Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2018 en eerder
2020 en 2019

Rexroth
zondag 29 oktober 2006


Rexroth Sparrenbosloop

Zondag 29 oktober 2006

Officiële uitslag
Trimloop Diverse afstanden
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  
    1   1265  Marko Steenergen           St Oedenrode          1995      6:20  
    2   1260  Stijn Onstwedder           Boxtel                1992      6:35  
    3   1262  Roy Koops                  Boxtel                1995      6:36
    4   1261  Rens Onstwedder            Boxtel                1994      7:03  
    5   1264  Jorn Schulting             Eindhoven             1995      7:07  
    6   1380  Jeffrey Smetsers           Schijndel             1993      7:23  
    7   1381  Denise Smetsers            Schijndel             1997      8:37  
    8   1406  Ineke Heijnen              Boxtel                1959      9:06  
    9   1332  Jorien v Amelsfoort        Vught                 1984     10:14  
   10   1333  Marie-Jose Straver         Gemonde               1977     10:16  
   11   1361  Crist v. Roosmalen         Boxtel                1956     15:27  
   12   1383  Mwansiti Cornelissen       Geldrop               1980     17:01  
   13    340  Corne Verheij              Boxtel                1985     17:43 
   14   1334  Patricia de Graaff         's-Hertogenbosch      1977     18:36  
   15   1397  Margo Waltmann             Boxtel                1966     19:00  
   16   1327  Nelly van Gestel           Boxtel                1958     19:40  
   17   1328  Wilma Blummel              Boxtel                1964     20:15  
   18   1346  Joke van de Sanden         Boxtel                1972     20:18  
   19     78  Bartel Gevers              's-Hertogenbosch      1977     22:02  
   20   1324  Arno van den Oetelaar      Boxtel                1971     22:06  
   21   1384  Willem Dalstra             Eindhoven             1977     23:40  
   22    650  Rob Onstwedder             Boxtel                1959     26:13  
   23   1370  Leon v.d. Heijden          Oisterwijk            1969     28:01  
   24   1357  Hans van Wijk              Boxtel                1961     28:35  
   25   1368  Gertjan Eikendal           Lopik                 1972     29:50  
   26   1375  Monique Besboom            's-Hertogenbosch      1976     30:13 
   27   1377  Harrie Leenders            Erp                   1943     30:26 
   28    322  Andre van Aarle                                           30:36 
   29   1392  Frank Assmann              Vught                 1966     31:22 
   30   1425  Will Balvers               Den Bosch             1956     31:48 
   31   1331  Robert Rokven              Vught                 1972     32:41 
   32   1387  Marco Dreuning             Boxtel                1968     32:42 
   33   1326  Ronald de Brouwer          Best                  1963     33:15 
   34   1321  Chris Clemens              Boxtel                1957     33:39 
   35   1405  Ferry van Erp              Haarlem               1977     34:11 
   36    651  W.Koop                     Nuenen                1960     34:17 
   37   1422  Martin v.d. Rijt           Boxtel                1982     34:32 
   38   1396  Walter van de Steen        Boxtel                1969     34:44 
   39   1416  Mien Jonker                Son                   1948     34:50 
   40   1396  Walter van de Steen        Boxtel                1969     35:29 
   41   1365  Wouter Weng                Boxtel                1964     35:29 
   42   1372  Henry Wijffelaars          St.Oedenrode          1956     35:32 
   43   1426  Jan Kuijpers               Boxtel                1955     35:43 
   44    656  Hennie van Gemert          Boxtel                1961     36:08 
   45   1378  G.v.d. Brand               Boxtel                1979     36:48  
   46   1386  Hans Logtens               Den Bosch             1976     36:58  
   47   1404  Leo van Erp                Boxtel                1952     36:58  
   48   1389  Ton van den Oetelaar       Schijndel             1971     37:09  
   49   1419  Walter van Ruijven         Boxtel                1967     37:16  
   50   1376  Tobias Sleumer             Boxtel                1982     37:48  
   51   1409  John Claassen              vlijmen               1960     38:32  
   52   1424  Gerald Vlamink             Boxtel                1964     38:37  
   53   1373  Rikie Huyberts             St. Oedenrode         1959     38:38  
   54   1407  Jos Verberne               Boxtel                1961     38:46  
   55    658  Silverster Smetsers         Schijndel             1966     38:49  
   56    654  Stefan de Nijs             Boxtel                1961     38:52  
   57   1423  Sebastiaan de Jong         Boxtel                1986     38:54  
   58   1385  Ad Vromans                 Boxtel                1947     39:20  
   59   1408  Yrin van de Wijdeven       Boxtel                1975     39:22  
   60   1410  Piet Habets                Boxtel                1953     39:25  
   61   1374  Stephan Theeuwes           Boxtel                1961     39:52  
   62   1369  Francien Theeuwes          Boxtel                1954     39:57  
   63   1356  Marion van Wijk            Boxtel                1962     40:02  
   64    653  Rob de Nijs                Boxtel                1959     40:29  
   65   1371  Petri Theeuwes             Boxtel                1961     40:34  
   66   1393  Esther van de Elzen        St M Gestel           1967     40:46  
   67   1382  Gerard Bekers              Boxtel                1947     40:57  
   68   1388  Jan Plasman                Vlijmen               1941     41:10  
   69   1363  Ton Spierings              Boxtel                1956     41:19  
   70   1401  Joop van de Schoot         Boxtel                1945     41:27  
   71    652  Hans van Herpen            Boxtel                1952     41:47  
   72   1344  Riet Bouman                Boxtel                1972     41:56  
   73   1358  Geesje Jansen              Boxtel                         41:58  
   74   1339  Corien Hoogenboom          Boxtel                1972     41:58  
   75   1412  Sjef van Asveldt           Boxtel                1966     42:05  
   76   1411  Ilse Cijffers              Boxtel                1969     42:25  
   77   1347  Ben Kuilman GvdD           Boxtel                1972     42:26  
   78    655  Hariette Verhagen          Boxtel                1961     42:27  
   79   1399  Bert van der Leeuw         Boxtel                1952     42:31  
   80   1359  Jan Jacobs                 Boxtel                1959     42:33  
   81   1413  Henri van Casteren         Boxtel                1965     42:35  
   82   1420  Miriam van Ruijven         Boxtel                1967     42:47  
   83   1398  Gerard Noteboom            Oisterwijk            1947     42:57  
   84   1345  Chris van Gils             Oisterwijk            1941     42:59  
   85   1403  Geert Aikema               Boxtel                1947     43:19  
   86   1351  Helma van de Ven           Boxtel                1959     43:40  
   87   1415  Geert Duijghuisen          Boxtel                1957     43:48  
   88   1352  Karin Merck                Oss                   1964     44:02  
   89   1418  Fred Faes                  Boxtel                1960     44:42  
   90   1417  Michiel van de Ven         Vught                 1978     44:53  
   91   1379  Henk Schepens              Best                  1948     45:02  
   92    659  Anita Smetsers             Schijndel             1965     45:04  
   93   1362  Jolanda de Laat            Boxtel                1964     45:05  
   94   1350  Michel van de Ven          Boxtel                1960     45:13  
   95   1366  Pim Rijkers                Gemert                1993     46:15  
   96   1319  Paul Ackermans             Esch                  1971     45:16  
   97   1349  Franca Verstraten          Liempde               1964     45:17  
   98   1341  Ckemens Nienhuis           Boxtel                1972     45:23  
   99   1360  Angeline Ringers           Den Bosch             1965     45:24  
  100   1266  Ronald de Jong             Boxtel                1991     46:21  
  101   1421  Boy v.d. Ven               Boxtel                1984     46:21  
  102   1400  Marja Schelle              Boxtel                1954     46:45  
  103   1395  Jeanine van de Boer        Schijndel             1964     47:04  
  104   1394  Heidi van Rooij            Schijndel             1977     47:05  
  105   1355  Jolanda Meeuwsen           Boxtel                1971     47:51  
  106   1364  Neel van de Kerkhof        Boxtel                1949     48:02  
  107   1353  Bregje Schouten            Boxtel                1974     48:41  
  108   1348  Ko Geelhoed GvdD           Boxtel                1972     48:44  
  109   1402  Wilma van de pol           Liempde               1957     49:02  
  110   1354  Hans Meeuwsen              Boxtel                1943     49:23  
  111   1329  Uitman Jacqueline          Rosmalen              1969     50:13  
  112   1391  Corry van de Spijker       Boxtel                1952     50:21  
  113   1340  Ans de Bresser             Boxtel                1972     50:23  
  114   1390  Joke Schoenmakers          Boxtel                1941     50:24  
  115   1343  Loes Teppema               Boxtel                1972     50:40  

