Javascript Menu by Deluxe-Menu.com
 
 
 
 
uitslagenarchief
2017 en eerder
2019 en 2018


maandag 1 april 2002


Rabobank Paasloop

1 april 2002 Boxtel

                             RABOBANK PAASLOOP
                      UITSLAGENLIJST - WEDSTRIJD 15KM

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   193  Koos Verweij               OSS-VOLO              1971     1e Hsen      49:04  18,342     3:16 
   2   189  Ad de Bruyn                No-Limits             1970     2e Hsen      49:41  18,115     3:18 
   3   196  Ad Peeters                 PSV                   1966     3e Hsen      51:06  17,613     3:24 
   4    60  Henriques van Dongen       Marvel                1958     1e M40       51:42  17,408     3:26 
   5   197  Rene vd Weijenberg         PSV                   1963     4e Hsen      51:51  17,358     3:27 
   6   194  Rinnie Dortmont            Generaal Michaelis    1971     5e Hsen      52:32  17,132     3:30 
   7    72  Paul van Geffen            De Keien              1958     2e M40       53:13  16,912     3:32 
   8   191  Frans Roelofs              Prins Hendrik         1965     6e Hsen      53:27  16,838     3:33 
   9    66  Ruud van Woensel           AV Oirschot           1957     3e M40       53:31  16,817     3:34 
  10    65  Alex Gijsbers              Oss '78               1960     4e M40       53:38  16,781     3:34 
  11    71  Pim van de Wijst           Fortuna '67           1960     5e M40       53:41  16,765     3:34 
  12   190  Gertjan van Kessel         De Keien              1972     7e Hsen      53:57  16,682     3:35 
  13   199  Marco de Grauw             Hellas                1969     8e Hsen      54:01  16,662     3:36 
  14    61  Cor de Jongh               Scorpio               1958     6e M40       54:08  16,626     3:36 
  15   202  Dorus Jaspers              GAC Gemert            1966     9e Hsen      54:30  16,514     3:38 
  16   192  Gerard Lensvelt            Veteranen Nederland   1967    10e Hsen      54:34  16,494     3:38 
  17   203  Corne van Oirschot         Tilburg Road Runners  1970    11e Hsen      55:18  16,275     3:41 
  18   183  John Klerkx                De Keien              1974    12e Hsen      55:20  16,265     3:41 
  19   182  Vissers                    Fortuna '67           1965    13e Hsen      55:48  16,129     3:43 
  20    74  John Stassen               Loopgroep PK          1960     7e M40       55:58  16,081     3:43 
  21   186  Peter Scheutjens           Marvel                1963    14e Hsen      56:16  15,995     3:45 
  22   324  Marlie Snijders            DAK                   1952     1e M50       56:27  15,943     3:45 
  23    84  Adri Henskens              OSS-VOLO              1960     8e M40       56:48  15,845     3:47 
  24   195  Remi Timmermans            AV Oirschot           1967    15e Hsen      56:55  15,813     3:47 
  25   317  Toon de Rouw               Marvel                1951     2e M50       57:10  15,743     3:48 
  26    83  Toine van Erp              Fortuna '67           1959     9e M40       57:21  15,693     3:49 
  27   188  Martin van de Broek        Marvel                1970    16e Hsen      57:27  15,666     3:49 
  28   328  Cor Zegers                 Oss '78               1948     3e M50       57:32  15,643     3:50 
  29    64  Kees vd Biggelaar          Generaal Michaelis    1957    10e M40       57:44  15,589     3:50 
  30   201  Robert van Heijst          DAK                   1964    17e Hsen      57:54  15,544     3:51 
  31    67  Kees van de Put            PSV                   1957    11e M40       58:10  15,473     3:52 
  32   205  Frank Scheutjens           OSS-VOLO              1969    18e Hsen      58:13  15,459     3:52 
  33   331  Tiny vd Wielen             Prins Hendrik         1951     4e M50       58:18  15,437     3:53 
  34    68  Peter Pelters              Achilles              1958    12e M40       58:43  15,328     3:54 
  35   332  Harrie vd Heijden          AVR '90               1950     5e M50       59:15  15,190     3:57 
