulhaberAV Oss `784.22.8min
12Joep DornaPrins Hendrik4.30.3min
13Brent HoutermanAV Marvel4.32.4min
14Badreddine van der StoelAV Oss `784.35.8min
15Thijs DornaPrins Hendrik4.48.7min
16Thomas NijhuisAV Generaal Michaelis5.13.5min
17Carlo TrompAV Oirschot5.37.8min
18Wessel KroonPrins Hendrik6.02.0min
Roel KoxAV Reusel `69dnsmin
Luuk van BommelAV Oirschotdnsmin
Joep v.d. BroekAV Marveldnfmin

Meisjes pupillen B
vereniging
geb40mVerspringenBalwerpenptn
Laura StrikAV Oss `781996
7.1
3.23
17.77
1129 ptn
Heleen van HalPrins Hendrik1996
7.4
3.33
18.88
1107 ptn
Vincie VossenaarPrins Hendrik1996
7.1
3.15
14.20
1057 ptn
Saga SaeboeO.S.S. - VOLO1996
7.5
3.04
15.00
971 ptn
Ingeborg van BreeAV Generaal Michaelis1996
7.3
2.99
11.45
936 ptn
Marlieke van der LindenAV Generaal Michaelis1996
7.4
2.70
15.01
922 ptn
Julinha ThelenPrins Hendrik1996
7.5
2.90
10.92
871 ptn
Suzan van GastelPrins Hendrik1996
7.6
3.06
10.18
871 ptn
Sandra de JongAV Marvel1996
7.7
2.93
10.18
828 ptn
Marleen KetelaarsPrins Hendrik1996
8.2
2.88
10.98
753 ptn
Laura VerhagenAV Oss `781996
8.0
2.37
6.94
596 ptn
Sarah SmitsPrins Hendrik1996
9.2
2.21
13.01
519 ptn
Hilde van den HeuvelPrins Hendrik1996
dns
dns
dns
0 ptn

Meisjes pupillen B 1000m
1Laura Strik AV Oss `78 4.02.0 min
2Ingeborg van BreeAV Generaal Michaelis4.06.7min
3Vincie VossenaarPrins Hendrik4.11.7min
4Marlieke van der LindenAV Generaal Michaelis4.17.5min
5Julinha ThelenPrins Hendrik4.23.1min
6Heleen van HalPrins Hendrik4.24.8min
7Saga SaeboeO.S.S. - VOLO4.26.9min
8Laura VerhagenAV Oss `784.32.7min
9Sandra de JongAV Marvel4.38.1min
10Marleen KetelaarsPrins Hendrik4.55.5min
11Sarah SmitsPrins Hendrik5.47.8min
Suzan van GastelPrins Hendrikdnfmin

Jongens pupillen A (1e jrs)
vereniging
geb60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
Marijn VerhoevenPrins Hendrik1995
9.8
1.30
6.19
1452 ptn
Wouter van der LindePrins Hendrik1995
9.8
1.15
6.59
1366 ptn
Sybe de GraafAV Generaal Michaelis1995
9.8
1.10
6.16
1304 ptn
Bram van BerkumAV Oss `781995
10.2
1.20
5.53
1278 ptn
Loek van de LaarAV Marvel1995
10.2
1.10
5.66
1214 ptn
Davide HazenbergPrins Hendrik1995
9.9
1.05
5.35
1201 ptn
Luuk SchookAV De Keien1995
9.8
1.00
5.30
1175 ptn
Kees JanssenPrins Hendrik1995
10.1
1.05
5.07
1152 ptn
Jeroen de BresserAV Oirschot1995
10.7
1.00
5.29
1049 ptn
Klaas VerhoevenPrins Hendrik1995
11.0
0.95
5.63
997 ptn
Jesper van BrakelPrins Hendrik1995
10.5
1.00
4.13
993 ptn
Thijs van de WielPrins Hendrik1995
10.7
0.95
4.53
960 ptn
Bram van der LeestAV Oss `781995
11.0
0.90
4.33
871 ptn
Detlef ZwaneveldAV Marvel1995
10.5
0.85
3.51
835 ptn
Cas NouwensEAV Olympia1995
12.1
0.95
4.98
833 ptn
Stanley WirjadiAV Generaal Michaelis1995
11.5
dns
dns
250 ptn
Alexander van BuggenumAV Oss `781995
dns
dns
dns
0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs) 1000m
1Luuk Schook AV De Keien 3.40.5 min
2Marijn VerhoevenPrins Hendrik3.44.3min
3Sybe de GraafAV Generaal Michaelis3.50.4min
4Bram van BerkumAV Oss `783.56.7min
5Loek van de LaarAV Marvel4.10.2min
6Detlef ZwaneveldAV Marvel4.28.3min
7Jeroen de BresserAV Oirschot4.40.9min
8Cas NouwensEAV Olympia4.58.0min
Wouter van der LindePrins Hendrikdnsmin
Stanley WirjadiAV Generaal Michaelisdnsmin
Bram van der LeestAV Oss `78dnsmin
Alexander van BuggenumAV Oss `78dnsmin