Trimloop BNO-crosscircuit 7710 meter 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    152  Peter Scheutjens           Gemonde               1963     28:56  15,988     3:45 
    2    165  Jos Jans                   Eindhoven             1960     29:01  15,943     3:45 
    3     72  Jan van Doorn              Erp                   1963     29:17  15,797     3:47 
    4    162  Egan Meuleman              Uden                  1963     30:20  15,251     3:56 
    5    346  Mark Wagenaars             Boxtel                1973     30:23  15,225     3:56 
    6     86  Ab-Jan Jacobse             Den Bosch             1964     30:52  14,987     4:00 
    7     76  Mark                       Rosmalen              1976     31:10  14,843     4:02 
    8     91  Henk van de Giessen        Tuil                  1968     31:22  14,748     4:04 
    9    172  Willie v.d. Laar           Handel                1957     31:30  14,686     4:05 
   10    341  Thom van Dinter            Aarle-Rixtel          1956     31:51  14,524     4:07 
   11    167  Adri Zagers                Eindhoven             1957     31:53  14,509     4:08 
   12     77  Rien Scheutjens            Boxtel                1965     32:11  14,374     4:10 
   13   1367  Ad v.d. Heijden            Schijndel             1952     32:23  14,285     4:12 
   14     83  Erik v Versendal           Eindhoven             1973     32:26  14,263     4:12 
   15    345  Tiny Raaijmakers           Uden                  1946     32:44  14,132     4:14 
   16    168  Joost Sanderse             Eindhoven             1982     32:49  14,096     4:15 
   17    156  Wim van Deursen            Beek en Donk          1960     33:09  13,955     4:17 
   18    169  Hans Willems               Eindhoven             1953     33:12  13,934     4:18 
   19    339  Fred van Bakel             Gemert                1953     33:30  13,809     4:20 
   20    158  Tino van Doorn             Den Bosch             1971     33:33  13,788     4:21 
   21    173  Geert Wessels              Handel                1937     34:01  13,599     4:24 
   22     89  Jan Paters                 Eindhoven             1961     34:05  13,573     4:25 
   23    343  Ad van de Weele            Uden                  1962     34:07  13,559     4:25 
   24    159  Wim Rijkers                Gemert                1956     34:18  13,487     4:26 
   25     81  Monique Seijger            Eindhoven             1979     34:29  13,415     4:28 
   26     92  Frans Maas                 Eindhoven             1956     34:30  13,409     4:28 
   27     82  Paul Schulting             Eindhoven             1959     34:35  13,376     4:29 
   28    155  Marianne Folmer            Valburg               1968     34:36  13,370     4:29 
   29    325  Gerard Maurix              Schijndel             1955     35:11  13,148     4:33 
   30     94  Pedro van uden             Gemert                1965     35:20  13,092     4:34 
   31     71  Wiel Langenhuizen          Gemert                1943     35:21  13,086     4:35 
   32    331  Ramon de Haas              's-Hertogenbosch      1964     35:21  13,086     4:35 
   33    342  Allard van der Meer        Eindhoven             1969     35:25  13,062     4:35 
   34    150  Martin Dupont              Oss                   1949     35:26  13,056     4:35 
   35    349  Maria van Summeren         Uden                  1957     35:30  13,031     4:36 
   36     75  Giel Pardoel               Kerkdriel             1953     35:45  12,940     4:38 
   37    164  Marleen Neerven            Eindhoven             1961     35:46  12,934     4:38 
   38    344  Harrie Coppens             Uden                  1944     36:11  12,785     4:41 
   39     84  Maja de Grauw              Veghel                1961     36:45  12,588     4:45 
   40     87  Johan Delsman              's-Hertogenbosch      1969     36:50  12,559     4:46 
   41     79  Gerda van Hattem           Nijmegen              1968     36:54  12,537     4:47 
   42     73  Pieter Staadegaard         Gemert                1976     37:05  12,475     4:48 
   43    154  Mireille van Schijndel     Gemert                1968     38:21  12,063     4:58 
   44    157  Koos Fennis                Den Bosch             1955     38:30  12,016     4:59 
   45    174  Jan van Ansem              Gemert                1941     38:35  11,990     5:00 
   46     93  Michael van Kasteren       Boxtel                1983     38:38  11,974     5:00 
   47     70  Jan Coppens                Boekel                1947     38:39  11,969     5:00 
   48     88  Mascha Schelling           Nuenen                1970     38:51  11,907     5:02 
   49     74  Loes Pardoel               Kerkdriel             1953     39:17  11,776     5:05 
   50    324  Maarten van den Hurk       Boxtel                1966     39:31  11,706     5:07 
   51    161  Michel Kremers             Oisterwijk            1949     39:41  11,657     5:08 
   52     90  Huib Geldof                Heeswijk Dinther      1967     41:07  11,251     5:19 
   53    151  Johan van Wijgerden        Rosmalen              1960     41:09  11,242     5:20 
   54    171  Marcel van de Braak        Boxtel                1962     41:13  11,224     5:20 
   55    163  Ron Linders                Uden                  1959     41:15  11,215     5:21 
   56     80  Frank van Hattem           Nijmegen              1964     42:41  10,838     5:32 
   57    347  Monique Bock               Boxtel                1963     42:45  10,821     5:32 
   58     85  Mariska Timmer             Eindhoven             1979     42:55  10,779     5:33 
   59    309  Greet van der Donk         Boxtel                1955     43:04  10,741     5:35 
   60    153  Peter van Kampen           Boxtel                1965     43:14  10,700     5:36 
   61    160  Jeroen Sliphorst           Boxtel                1963     43:24  10,659     5:37 
   62    306  Miranda van den Oetelaar   Boxtel                1969     44:09  10,478     5:43 
   63    170  Paul Verstraeten           Nuenen                1953     44:44  10,341     5:48 
   64    166  Marjan v.d. Voort          Eindhoven             1959     51:19   9,015     6:39 

