Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


zondag 24 juni 2007


Pupillen en jun. C/D wedstrijd

Boxtel 24 juni 2007

Meisjes pupillen A(1e jrs)
Naam vereniging
geb
60m
Ver
Kogel
ptn
1 Milou DekkersPSV Atletiek
1997
9.2
4.21
6.99
1594 ptn
2 Noa van GinnekenAV Oirschot
1997
9.5
3.86
4.79
1336 ptn
3 Sanne DennemanPSV Atletiek
1997
9.6
3.95
4.62
1326 ptn
4 JoŽlle BoumaPrins Hendrik
1997
9.9
3.54
5.63
1266 ptn
5 Susan ter HaarPrins Hendrik
1997
10.3
3.53
6.01
1230 ptn
6 Nikki JacobsPrins Hendrik
1997
9.6
3.42
4.56
1216 ptn
7 Maartje TimmermansAV Marvel
1997
10.3
3.34
5.75
1175 ptn
8 Roos PeetersPrins Hendrik
1997
10.2
3.36
5.25
1161 ptn
9 Marielle EbskampPrins Hendrik
1997
10.2
3.30
5.32
1154 ptn
10 Roos Marin de WitAV Marvel
1997
10.2
3.33
5.02
1140 ptn
11 Lieke SchultingPSV Atletiek
1997
10.4
3.37
4.88
1111 ptn
12 Sofie PrinsenPSV Atletiek
1997
10.4
3.30
4.46
1067 ptn
13 Kim van StratenAV Oirschot
1997
10.7
3.17
5.22
1054 ptn
14 Desire VogelsAV Generaal Michaelis
1997
10.6
2.92
4.55
971 ptn
15 Maureen de BresserAV Generaal Michaelis
1997
11.2
3.05
4.84
943 ptn
16 Kiki MarringaAV Statina
1997
11.9
2.64
4.37
750 ptn
17 Amy LucassenGAC
1997
12.0
2.70
4.18
738 ptn
18 Alicia van der AaPrins Hendrik
1997
12.4
2.37
2.87
526 ptn
19 Simone VerbakelGAC
1997
14.8
2.06
4.74
453 ptn
20 Britt van den BrandenAV Oirschot
1997
13.2
3.53
318 ptn
21 Laura de KorteAV Generaal Michaelis
1997
0 ptn
1000m
1Milou Dekkers PSV Atletiek 3.39.9 min
2JoŽlle BoumaPrins Hendrik3.47.7min
3Nikki JacobsPrins Hendrik3.56.4min
4Noa van GinnekenAV Oirschot3.57.3min
5Roos PeetersPrins Hendrik4.02.7min
6Roos Marin de WitAV Marvel4.13.5min
7Susan ter HaarPrins Hendrik4.16.4min
8Lieke SchultingPSV Atletiek4.16.8min
9Sofie PrinsenPSV Atletiek4.30.0min
10Kim van StratenAV Oirschot4.31.8min
11Maureen de BresserAV Generaal Michaelis4.33.1min
12Desire VogelsAV Generaal Michaelis4.35.7min
13Kiki MarringaAV Statina4.37.1min
14Alicia van der AaPrins Hendrik4.40.1min
15Maartje TimmermansAV Marvel4.44.1min
Marielle EbskampPrins Hendrikmin
Britt van den BrandenAV Oirschotmin
Laura de KorteAV Generaal Michaelismin

