Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2018 en eerder
2020 en 2019

zondag 10 juni 2001


9e Trimloop de Kei



Peter Scheutjens wint de 15 kilometerKiplagat Samoei wint de 9,4 kilometer 

1 kilometer2,8 kilometer - 5,6 kilometer - 9,4 kilometer - 15 kilometer  

1 kilometer

StNr  Naam                       GbJr  Uitsl Categ  Tijd      
----  -------------------------  ----  ----- -----  --------
107   Ruud van Grinsven                   1e 12j        3:19
104   Thieu Wevers                        2e 12j        3:20
109   Imme van Burg                       3e 12j        3:36
127   Patrick Legius                      4e 12j        3:40
800   Bram van Gaal                       1e 11j        3:50
797   Jelle Hoekstra                      1e 9j         3:54
729   Geert van Lierop                    1e 10j        3:55
122   Marleen van de Sangen               2e 11j        4:02 
113   Luuk van Roosmalen                  1e 8j         4:02
796   Koen van Lierop                     5e 12j        4:08
117   Anouk van Alphen                    3e 11j        4:09
124   Yvonne Kroon                        4e 11j        4:10
131   Rob van Doremalen                   5e 11j        4:13
102   Luc Pennings                        2e 10j        4:13
126   Michel Legius                       2e 9j         4:14
121   Evelien van de Sangen               6e 11j        4:21
105   Joost van Dinther                   1e 7j         4:24
123   Joran Massar                        2e 7j         4:24
103   Casper Kelderman                    3e 9j         4:28
798   Stephanie Hoekstra                  3e 7j         4:32
116   Yara Bakx                           2e 8j         4:33
101   Thijmen Chorus                      3e 10j        4:35
112   Nick Vliegenthart                   4e 7j         4:36
125   Sylvia Kroon                        4e 9j         4:37
110   Kane Verstappen                     1e 6j         4:43
115   Amber van Alphen                    5e 7j         4:51
128   Nick Verouden                       5e 9j         4:55
111   Yorick de Vos                       3e 8j         4:55
132   Daan van Doremalen                  6e 9j         4:57
129   Robin Verouden                      6e 8j         4:59
108   Fenna van Burg                      2e 6j         5:02
106   Vonne van Burg                      3e 6j         5:03
119   Jeroen Verhagen                     7e 9j         5:20
114   Giel van Roosmalen                  1e 5j         5:20
312   Anika van Gaal                      7e 11j        5:29
118   Martijn Verhagen                    4e 6j         5:47
799   Dominique Hoekstra                  1e 4j         5:47
130   Sjef Schuurmans                     2e 4j         7:11

1 kilometer2,8 kilometer - 5,6 kilometer - 9,4 kilometer - 15 kilometer  

2,8 kilometer

StNr  Naam                       GbJr  Uitsl Categ  Tijd      
----  -------------------------  ----  ----- -----  -------- 
330   Karin Schelle                       1e 14j       10:26
325   Michel van de Bergh                 2e 14j       11:02
313   Marty van de Broek                  3e 14j       11:09 
317   Bas van Gaal                        1e 13j       11:52
329   Jaira van de Langenberg             4e 14j       13:29
328   Karlijn Verhagen                    2e 13j       21:14

1 kilometer2,8 kilometer - 5,6 kilometer - 9,4 kilometer - 15 kilometer  

5,6 kilometer

StNr  Naam                       GbJr  Uitsl Categ  Tijd      
----  -------------------------  ----  ----- -----  -------- 
111  Jopie Lanen                 1955     1e M40       21:27 
113  M van de Rijt               1953     2e M40       22:14                  
108  Leontine van Roosmalen      1970     1e Vsen      23:39 
105  Ans van de Oeterlaar        1964     1e V35       25:45                  
112  Hettie Boeren               1962     2e Vsen      26:38                  
101  Nes Hollman                 1952     3e M40       26:42                  
110  Jean-Luc van Alphen         1961     4e M40       27:51                  
106  Bert Kelderman              1958     5e M40       28:08                  
107  Patrick van Osch            1985     1e Hsen      29:13                  
109  Peter Bakx                  1960     6e M40       30:06                  
102  Joep van Lierop             1955     7e M40       30:25                  
103  Hanno Hoekstra              1959     8e M40       33:24                  
104  Agnes van de Oetelaar       1983     3e Vsen      36:29                  

