Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


zondag 11 september 2005


Brabantse kampioenschappen pupillen

Boxtel 11 september 2005

Meisjes pupillen C vereniging
geb
40m
Verspringen
Hoogspringen
Balwerpen
ptn
1 Madelon Enkav Spado
1997
6.9
3.46
0.90
20.98
1531 ptn
2 Elise PelgrimO.S.S. - VOLO
1997
7.1
3.11
0.95
19.04
1430 ptn
3 Laura VerheijenAV Gloria
1997
7.5
3.20
1.05
15.70
1393 ptn
4 Dimphy NederkoornAV De Keien
1997
7.0
3.11
0.90
13.58
1327 ptn
5 Esmee KempkensHAC
1997
7.4
2.79
0.90
16.58
1234 ptn
6 Paulien LockhornARV Achilles
1997
7.2
3.12
0.70
19.22
1230 ptn
7 Jip HendriksAVV Valkenswaard
1997
7.8
3.13
0.90
14.80
1203 ptn
8 Maureen PelgrimO.S.S. - VOLO
1997
7.1
2.99
0.70
14.80
1157 ptn
9 Maureen de BresserGM
1997
7.9
2.95
0.90
15.27
1157 ptn
10 Janne van den ElzenAV Oss `78
1997
7.6
2.75
0.90
13.49
1139 ptn
11 Maartje TimmermansAV Marvel
1997
7.2
2.65
0.70
14.47
1063 ptn
12 Yara van Pulav Spado
1997
7.9
2.67
0.90
11.53
1037 ptn
13 Nikita MandersGAC Gemert
1997
8.0
2.59
0.90
12.58
1024 ptn
14 Kayleigh PouwelsAV Oss `78
1997
7.9
2.60
0.80
14.55
1003 ptn
15 Nathalie PritschGM
1997
7.8
2.57
0.80
12.20
973 ptn
16 Imke van GelderAV De Keien
1997
7.9
2.80
0.80
7.22
901 ptn
17 Mijke KlöstersAV De Keien
1997
dns
dns
DNS
dns
0 ptn
18 Dali JanssenAV Oss `78
1997
dns
dns
DNS
dns
0 ptn
Meisjes pupillen C 600m
1Madelon Enk av Spado 2.16.8 min
2Janne van den ElzenAV Oss `782.22.2min
3Maureen PelgrimO.S.S. - VOLO2.26.3min
4Nikita MandersGAC Gemert2.27.0min
5Elise PelgrimO.S.S. - VOLO2.31.0min
6Maartje TimmermansAV Marvel2.32.2min
7Jip HendriksAVV Valkenswaard2.32.9min
8Dimphy NederkoornAV De Keien2.33.7min
9Laura VerheijenAV Gloria2.34.4min
10Esmee KempkensHAC2.37.4min
11Maureen de BresserGM2.39.6min
12Imke van GelderAV De Keien2.42.7min
13Yara van Pulav Spado2.45.6min
14Nathalie PritschGM2.51.9min
15Paulien LockhornARV Achilles2.56.6min
Kayleigh PouwelsAV Oss `78dnsmin
Mijke KlöstersAV De Keiendnsmin
Dali JanssenAV Oss `78dnsmin
Meisjes pupillen B vereniging
geb
40m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
1 Simone LuijtenARV Achilles
1996
6.3
3.75
1.15
6.27
2003 ptn
2 Lauri HanssenGVAC Veldhoven
1996
6.6
3.62
0.90
5.00
1639 ptn
3 Esmee DoenseAV Sprint
1996
6.8
3.44
1.00
4.64
1606 ptn
4 Marceline MandersHAC
1996
6.9
3.28
1.00
5.35
1602 ptn
5 Melissa GeldensAV Valkenswaard
1996
7.4
3.30
1.15
4.66
1570 ptn
6 Laura StrikAV Oss `78
1996
7.1
3.44
1.05
3.87