Meisjes pupillen A(2e jrs)
1000m
1Els van GemertGAC
3.51.5
min
2DaniŽlle VerbakelGAC
3.57.1
min
3Ingeborg van BreeAV Generaal Michaelis
4.01.7
min
4Heleen van HalPrins Hendrik
4.05.1
min
5Marlieke van der LindenAV Generaal Michaelis
4.08.8
min
6Sandra de JongAV Marvel
4.16.1
min
7Gina MadretsmaPrins Hendrik
4.19.8
min
8Lisa LoermansPrins Hendrik
4.52.9
min
9Loes van BerkelRKSV Taxandria
5.00.9
min
10Sarah SmitsPrins Hendrik
5.30.1
min
Bo van den BrandenAV Oirschot
min
Naam vereniging
geb
60m
ver
kogel
ptn
1 Sandra de JongAV Marvel
1996
9.8
3.68
6.52
1364 ptn
2 Marlieke van der LindenAV Generaal Michaelis
1996
10.1
3.71
6.92
1348 ptn
3 Els van GemertGAC
1996
9.4
3.66
5.16
1337 ptn
4 Ingeborg van BreeAV Generaal Michaelis
1996
9.9
3.52
6.40
1309 ptn
5 Gina MadretsmaPrins Hendrik
1996
10.1
3.52
6.02
1256 ptn
6 Heleen van HalPrins Hendrik
1996
10.2
3.55
5.95
1244 ptn
7 DaniŽlle VerbakelGAC
1996
10.0
3.60
4.03
1152 ptn
8 Hilde van den HeuvelPrins Hendrik
1996
10.8
3.28
4.38
1005 ptn
9 Loes van BerkelRKSV Taxandria
1996
11.2
2.58
5.28
879 ptn
10 Sarah SmitsPrins Hendrik
1996
11.8
2.50
6.57
877 ptn
11 Lisa LoermansPrins Hendrik
1996
10.7
2.86
3.15
837 ptn
12 Bo van den BrandenAV Oirschot
1996
10.9
3.81
576 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)
Naam vereniging
geb
60m
hoog
kogel
ptn
1 Jan JanssenPrins Hendrik
1997
10.2
1.15
6.17
1281 ptn
2 Aron van LeeACW '66
1997
10.1
1.05
5.16
1158 ptn
3 Martijn BoonPSV Atletiek
1997
10.5
1.00
6.01
1121 ptn
4 Jochem van DaalGAC
1997
11.1
1.10
6.05
1121 ptn
5 Dirk van BesouwAV Marvel
1997
9.8
1.00
4.49
1120 ptn
6 Dorus MartinPrins Hendrik
1997
10.7
1.00
5.78
1080 ptn
7 Mattijs van der LaanPrins Hendrik
1997
11.0
0.85
5.60
921 ptn
8 Jasper van de ZandePrins Hendrik
1997
12.1
1.00
4.84
859 ptn
9 Lucas JacobsAV Marvel
1997
13.1
0.90
2.93
544 ptn
1000m
1Martijn Boon PSV Atletiek
3.48.5
min
2Dirk van BesouwAV Marvel
3.50.0
min
3Mattijs van der LaanPrins Hendrik
3.52.7
min
4Jochem van DaalGAC
4.02.9
min
5Dorus MartinPrins Hendrik
4.27.3
min
6Lucas JacobsAV Marvel
5.43.3
min
7Jasper van de ZandePrins Hendrik
min

Jongens pupillen A(2e jrs)
1000m
1Sam van der Pasch AV Oirschot 3.45.3 min
2Aaron MandemakerAV Generaal Michaelis3.49.1min
3Bram EleveltAV Generaal Michaelis3.53.2min
4Sjoerd PrinsenPSV Atletiek4.07.0min
5Dennis TerhaagAV Oirschot4.27.8min
6Joep v.d. BroekAV Marvel4.34.2min
7Joep DornaPrins Hendrik4.37.8min
8Thijs DornaPrins Hendrik4.41.9min
9Carlo TrompGVAC4.45.8min
10Mats van der PolPrins Hendrik4.45.8min
11Wessel KroonPrins Hendrik4.55.9min
12Bas van der BruggenRKSV Taxandria5.01.3min
Brent HoutermanAV Marvelmin
Pepe van de KerkhofPrins Hendrikmin
Naam vereniging geb
60m
hoog
kogel
ptn
1 Bas van de BurgtGAC1996
9.8
1.35
7.45
1562 ptn
2 Sam van der PaschAV Oirschot1996
9.5
1.25
6.55
1484 ptn
3 Youri van VessemPrins Hendrik1996
10.0
1.15
7.51
1388 ptn
4 Bram EleveltAV Generaal Michaelis1996
10.5
1.05
6.68
1198 ptn
5 Sjoerd PrinsenPSV Atletiek1996
10.6
1.10
5.87
1173 ptn
6 Wessel KroonPrins Hendrik1996
10.5
1.10
5.59
1168 ptn
7 Dennis TerhaagAV Oirschot1996
10.7
1.05
6.22
1145 ptn
8 Koen DoesburgACW '661996
10.5
1.00
6.14
1129 ptn
9 Casper HullemanPSV Atletiek1996
10.7
1.10
5.36
1127 ptn
10 Joep DornaPrins Hendrik1996
10.4
1.00
5.33
1091 ptn
11 Joep v.d. BroekAV Marvel1996
9.9
0.90
5.05
1071 ptn
12 Aaron MandemakerAV Generaal Michaelis1996
10.5
0.90
5.46
1013 ptn
13 Thijs DornaPrins Hendrik1996
10.8
1.05
4.15
993 ptn
14 Mats van der PolPrins Hendrik1996
11.6
0.95
5.17
898 ptn
15 Bas van der BruggenRKSV Taxandria1996
12.4
0.85
5.79
782 ptn
16 Carlo TrompGVAC1996
12.9
0.75
3.80
524 ptn
17 Pepe van de KerkhofPrins Hendrik1996
0 ptn
18 Brent HoutermanAV Marvel1996
0 ptn