Jongens pupillen A (2e jrs)
vereniging geb60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
Bas van der LubbeAV Generaal Michaelis1994
9.5
1.20
9.85
1623 ptn
Teun DerksAV Oirschot1994
9.6
1.25
8.55
1579 ptn
Romťo PelgrimO.S.S. - VOLO1994
9.2
1.30
5.84
1527 ptn
Ruben ZwemstraScorpio1994
9.4
1.15
7.74
1494 ptn
Niek SpoorenAV Marvel1994
9.5
1.25
6.12
1458 ptn
Noud van HerpenAV Oss `781994
9.7
1.15
7.06
1408 ptn
Erwin TimmermansAV Oirschot1994
9.7
1.15
6.86
1397 ptn
Gijs TopsDES1994
10.1
1.25
5.49
1327 ptn
Joep MuldersAV Oss `781994
11.1
1.20
7.37
1272 ptn
Tim KetelaarsPrins Hendrik1994
10.5
1.15
6.62
1267 ptn
Wesley van HoutumAV Generaal Michaelis1994
10.4
1.00
7.04
1196 ptn
Patrique GoossensAV Generaal Michaelis1994
10.5
1.15
4.33
1118 ptn
Stef KroonPrins Hendrik1994
11.0
1.10
5.66
1109 ptn
Bart SchenauAV Reusel `691994
10.3
0.95
5.80
1098 ptn
Stijn JansenAV Reusel `691994
11.2
1.05
5.59
1044 ptn
Simon BrooksGAC Gemert1994
10.9
0.95
5.63
1010 ptn
Jeroen RijkersGAC Gemert1994
10.9
0.95
5.27
986 ptn
Sander ClassenPSV Atletiek1994
11.8
0.90
4.98
827 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs) 1000m
1Patrique Goossens AV Generaal Michaelis 3.29.5 min
2Teun DerksAV Oirschot3.31.7min
3Erwin TimmermansAV Oirschot3.36.7min
4Noud van HerpenAV Oss `783.42.1min
5Ruben ZwemstraScorpio3.45.3min
6Bas van der LubbeAV Generaal Michaelis3.49.4min
7Simon BrooksGAC Gemert3.57.6min
8Bart SchenauAV Reusel `693.59.7min
9Joep MuldersAV Oss `784.01.7min
10Niek SpoorenAV Marvel4.08.8min
11Stijn JansenAV Reusel `694.15.1min
12Tim KetelaarsPrins Hendrik4.38.4min
13Sander ClassenPSV Atletiek4.56.0min
Stef KroonPrins Hendrikdnsmin