1525 ptn
7 Sophie PhillppartAV Sprint
1996
6.7
3.19
0.90
4.50
1496 ptn
8 Suzanne JonkersAV Sprint
1996
7.2
3.41
1.00
4.32
1495 ptn
9 Lotte van der SchansACW `66
1996
7.4
3.03
1.05
5.20
1480 ptn
10 Cathelijn PeetersAtledo
1996
7.3
3.27
1.05
3.94
1456 ptn
11 Ingeborg van BreeGM
1996
6.8
3.18
0.90
4.29
1456 ptn
12 Marieke van den HeuvelAV De Keien
1996
7.5
3.06
1.05
4.89
1446 ptn
13 Ilse BernaertsAV Gloria
1996
7.0
3.10
0.90
4.73
1430 ptn
14 Maxime VerdijkACW `66
1996
7.5
2.93
1.05
4.62
1401 ptn
15 Maureen HerremansGVAC
1996
7.0
3.23
0.90
3.75
1383 ptn
16 Evie van den OuwelandAV Valkenswaard
1996
7.2
2.98
0.90
3.67
1287 ptn
17 Dilara YaziciDAK
1996
7.1
3.06
0.80
4.13
1285 ptn
18 Marjo van den VeldenACW `66
1996
7.6
3.06
0.90
3.91
1247 ptn
19 Eefje van 't VeerAV Sprint
1996
7.2
2.78
0.80
4.20
1214 ptn
20 Sandra de JongAV Marvel
1996
7.6
2.78
0.90
3.93
1192 ptn
21 Danielle VerbakelGAC Gemert
1996
7.5
3.11
0.90
2.82
1184 ptn
22 Esme Jansenav Spado
1996
7.1
2.88
0.80
3.11
1168 ptn
23 Sagda SaëboeO.S.S. - VOLO
1996
dns
dns
dns
DNS
0 ptn
24 Marieke van der LindenGM
1996
dns
dns
dns
DNS
0 ptn
Meisjes pupillen B 1000m
1Laura Strik AV Oss `78 3.47.7 min
2Cathelijn PeetersAtledo3.48.2min
3Suzanne JonkersAV Sprint3.53.7min
4Ilse BernaertsAV Gloria3.57.0min
5Danielle VerbakelGAC Gemert4.03.5min
6Evie van den OuwelandAV Valkenswaard4.07.7min
7Esmee DoenseAV Sprint4.07.7min
8Sophie PhillppartAV Sprint4.09.9min
9Marieke van den HeuvelAV De Keien4.11.9min
10Marceline MandersHAC4.13.1min
11Esme Jansenav Spado4.18.2min
12Lauri HanssenGVAC Veldhoven4.19.2min
13Simone LuijtenARV Achilles4.24.5min
14Ingeborg van BreeGM4.25.4min
15Eefje van 't VeerAV Sprint4.26.6min
16Dilara YaziciDAK4.27.8min
17Maxime VerdijkACW `664.29.5min
18Melissa GeldensAV Valkenswaard4.29.8min
19Lotte van der SchansACW `664.30.6min
20Marjo van den VeldenACW `664.30.8min
21Sandra de JongAV Marvel4.32.7min
22Maureen HerremansGVAC4.36.5min
Marieke van der LindenGMdnsmin
Sagda SaëboeO.S.S. - VOLOdnsmin
Meisjes pupillen A vereniging
geb
60m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
1 Dominick NouwsARV Achilles
1994
8.8
4.49
1.50
9.12
2560 ptn
2 Jantien IJpelaarARV Achilles
1994
8.7
4.69
1.35
7.43
2407 ptn
3 Sharissa Dutrieuxav Spado
1995
9.2
3.88
1.30
8.07
2150 ptn
4 Liza UrbanusSV Diomedon
1994
9.2
3.70
1.25
8.73
2112 ptn
5 Tanita HofmansACW `66
1994
9.6
3.61
1.35
8.25
2076 ptn
6 Iris de LaatAV Sprint
1994
9.5
