Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


zondag 24 september 2006


Clubkampioenschappen 2006

Boxtel 24 september 2006

Meisjes pupillen C
40m
600m
Verspringen
Hoogspringen
Balwerpen
ptn
Maureen v.d. Oetelaar
8.5
5.15.1
2.02
0.85
11.52
779 ptn
Jongens pupillen B
40m
1000m
Verspringen
Hoogspringen
Balwerpen
ptn
Dirk van Besouw
7.1
4.19.3
3.33
0.95
13.99
1724 ptn
Bas Peeters
7.5
4.03.9
3.20
0.80
13.37
1568 ptn
Teun Smit
8.0
4.38.1
2.61
0.95
10.76
1288 ptn
Meisjes pupillen B
40m
1000m
Verspringen
Hoogspringen
Balwerpen
ptn
Roos Marin de Wit
7.4
4.18.6
3.03
0.95
17.94
1672 ptn
Maartje Timmermans
7.1
4.36.3
3.09
0.90
17.52
1629 ptn
Puck Cijffers
8.0
4.38.6
2.74
0.90
10.36
1268 ptn
Jongens pupillen A
60m
1000m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
Loek v.d. Laar
9.4
3.59.7
3.70
1.25
6.99
2400 ptn
Jasper v.d. Oetelaar
9.8
4.14.3
3.36
1.15
6.10
2076 ptn
Detlef Zwaneveld
9.7
4.00.1
3.12
1.05
5.19
1976 ptn
Sam van Loon
10.0
3.55.6
3.23
1.15
3.98
1962 ptn
Brent Houterman
10.0
4.24.7
3.45
1.10
5.48
1946 ptn
Joep v.d. Broek
9.9
4.37.9
3.45
1.15
4.76
1899 ptn
Meisjes pupillen A
60m
1000m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
Lieke Timmermans
9.3
4.12.7
3.91
1.30
6.73
2421 ptn
Sandra de Jong
10.1
4.23.7
3.28
1.05
6.00
1897 ptn
Anne Keurentjes
9.9
3.45
1.05
6.50
1680 ptn
Jongens junioren D
80m
1000m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
Niek Spooren
11.9
3.41.8
3.65
1.40
6.49
2082 ptn
Milan Oosterling
12.5
3.56.3
3.56
1.10
5.55
1628 ptn
Meisjes junioren D
60m
600m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
Kate v.d. Meer
8.6
1.59.4
4.20
1.20
8.54
2309 ptn
Lizzy v.d. Meer
8.9
1.55.1
4.08
1.20
7.98
2248 ptn
Amy van Someren
9.9
2.18.0
3.31
1.20
5.00
1518 ptn
Verena Eijkemans
10.3
2.15.9
3.03
1.05
4.99
1311 ptn
Jongens junioren C
100m
800m
Hoogspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
Jules de Kort
11.8
2.13.8
1.60
9.93
28.75
3249 ptn
Tom Schalkwijk
13.6
2.34.1
1.65
10.87
34.02
2935 ptn
Sten v.d. Langenberg
13.2
2.25.0
1.50
10.44
29.64
2872 ptn
Corné Linssen
14.0
2.32.4
1.35
7.47
21.50
2283 ptn
Stijn Onstwedder
13.8
2.50.1
1.45
7.96
19.40
2230 ptn
Jelle Torres Ruano
14.0
2.53.7
1.35
6.54
22.50
2074 ptn
Bram van Uden
14.0
2.41.0
1.25
5.59
15.54
1904 ptn
Pieter van Overbeek
13.8
3.00.6
1.35
4.94
14.30
1785 ptn
Lucas Bock
14.5
2.57.3
1.30
5.93
14.65
1761 ptn
Meisjes junioren C
80m
600m
Verspringen
Hoogspringen
Kogelstoten
ptn
Joyce Timmermans
11.6
2.11.6
4.33
1.40
6.76
2175 ptn
Loes Keurentjes
12.3
2.11.1
1.15
6.67
1406 ptn
Jongens junioren B
100m
1500m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
Rens Vervoort
12.4
5.06.0
4.99
11.40
34.14
2160 ptn
Sjef van Zantvoort
13.4
5.07.9
4.81
10.73
25.92
1744 ptn
Ties Vervoort
13.8
5.30.2
4.68
9.68
30.66
1552 ptn
Luuk v.d. Ven
13.5
5.09
9.54
0.00
1088 ptn
Mannen Senioren
100m
1500m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
Corné Verheij
12.4
4.45.7
4.98
8.55
38.58
2132 ptn
Frans Daniëls
0.00
8.95
28.12
678 ptn
Vrouwen Senioren
100m
800m
Verspringen
Kogelstoten
Speerwerpen
ptn
Peggy van Son
7.16
22.84
841 ptn