1 kilometer2,8 kilometer - 5,6 kilometer - 9,4 kilometer - 15 kilometer  

9,4 kilometer

StNr  Naam                       GbJr  Uitsl Categ  Tijd      
----  -------------------------  ----  ----- -----  --------  
15  Kiplagat Samoei              1967     1e Hsen      30:56                  
25  Mark van Liempde             1972     2e Hsen      31:32                  
17  Leon Mutsaars                1969     3e Hsen      31:34                  
31  Gertjan van Kessel           1973     4e Hsen      33:09                  
20  Paul van Geffen              1959     1e M40       33:33                  
49  Hans van Haren               1957     2e M40       34:05                  
 5  John Klerkx                  1975     5e Hsen      34:36                  
22  H van de Sande               1957     3e M40       34:37                  
10  Bert van de Sande            1954     4e M40       34:40                  
 7  Theo Raymakers               1957     5e M40       35:41                  
18  Pedro van Uden               1978     6e Hsen      36:02                  
50  M.assman                     1964     7e Hsen      36:15                  
13  Hans Pennings                1950     6e M40       36:30                  
 6  Jorrit Dekkers               1973     8e Hsen      37:13                  
32  Rian van Helvoort            1970     1e Vsen      37:52                  
40  D van Opstal                 1964     9e Hsen      38:11                  
 8  Nel Vanthoor                 1952     1e V35       38:56                  
34  Albert Pennings              1958     7e M40       39:02                  
 1  Robert Verhagen              1969    10e Hsen      39:20                  
46  Wim van de Griendt           1955     8e M40       39:35                  
14  Triest van de Burg           1963    11e Hsen      39:41                  
23  Andre Mulder                 1946     9e M40       40:43                  
28  Jac Leenders                 1953    10e M40       40:55                  
 2  Toon van de Berg             1950    11e M40       40:58                  
24  Geert Verstraten             1964    12e Hsen      43:13                  
29  J.Schoenmakers               1956    12e M40       43:27                  
36  H.Wolfs                      1942    13e M40       44:00                  
35  Henriette de Mol             1960     2e V35       44:05                  
47  J.van den Heuvel             1949    14e M40       44:12                  
16  Jacqueline Mutsaars          1972     2e Vsen      44:38                  
41  Stef Peters                  1961    15e M40       44:57                  
48  Bart van de Pasch            1961    16e M40       45:19                  
42  Theo Tax                     1962    13e Hsen      45:23                  
21  Ben Hendriks                 1952    17e M40       45:38                  
27  Anja Groendaal               1944     3e V35       45:53                  
33  Ad Kuijpers                  1941    18e M40       46:29                  
44  Wouter den Otter             1960    19e M40       47:35                  
12  Ton van Houtum               1954    20e M40       48:03                  
39  Bart van de Schoot           1943    21e M40       49:07                  
 3  Peter Schellekens            1969    14e Hsen      49:44                  
37  Willemien van de Ven         1955     4e V35       49:54                  
30  Saskia Kivits                1973     3e Vsen      50:22                  
11  Teun van de Ven              1982    15e Hsen      56:41                  
52  Alber de Vries               1952    22e M40     1:03:41                  

1 kilometer2,8 kilometer - 5,6 kilometer - 9,4 kilometer - 15 kilometer  

15 kilometer

StNr Naam                        GbJr  Uitsl Categ  Tijd      
---- -------------------------   ----  ----- -----  --------  
75  Peter Scheutjens             1963     1e Hsen      56:32                  
78  Rob Brekelmans               1969     2e Hsen      57:44                  
62  Rob van de Graaf             1963     3e Hsen      58:24                  
77  Frank Scheutjens             1969     4e Hsen      58:32                  
80  Harrie Vermeijs              1951     1e M40       58:56                  
99  Herman Eskins                1954     2e M40     1:01:08                  
94  Mark Wagenaars               1973     5e Hsen    1:03:12                  
90  Ruud van Dijk                1960     3e M40     1:04:01                  
96  W. Kok                       1964     6e Hsen    1:04:10                  
63  Roland Robinson              1963     7e Hsen    1:04:35                  
82  Han Verhagen                 1956     4e M40     1:04:46                  
59  Jan van de Berg              1949     5e M40     1:05:00                  
95  Dautzenberg                  1959     6e M40     1:06:34                  
65  Fred Fisser                  1971     8e Hsen    1:06:34                  
87  Peter Olyslagers             1951     7e M40     1:07:08                  
76  T.Kroon                      1958     8e M40     1:07:25                  
66  Lia Hendriks                 1962     1e V35     1:08:38                  
67  Wim van Liempd               1959     9e M40     1:08:39                  
98  Fons Essink                  1961    10e M40     1:08:40                  
68  Hein Vissers                 1956    11e M40     1:08:41                  
73  Fons van Asten               1954    12e M40     1:09:14                  
84  Harrie van Doremalen         1959    13e M40     1:09:26                  
64  Paul Kweens                  1943    14e M40     1:10:15                  
58  J.Wels                       1954    15e M40     1:10:30                  
79  Ger Schuurmans               1953    16e M40     1:11:18                  
92  Cees van den Boer            1956    17e M40     1:11:42                  
91  Lambe Gevers                 1963     9e Hsen    1:12:08                  
88  Marton Cox                   1953    18e M40     1:13:23                  
74  Joop Marce                   1963    10e Hsen    1:13:36                  
83  Henri Bekx                   1957    19e M40     1:14:18                  
72  Willie van de Langenberg     1943    20e M40     1:15:05                  
70  J.Prince                     1953    21e M40     1:15:30                  
93  Felix Bisterbosch            1957    22e M40     1:15:40                  
60  E van de Hoek                1947    23e M40     1:15:48                  
69  Piet Boley                   1951    24e M40     1:15:59                  
71  Howard Turner                1965    11e Hsen    1:16:41                  
86  Hans van de LAngenberg       1950    25e M40     1:17:44                  
81  Henri van Casteren           1966    12e Hsen    1:18:06                  
89  Bert de Leeuw                1953    26e M40     1:20:47                  
61  J.C. van der Hoek            1948    27e M40     1:20:53                  
97  Ruud van Uffelen             1961    28e M40     1:21:38                  
85  Maroesja Schraven            1973     1e V  15   1:23:44                  

Zwaar bewolkt 15 a 16 graden benauwd, droog


 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019