3.81
1.30
7.68
2065 ptn
7 Dominique Gommersav Spado
1995
9.3
3.94
1.25
7.15
2058 ptn
8 Anouk van de VenGVAC
1994
9.0
3.79
1.20
7.30
2052 ptn
9 Eefje OvergaauwAV Sprint
1994
9.5
3.90
1.20
7.42
1995 ptn
10 Ilse van WijgertAV Oss `78
1994
9.0
3.91
1.15
6.09
1968 ptn
11 Renske van OsGM
1995
9.1
3.80
1.05
7.99
1965 ptn
12 Laura WintjesAV Spado
1995
9.0
3.66
1.20
6.10
1955 ptn
13 Julliëtte PullesACW `66
1994
8.9
3.70
1.15
6.15
1948 ptn
14 Yahra GyaAV Sprint
1994
8.9
3.67
1.15
6.09
1939 ptn
15 Renée SpieringsDAK
1994
9.7
3.66
1.20
7.04
1894 ptn
16 Tamara DoreleijersGM
1995
9.6
3.83
1.10
7.29
1885 ptn
17 Fanny van den ElzenAV Oss `78
1994
9.6
3.78
1.20
6.21
1885 ptn
18 Rowen ReemersHAC
1994
9.2
3.31
1.15
7.04
1869 ptn
19 Anna Wientjesav Spado
1995
9.5
3.85
1.15
5.77
1851 ptn
20 Lisa Snepvangersav Spado
1995
9.2
3.51
1.10
6.37
1834 ptn
21 Moniek LuijtenARV Achilles
1994
9.6
3.64
1.15
6.10
1813 ptn
22 Leila HaaseHAC
1994
9.6
3.75
1.10
6.11
1800 ptn
23 Eline WijnenAV Lopersgroep Deurne
1994
9.3
3.95
1.00
5.54
1779 ptn
24 Anouk SnoerenACW `66
1995
9.8
3.35
1.15
6.83
1768 ptn
25 Anouk van den OuwelandAV Valkenswaard
1994
9.6
3.67
1.10
5.00
1712 ptn
26 Livia van WanrooyACW'66
1995
9.5
3.59
1.10
4.83
1701 ptn
27 Britt KampersAV Lopersgroep Deurne
1994
9.5
3.98
0.00
6.10
1445 ptn
28 Denise Enkav Spado
1995
DNS
dns
dns
DNS
0 ptn
29 Ilonka de BresserGM
1995
DNS
dns
dns
DNS
0 ptn
30 Kaylee van GentAV Sprint
1994
dns
dns
dns
DNS
0 ptn
Meisjes pupillen A 1000m
1Renske van Os GM 3.26.4 min
2Laura WintjesAV Spado3.31.0min
3Ilse van WijgertAV Oss `783.31.1min
4Lisa Snepvangersav Spado3.33.7min
5Eline WijnenAV Lopersgroep Deurne3.34.8min
6Liza UrbanusSV Diomedon3.35.7min
7Eefje OvergaauwAV Sprint3.39.9min
8Anouk van den OuwelandAV Valkenswaard3.45.4min
9Anna Wientjesav Spado3.47.4min
10Sharissa Dutrieuxav Spado3.48.0min
11Jantien IJpelaarARV Achilles3.50.0min
12Leila HaaseHAC3.53.7min
13Dominique Gommersav Spado3.54.4min
14Iris de LaatAV Sprint3.55.4min
15Tamara DoreleijersGM4.00.3min
16Rowen ReemersHAC4.02.8min
17Tanita HofmansACW `664.10.6min
18Fanny van den ElzenAV Oss `784.14.3min
19Julliëtte PullesACW `664.23.3min
20Moniek LuijtenARV Achilles4.24.2min
21Anouk van de VenGVAC4.32.8min
22Anouk SnoerenACW `664.44.0min
23Livia van WanrooyACW'664.50.2min
Kaylee van GentAV Sprintdnsmin
Denise Enkav Spadodnsmin
Dominick NouwsARV Achillesdnsmin
Ilonka de BresserGMdnsmin
Yahra GyaAV Sprintdnsmin