Meisjes pupillen A (1e jrs)
vereniging
geb60mVerspringenKogelstotenptn
Marlou van RooyPrins Hendrik1995
9.7
3.78
5.57
1340 ptn
Ilonka de BresserAV Generaal Michaelis1995
9.9
3.62
6.37
1328 ptn
Nina de PoorterPSV Atletiek1995
10.1
3.50
6.09
1257 ptn
Esther van Heerebeekav Oirschot1995
10.2
3.70
5.56
1249 ptn
Eva van BerloGAC Gemert1995
10.0
3.42
5.21
1199 ptn
Lieke TimmermansAV Marvel1995
10.2
3.44
5.45
1190 ptn
Coco SpieringsAV Generaal Michaelis1995
10.7
3.43
5.61
1131 ptn
Lotte BockAV Marvel1995
10.2
3.02
5.46
1107 ptn
Ankie ten HavePrins Hendrik1995
9.9
3.65
3.09
1101 ptn
Anne KeurentjesAV Marvel1995
10.3
2.99
5.07
1061 ptn
Sam Tholenav oirschot1995
10.6
3.17
4.73
1034 ptn
Kelly HaaijerAV Reusel `691995
10.8
3.05
4.82
990 ptn
Bente de JongAV Generaal Michaelis1995
11.1
2.93
5.32
963 ptn
Eline van RuitenbeekGAC Gemert1995
10.8
3.06
4.34
958 ptn
Sofie BrouwersGAC Gemert1995
10.8
3.30
3.50
941 ptn
Demi DonningerGAC Gemert1995
10.9
3.00
4.15
920 ptn
Milou KuypersGAC Gemert1995
10.9
2.66
4.85
902 ptn
Pleun Nijhofav Reusel 691995
11.3
3.17
3.86
884 ptn
Meggy SpieringsGac Gemert1994
10.8
3.08
2.80
837 ptn
Anouk JanssenGAC Gemert1995
11.6
2.57
5.15
822 ptn
Juliette MommersteegPrins Hendrik1996
11.3
2.53
4.59
810 ptn
Suzanne BrooksGAC Gemert1995
11.0
2.97
2.98
806 ptn
Jolanda van LithAV Oss `781995
11.6
2.66
4.59
802 ptn
Jasmijn ScholPrins Hendrik1995
11.1
2.67
3.48
777 ptn
Merle EbskampPrins Hendrik1995
11.9
2.77
4.16
760 ptn
Lisa HeestersAV Reusel `691995
20.0
2.94
4.73
629 ptn
Jamy OttenGAC Gemert1995
12.0
2.39
3.52
625 ptn
Anne van CoolwijkAV Oss `781995
dns
0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs) 1000m
1Marlou van Rooy Prins Hendrik 3.56.5 min
2Ilonka de BresserAV Generaal Michaelis3.58.4min
3Nina de PoorterPSV Atletiek4.03.7min
4Lieke TimmermansAV Marvel4.09.9min
5Suzanne BrooksGAC Gemert4.10.0min
6Eva van BerloGAC Gemert4.13.5min
7Bente de JongAV Generaal Michaelis4.23.3min
8Lisa HeestersAV Reusel `694.24.5min
9Lotte BockAV Marvel4.29.7min
10Esther van Heerebeekav Oirschot4.31.2min
11Meggy SpieringsGac Gemert4.32.7min
12Ankie ten HavePrins Hendrik4.34.0min
13Pleun Nijhofav Reusel 694.37.1min
14Anne KeurentjesAV Marvel4.42.4min
15Sofie BrouwersGAC Gemert4.45.8min
16Sam Tholenav oirschot4.45.9min
17Merle EbskampPrins Hendrik4.50.2min
18Jasmijn ScholPrins Hendrik5.03.2min
19Jamy OttenGAC Gemert5.04.4min
20Jolanda van LithAV Oss `785.13.1min
21Anouk JanssenGAC Gemert5.22.4min
Anne van CoolwijkAV Oss `78dnsmin
Demi DonningerGAC Gemertdnsmin

Meisjes pupillen A (2e jrs)
vereniging
geb60mVerspringenKogelstotenptn
Renske van OsAV Generaal Michaelis1994
9.3
3.93
7.55
1553 ptn
Sam BouwhuisPrins Hendrik1994
9.0
4.06
6.05
1543 ptn
Lisette van der HeijdenPrins Hendrik1994
9.3
4.13
6.43
1528 ptn
Tanita HofmansACW `661994
9.4
3.99
7.01
1517 ptn
Tamara DoreleijersAV Generaal Michaelis1994
9.6
3.91
7.51
1497 ptn
Ilse van de WijgertAV Oss `781994
9.3
3.83
5.75
1426 ptn
Ella FaulhaberAV Oss `781994
10.0
3.54
7.38
1355 ptn
Lotte OldenhavePrins Hendrik1994
9.6
3.61
5.74
1333 ptn
Fanny van den ElzenAV Oss `781994
9.9
3.71
5.63
1300 ptn
Annelieke WoltersPrins Hendrik1994
9.8
3.34
6.01
1265 ptn
Simone HeesbeenPrins Hendrik1994
10.3
3.49
6.54
1254 ptn
Linda KoxAV Reusel `691994
10.1
3.53
4.29
1142 ptn
Demi SarisAV Generaal Michaelis1994
10.4
3.17
5.78
1130 ptn
Imke van GrinsvenPrins Hendrik1994
10.3
3.25
4.38
1065 ptn
Mirte van der EydenAV Marvel1994
11.1
2.96
5.73
995 ptn
Amber ValkPrins Hendrik1995
10.4
3.19
3.50
972 ptn
Yvon SpieringsAV Generaal Michaelis1994
10.5
2.80
4.58
962 ptn
Marloes RendersAV Generaal Michaelis1994
11.1
2.94
3.90
864 ptn
Lonneke LagardeAV Oss `781994
11.8
2.73
5.10
830 ptn
Daphne van den OetelaarAV Marvel1994
11.6
2.51
3.71
706 ptn
Janneke PijlsPrins Hendrik1994
dns
dns
dns
0 ptn
Michelle WirjadiAV Generaal Michaelis1994
dns
dns
dns
0 ptn
Maaike KetelaarsGAC Gemert1994
dns
dns
dns
0 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs) 1000m
1 Renske van Os AV Generaal Michaelis 3.29.1 min
2Ilse van de Wijgert AV Oss `78 3.31.9 min
3Sam BouwhuisPrins Hendrik3.40.5min
4 Linda Kox AV Reusel '69 4.01.6 min
5Demi SarisAV Generaal Michaelis4.08.1min
6Fanny van den ElzenAV Oss `784.09.9min
7Tamara DoreleijersAV Generaal Michaelis4.15.7min
8Amber ValkPrins Hendrik4.21.6min
9Ella FaulhaberAV Oss `784.23.5min
10Imke van GrinsvenPrins Hendrik4.38.1min
11Mirte van der EydenAV Marvel4.44.9min
12Yvon SpieringsAV Generaal Michaelis4.48.2min
13Daphne van den OetelaarAV Marvel5.05.7min
Maaike KetelaarsGAC Gemertdnsmin
Linda KoxAV Reusel `69dnsmin
Janneke PijlsPrins Hendrikdnsmin
Michelle WirjadiAV Generaal Michaelisdnsmin
Lonneke LagardeAV Oss `78dnsmin
Marloes RendersAV Generaal Michaelisdnfmin