Jongens pupillen C
Naam vereniging
geb
40m
ver
bal
ptn
1 Thijs HulsenAV Generaal Michaelis
1999
7.7
2.69
15.11
868 ptn
2 Julian van DaalGAC
1999
7.8
2.75
15.21
864 ptn
3 Wessel van den ElzenPrins Hendrik
1999
7.8
2.98
11.90
854 ptn
4 Max DornaPrins Hendrik
2000
8.0
2.70
14.47
809 ptn
5 Jorg KroonPrins Hendrik
1999
8.1
2.78
14.16
805 ptn
6 Amar DekkersPSV Atletiek
1999
8.5
2.71
17.46
783 ptn
7 Mike DonkersGAC
1999
8.2
2.56
15.67
770 ptn
8 Martijn KaandersPrins Hendrik
1999
8.2
2.73
11.00
723 ptn
9 Lars SmetsersPSV Atletiek
1999
8.2
2.34
14.69
710 ptn
10 Merijn NoletPrins Hendrik
2000
8.3
2.54
13.13
709 ptn
11 Jelle van RavensteinACW '66
1999
8.3
2.62
11.85
702 ptn
12 Thijs KouwenbergAV Marvel
1999
8.2
2.48
12.36
698 ptn
13 Max van der DonkAV Generaal Michaelis
1999
8.4
2.38
14.42
683 ptn
14 Dennis van der PuttenPrins Hendrik
1999
9.2
2.45
20.15
679 ptn
15 Thieu LendersPrins Hendrik
1999
8.5
2.29
13.59
637 ptn
16 Menno CromwijkGen. Michaelis
1999
8.9
2.50
11.44
587 ptn
17 Tonnie de BenisGen. Michaelis
1999
7.8
2.09
7.41
584 ptn
18 Joris van HultenPrins Hendrik
2000
8.8
2.45
7.68
513 ptn
19 Dinand de BresserGen.Michaelis
2000
9.3
2.44
9.12
480 ptn
20 Harm KuiperGen.Michaelis
2000
8.8
2.11
7.69
445 ptn
600m
1Julian van Daal GAC 2.19.6 min
2Wessel van den ElzenPrins Hendrik2.20.5min
3Thijs HulsenAV Generaal Michaelis2.22.4min
4Lars SmetsersPSV Atletiek2.25.1min
5Martijn KaandersPrins Hendrik2.25.3min
6Thijs KouwenbergAV Marvel2.27.0min
7Tonnie de BenisGen. Michaelis2.27.2min
8Amar DekkersPSV Atletiek2.31.3min
9Merijn NoletPrins Hendrik2.39.3min
10Menno CromwijkGen. Michaelis2.43.9min
11Jorg KroonPrins Hendrik2.46.2min
12Joris van HultenPrins Hendrik2.46.5min
13Thieu LendersPrins Hendrik2.47.7min
14Dinand de BresserGen.Michaelis2.48.0min
15Max DornaPrins Hendrik2.49.1min
16Harm KuiperGen.Michaelis2.55.0min
17Max van der DonkAV Generaal Michaelis2.59.3min
18Mike DonkersGAC3.07.6min