Britt KampersAV Lopersgroep Deurnednsmin

Jongens pupillen C vereniging
geb
40m
Verspringen
Hoogspringen
Balwerpen
ptn
1 Jordi v.d. HeijdenAV Lopersgroep Deurne
1997
7.2
3.20
1.05
25.76
1591 ptn
2 Niels Maasdijkav Spado
1997
7.1
3.38
0.90
29.45
1581 ptn
3 Alex van de PolAV Attila
1997
7.0
3.26
0.95
22.76
1531 ptn
4 Jesse RookARV Achilles
1997
7.3
3.02
0.95
27.04
1477 ptn
5 Bart HondeveldARV Achilles
1997
7.3
3.03
0.95
24.23
1444 ptn
6 Guus van de VenAV De Keien
1997
7.2
2.96
1.00
18.06
1401 ptn
7 Mart van der PolHAC
1997
6.8
3.20
0.80
18.85
1397 ptn
8 Jeroen van den Bergav Gloria
1997
7.0
3.21
0.90
15.38
1377 ptn
9 Devian DorstGM
1997
7.5
3.01
0.90
23.86
1361 ptn
10 Tom TerlouwACW `66
1997
7.6
2.73
0.90
24.16
1291 ptn
11 Martijn MeijerAV Lopersgroep Deurne
1997
7.2
3.12
0.95
11.27
1285 ptn
12 Jochem BerkersAV Lopersgroep Deurne
1997
7.5
2.74
0.90
21.61
1278 ptn
13 Erik GausvikDAK
1997
7.4
3.12
0.80
17.04
1234 ptn
14 Sam KlotzAV De Keien
1997
7.4
2.94
0.80
19.43
1233 ptn
15 Jochem van DaalGAC Gemert
1997
8.0
2.80
0.90
18.09
1155 ptn
16 Aron van LeeACW `66
1997
7.4
2.78
0.70
21.31
1154 ptn
17 Kevin VissenbergGM
1997
7.9
2.55
0.80
24.76
1139 ptn
18 Sjoerd van DijkAV Oss `78
1997
7.8
2.93
0.80
17.59
1133 ptn
Jongens pupillen C 600m
1Jordi v.d. Heijden AV Lopersgroep Deurne 2.08.5 min
2Mart van der PolHAC2.08.7min
3Alex van de PolAV Attila2.12.6min
4Niels Maasdijkav Spado2.13.8min
5Guus van de VenAV De Keien2.14.1min
6Jeroen van den Bergav Gloria2.14.4min
7Erik GausvikDAK2.19.0min
8Martijn MeijerAV Lopersgroep Deurne2.19.3min
9Jesse RookARV Achilles2.19.8min
10Jochem van DaalGAC Gemert2.23.5min
11Sjoerd van DijkAV Oss `782.25.8min
12Sam KlotzAV De Keien2.29.1min
13Devian DorstGM2.29.8min
14Bart HondeveldARV Achilles2.33.7min
15Tom TerlouwACW `662.36.7min
16Kevin VissenbergGM2.37.7min
Jochem BerkersAV Lopersgroep Deurnednsmin
Aron van LeeACW `66dnsmin
Jongens pupillen B vereniging
geb
40m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
1 Lars van der Poelav Spado
1995
6.5
3.87
1.30
6.75
2116 ptn
2 Stefan Schoonenav Spado
1995
6.5
3.48
1.15
6.01
1884 ptn
3 Nick VerbaarschotAV Oss `78
1996
6.9
3.18
1.30
5.75
1827 ptn
4 Jelle SmitScorpio
1996
6.9
3.70
1.15
5.63
1814 ptn
5 Shaun HarrisEAV Olympia
1996
6.8
3.56
1.15
4.69
1744 ptn
6 Koen van der Meijdenav Spado
1995
6.7
3.60
1.00
5.85
1742 ptn
7 Mark HagendijkARV Achilles
1996
7.0
3.59
1.10
5.67
1737 ptn
8 Bryan EmbrechtsAtledo