Jongens junioren D 80m series
1Jeroen BekkerAV De Keien10.8sec
2Peter PeijsAV Reusel `6911.3sec
3Tyko SchookAV De Keien11.4sec
4Ben BruistenPSV Atletiek11.7sec
5Joep JanssenPrins Hendrik12.0sec
6Bram van UdenAV Marvel12.3sec
7Tjeu van HeerebeekAV Oirschot12.5sec
8Wessel ScheepersAV Generaal Michaelis12.7sec
9Paul RuesinkAV De Keien12.8sec
10Bart van RooijPrins Hendrik12.8sec
11Bren RaijmakersGAC Gemert12.9sec
12Lucas BockAV Marvel13.6sec

Jongens junioren D 80m finale
1Jeroen BekkerAV De Keien10.7sec
2Peter PeijsAV Reusel `6910.7sec
3Tyko SchookAV De Keien11.3sec
4Ben BruistenPSV Atletiek11.6sec
5Joep JanssenPrins Hendrik11.8sec
6Bram van UdenAV Marvel11.9sec

Jongens junioren D kogel
1Bart van der PaschAV Generaal Michaelis10.77m
2Jeroen BekkerAV De Keien9.67m
3Rick KokkenAV Reusel `698.48m
4Joris HallegraeffAV Reusel `698.22m
5Bas BruininxAV Reusel `697.98m
6Rohan de BresserAV Generaal Michaelis7.43m
7Paul RuesinkAV De Keien7.38m
8Bram DerksAV Oirschot7.03m
9Ruben TombrockACW `666.34m
10Lucas BockAV Marvel5.32m

Jongens junioren D speer
1Bart van der PaschAV Generaal Michaelis35.91m
2Tyko SchookAV De Keien29.77m
3Rick KokkenAV Reusel `6928.90m
4Joris HallegraeffAV Reusel `6928.82m
5Zino ThomassenPSV Atletiek26.66m
6Bram DerksAV Oirschot25.55m
7Rohan de BresserAV Generaal Michaelis23.42m
8Joep JanssenPrins Hendrik23.33m
9Bas BruininxAV Reusel `6919.47m
10Lucas BockAV Marvel15.86m
11Bren RaijmakersGAC Gemert15.65m
12Teun de KortACW `6612.71m
Bart van RooijPrins Hendrikm
Jeroen BekkerAV De Keienm