Mannen senioren 9260 meter 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1     32  Ronald Bassa               Prins Hendrik         1975     29:49  18,634     3:13 
    2     34  Peter Heusschen            GAC Gemert            1976     30:35  18,167     3:18 
    3     17  Jelle Kemper               OSS-VOLO              1988     31:11  17,817     3:22 
    4     13  Stefan Beumer              Prins Hendrik         1981     31:51  17,444     3:26 
    5     42  Cor Datema                 Prins Hendrik         1971     32:05  17,317     3:27 
    6     36  Geert Immerzeel            Prins Hendrik         1974     32:08  17,290     3:28 
    7     38  Stan Rijken                Prins Hendrik         1973     32:13  17,246     3:28 
    8     28  Rob Hoevenaars             De Keien              1974     32:23  17,157     3:29 
    9   1414  Rens Huyben                Alphen                1986     32:25  17,139     3:30 
   10     27  Niels Govers               Oss '78               1984     33:11  16,743     3:35 
   11     31  Arnoud Okken               Atletico '73          1982     33:23  16,643     3:36 
   12     33  Rob Strik                  Marvel                1979     34:20  16,183     3:42 
   13     37  Hans van Loon              Prins Hendrik         1980     34:37  16,050     3:44 
   14     29  Dirk Hartjes               De Keien              1984     34:47  15,973     3:45 
   15     39  Chris Postma               OSS-VOLO              1979     35:45  15,541     3:51 
   16     35  Mark van de Wiel           OSS-VOLO              1974     36:07  15,383     3:54 
   17     30  Martijn Hartjes            De Keien              1977     36:13  15,341     3:54 
   18     41  Erik Wolfs                 Parthenon             1975     37:27  14,836     4:02 
   19     43  Egon v.d. Broek            Nijmegen Atletiek     1974     39:23  14,107     4:15 
   20     40  Gerrit Draad               Tilburg               1974     41:48  13,292     4:30 