Meisjes pupillen C
600m
1Marcelle FransenGAC
2.35.7
min
2Romy OetelaarAV Marvel
2.40.1
min
3Vera de KorteAV Generaal Michaelis
2.40.8
min
4Lotte BosmaRKSV Taxandria
2.44.3
min
5Kim LindersPrins Hendrik
2.47.5
min
6Marieke VerbakelGAC
2.56.3
min
7Sanne VereijkenGAC
2.58.0
min
8Evi JeuckenPSV Atletiek
2.59.6
min
9Anke JeuckenPSV Atletiek
3.04.8
min
10Myrthe HesselberthRKSV Taxandria
3.11.9
min
11Fianne de BoerPrins Hendrik
3.15.1
min
Naamvereniging
geb
40m
ver
bal
ptn
1 Vera de KorteAV Generaal Michaelis
1999
8.1
2.59
15.00
781 ptn
2 Ilza HassinkPrins Hendrik
1999
8.0
2.56
12.03
739 ptn
3 Marcelle FransenGAC
1999
8.3
2.43
9.88
626 ptn
4 Marieke VerbakelGAC
2000
8.8
2.41
12.12
595 ptn
5 Louise van de HeuvelPrins Hendrik
2000
8.6
2.30
11.60
590 ptn
6 Evi JeuckenPSV Atletiek
1999
8.5
2.23
11.10
581 ptn
7 Denise van UitregtPSV Atletiek
1999
8.9
2.47
11.26
578 ptn
8 Sanne VereijkenGAC
2000
8.7
2.39
9.66
557 ptn
9 Lotte BosmaRKSV Taxandria
1999
8.8
2.38
8.55
518 ptn
10 Denise LucassenGAC
1999
9.0
2.15
12.16
517 ptn
11 Anke JeuckenPSV Atletiek
2000
8.8
2.18
8.40
475 ptn
12 Romy OetelaarAV Marvel
2001
8.8
2.23
6.66
445 ptn
13 Kim LindersPrins Hendrik
2001
9.0
2.23
7.13
430 ptn
14 Myrthe HesselberthRKSV Taxandria
1999
9.4
2.34
7.10
403 ptn
15 Fianne de BoerPrins Hendrik
2000
9.6
2.09
5.90
301 ptn

Jongens pupillen B
Naamvereniging
geb
40m
ver
bal
ptn
1 Vincent HeinAV Generaal Michaelis
1998
6.7
3.71
14.73
1263 ptn
2 Luuk StikkelbroeckPSV Atletiek
1998
8.1
3.06
31.65
1096 ptn
3 Tim DoesburgACW '66
1998
7.6
3.11
23.04
1084 ptn
4 Wouter van VlietAV Generaal Michaelis
1998
7.5
2.82
22.77
1040 ptn
5 Nick van de WorpAV Generaal Michaelis
1998
7.9
2.73
19.41
907 ptn
6 Pim de JongAV Marvel
1998
8.1
3.10
14.08
868 ptn
7 Tim VereijkenGAC
1998
8.2
2.79
16.52
829 ptn
8 Niels v.d. BraakAV Marvel
1998
8.0
2.61
15.89
814 ptn
9 Tjardo de BoerPrins Hendrik
1998
8.0
2.66
14.92
809 ptn
10 Lau de LouwACW '66
1998
8.4
2.64
14.30
733 ptn
11 Jeroen van der BruggenRKSV Taxandria
1998
8.3
2.83
9.96
708 ptn
12 Nick WillemsAV Generaal Michaelis
1998
8.6
2.18
11.71
568 ptn
13 Mike van HultenPrins Hendrik
1998
9.0
2.29
10.67
518 ptn
1000m
1Luuk StikkelbroeckPSV Atletiek3.56.6min
2Vincent HeinAV Generaal Michaelis3.56.7min
3Wouter van VlietAV Generaal Michaelis4.08.1min
4Tim VereijkenGAC4.11.5min
5Nick WillemsAV Generaal Michaelis4.33.7min
6Tjardo de BoerPrins Hendrik4.35.4min
7Jeroen van der BruggenRKSV Taxandria4.37.4min

Meisjes pupillen B
1000m
1Nina van der PaschAV Oirschot3.53.3min
2Desi HallegraeffAVR'694.36.4min
3Maureen van den OetelaarAV Marvel4.45.3min
4Zowie DirksPrins Hendrik4.53.2min
5Noor van BerkelRKSV Taxandria5.10.4min
Naamvereniging
geb
40m
ver
bal
ptn
1 Nina van der PaschAV Oirschot
1998
6.8
3.90
13.64
1259 ptn
2 Desi HallegraeffAVR'69
1998
7.6
3.27
15.68
1010 ptn
3 Maureen van den OetelaarAV Marvel
1998
8.1
2.79
14.81
818 ptn
4 Noor van BerkelRKSV Taxandria
1998
7.9
2.63
6.55
654 ptn
5 Zowie DirksPrins Hendrik
1998
8.4
2.52
9.28
617 ptn