Jongens junioren D ver
1Bart van der PaschAV Generaal Michaelis4.80m
2Tyko SchookAV De Keien4.60m
3Jeroen BekkerAV De Keien4.60m
4Pieter van OirschotAV Generaal Michaelis4.58m
5Joep JanssenPrins Hendrik4.53m
6Rick KokkenAV Reusel `694.48m
7Rohan de BresserAV Generaal Michaelis4.24m
8Ben BruistenPSV Atletiek3.87m
9Mark van der PaschAV Oirschot3.69m
10Bram van UdenAV Marvel3.67m
11Teun de KortACW `663.63m
12Zino ThomassenPSV Atletiek3.50m
13Enzo ThomassenPSV Atletiek3.30m
14Lucas BockAV Marvel3.18m
15Wessel ScheepersAV Generaal Michaelis3.15m
16Paul RuesinkAV De Keien3.15m
17Bart van RooijPrins Hendrik2.99m
Ruben TombrockACW `66m
Dorus VleerPrins Hendrikm

Jongens junioren D hoog
1Jeroen BekkerAV De Keien1.55m
2Bart van der PaschAV Generaal Michaelis1.50m
3Tyko SchookAV De Keien1.45m
4Joris HallegraeffAV Reusel `691.40m
5Pieter van OirschotAV Generaal Michaelis1.40m
6Ruben TombrockACW `661.35m
7Peter PeijsAV Reusel `691.35m
8Tjeu van HeerebeekAV Oirschot1.30m
9Lucas BockAV Marvel1.25m
10Bram van UdenAV Marvel1.20m
11Paul RuesinkAV De Keien1.20m
12Bas BruininxAV Reusel `691.15m
13Bren RaijmakersGAC Gemert1.15m
14Bart van RooijPrins Hendrik1.10m
15Wessel ScheepersAV Generaal Michaelis1.05m
16Zino ThomassenPSV Atletiek1.05m
Dorus VleerPrins Hendrikm

Jongens junioren D 1000m
1Tyko SchookAV De Keien3.16.8min
2Bart van der PaschAV Generaal Michaelis3.18.5min
3Pieter van OirschotAV Generaal Michaelis3.21.9min
4Mark van der PaschAV Oirschot3.25.2min
5Tjeu van HeerebeekAV Oirschot3.25.8min
6Ben BruistenPSV Atletiek3.34.8min
7Bram van UdenAV Marvel3.37.3min
8Teun de KortACW `663.38.0min
9Enzo ThomassenPSV Atletiek3.39.5min
10Paul RuesinkAV De Keien3.46.5min
11Lucas BockAV Marvel3.53.7min
12Bren RaijmakersGAC Gemert4.02.8min
Jeroen BekkerAV De Keienmin

Meisjes junioren D 60m series
1Laura HeesbeenAtilla8.8sec
2Joyce TimmermansAV Marvel8.8sec
3Amanda OuwensCAV Energie9.0sec
4Brigitte van den NieuwenhuizenACW `669.0sec
5Anne van HeerebeekAV Oirschot9.0sec
6Lizzy van der MeerAV Marvel9.0sec
7Tessa van BerloGAC Gemert9.0sec
8Fiona VereijkenAV Generaal Michaelis9.0sec
9Myrna van BroekhovenPrins Hendrik9.1sec
10Susanne van der LeeACW `669.1sec
11Sevgi FruytierPrins Hendrik9.2sec
12Kate van der MeerAV Marvel9.2sec
13Marieke CastelijnsAV Reusel `699.4sec
14Sandra van BreeAV Generaal Michaelis9.4sec
15Nicole BartenAV Heythuysen9.4sec
16Dana ZigelboimACW `669.4sec
17Anne JanssenPrins Hendrik9.4sec
18CloŽ de JongAV Generaal Michaelis9.4sec
19Loes KeurentjesAV Marvel9.5sec
20Lonneke ThijsAV Marvel9.6sec
21Manouk de LaatAV Marvel9.9sec
22Rosalie FleurenO.S.S. - VOLO10.0sec
23Debbie JanssenGAC Gemert10.1sec
24Lisa SomersAV Marvel10.1sec
25Kajsa SchultzAV Generaal Michaelis10.2sec
Laura HoogersAV OirschotDNSsec

Meisjes junioren D 60m 1/2 finale
1Anne van HeerebeekAV Oirschot8.6sec
2Tessa van BerloGAC Gemert8.9sec
3Fiona VereijkenAV Generaal Michaelis8.9sec
4Joyce TimmermansAV Marvel8.9sec
5Laura HeesbeenAtilla8.9sec
6Amanda OuwensCAV Energie9.0sec
7Brigitte van den NieuwenhuizenACW `669.1sec
8Susanne van der LeeACW `669.3sec
9Lizzy van der MeerAV Marvel9.3sec
10Kate van der MeerAV Marvel9.4sec
11Myrna van BroekhovenPrins Hendrik9.4sec
12Anne JanssenPrins Hendrik9.5sec