  36    77  Peter Bok                  De Keien              1952    13e M40       59:24  15,152     3:57 
  37   185  Geert Verstraten           De Keien              1964    19e Hsen      59:51  15,038     3:59 
  38   200  Remko Rop                  Generaal Michaelis    1977    20e Hsen      59:52  15,033     3:59 
  39    70  Toon Abrahams              Achilles              1959    14e M40       59:56  15,017     3:59 
  40    69  Henny Bijsterbosch         Prins Hendrik         1954    15e M40       59:58  15,008     3:59 
  41   321  Wim Hoeks                  Oss '78               1944     6e M50     1:00:09  14,963     4:00 
  42    59  Albert Pepers              De Keien              1958    16e M40     1:00:18  14,925     4:01 
  43   319  Kees Verhoeven             VOAB                  1950     7e M50     1:00:29  14,880     4:01 
  44    75  Fredy Verkuijlen                                 1960    17e M40     1:00:36  14,851     4:02 
  45   322  Sjaak Aarts                AV Oirschot           1948     8e M50     1:01:59  14,520     4:07 
  46    63  Pieter Grootes             Generaal Michaelis    1955    18e M40     1:02:12  14,469     4:08 
  47   369  Rian van Helvoirt          De Keien              1969     1e Vsen    1:02:20  14,439     4:09 
  48    78  Hans vd Eerenbeemt         Loopgroep PK          1960    19e M40     1:02:30  14,400     4:10 
  49    86  Kees Bierbooms             GAC Gemert            1956    20e M40     1:02:32  14,392     4:10 
  50   187  Fred Fisser                Marvel                1970    21e Hsen    1:03:05  14,267     4:12 
  51    80  Gabriel Martens            Veteranen Nederland   1955    21e M40     1:03:32  14,166     4:14 
  52   330  Jos van Velthoven          Scorpio               1946     9e M50     1:03:40  14,136     4:14 
  53   329  Theo Spierings             Marvel                1949    10e M50     1:03:44  14,121     4:14 
  54   325  Cor Bosma                  GAC Gemert            1948    11e M50     1:04:10  14,026     4:16 
  55    85  Frank van Geffen           De Keien              1954    22e M40     1:04:35  13,935     4:18 
  56   336  Rinus van Dijk             Olympia Eindhoven     1943    12e M50     1:04:42  13,910     4:18 
  57    58  Henk Pennings              Fortuna '67           1958    23e M40     1:04:51  13,878     4:19 
  58   572  Maria Schoenmakers         Prins Hendrik         1962     1e V35     1:04:51  13,878     4:19 
  59   327  Ad Mulders                 Prins Hendrik         1948    13e M50     1:04:52  13,875     4:19 
  60    76  Jos den Hollander          DAK                   1954    24e M40     1:06:50  13,466     4:27 
  61   323  Tom Guelen                 Prins Hendrik         1948    14e M50     1:07:16  13,380     4:29 
  62   335  Jan van Dal                DAK                   1941    15e M50     1:09:18  12,987     4:37 
  63    82  Jan Paijmans               Prins Hendrik         1942    25e M40     1:10:12  12,821     4:40 
  64   371  Jolanda Eijkemans          Fortuna '67           1982     2e Vsen    1:10:34  12,754     4:42 
  65   334  Peter Olyslagers           Marvel                1950    16e M50     1:10:36  12,748     4:42 
  66    81  Pierre Lardenois           Fortuna '67           1955    26e M40     1:10:37  12,745     4:42 
  67   326  John Williams              Olympia Eindhoven     1950    17e M50     1:11:39  12,561     4:46 
  68    73  Ben van Esch               Loopgroep PK          1962    27e M40     1:13:40  12,217     4:54 
  69   570  Antoinette van de Laar     Fortuna '67           1957     2e V35     1:13:44  12,206     4:54 
  70   318  Theo Kortbeek              Prins Hendrik         1945    18e M50     1:15:23  11,939     5:01 
  71    62  Henry Wijnands             Veteranen Nederland   1953    28e M40     1:16:41  11,737     5:06 
  72   316  Peter Hellings             Fortuna '67           1946    19e M50     1:23:44  10,748     5:34 