Jongens junioren D
80m
1Simon BrooksGAC10.9sec
2Martin SpruitAV Statina11.5sec
3Jonathan ImminkAV Generaal Michaelis11.9sec
4Niek SpoorenAV Marvel12.0sec
5Loek van de Laarav Marvel12.7sec
6Jeroen RijkersGAC14.6sec
Christiaan BremmerPSV Atletieksec
kogel
1Martin SpruitAV Statina10.39m
2Flip van de KerkhofPrins Hendrik9.86m
3Niek SpoorenAV Marvel7.56m
4Jonathan ImminkAV Generaal Michaelis7.13m
5Jeroen RijkersGAC5.89m
6Loek van de Laarav Marvel5.83m
Christiaan BremmerPSV Atletiekm
speer
1Flip van de KerkhofPrins Hendrik32.25m
2Niek SpoorenAV Marvel21.59m
3Martin SpruitAV Statina20.54m
4Loek van de Laarav Marvel17.94m
5Jeroen RijkersGAC17.27m
6Jonathan ImminkAV Generaal Michaelis16.34m
7Casper van der PuttenPSV Atletiek13.02m
ver
1Niek SpoorenAV Marvel4.44m
2Casper van der PuttenPSV Atletiek4.16m
3Martin SpruitAV Statina3.90m
4Kees JanssenPrins Hendrik3.76m
5Loek van de Laarav Marvel3.71m
Christiaan BremmerPSV Atletiekm
hoog
1Flip van de KerkhofPrins Hendrik1.45m
2Niek SpoorenAV Marvel1.40m
3Kees JanssenPrins Hendrik1.25m
4Jonathan ImminkAV Generaal Michaelis1.20m
5Loek van de Laarav Marvel1.20m
6Casper van der PuttenPSV Atletiek1.15m
1000m
1Simon BrooksGAC3.07.6min
2Flip van de KerkhofPrins Hendrik3.09.0min
3Casper van der PuttenPSV Atletiek3.14.6min
4Niek SpoorenAV Marvel3.39.3min
5Loek van de Laarav Marvel3.53.0min

Meisjes junioren D
60m
Eva van BerloGAC9.0sec
Imme PetersPSV Atletiek9.2sec
Ankie ten HavePrins Hendrik9.3sec
Suzanne BrooksGAC9.6sec
Anne KeurentjesAV Marvel9.6sec
Amy van SomerenAV Marvel9.6sec
Romy DekkersPSV Atletiek10.0sec
Sanne GeerisPSV Atletiek10.2sec
Nene MarringaAV Statina10.3sec
Sofie BrouwersGAC10.8sec
Elise ter HaarPrins Hendrik11.2sec
Celine LucassenGAC11.7sec
Marloes RendersAV Generaal Michaelissec
60m - finale
1Eva van BerloGAC8.7sec
2Ankie ten HavePrins Hendrik9.0sec
3Imme PetersPSV Atletiek9.3sec
4Suzanne BrooksGAC9.4sec
5Anne KeurentjesAV Marvel9.6sec
6Amy van SomerenAV Marvel9.8sec
kogel
1Anne-Lique WeerenAV Triathlon11.13m
2Milou KuijpersGAC7.95m
3Anne KeurentjesAV Marvel7.94m
4Ilonka de BresserAV Generaal Michaelis7.73m
5Daphne van den OetelaarAV Marvel7.59m
6Celine LucassenGAC6.54m
7Nene MarringaAV Statina6.43m
Romy DekkersPSV Atletiekm
Marloes RendersAV Generaal Michaelism
speer
1Anne-Lique WeerenAV Triathlon34.30m
2Imme PetersPSV Atletiek21.47m
3Simone HeesbeenPrins Hendrik19.00m
4Ilonka de BresserAV Generaal Michaelis15.35m
5Anne KeurentjesAV Marvel15.15m
6Nina de PoorterPSV Atletiek14.75m
7Daphne van den OetelaarAV Marvel12.78m
8Celine LucassenGAC12.37m
9Amy van SomerenAV Marvel12.10m
10Milou KuijpersGAC11.38m
11Elise ter HaarPrins Hendrik10.80m
12Merle EbskampPrins Hendrik9.95m
13Nene MarringaAV Statina7.19m
hoog
1Ankie ten HavePrins Hendrik1.40m
2Nina de PoorterPSV Atletiek1.25m
2Imme PetersPSV Atletiek1.25m
4Amy van SomerenAV Marvel1.25m
5Nene MarringaAV Statina1.05m
6Sofie BrouwersGAC1.05m
ver
1Anne-Lique WeerenAV Triathlon4.30m
2Simone HeesbeenPrins Hendrik4.01m
3Ilonka de BresserAV Generaal Michaelis3.96m
4Eva van BerloGAC3.87m
5Imme PetersPSV Atletiek3.70m
6Amy van SomerenAV Marvel3.65m
7Anne KeurentjesAV Marvel3.52m
8Sofie BrouwersGAC3.49m
9Romy DekkersPSV Atletiek3.26m
10Nene MarringaAV Statina2.98m
11Sanne GeerisPSV Atletiek2.97m
12Elise ter HaarPrins Hendrik2.91m
13Merle EbskampPrins Hendrik2.81m
Marloes RendersAV Generaal Michaelism
600m
1Anne-Lique WeerenAV Triathlon1.54.0min
2Suzanne BrooksGAC1.58.7min
3Eva van BerloGAC2.02.2min
4Nina de PoorterPSV Atletiek2.05.9min
5Milou KuijpersGAC2.10.3min
6Ankie ten HavePrins Hendrik2.14.0min
7Nene MarringaAV Statina2.29.4min
8Merle EbskampPrins Hendrik2.33.1min
9Daphne van den OetelaarAV Marvel2.38.9min
Romy DekkersPSV Atletiekmin
Sanne GeerisPSV Atletiekmin
Marloes RendersAV Generaal Michaelismin