Meisjes junioren D 60m finale
1Joyce TimmermansAV Marvel8.8sec
2Anne van HeerebeekAV Oirschot8.8sec
3Laura HeesbeenAtilla8.9sec
4Tessa van BerloGAC Gemert9.1sec
5Fiona VereijkenAV Generaal Michaelis9.3sec
6Amanda OuwensCAV Energie9.4sec

Meisjes junioren D kogel
1Amanda OuwensCAV Energie11.13m
2Brigitte van den NieuwenhuizenACW `6610.05m
3Myrna van BroekhovenPrins Hendrik9.26m
4Rio Sarah NederveenCAV Energie9.16m
5Anne van HeerebeekAV Oirschot7.97m
6Dana ZigelboimACW `667.58m
7Susanne van der LeeACW `667.56m
8Laura HoogersAV Oirschot7.31m
9Joyce TimmermansAV Marvel7.26m
10Rosalie FleurenO.S.S. - VOLO7.10m
11Lisa SomersAV Marvel6.69m
12Lonneke ThijsAV Marvel6.53m
13Debbie JanssenGAC Gemert6.24m
14Kajsa SchultzAV Generaal Michaelis6.21m
15Miranda van RossumPrins Hendrik5.97m
16Manouk de LaatAV Marvel5.74m
17Karlijn van BrakelPrins Hendrik5.54m
18Rilana VereijkenGAC Gemert5.33m

Meisjes junioren D speer
1Amanda OuwensCAV Energie25.92m
2Rio Sarah NederveenCAV Energie21.70m
3Loes KeurentjesAV Marvel19.73m
4Brigitte van den NieuwenhuizenACW `6618.64m
5Rilana VereijkenGAC Gemert16.16m
6Lonneke ThijsAV Marvel15.27m
7Nicole BartenAV Heythuysen15.08m
8Manouk de LaatAV Marvel13.00m
9Sandra van BreeAV Generaal Michaelis12.20m
10Miranda van RossumPrins Hendrik12.11m
11Karlijn van BrakelPrins Hendrik12.07m
12Jetske de GraafAV Generaal Michaelis10.75m
13Anne JanssenPrins Hendrik10.70m
14Kate van der MeerAV Marvel10.27m
15Laura HeesbeenAtilla9.64m
16Debbie JanssenGAC Gemert9.26m

Meisjes junioren D ver
1Anne van HeerebeekAV Oirschot4.44m
2Amanda OuwensCAV Energie4.43m
3Joyce TimmermansAV Marvel4.33m
4Myrna van BroekhovenPrins Hendrik4.11m
5CloŽ de JongAV Generaal Michaelis3.96m
6Laura HeesbeenAtilla3.96m
7Sevgi FruytierPrins Hendrik3.94m
8Brigitte van den NieuwenhuizenACW `663.87m
9Janneke van der LindenAV Generaal Michaelis3.75m
10Lizzy van der MeerAV Marvel3.73m
11Marieke CastelijnsAV Reusel `693.70m
12Nicole BartenAV Heythuysen3.59m
13Loes KeurentjesAV Marvel3.51m
14Manouk de LaatAV Marvel3.37m
15Rosalie FleurenO.S.S. - VOLO3.25m
16Miranda van RossumPrins Hendrik3.14m
17Debbie JanssenGAC Gemert3.05m
18Jetske de GraafAV Generaal Michaelis3.02m
Laura HoogersAV Oirschotm

Meisjes junioren D 600m
1Dana ZigelboimACW `661.48.9min
2Rio Sarah NederveenCAV Energie1.49.2min
3Tessa van BerloGAC Gemert1.57.8min
4Amanda OuwensCAV Energie1.58.2min
5Fiona VereijkenAV Generaal Michaelis2.00.7min
6Nicole BartenAV Heythuysen2.02.0min
7Lizzy van der MeerAV Marvel2.03.3min
8CloŽ de JongAV Generaal Michaelis2.05.9min
9Janneke van der LindenAV Generaal Michaelis2.06.5min
10Lisa SomersAV Marvel2.19.7min
11Anne JanssenPrins Hendrik2.26.9min
12Debbie JanssenGAC Gemert2.34.6min
Kate van der MeerAV Marvelmin
Sandra van BreeAV Generaal Michaelismin
Rosalie FleurenO.S.S. - VOLOmin
Laura HoogersAV Oirschotmin