 

400 meter Mannen senioren
 
Verheij, Corné
56.3
sec
Kuilman, Ben
78.6
sec
Gils, Chris van
83.2
sec
800 meter Mannen senioren    
Vervoort, Hayk
2.11.0
min
Kuilman, Ben
3.13.4
min
Gils, Chris van
3.16.6
min
3000 meter Mannen senioren
 
Peeters, Geert
10.04.6
min
Broek, Martin v.d.
10.09.4
min
Strik, Rob
10.43.5
min
Maddock, Paul
11.43.4
min
Rouw, Toon de
12.20.8
min
Schalken, Christjan
13.07.6
min
Braak, Marcel v.d.
13.58.7
min
Verhoeven, Jan
14.01.4
min
400 meter vrouwen senioren
 
Braak, Marjo v.d.
71.5
sec
Laat, Jolanda de
84.1
sec
1500 meter vrouwen senioren    
Braak, Marjo v.d.
5.44.3
min
Laat, Jolanda de
6.48.4
min
Ven, Helma v.d.
6.56.9
min
3000 meter vrouwen senioren
 
Braak, Marjo v.d.
12.25.7
min
Wijk, Marion van
13.49.9
min
Teppema, Loes
17.51.1
min
800 meter vrouwen senioren    
Braak, Marjo v.d.
2.46.2
min
4x40 meter pupillen B  
Bas Peeters 31,7 sec
Teun Smits
Dirk van Besouw
Maureen van de Oetelaar
4x60 meter Meisjes pupillen A  
Anne Keurentjes 38,5 sec.
Lieke Timmermans
Maartje Timmermans
Sandra de Jong
4x60 meter jongens pupillen A  
Brent Houterman 39,1 sec.
Loek van de Laar
Sam van Loon
Detlef Zwaneveld
4x100 meter Jongens junioren C  
Sten van de Langenberg 53,9 sec.
Tom Schalkwijk
Pieter van Overbeerk
Stijn Onstwedder
4x100 meter Jongens junioren C  
Corné Linssen 57,5 sec.
Bram van Uden
Lucas Bock
Jelle Torres Ruano
4x400 meter Mannen senioren  
Rens Vervoort 3:48,5
Hayk Vervoort
Jules de Kort
Corné Verhey
4x400 meter Dames senioren  
Susan Vervhoeven 5:38,1
Ilsa Cijffers
Carolien Gakeer
Petra Souwerbren
4x400 meter Vrouwen V40  
Els van Bragt 5:44,1
Jolanda de Laat
Marion van Wijk
Helma van de Ven
4x400 meter Vrouwen V35  
Marjo van de Braak 6:16,6
Wilma van de Pol
Loes Teppema
Tiny van Uijtert
4x400 meter Heren senioren  
Rob Strik 4:51,2
Martin van de Broek
Tom Strik
Arno van de Oetelaar
4x400 meter Mannen M40  
Marcel van de Braak 4:55,5
Geert Peeters
Adri Pater
Peter van Kampen
4x400 meter Mannen M45  
Michel van de Ven 5:10,6
Christjan Schalken
Paul Maddock
Toon de Rouw
4x400 meter Mix  
Jan Verhoeven 5:16,6
Maarten van de Hurk
Rachel Verwey
Sylvia van Gulik
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019