Jongens junioren C
100m
Wicher NijkampSpado12.0sec
Richard WijnenPrins Hendrik13.2sec
Cornť LinssenAV Marvel13.6sec
Jelmer van de SandePrins Hendrik13.7sec
Bram van UdenAV Marvel14.2sec
Pol VleerPrins Hendrik15.2sec
Nick v.d. HoogenNijmegen Atletiek15.4sec
Sebastian SteegemansPSV Atletieksec
100m - finale
1Wicher NijkampSpado12.1sec
2Richard WijnenPrins Hendrik12.9sec
3Jelmer van de SandePrins Hendrik13.4sec
4Cornť LinssenAV Marvel13.4sec
5Bram van UdenAV Marvel14.1sec
6Pol VleerPrins Hendrik15.7sec
kogel
1Stan PetersPSV Atletiek11.79m
2Jesse PfrommerAtledo11.34m
3Joris HallegraeffAVR'6911.19m
4Bram PetersPrins Hendrik11.12m
5Richard WijnenPrins Hendrik10.24m
6Zino ThomassenPSV Atletiek8.62m
7Mike van NieuwenhovenAtledo8.51m
8Enzo ThomassenPSV Atletiek6.43m
speer
1Alain de DeugdARV Achilles47.06m
2Wicher NijkampSpado45.82m
3Bram PetersPrins Hendrik41.48m
4Stan PetersPSV Atletiek41.10m
5Jasper HeesbeenPrins Hendrik34.47m
6Dion SchellekensAtledo33.71m
7Jelmer van de SandePrins Hendrik33.13m
8Cornť LinssenAV Marvel31.79m
9Zino ThomassenPSV Atletiek31.25m
10Jesse PfrommerAtledo31.10m
11Rohan de BresserAV Generaal Michaelis30.18m
12Joris HallegraeffAVR'6929.85m
13Mike van NieuwenhovenAtledo26.97m
14Sebastian SteegemansPSV Atletiek26.73m
15Joep JanssenPrins Hendrik25.41m
16Enzo ThomassenPSV Atletiek24.37m
17Pol VleerPrins Hendrik17.94m
discus
1Alain de DeugdARV Achilles38.25m
2Jesse PfrommerAtledo37.62m
3Bram PetersPrins Hendrik36.68m
4Wicher NijkampSpado36.48m
5Stan PetersPSV Atletiek36.22m
6Dion SchellekensAtledo35.17m
7Zino ThomassenPSV Atletiek29.98m
8Rohan de BresserAV Generaal Michaelis24.04m
9Jelmer van de SandePrins Hendrik22.26m
10Mike van NieuwenhovenAtledo22.13m
11Joris HallegraeffAVR'6920.49m
12Cornť LinssenAV Marvel18.67m
13Bram van UdenAV Marvel17.60m
14Pol VleerPrins Hendrik14.14m
ver
1Bram PetersPrins Hendrik6.38m
2Jasper HeesbeenPrins Hendrik5.67m
3Joep JanssenPrins Hendrik4.74m
4Enzo ThomassenPSV Atletiek4.24m
5Bram van UdenAV Marvel4.22m
6Pol VleerPrins Hendrik3.91m
Sebastian SteegemansPSV Atletiekm
800m
1Richard WijnenPrins Hendrik2.17.4min
2Joris HallegraeffAVR'692.20.0min
3Cornť LinssenAV Marvel2.23.8min
4Sebastian SteegemansPSV Atletiek2.32.3min
5Enzo ThomassenPSV Atletiek2.33.8min
6Nick v.d. HoogenNijmegen Atletiek2.34.6min
7Bram van UdenAV Marvel2.35.1min
8Rohan de BresserAV Generaal Michaelis3.01.9min
Jelmer van de SandePrins Hendrikmin