Mannen senioren korte cross 3060 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1   2356  Robert Planting            Prins Hendrik         1981      9:26  19,463     3:04 
    2   2357  Marc Vierveijzer           OSS-VOLO              1976      9:27  19,429     3:05 
    3   2361  Escajadillo Vladimir       Brussel               1981      9:36  19,125     3:08 
    4   2360  Ronald Weevers             Prins Hendrik         1969      9:48  18,735     3:12 
    5   2358  Paul Dekkers               Gac Gemert            1984     10:13  17,971     3:20 
    6    348  John Peterse               St Hubert             1986     10:17  17,854     3:21 
    7   2359  Rens Priems                GAC Gemert            1990     10:34  17,375     3:27 
    8   2362  Koen Bolink                Generaal Michaelis    1983     10:55  16,818     3:34 
    9   2365  Lucas Rood                 Prins Hendrik         1966     10:59  16,716     3:35 
   10   2364  Eric van Heijningen        Prins Hendrik         1966     11:03  16,615     3:36 
   11   2363  Kees Haasnoot              Leiden Atletiek       1965     12:16  14,967     4:00 


Mannen Masters M35 9260 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    141  Koos Verwey                DAK                   1971     30:01  18,510     3:14 
    2    137  Ad de Bruyn                LADB                  1970     31:59  17,372     3:27 
    3    143  Peter Mijsberg             Cifla                 1965     32:50  16,922     3:32 
    4    148  J. Schulten                Prins Hendrik         1970     33:00  16,836     3:33 
    5    127  Bert van Nunen             De Keien              1957     33:05  16,794     3:34 
    6    133  Aart van Beek              Athlos                1957     33:24  16,635     3:36 
    7    128  Geert Peeters              Marvel                1965     33:41  16,495     3:38 
    8    138  Camille Hendrikx           Loopgroep PK          1971     33:57  16,365     3:39 
    9   3111  Jan Zijderlaan             Avantri               1968     34:03  16,317     3:40 
   10    144  Martin van den Broek       Marvel                1970     34:07  16,285     3:41 
   11   3121  Wietske Bouma              Nijmegen Atletiek     1971     35:11  15,792     3:47 
   12    136  Alex Bekkers               OSS-VOLO              1970     35:19  15,732     3:48 
   13    145  Marc Nouwens               Prins Hendrik         1966     35:28  15,665     3:49 
   14    132  Arno van der Cammen        De Keien              1960     36:37  15,173     3:57 
   15    149  Peter Duvekot              Prins Hendrik         1961     36:59  15,023     3:59 
   16    130  Art Vissers                Fortuna '67           1965     37:16  14,909     4:01 
   17    134  Kees v.d. Put              PSV                   1957     37:39  14,757     4:03 
   18    140  Figeys Manuel              Theuse                1963     37:50  14,685     4:05 
   19    142  Rein Post                  OSS-VOLO              1961     37:54  14,660     4:05 
   20    135  Jeroen Oudenhoven          OSS-VOLO              1961     38:09  14,564     4:07 
   21   3122  Karel Weykamp              OSS-VOLO              1961     38:20  14,494     4:08 
   22    147  Anton Schop                DAK                   1959     38:26  14,456     4:09 
   23    131  Leon Rijken                OSS-VOLO              1963     39:03  14,228     4:13 
   24    126  Walter Marsille            Loopservice.nl        1969     39:31  14,060     4:16 
   25    139  Jean luc Letellier         Wavre                 1965     41:21  13,437     4:27 
   26   3124  Gert-Jan van Roosmalen     Boxtel                1963     41:23  13,426     4:28 
   27   3123  Hans Coomans               OSS-VOLO              1967     41:30  13,388     4:28 