                             RABOBANK PAASLOOP
                        UITSLAGENLIJST - RECREANTEN
   1   838  Wendy Mutsaarts            Generaal Michaelis    1982     1e Recre      8:34                  
   2   837  Wilma Venmans              Generaal Michaelis    1962     2e Recre      8:43                  
   3   933  Jordi van Lanen            De Keien              1992     3e Recre     10:50                  
   4   898  Imme van Burg              Zaltbommel            1990     4e Recre     11:01                  
   5   896  Vonne van Burg             Zaltbommel            1995     5e Recre     12:04                  
   6   897  Fenna van Burg             Zaltbommel            1995     6e Recre     12:06                  
   7   907  Dennis Bahdai              Liempde               1995     7e Recre     14:26                  
   8   848  Jill van Nieuwenhuizen     Boxtel                1964     8e Recre     15:26                  
   9   850  Beau van Nieuwenhuizen     Boxtel                1993     9e Recre     15:29                  
  10   855  Eric van Nieuwenhuizen     Boxtel                1958    10e Recre     15:35                  
  11   853  Klaas Langelaan            Boxtel                1994    11e Recre     15:38                  
  12   851  Liza Langelaan             Boxtel                1968    12e Recre     15:49                  
  13   852  Guus Langelaan             Boxtel                1996    13e Recre     15:56                  
  14   930  Niels Tekke                Den Bosch             1971    14e Recre     25:13                  
  15   908  Lucas Rood                 AV '23                1966    15e Recre     25:32                  
  16   868  Theo Raijmakers            De Keien              1957    16e Recre     26:53                  
  17   833  Willy Jonkers              Mierlo                1965    17e Recre     28:46                  
  18   820  Marko Prsa                 Boxtel                1949    18e Recre     29:03                  
  19   935  Joop Veld                  Oss '78               1953    19e Recre     29:14                  
  20   895  Triest van Burg            Zaltbommel            1953    20e Recre     30:33                  
  21   840  Giel Mutsaarts             Generaal Michaelis    1952    21e Recre     32:44                  
  22   839  Francis Mutsaarts          Generaal Michaelis            22e Recre     33:54                  
  23   969  Henk Burg                  Schijndel             1956    23e Recre     33:57                  
  24   967  Corinne Luijk              Den Bosch             1961    24e Recre     34:21                  
  25   931  Cees van Vlokhoven         Marvel                1947    25e Recre     34:32                  
  26   890  Willemien vd Ven Solon     Marvel                1955    26e Recre     35:17                  
  27   861  Marion van Dijck           Nuenen                1959    27e Recre     35:54                  
  28   944  Ria Wagenaars              Marvel                1944    28e Recre     36:06                  
  29   966  Marianne van de Bosch      DAK                   1960    29e Recre     36:13                  
  30   800  Fien Asveld                Fortuna '67           1950    30e Recre     37:31                  
  31   799  Christien Vorstenbosch     Fortuna '67           1952    31e Recre     37:31                  
  32   905  Stijn Thijssen             Marvel                1983    32e Recre     38:04                  
  33   828  Clemens Vallebergh         Cifla                 1963    33e Recre     38:28                  
  34   827  A. Vermeeren               Breda                 1939    34e Recre     39:06                  
  35   968  Dick Bouman                Schijndel             1952    35e Recre     40:33                  
  36   952  Cas de Klein               Best                  1935    36e Recre     40:49                  
  37   953  Nora de Klein              Best                  1951    37e Recre     40:49                  
  38   945  Berri van Ballekom         Marvel                1953    38e Recre     41:04                  
  39   825  Bart Rijborz               Groningen             1972    39e Recre     41:45                  
  40   926  Jopie van Lanen            De Keien                      40e Recre     44:51                  
  41   954  Martien van de Rijt        Boxtel                1952    41e Recre     45:42                  
  42   939  Wim Havinga                Schijndel             1958    42e Recre     45:52                  
  43   940  Leo van Hamond             St.Michielsgestel     1949    43e Recre     47:51                  