Meisjes junioren C
80m
Janneke van der LindenAV Generaal Michaelis11.0sec
Laura VerstraateDAK11.0sec
Kate van der MeerAV Marvel11.3sec
Tessa van BerloGAC11.4sec
Joyce TimmermansAV Marvel11.5sec
Sandra van BreeAV Generaal Michaelis11.6sec
Laila DekkersPSV Atletiek11.6sec
Inge FaessenAV Generaal Michaelis11.6sec
Lizzy van der MeerAV Marvel11.7sec
Sevgi FruijtierPrins Hendrik11.7sec
CloŽ de JongAV Generaal Michaelis11.7sec
Irene GerritsenRKSV Taxandria11.7sec
Loes KeurentjesAV Marvel12.2sec
80m - finale
1Laura VerstraateDAK10.9sec
2Janneke van der LindenAV Generaal Michaelis11.1sec
3Tessa van BerloGAC11.2sec
4Kate van der MeerAV Marvel11.5sec
5Joyce TimmermansAV Marvel11.5sec
6Inge FaessenAV Generaal Michaelis11.7sec
kogel
1Laura VerstraateDAK8.66m
2Sandra van BreeAV Generaal Michaelis8.36m
3Laila DekkersPSV Atletiek7.37m
4CloŽ de JongAV Generaal Michaelis6.70m
5Kim VerhofstadGAC6.06m
discus
1Myrna van BroekhovenPrins Hendrik22.01m
2Irene GerritsenRKSV Taxandria15.46m
speer
1Loes KeurentjesAV Marvel23.10m
2Laura VerstraateDAK22.44m
3Myrna van BroekhovenPrins Hendrik22.03m
4Inge FaessenAV Generaal Michaelis15.57m
ver
1Janneke van der LindenAV Generaal Michaelis4.91m
2Joyce TimmermansAV Marvel4.67m
3Laila DekkersPSV Atletiek4.56m
4Kate van der MeerAV Marvel4.43m
5Tessa van BerloGAC4.43m
6Sevgi FruijtierPrins Hendrik4.38m
7Myrna van BroekhovenPrins Hendrik4.12m
8Sandra van BreeAV Generaal Michaelis4.00m
9Inge FaessenAV Generaal Michaelis3.97m
10Anne EleveltAV Generaal Michaelis3.74m
11Lizzy van der MeerAV Marvel3.63m
12Irene GerritsenRKSV Taxandria3.46m
600m
1Tessa van BerloGAC1.51.3min
2CloŽ de JongAV Generaal Michaelis1.52.9min
3Lizzy van der MeerAV Marvel1.54.1min
4Sandra van BreeAV Generaal Michaelis1.55.3min
5Anniek GubbelsPrins Hendrik1.56.4min
6Laila DekkersPSV Atletiek1.59.1min
7Loes KeurentjesAV Marvel2.00.0min
8Anne EleveltAV Generaal Michaelis2.05.9min
9Kim VerhofstadGAC2.25.9min
 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019