Mannen Masters M50 7710 meter 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    223  A.J.M. Dekkers             GAC Gemert            1956     28:29  16,241     3:41 
    2    229  Cor Zegers                 Oss '78               1948     28:56  15,988     3:45 
    3    226  Frans Govers               Oss '78               1951     29:25  15,726     3:48 
    4    211  Henk Cretier               OSS-VOLO              1951     29:51  15,497     3:52 
    5    232  Harrie Vermeijs            OSS-VOLO              1950     30:59  14,931     4:01 
    6    224  Frans van der Staak        AV Oirschot           1953     31:14  14,811     4:03 
    7    220  Willem van den Thillart    DAK                   1956     31:35  14,647     4:05 
    8    231  Toon de Rouw               Marvel                1951     32:29  14,241     4:12 
    9    221  Wim vd Griendt             Prins Hendrik         1954     32:34  14,205     4:13 
   10    219  Jos de Vries               OSS-VOLO              1954     32:38  14,176     4:13 
   11    228  Theo v.d. Ligt             GAC Gemert            1949     32:43  14,140     4:14 
   12    230  Jan Zegers                 Oss '78               1953     32:59  14,025     4:16 
   13    227  Peter Gevers               De Keien              1955     33:32  13,795     4:20 
   14    225  Hennie Bijsterbosch        Loopgroep Wijbosch    1954     33:44  13,713     4:22 
   15    208  Jos v Uden                 Fortuna '67           1952     34:22  13,461     4:27 
   16    233  Pierre Lardenois           Fortuna '67           1955     34:25  13,441     4:27 
   17     95  Piet van Diepen            Aarle Rixtel          1949     34:28  13,422     4:28 

Jongens junioren A 6160 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    710  Wilbert van Vliet          Seven Hills Running   1989     20:03  18,434     3:15 
    2    708  Corné Boutkam              Typhoon               1987     20:09  18,342     3:16 
    3    709  Stijn van Merle            De Keien              1988     24:29  15,096     3:58 

Jongens junioren B 4610 meter 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    410  Bilal Anrar                OSS-VOLO              1990     15:06  18,318     3:16 
    2    411  Sten van den Thillart      DAK                   1990     15:29  17,864     3:21 
    3    401  Rik van Venrooij           De Keien              1990     15:35  17,750     3:22 
    4    402  Dinesh Randjietsingh       De Keien              1989     17:18  15,988     3:45 

Vrouwen senioren 5410 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    385  Anne-Mieke van der Pol     Mook                  1964     18:57  17,129     3:30 
    2    382  Karen Wijlaars             Prins Hendrik         1977     21:42  14,959     4:00 
    3    383  Angelique Brueren          De Keien              1975     23:08  14,032     4:16 
    4    384  Renske Verboort            Fortuna '67           1985     24:29  13,258     4:31 
	
Vrouwen korte cross 3230 meter
 Plts  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1   2352  Corine van Beek            Groningen Atletiek    1982     11:30  16,852     3:33 
    2     63  Tessa Frunt                Berlicum              1982     12:51  15,082     3:58 
    3     62  Brenda Frunt               Den Bosch             1983     12:51  15,082     3:58 
    4     60  Janneke Dekkers            GAC Gemert            1986     14:31  13,350     4:29 
    5     61  Claudia Schuurmans         Marvel                1977     14:54  13,007     4:36 

Vrouwen masters V35 4320 meter 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    284  Rian van Helvoort          De Keien              1969     16:46  15,459     3:52 
    2    283  Marjo van den Braak        Marvel                1965     17:15  15,026     3:59 
    3    288  Tanja Neppelenbroek        Schijndel             1968     17:28  14,840     4:02 
    4    289  Monique van der Aa         Prins Hendrik         1967     18:36  13,935     4:18 
    5    287  Francien Lenssen-Roefs     GAC Gemert            1959     18:40  13,886     4:19 
    6    286  Henny Dekkers              GAC Gemert            1958     19:02  13,618     4:24 
    7    290  Annemiek Langenhoff        Vught                 1963     19:21  13,395     4:28 
    8    282  Rita van Nuenen            De Keien              1958     19:52  13,047     4:35 
    9    285  Alma Engelhart             Loopgroep Wijbosch    1965     20:34  12,603     4:45 

Meisjes junioren B  2140 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    184  Manon Sillekens            Sprint                1990      7:47  16,497     3:38 
    2    181  Marthe Dekker              OSS-VOLO              1990      8:25  15,255     3:55 
    3    182  Marjolein van Gemert       OSS-VOLO              1990     10:25  12,326     4:52 