1996
7.0
3.27
1.10
6.69
1736 ptn
9 Stan van den HeuvelAV Oss `78
1996
7.0
3.45
1.05
6.51
1724 ptn
10 Bas van de BurgtGAC Gemert
1996
7.0
3.44
1.10
5.82
1717 ptn
11 Xander de JongGM
1995
6.7
3.15
1.15
5.02
1708 ptn
12 Badreddine van der Stoelav Oss
1996
7.0
3.30
1.05
6.65
1702 ptn
13 Jordan HarrisEAV Olympia
1996
6.9
3.53
1.05
4.56
1635 ptn
14 Mike Soerewijnav Spado
1996
7.0
3.43
1.00
5.72
1634 ptn
15 Alwin van den HeuvelHAC
1996
6.9
3.18
1.10
4.98
1631 ptn
16 Miel AndriessenHAC
1996
7.4
3.32
1.15
5.13
1606 ptn
17 Fabiano BendersHAC
1996
6.9
3.39
0.90
6.19
1604 ptn
18 Daan van KrevelenAtledo
1996
7.0
3.13
1.00
5.79
1579 ptn
19 Huub SchoonenARV Achilles
1996
7.1
3.20
0.90
5.81
1501 ptn
20 Niels RomgensAV Sprint
1996
7.0
2.84
1.00
4.85
1459 ptn
21 Niels v.d. WijdevenGAC Gemert
1996
6.7
3.05
0.90
4.15
1443 ptn
22 Joeri van de ElshoutACW'66
1996
7.1
3.16
0.90
4.46
1402 ptn
23 Jeroen de Winterav Spado
1996
7.0
3.30
1.10
dns
1294 ptn
24 Ruud KuijpersAV Lopersgroep Deurne
1996
7.4
3.00
0.90
4.19
1293 ptn
Jongens pupillen B 1000m
1Lars van der Poel av Spado 3.35.6 min
2Alwin van den HeuvelHAC3.40.3min
3Stefan Schoonenav Spado3.44.1min
4Shaun HarrisEAV Olympia3.44.4min
5Miel AndriessenHAC3.48.0min
6Huub SchoonenARV Achilles3.51.6min
7Jelle SmitScorpio3.51.8min
8Joeri van de ElshoutACW'663.52.7min
9Jordan HarrisEAV Olympia3.52.9min
10Daan van KrevelenAtledo3.58.2min
11Nick VerbaarschotAV Oss `783.58.5min
12Koen van der Meijdenav Spado4.00.5min
13Bas van de BurgtGAC Gemert4.02.2min
14Niels v.d. WijdevenGAC Gemert4.03.8min
15Ruud KuijpersAV Lopersgroep Deurne4.06.3min
16Stan van den HeuvelAV Oss `784.07.7min
17Niels RomgensAV Sprint4.13.5min
18Mike Soerewijnav Spado4.14.3min
19Badreddine van der Stoelav Oss4.23.0min
20Bryan EmbrechtsAtledo4.25.4min
21Xander de JongGM4.39.3min
Mark HagendijkARV Achillesdnsmin
Jeroen de Winterav Spadodnsmin
Fabiano BendersHACdnsmin
Jongens pupillen A vereniging
geb
60m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
1 Melroy BraatDiomedon
1995
8.8
3.97
1.35
7.49
2245 ptn
2 Bas van der LubbeGM
1995
9.6
3.92
1.25
9.97
2152 ptn
3 Mark SchellekensAtledo
1994
9.4
3.79
1.25
9.29
2125 ptn
4 Kris RiemersmaAV De Keien
1994
9.6
4.10
1.20
8.55
2080 ptn
5 Ingmar van der GeestAV De Keien
1994
9.4
3.81
1.20
8.61
2057 ptn
6 Victor OverduinACW `66
1995
9.3
4.32
1.20
6.33
2049 ptn
7 Roméo PelgrimO.S.S. - VOLO
1994
8.8
3.88
1.10
7.25
2031 ptn
8 Jordy van KuikACW `66