Meisjes junioren D hoog
1Susanne van der LeeACW `661.30m
2Tessa van BerloGAC Gemert1.30m
3Fiona VereijkenAV Generaal Michaelis1.25m
4Marieke CastelijnsAV Reusel `691.20m
5Joyce TimmermansAV Marvel1.20m
6Nicole BartenAV Heythuysen1.20m
7CloŽ de JongAV Generaal Michaelis1.20m
8Sandra van BreeAV Generaal Michaelis1.15m
9Janneke van der LindenAV Generaal Michaelis1.15m
10Karlijn van BrakelPrins Hendrik1.10m
11Jetske de GraafAV Generaal Michaelis1.05m
12Rilana VereijkenGAC Gemert1.00m


Jongens junioren C 100m series
1Jules de KortAV Marvel12.2sec
2Joost de ManAV Oirschot12.4sec
3Rob van AgtAV Oirschot12.5sec
4Coen van SambeeckAV Reusel `6912.9sec
5Rens VervoortAV Marvel13.4sec
6Niel FaessenAV Generaal Michaelis13.5sec
7Bart NijhofAV Reusel `6914.7sec
8Sten van de LangenbergAV Marvel15.0sec
9Luuk van de VenAV Marvel15.0sec
10Jeroen HoogersAV Oirschot15.6sec
11Arno ClassenPSV Atletiek16.8sec
Ties VervoortAV Marvelsec

Jongens junioren C 100m finale
1Jules de KortAV Marvel12.1sec
2Rob van AgtAV Oirschot12.3sec
3Joost de ManAV Oirschot12.7sec
4Coen van SambeeckAV Reusel `6912.9sec
5Rens VervoortAV Marvel13.1sec
6Niel FaessenAV Generaal Michaelis13.8sec

Jongens junioren C kogel
1Rens VervoortAV Marvel11.14m
2Manten WijtvlietACW `6610.75m
3Mitchell VereijkenAV Generaal Michaelis9.96m
4Coen van SambeeckAV Reusel `699.74m
5Niel FaessenAV Generaal Michaelis8.92m
6Mark de ManAV Oirschot8.54m
7Jules de KortAV Marvel8.16m
8Tom SchalkwijkAV Marvel8.12m
9Sten van de LangenbergAV Marvel7.07m
10Arno ClassenPSV Atletiek5.74m
Ties VervoortAV Marvelm

Jongens junioren C speer
1Luuk van de VenAV Marvel37.44m
2Rob van AgtAV Oirschot33.85m
3Lars van de SchansACW `6633.00m
4Manten WijtvlietACW `6630.81m
5Mitchell VereijkenAV Generaal Michaelis29.71m
6Mark de ManAV Oirschot28.54m
7Coen LauwersAV Reusel `6926.53m
8Tom SchalkwijkAV Marvel24.15m
9Sten van de LangenbergAV Marvel22.16m
10Arno ClassenPSV Atletiek16.18m
11Nik van den HoutAV Reusel `6915.98m
Ties VervoortAV Marvelm
Rens VervoortAV Marvelm

Jongens junioren C discus
1rens PriemsGAC Gemert30.24m
2Lars van de SchansACW `6629.49m
3Rob van AgtAV Oirschot24.98m
4Mitchell VereijkenAV Generaal Michaelis24.72m
5Mark de ManAV Oirschot24.52m
6Niel FaessenAV Generaal Michaelis23.26m
7Tom SchalkwijkAV Marvel21.14m
8Sten van de LangenbergAV Marvel17.89m
9Arno ClassenPSV Atletiek16.70m
10Nik van den HoutAV Reusel `6915.00m
Ties VervoortAV Marvelm
Rens VervoortAV Marvelm

Jongens junioren C ver
1Lars van de SchansACW `665.49m
2Jules de KortAV Marvel5.11m
3Coen van SambeeckAV Reusel `694.86m
4Coen LauwersAV Reusel `694.63m
5Niel FaessenAV Generaal Michaelis4.44m
6Jos van SchijndelPrins Hendrik4.21m
7Bart NijhofAV Reusel `694.19m
8Joost de ManAV Oirschot4.18m
9Nik van den HoutAV Reusel `693.90m
10Sten van de LangenbergAV Marvel3.84m
11Jeroen HoogersAV Oirschot3.75m
Ties VervoortAV Marvelm