Meisjes junioren C 2140 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    873  Marlin van Hal             De Keien              1993      7:23  17,391     3:27 
    2    880  Evy Hens                   Wuustwezel            1991      7:26  17,274     3:28 
    3    882  Admay van Oevelen          Attila                1991      7:53  16,288     3:41 
    4    881  Anne van Loon              Oss '78               1991      7:58  16,117     3:43 
    5    877  Nienke van 't Veer         Sprint                1992      8:06  15,852     3:47 
    6    878  Daisy Kusters              GAC Gemert            1991      8:17  15,501     3:52 
    7    869  Jessica Faesen             Attila                1991      8:31  15,076     3:58 
    8    874  Evy-Jozé Sens              OSS-VOLO              1991      8:54  14,427     4:09 
    9    876  Sarah Dekker               OSS-VOLO              1992      9:08  14,058     4:16 
   10    879  Danique Ploegmakers        Oss '78               1991      9:17  13,831     4:20 
   11    870  Loes Keurentjes            Marvel                1992      9:46  13,147     4:33 
   12    872  Karin Timmermans           AV Oirschot           1991     10:07  12,692     4:43 
   13    875  Rosalie Fleuren            OSS-VOLO              1992     10:11  12,609     4:45 
   14    871  Sanne Heijmans             AV Oirschot           1991     12:43  10,097     5:56 

Meisjes junioren D 1050 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    486  Irene van Lieshout         De Keien              1993      3:40  17,182     3:29 
    2    487  Kim de Bie                 Wuustwezel            1994      3:41  17,104     3:30 
    3    488  Henrike van Schil          Essen                 1994      3:50  16,435     3:39 
    4    481  Tessa van Berlo            GAC Gemert            1993      4:08  15,242     3:56 
    5    490  Iris Etman                 Tilburg               1993      4:14  14,882     4:01 
    6    484  Verena Eijkemans           Marvel                1993      4:16  14,766     4:03 
    7    478  Anniex Gubbels             Prins Hendrik         1993      4:17  14,708     4:04 
    8    483  Nathalie Verbakel          GAC Gemert            1993      4:19  14,595     4:06 
    9    489  Kim van Gorkum             Olland                1994      4:21  14,483     4:08 
   10    479  Laila Dekkers              PSV                   1993      4:23  14,373     4:10 
   11    477  Sevgi Fruijtier            Prins Hendrik         1993      4:27  14,157     4:14 
   12    480  Lincy Verbakel             GAC Gemert            1994      4:28  14,104     4:15 
   13    475  Silvy de Man               Prins Hendrik         1994      4:30  14,000     4:17 
   14    476  Vera Weijer                Prins Hendrik         1994      4:43  13,357     4:29 
   15    482  Debbie Janssen             GAC Gemert            1993      5:18  11,887     5:02 
   16    485  Daphne van den Oetelaar    Marvel                1994      5:20  11,813     5:04 
   17    491  Martine van de Boom        Oirschot              1993      5:42  11,053     5:25 

Jongens junioren C 2140 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    453  Ward van de Wiel           Sprint                1991      6:37  19,406     3:05 
    2    423  Seppe Geussens             Esak                            7:05  18,127     3:18 
    3    447  Gijs Kemper                OSS-VOLO              1991      7:23  17,391     3:27 
    4    446  Tomas Sillekens            Sprint                1992      7:32  17,044     3:31 
    5    450  Sten van de Langenberg     Marvel                1991      7:36  16,895     3:33 
    6    452  Tijko Schook               De Keien              1992      7:38  16,821     3:34 
    7    424  Imber van Dijk             Oss '78               1992      7:39  16,784     3:34 
    8    449  Richard Wijnen             Prins Hendrik         1992      7:44  16,603     3:36 
    9    421  Roy van Schendel           Oss '78               1992      7:45  16,568     3:37 
   10    445  Milan Stawicki             Gloria                1992      8:07  15,819     3:47 
   11    422  Feiko de Lange             Den Bosch             1992      8:12  15,659     3:49 
   12    454  Lucas Bock                 Marvel                1992      8:29  15,136     3:57 
   13    451  Bram van Uden              Marvel                1992      8:37  14,901     4:01 
   14    448  Corné Linssen              Marvel                1992      8:56  14,373     4:10 
   15    420  Tjeu van Heerebeek         GVAC                  1992      9:19  13,782     4:21 

Jongens junioren D 2140 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    823  Victor IJdens              Prins Hendrik         1994      7:46  16,532     3:37 
    2    832  Robin Ruijter              Prins Hendrik         1993      7:46  16,532     3:37 
    3    826  Martijn v.d. Wijdeven      GAC Gemert            1993      7:47  16,497     3:38 
    4    836  Bram Ploegmakers           Oss '78               1993      7:49  16,426     3:39 
    5    828  Robert Bervoets            De Keien              1993      7:50  16,423     3:39 
    6    831  Flip v.d. Kerkhof          Prins Hendrik         1994      8:06  15,852     3:47 
    7    829  Remi van Oosterhout        OSS-VOLO              1994      8:17  15,501     3:52 
    8    830  Mark van Wijgerden         OSS-VOLO              1993      8:18  15,470     3:52 
    9    834  Maurice Lardenois          Fortuna '67           1993      8:28  15,165     3:57 
   10    822  Lukas Duvekot              Prins Hendrik         1994      8:34  14,988     4:00 
   11    824  Jelmer van de Sande        Prins Hendrik         1993      8:39  14,844     4:02 
   12    835  Mike Willems               DES                   1994      8:49  14,563     4:07 
   13    821  Lennart Zandbergen         Fortuna '67           1994      9:08  14,058     4:16 
   14    833  Sjors van Hal              Mill                  1994      9:15  13,881     4:19 
   15    827  Niek Spooren               Marvel                1994      9:20  13,757     4:21 
   16    825  Jeroen Rijkers             GAC Gemert            1994     10:15  12,527     4:47 