1994
9.4
3.94
1.30
6.23
2023 ptn
9 Niek SpoorenAV Marvel
1994
9.4
3.93
1.25
6.60
2007 ptn
10 Robin HummelARV Achilles
1995
9.1
3.80
1.20
6.42
1986 ptn
11 Boris Berkhoutarv Achilles
1995
9.4
3.99
1.15
7.19
1979 ptn
12 Jeffrey van Oorschotav Spado
1995
9.1
3.79
1.15
6.42
1947 ptn
13 Ian IJpelaarACW `66
1994
9.6
3.82
1.15
7.48
1930 ptn
14 Joep van PoortenAV Lopersgroep Deurne
1994
9.3
3.28
1.20
7.72
1921 ptn
15 Wout van den HeuvelAV De Keien
1994
9.6
3.83
1.15
7.21
1917 ptn
16 Rik van der SteenAV Lopersgroep Deurne
1994
9.7
4.00
1.20
6.26
1916 ptn
17 Olaf Blankendaalav Spado
1995
9.0
4.11
1.00
6.37
1915 ptn
18 Stefan BendersHAC
1995
9.5
3.77
1.10
7.35
1892 ptn
19 Max KlotzAV De Keien
1995
9.7
3.55
1.25
6.65
1886 ptn
20 Noud van HerpenAV Oss `78
1994
9.5
3.63
1.15
7.06
1884 ptn
21 Ivo BovendeerdHAC
1994
9.8
3.65
1.20
7.07
1879 ptn
22 Joost KetelARV Achilles
1994
9.6
3.50
1.20
6.98
1874 ptn
23 Jorn SprangersAtledo
1994
9.8
3.31
1.15
8.56
1855 ptn
24 Bram EijsvogelsAV De Keien
1994
9.0
3.69
1.00
6.68
1849 ptn
25 Gijs TopsDES
1995
9.9
3.24
1.35
5.86
1819 ptn
26 Bart van den BoogaardHAC
1994
9.1
3.55
1.00
6.61
1800 ptn
27 Luuk Schookav de Keien
1995
9.3
3.74
1.00
5.93
1762 ptn
28 Thomas van SchijndelAtledo
1994
9.6
3.28
1.10
6.66
1739 ptn
29 Luc SchoonenARV Achilles
1995
9.9
3.34
1.00
6.59
1627 ptn
30 Sybe de GraafGM
1995
dns
dns
dns
dns
0 ptn
Jongens pupillen A 1000m
1Rik van der Steen AV Lopersgroep Deurne 3.16.4 min
2Bart van den BoogaardHAC3.22.7min
3Bram EijsvogelsAV De Keien3.28.4min
4Mark SchellekensAtledo3.34.1min
5Melroy BraatDiomedon3.35.3min
6Jordy van KuikACW `663.36.5min
7Noud van HerpenAV Oss `783.38.8min
8Boris Berkhoutarv Achilles3.40.9min
9Luuk Schookav de Keien3.46.4min
10Ingmar van der GeestAV De Keien3.52.9min
11Joep van PoortenAV Lopersgroep Deurne3.53.2min
12Bas van der LubbeGM3.55.6min
13Wout van den HeuvelAV De Keien3.56.6min
14Thomas van SchijndelAtledo3.57.6min
15Jeffrey van Oorschotav Spado4.04.2min
16Victor OverduinACW `664.04.5min
17Stefan BendersHAC4.08.4min
18Luc SchoonenARV Achilles4.08.7min
19Ian IJpelaarACW `664.11.1min
20Max KlotzAV De Keien4.24.5min
21Kris RiemersmaAV De Keien4.24.9min
22Jorn SprangersAtledo4.38.6min
Joost KetelARV Achillesdnsmin
Robin HummelARV Achillesdnsmin
Sybe de GraafGMdnsmin
Olaf Blankendaalav Spadodnsmin
Roméo PelgrimO.S.S. - VOLOdnsmin
Ivo BovendeerdHACdnsmin
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019