Jongens junioren C 800m
1rens PriemsGAC Gemert2.22.1min
2Rens VervoortAV Marvel2.26.6min
3Coen van SambeeckAV Reusel `692.28.6min
4Coen LauwersAV Reusel `692.29.7min
5Jules de KortAV Marvel2.32.2min
6Jos van SchijndelPrins Hendrik2.47.7min
7Sten van de LangenbergAV Marvel2.47.9min
8Arno ClassenPSV Atletiek3.06.4min
Ties VervoortAV Marvelmin


Meisjes junioren C 80m series
1Jolijn SandbrinkGAC Gemert10.9sec
2Brenda van GeelPrins Hendrik11.1sec
3Daisy KustersGAC Gemert11.2sec
4Cindy van de AvoortGAC Gemert11.3sec
5Susan DinnissenAV Marvel11.4sec
6Merel TombrockACW `6611.4sec
7Merle de BruijnPrins Hendrik11.6sec
8Anne KitslaarPrins Hendrik11.9sec
9Manon StrikPrins Hendrik12.0sec
10Renate BeersmaPrins Hendrik12.2sec
11Jaimy PanjoelAV Reusel `6912.4sec
12Nikki TrompAV Oirschot12.4sec
13Sanne HeijmansAV Oirschot13.7sec
Katrien CastelijnsAV Reusel `69sec

Meisjes junioren C 80m finale
1Jolijn SandbrinkGAC Gemert10.8sec
2Brenda van GeelPrins Hendrik11.0sec
3Daisy KustersGAC Gemert11.4sec
4Cindy van de AvoortGAC Gemert11.5sec
5Merel TombrockACW `6611.6sec
6Susan DinnissenAV Marvel11.8sec

Meisjes junioren C kogel
1Lieke HofmansACW 6610.17m
2Anne KitslaarPrins Hendrik8.50m
3Kayanda SchrijversAVV7.97m
4Loes JanssenAV Reusel `697.66m
5Jonat ZigelboimACW `666.93m
6Jaimy PanjoelAV Reusel `696.10m

Meisjes junioren C speer
1Sanne DerksAV Oirschot29.99m
2Kayanda SchrijversAVV24.71m
3Soraya ZwemstraScorpio24.69m
4Karin TimmermansAV Oirschot24.38m
5Linda PutmansPrins Hendrik19.40m
6Sharon van RossumPrins Hendrik17.88m
7Brenda van GeelPrins Hendrik17.26m
8Loes JanssenAV Reusel `6916.31m
9Anne KitslaarPrins Hendrik15.85m
10Sanne BruininxAV Reusel `6912.79m
11Merel TombrockACW `6611.44m

Meisjes junioren C ver
1Sanne DerksAV Oirschot4.78m
2Karin TimmermansAV Oirschot4.59m
3Brenda van GeelPrins Hendrik4.58m
4Jolijn SandbrinkGAC Gemert4.57m
5Soraya ZwemstraScorpio4.34m
6Lieke HofmansACW 664.27m
7Anne KitslaarPrins Hendrik4.26m
8Merel TombrockACW `664.26m
9Cindy van de AvoortGAC Gemert4.12m
10Daisy KustersGAC Gemert4.06m
11Katrien CastelijnsAV Reusel `694.06m
12Susan DinnissenAV Marvel4.00m
13Merle de BruijnPrins Hendrik3.95m
14Renate BeersmaPrins Hendrik3.93m
15Jaimy PanjoelAV Reusel `693.80m
16Jonat ZigelboimACW `663.69m
17Sharon van RossumPrins Hendrik3.45m
18Sanne BruininxAV Reusel `693.32m
19Sanne HeijmansAV Oirschot3.02m

Meisjes junioren C discus
1Lieke HofmansACW 6622.25m
2Renate BeersmaPrins Hendrik21.41m
3Linda PutmansPrins Hendrik16.01m
4Loes JanssenAV Reusel `6915.88m
5Kayanda SchrijversAVV15.53m
6Susan DinnissenAV Marvel14.36m

Meisjes junioren C 600m
1Daisy KustersGAC Gemert1.44.9min
2Soraya ZwemstraScorpio1.45.7min
3Cindy van de AvoortGAC Gemert1.46.9min
4Jolijn SandbrinkGAC Gemert1.48.5min
5 Jonat Zigelboim ACW'66 1.48.9 min
6Karin TimmermansAV Oirschot 1.53.0min
7Nikki TrompAV Oirschot 1.56.3min
8Anne KitslaarPrins Hendrik2.03.3min
9Sharon van RossumPrins Hendrik2.19.8min
10Sanne HeijmansAV Oirschot2.27.1min
Sanne BruininxAV Reusel `69 dnf
Manon Strik Prins Hendrik dnf

 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019