Meisjes pupillen A 1050 meter 
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    984  Marlou van Rooy            Prins Hendrik         1995      3:53  16,223     3:41 
    2    781  F. van Burg                Prins Hendrik         1995      3:56  16,017     3:44 
    3    780  V. van Burg                Prins Hendrik         1995      4:00  15,750     3:48 
    4    990  Suzanne Brooks             GAC Gemert            1995      4:01  15,685     3:49 
    5    997  Lieke Timmermans           Marvel                1995      4:15  14,824     4:02 
    6    991  Milou Kuijpers             GAC Gemert            1995      4:17  14,708     4:04 
    7    988  Danielle Verbakel          GAC Gemert            1996      4:18  14,651     4:05 
    8    972  Elmi Evers                 Prins Hendrik         1996      4:20  14,538     4:07 
    9    980  Ankie ten Have             Prins Hendrik         1995      4:24  14,318     4:11 
   10    985  Nina de Poorter            PSV                   1995      4:25  14,264     4:12 
   11    981  G. Jans                    Prins Hendrik         1995      4:26  14,211     4:13 
   12    999  Fleur van Es               De Keien              1996      4:27  14,157     4:14 
   13    973  Heleen van Hal             Prins Hendrik         1996      4:27  14,157     4:14 
   14    983  Juliette Mommersteeg       Prins Hendrik         1995      4:31  13,948     4:18 
   15    782  Melissa Savage             OSS-VOLO              1995      4:31  13,948     4:18 
   16    783  Ilona van Giessen          Astylos               1996      4:33  13,846     4:20 
   17    978  Vincie Vossenaar           Prins Hendrik         1996      4:35  13,745     4:21 
   18    996  Anne Keurentjes            Marvel                1995      4:38  13,597     4:24 
   19    976  Lisa Postema               Prins Hendrik         1996      4:39  13,548     4:25 
   20    986  Romy Dekkers               PSV                   1995      4:39  13,548     4:25 
   21    995  Sandra de Jong             Marvel                1996      4:42  13,404     4:28 
   22   1000  Pam Otterdijks             OSS-VOLO              1996      4:45  13,263     4:31 
   23    987  Anne-Marijke Voets         PSV                   1995      4:47  13,171     4:33 
   24    979  Merle Ebskamp              Prins Hendrik         1995      4:56  12,770     4:41 
   25    993  Sofie Brouwers             GAC Gemert            1995      5:01  12,558     4:46 
   26    989  Els van Gemert             GAC Gemert            1996      5:03  12,475     4:48 
   27    998  Bo van den Branden         AV Oirschot           1996      5:07  12,313     4:52 
   28    994  Nina de Groot              GAC Gemert            1995      5:15  12,000     5:00 
   29    975  Lisa Loermans              Prins Hendrik         1996      5:20  11,813     5:04 
   30    974  Sofie van der Laan         Prins Hendrik         1996      5:20  11,813     5:04 
   31    992  Celine Lucassen            GAC Gemert            1995      5:45  10,957     5:28 

Jongens pupillen A 1050 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    924  Maryn Verhoeven            Prins Hendrik         1995      3:53  16,223     3:41 
    2    928  Niels v.d. Wijdeven        GAC Gemert            1996      3:55  16,085     3:43 
    3    932  Luuk Schook                De Keien              1995      3:57  15,949     3:45 
    4    934  Marko Steenbergen          Fortuna '67           1995      3:59  15,816     3:47 
    5    935  Sam van Loon               Boxtel                1996      4:04  15,492     3:52 
    6    930  Loek van de Laar           Marvel                1995      4:05  15,429     3:53 
    7    933  Pepe van de Kerkhof        Prins Hendrik         1996      4:08  15,242     3:56 
    8    931  Detief Zwaneveld           Marvel                1995      4:15  14,824     4:02 
    9    929  Brent Houterman            Marvel                1996      4:18  14,651     4:05 
   10    927  Bas van de Burgt           GAC Gemert            1996      4:21  14,483     4:08 
   11    923  Jasper van den Oetelaar    Marvel                1996      4:23  14,373     4:10 
   12    925  Lars Kroon                 Prins Hendrik         1996      4:33  13,846     4:20 
   13    926  Wessel Kroon               Prins Hendrik         1996      5:53  10,708     5:36 