  44   862  Nico Verhoeven             GAC Gemert            1957    44e Recre     47:56                  
  45   951  Karen de Klein             Eindhoven             1964    45e Recre     48:47                  
  46   893  Henk Heijmans              Fortuna '67           1952    46e Recre     50:52                  
  47   957  Jan Kuypers                Marvel                1955    47e Recre     51:23                  
  48   829  Ed Mols                    Boxtel                1948    48e Recre     51:23                  
  49   889  Ingrid Zegers              Kimbria               1980    49e Recre     51:29                  
  50   859  John Engeln                Schijndel             1962    50e Recre     51:59                  
  51   899  Ad Vromans                 Boxtel                1947    51e Recre     52:19                  
  52   962  Peter Hesselmans           Diessen               1963    52e Recre     52:47                  
  53   958  Stefan Rooyackers          Olympia Eindhoven     1959    53e Recre     53:06                  
  54   856  Stef Peters                Loopgroep PK          1961    54e Recre     53:32                  
  55   826  Tanja Lensvelt             Loopgroep Nederland   1968    55e Recre     53:36                  
  56   950  Martin Cox                 Marvel                1953    56e Recre     53:42                  
  57   865  Rini Steenbakkers          Schijndel             1957    57e Recre     54:02                  
  58   959  Marloes Bergmans           Olympia Eindhoven     1962    58e Recre     54:12                  
  59   903  Bart van de Pasch          Gemonde               1961    59e Recre     54:18                  
  60   928  Rob Verhey                 Prins Hendrik         1964    60e Recre     56:18                  
  61   909  Jos Verberne               Boxtel                1961    61e Recre     56:21                  
  62   815  Cor van Leusden            Marvel                1944    62e Recre     57:48                  
  63   834  Peggy van Son              Marvel                1965    63e Recre     57:50                  
  64   832  Cocky de Brouwer           Achil '87             1967    64e Recre     58:46                  
  65   849  Camiel Hendrikx            AVR '69               1971    65e Recre     58:48                  
  66   823  Henk van Kaathoven                               1952    66e Recre     58:52                  
  67   934  Paul van Oirschot          Achilles              1966    67e Recre     58:58                  
  68   836  Dick Bode                  Energie               1970    68e Recre     59:04                  
  69   938  Jos Bierens                Duizel                1954    69e Recre     59:29                  
  70   886  Ad van Kollenburg          Generaal Michaelis    1954    70e Recre     59:41                  
  71   847  Mart Verstegen             Uden                  1961    71e Recre     59:49                  
  72   816  Bert van der Leeuw         Marvel                1952    72e Recre     59:52                  
  73   824  Elly Wijnands              Loopgroep Hank        1957    73e Recre   1:00:18                  
  74   835  Leo van de Wassenberg      Achil '87             1958    74e Recre   1:00:53                  
  75   863  Dirk van Opstal            Loopgroep PK          1963    75e Recre   1:01:36                  
  76   798  Jos van der Wijst          Fortuna '67           1965    76e Recre   1:01:52                  
  77   947  Arjan van Dal              Leuven Belgie         1974    77e Recre   1:02:42                  
  78   894  Freek Aartsen              De Springbokken               78e Recre   1:03:13                  
  79   948  Wessel Kok                 OSS-VOLO              1964    79e Recre   1:03:22                  
  80   831  Pedro van Uden             Schijndel             1965    80e Recre   1:03:34                  
  81   844  Albert Pennings            Loopgroep Wijbosch    1957    81e Recre   1:03:50                  
  82   932  Jan van Dalhoven           Herpt                 1935    82e Recre   1:04:19                  
  83   813  Chris Clemens              Marvel                1957    83e Recre   1:04:24                  
  84   888  Piet Pijnenburg            Generaal Michaelis    1954    84e Recre   1:04:30                  
  85   846  Tom Keetels                Loopgroep Wijbosch    1958    85e Recre   1:04:49                  
  86   942  Frank Molenaar             Rosmalen              1963    86e Recre   1:05:38                  