Meisjes pupillen B 1050 meter   
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1   1143  Milou Dekkers              PSV                   1997      4:07  15,304     3:55 
    2   1161  Anne Greaves               Parthenon             1997      4:13  14,941     4:00 
    3   1137  Susan ter Haar             Prins Hendrik         1997      4:14  14,882     4:01 
    4   1167  Irene Groot                Parthenon             1997      4:21  14,483     4:08 
    5   1138  Nikki Jacobs               Prins Hendrik         1997      4:23  14,373     4:10 
    6   1157  Maureen Pelgrim            OSS-VOLO              1997      4:30  14,000     4:17 
    7   1142  Roos Peeters               Prins Hendrik         1997      4:31  13,948     4:18 
    8   1159  Sanne Denneman             PSV                   1997      4:38  13,597     4:24 
    9   1147  Roos Marin de Wit          Marvel                1997      4:38  13,597     4:24 
   10   1149  Zannalee Burg              OSS-VOLO              1997      4:42  13,404     4:28 
   11   1168  Mieke van Heeringen        Parthenon             1997      4:48  13,125     4:34 
   12   1136  Marielle Ebskamp           Prins Hendrik         1997      4:50  13,034     4:36 
   13   1145  Amy Lucassen               GAC Gemert            1997      5:02  12,517     4:47 
   14   1146  Maartje Timmermans         Marvel                1997      5:13  12,077     4:58 
   15   1141  Isabelle Mommersteeg       Prins Hendrik         1997      5:17  11,924     5:01 
   16   1139  Eva Koenders               Prins Hendrik         1997      5:27  11,560     5:11 
   17   1140  Martine Lubberding         Prins Hendrik         1997      5:28  11,524     5:12 
   18   1148  Britt van den Branden      AV Oirschot           1997      6:08  10,272     5:50 
   19   1144  Simone Verbakel            GAC Gemert            1997      6:57   9,065     6:37 

Meisjes pupillen C 1050 meter   
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1   2265  Emese Vossenaar            Prins Hendrik         1999      4:34  13,796     4:20 
    2   2275  Anna  Postema              Prins Hendrik         1999      4:37  13,646     4:23 
    3   2271  Iris Jansen Duighuizen     GAC Gemert            1998      5:09  12,233     4:54 
    4   2266  Carlijn Evers              Prins Hendrik         1998      5:13  12,077     4:58 
    5   2274  Jesse Delsman              OSS-VOLO              1998      5:18  11,887     5:02 
    6   2273  Maureen van den Oetelaar   Marvel                1998      5:20  11,813     5:04 
    7   2272  Isabel van der Laar        GAC Gemert            1998      5:26  11,595     5:10 
    8   2270  VivianWooldering           GAC Gemert            1998      5:44  10,988     5:27 
    9   2268  Marieke Verbakel           GAC Gemert            2000      6:20   9,947     6:01 
   10   2267  Sanne Vereijken            GAC Gemert            2000      6:27   9,767     6:08 
   11   2269  Denise Lucassen            GAC Gemert            1999      6:41   9,426     6:21 

Jongens pupillen B 1050 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1    107  Bas Peeters                Marvel                1997      4:09  15,181     3:57 
    2    110  Stijn van Geene            OSS-VOLO              1997      4:11  15,060     3:59 
    3    111  Jimmy Otterdijks           OSS-VOLO              1997      4:13  14,941     4:00 
    4    106  Dirk van Besouw            Marvel                1997      4:19  14,595     4:06 
    5    105  Jochem van Daal            GAC Gemert            1997      4:22  14,427     4:09 
    6    112  Sjoerd van Dijk            Oss '78               1997      4:31  13,948     4:18 
    7    102  Mattijs van der Laan       Prins Hendrik         1997      4:34  13,796     4:20 
    8    104  Martijn Boon               PSV                   1997      4:39  13,548     4:25 
    9    109  Stijn Verhoeven            De Keien              1997      5:02  12,517     4:47 
   10    108  Bart van Leeuwen           AV Oirschot           1997      5:29  11,489     5:13 
   11    103  Jasper van de Zande        Prins Hendrik         1997      5:37  11,217     5:20 
   12    101  Sven Kroon                 Prins Hendrik         1997      5:51  10,769     5:34 

Jongens pupillen C 1050 meter
Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  --------  ------  -------
    1   1214  Just van Hal               Prins Hendrik         1998      4:17  14,708     4:04 
    2   1222  Joep van Es                De Keien              1998      4:19  14,595     4:06 
    3   1217  Juul Linders               Prins Hendrik         1998      4:21  14,483     4:08 
    4   1213  Efe Erhabor                Prins Hendrik         1998      4:23  14,373     4:10 
    5   1216  Arno Kapteyns              Prins Hendrik         1998      4:32  13,897     4:19 
    6   1210  Bram van Hastenberg        Utrecht               1998      4:47  13,171     4:33 
    7   1220  Tim Vereijken              GAC Gemert            1998      4:53  12,901     4:39 
    8   1219  Julian van Daal            GAC Gemert            1999      5:02  12,517     4:47 
    9   1221  Job Verhoeven              De Keien              1999      5:07  12,313     4:52 
   10   1218  Juul van de Zande          Prins Hendrik         1998      5:19  11,850     5:03 
   11   1211  Owen Erhabor               Prins Hendrik                   5:21  11,776     5:05 
   12   1212  Jorg Kroon                 Prins Hendrik         1999      5:38  11,183     5:21 
   13   1223  Luc Timmermans             Boxtel                1999      6:14  10,107     5:56 
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Contact AV Marvel
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019