  87   901  Johnny Leenderts           Olland                1964    87e Recre   1:05:50                  
  88   842  Piet van Geffen            Schijndel             1951    88e Recre   1:06:20                  
  89   965  Adrie van de Bosch         DAK                   1955    89e Recre   1:06:26                  
  90   843  Endre Jonker               HAC                   1965    90e Recre   1:07:00                  
  91   858  Willy Meulendijks          Mierlo                1952    91e Recre   1:07:36                  
  92   927  Walter Huybregts           Boxtel                1954    92e Recre   1:08:22                  
  93   904  Peter Cras                 Best                  1960    93e Recre   1:08:26                  
  94   941  Bert van Zutphen           Rosmalen              1958    94e Recre   1:09:01                  
  95   819  Ruud van Dijk              Marvel                1960    95e Recre   1:09:03                  
  96   817  Jan van den Heuvel         Marvel                1949    96e Recre   1:09:06                  
  97   867  Jo van Liempt              Zaltbommel            1956    97e Recre   1:09:08                  
  98   964  Jaap Bouwmans              Schijndel             1956    98e Recre   1:10:19                  
  99   818  Mari Bualens               AVV                   1952    99e Recre   1:10:25                  
 100   830  Rob van Wolferen           Olympia Eindhoven     1952   100e Recre   1:10:37                  
 101   812  Loes Teppema               Marvel                1946   101e Recre   1:10:43                  
 102   860  Theo Tax                   Schijndel             1961   102e Recre   1:11:18                  
 103   887  Kees van Kempen            Generaal Michaelis    1956   103e Recre   1:13:24                  
 104   845  Henriette de Mol           Loopgroep Wijbosch    1959   104e Recre   1:13:43                  
 105   900  Hein Visser                Veghel                1955   105e Recre   1:13:45                  
 106   929  Bas Desjardyn              Poortugaal            1945   106e Recre   1:14:35                  
 107   902  Stef Beekmans              Boxtel                1960   107e Recre   1:14:39                  
 108   949  David Veraart              Best                  1965   108e Recre   1:15:01                  
 109   936  Hans van Doorn             LOGO                  1953   109e Recre   1:15:26                  
 110   891  Ron Mosink                 Marvel                1971   110e Recre   1:15:28                  
 111   956  Laurens van Ham            Valkenswaard          1956   111e Recre   1:15:39                  
 112   857  Joep Bijnen                Schijndel             1962   112e Recre   1:15:57                  
 113   906  Fons van Aalst             Oisterwijk            1950   113e Recre   1:16:03                  
 114   937  Rene Sterken               AV Oirschot           1961   114e Recre   1:17:10                  
 115   854  Peter van der Ven          Marvel                1948   115e Recre   1:17:12                  
 116   866  Pieter Stolk               Generaal Michaelis    1953   116e Recre   1:17:14                  
 117   892  Piet van de Sande          Marvel                1951   117e Recre   1:17:49                  
 118   943  Henri van Casteren         Boxtel                1965   118e Recre   1:18:46                  
 119   864  Jisse Cijffers             Boxtel                1969   119e Recre   1:18:55                  
 120   841  Ben Hendriks               Loopgroep Wijbosch    1951   120e Recre   1:19:25                  
 121   822  Saskia Kivits              Schijndel             1972   121e Recre   1:20:36                  
 122   821  Jim Dieterman              GVAC                  1955   122e Recre   1:20:36                  
 123   970  Ton Bastings               Boxtel                       123e Recre   1:23:10                  
 124   963  Huib Dingen                De Keien              1935   124e Recre   1:23:31                  
 125   946  Mark Nonnemaker            Marvel                1958   125e Recre   1:24:40                  
 126   955  Petri Theeuwes             Marvel                1961   126e Recre   1:24:56                  
 127   869  Rene Maas                  Boxtel                1978   127e Recre   1:29:20                  

    Met dank aan de RABOBANK en alle vrijwilligers welke deze wedstrijd
                              mogelijk maken

 
   
 
 
Marvel Sites
Algemeen
FAC Paasloop Boxtel
Unilux Sparrenbosloop
Jeugdsite

Mail webmaster
 
 
 

© Atletiekvereniging Marvel 2019